TS Wisła Kraków.

    • Wielka świąteczna wyprzedaż przy Reymonta! Jak informuje dzisiejszy "Przegląd Sportowy" do kupienia są wszyscy zawodnicy Wisły Kraków od Pawła Brożka, przez Marcelo, aż po Marcina Baszczyńskiego. Prezesi klubów już dziś mogą więc sprawić sobie prezent pod choinkę w postaci piłkarza z białą gwiazdą.

      "Każdy może przyjść i każdy może odejść" - mówi z rozbrajającą szczerością prezes klubu, Marek Wilczek. I nie są to słowa rzucane na wiatr. Przy Reymonta wyceniono już zawodników i oferty wysłano do menedżerów działających na polskim rynku. Ci zaś podane ceny dyktować mają klubom zainteresowanym wiślakami.

      Jakie są te ceny? Niektóre przystępne, niektóre zaś astronomiczne.

      Przykładowo za Pawła Brożka klub żąda 5 milionów euro! Dwa miliony mniej kosztuje Marcelo, a za 2 miliony można kupić sobie Juniora Diaza.

      Okazją cenową dziennikarze "Przeglądu" określają wycenę Arkadiusza Głowackiego, którego klub chce sprzedać za 700 tysięcy euro. Z kolei Radosław Sobolewski może odejść z Wisły za jedyne 200 tysięcy. Kto jest jeszcze tańszy? Marek Zieńczuk i Marcin Baszczyński. Każdy kosztuje dokładnie 100 tysięcy euro.

      interia.pl



      co to na wage zaczynaja sprzedawac =)
      Uni20

      Cracovia Kraków

      Najgorzej jest sie poczuc na szczycie schodów, wtedy juz nie pojdziesz do przodu...
    • Prawda to może być, lecz myślę ,że to nie wypali =)


      Co do Wisły, bo się nie wypowiadałem. Myślę ,że będzie miała dużo szczęścia jeżeli zajmie 2-3 miejsce ;)
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • heh nie no jak na Polska lige maja skład nawet neizły ale cala gra opiera sie na Brożku jak on nie strzeli to prawie nikt juz nei strzeli wygrac lige raczej w tym sezonie szans nie maja
    • Wisła ma takie same szanse na mistrzostwo jak Lech czy Polonia

      wystarczy trochę wzmocnić zespół i będzie dobrze


      ps. Red Wisła podała ceny piłkarzy od jakich mogą inne kluby zacząć negocjacje w sprawie wiślaków nie oznacza to że wszyscy oni opuszczą Wisłę jednak trzeba odmłodzić skład


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Fajnie jakby ktoś naprawdę dał kasę na transfery a tak kupujecie ochłapy , piłkarzy poniżej miliona euro .Takimi sie europy sie nie zawojuje ...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ASSASSIN ().

    • ej no panowie ale czy to temat o Legii czy o Wiśle :> po za tym niektórzy tutaj widzę już przekreślają Wisłę i mistrzem czynią inne drużyny ;) czy te trzy punkty straty do lidera to aż tak dużo według was? ?( bo według mnie nie ;) Wisła i tak ja na naszą słabą ligę ma fajny skład ja osobiście czekam na okno transferowe zarząd Wisły doskonale wie że tą drużynę trzeba wzmocnić ;) przy okazji transferów absolutnie nie powinno się przekreślać takich piłkarzy jak: Marek Zieńczuk, Marcin Baszczyński, Wojciech Łobodziński, Andrzej Niedzielan, Radosław Sobolewski czy Mauro Cantoro :) ja zostawiłbym tych zawodników w Wiśle bo młodzi piłkarze powinni mieć jakiś wzór ci których wymieniłem mają ogromne doświadczenie są to wciąż świetni piłkarze ;) skład trzeba odmłodzić ale nie tak hop siup tylko powoli ale skutecznie ;) co do kwestii bramkarzy to tutaj potencjalnie nowych bramkarzem Wisły zostanie Mateusz Bąk z Lechii Gdańsk, Srdan Blazic czarnogórski bramkarz greckiego Levadiakosu i Henri Sillanpää z Vaasan Palloseura ;) wybór bramkarza to twardy orzech do zgryzienia bo każdy z tych zawodników posiada jakieś umiejętności i to tylko od sztabu szkoleniowego zależy którego bramkarza wybiorą ;) w obronie wszystko ok chociaż fajnie by było jakby przyszedł jakiś lewy obrońca ;) zdecydowanie trzeba wzmocnić pomoc Garguła jak najbardziej powinien przyjść do Wisły Wiśle potrzeba ofensywnego środkowego pomocnika a Garguła spełnia te warunki po za tym występuje w reprezentacji i zalicza się do czołowych zawodników ligowych na swojej pozycji ;) przydałoby się także wytransferować dwóch skrzydłowych jako alternatywę dla Zienia i Łoba ;) na lewej pomocy można byłoby spróbować ustawić Piotrka Ćwielonga ale czy poradzi sobie zobaczymy ;) na prawą pomoc mógłby przyjść Szymon Pawłowski z Zagłębia Lubin ;) najbardziej trzeba wzmocnić atak sam Paweł Brożek to za mało co prawda jest Andrzej Niedzielan ale on wraca do tej swojej optymalnej dyspozycji po kontuzji ;) w naszej lidze jest mało napastników którzy zachwycili by mnie jakąś świetną grą Bednarz powinien więc szukać takiego zawodnika za granicą ;) jeśli Wisła porządnie wzmocni się w nadchodzącym okienku transferowym to powinna obronić tytuł chociaż inne kluby nie śpią i też będą chciały wzmocnić swoją kadrę ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Gun Jack masz rację zieniu, sobol, baszczu, el toro zrobili dla Wisły bardzo dużo
      ale potrzebna jest świeża krew i zawodnicy którzy są w stanie ich niebawem zastąpić

      Śląsk Wisła Lechia trzej królowie wielkich miast !!!


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Y2K napisał(a)
      Gun Jack masz rację zieniu, sobol, baszczu, el toro zrobili dla Wisły bardzo dużo
      ale potrzebna jest świeża krew i zawodnicy którzy są w stanie ich niebawem zastąpić



      Od dawna to powtarzam,zrobili wiele,bardzo wiele dla drużyny ale wieczni żyć nie będą a są już w takim wieku,lub w ten okres wchodzą,gdy piłkarz powinien się zastanawiać nad emeryturką piłkarską.


      Latem klub zarobił bo tylko sprzedawał ale teraz muszą zacząć wydawać.Według mnie atak,lewe skrzydło i bramkarz :-/ te pozycje strasznie kuleją i najpierw tutaj trzeba szukać wzmocnień.
    • Skawua Resurrection napisał(a)
      w ten okres wchodzą,gdy piłkarz powinien się zastanawiać nad emeryturką piłkarską.


      Sobolewski? Majac 31-32 lata w Polskiej lidze? Popatrz na Milan...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • No właśnie, Milan ma to swoje laboratorium kosmiczne i potrafią utrzymać takiego Maldiniego. Nie zmienia to faktu że piłkarz po 32 roku już jest zwyczajnie stary (chyba że bramkarz)
    • vul6 napisał(a)
      No właśnie, Milan ma to swoje laboratorium kosmiczne i potrafią utrzymać takiego Maldiniego. Nie zmienia to faktu że piłkarz po 32 roku już jest zwyczajnie stary (chyba że bramkarz)


      z tym ze zawodnik MIlanu to gwiazda ktora w sezonie gra o jakies 20% meczy wiecej od polskiej ligowej pilkarzyny >_>
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Skawua Resurrection napisał(a)
      w ten okres wchodzą,gdy piłkarz powinien się zastanawiać nad emeryturką piłkarską.


      Sobolewski? Majac 31-32 lata w Polskiej lidze? Popatrz na Milan...



      Niby tak,ale oni teraz strasznie smęcą w Serie A,brakuje im tej młodzieńczej werwy :) starsi i doświadczeni zawodnicy są jak najbardziej potrzebni ale nie można na nich budować czy opierać całego zespołu.
    • Rassija napisał(a)
      vul6 napisał(a)
      No właśnie, Milan ma to swoje laboratorium kosmiczne i potrafią utrzymać takiego Maldiniego. Nie zmienia to faktu że piłkarz po 32 roku już jest zwyczajnie stary (chyba że bramkarz)


      z tym ze zawodnik MIlanu to gwiazda ktora w sezonie gra o jakies 20% meczy wiecej od polskiej ligowej pilkarzyny >_>


      No wg. angielskiej wikipedii do 21 Grudnia w lidze rozegrał 12 meczy (w tym pewnie niektóre z ławki) a w pucharach jeden, więc aż tak dobrze to z nim nie jest.
    • bERN napisał(a)
      Prawda to może być, lecz myślę ,że to nie wypali =)


      Co do Wisły, bo się nie wypowiadałem. Myślę ,że będzie miała dużo szczęścia jeżeli zajmie 2-3 miejsce ;)


      Heh xD

      A ja powiem tak; będą mieli pecha jak nie wygrają ligi :P
    • Wszystkie portale podają że Łukasz Garguła porozumiał się z Wisłą i przyjdzie w czerwcu ale Wisła rozmawia z Bełchatowem o możliwości gry Garguły od stycznia za 200-300 tyś. euro


      Ja nie uwierzę puki nie zobaczę Garguły w trykocie z Białą Gwiazdą na piersi

      a co do napastnika podobno badania medyczne przeszedł jakiś 21letni napastnik z Brazylii i na dniach ma podpisać kontrakt

      zobaczymy co z tego wyjdzie :D


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Y2K ().

    • Y2K napisał(a)
      Wszystkie portale podają że Łukasz Garguła porozumiał się z Wisłą i przyjdzie w czerwcu ale Wisła rozmawia z Bełchatowem o możliwości gry Garguły od stycznia za 200-300 tyś. euro



      No ten transfer gdyby wypalił to by było ^^ choc ostatniej zimy prasa też głosiła że Garguła idzie do Wisły >_>
    • Na wp piszą że Garguła ma się zdecydować czy przyjdzie teraz czy w czerwcu,co sugeruję że będzie u nas grał :) tylko szkoda że nie znalazłem wiarygodniejszego źródła >_>
    • Podobno w poniedziałek ma paść ostateczna decyzja w sprawie Garguły, tzn. czy wybierze Legie, czy Wisłę. Piszą że jest bliżej Wisły, ale mi się jakoś w to wierzyć nie chce. Onet pisał nawet że Garguła jest już w Wiśle, więc sami wiecie.


      Edit. Co jest z tymi postami ? Miałem ponad 1000 a teraz 915 :O

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szyszka ().

    • Szyszka napisał(a)
      Edit. Co jest z tymi postami ? Miałem ponad 1000 a teraz 915 :O


      Ty pytasz, ja odpowiadam: Refresh liczników
      Mi też zginęło kilka postów :D

      A żeby było na temat: dziś do Krakowa miał przylecieć brazylijski menadżer Hector Peralta, który pilotował transfer Marcelo. Teraz ma załatwić transfery Beto (napastnik) i Romeu (def. pomocnik). Zobaczymy co z tego wyjdzie... 8-)
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Co do transferów - na pewno się przydadzą, tym bardziej że Wisła jest obecnie trochę niestabilna finansowo - nie wiadomo jak to z tym Cupiałem będzie...


      Sorry za offtop - liczniki postów były dobre, ale chyba ktoś wpadł na pomysł że się je odświeży i stare posty starszych użytkowników, których już nie ma w archiwum nie są obecnie naliczane. Nie wiem do końca po co, ale widocznie uznano że jeśli ktoś ma np. 1000 postów to wszystkie powinno dać się znaleźć w archiwum... (mi np. wsiąkło 150 postów)


      /nic nikomu nie wsiąkło, ani się nie usunęło... postów jest tyle ile było na prawdę.. po prostu liczniki źle wskazywały... tortoise
    • Ciekawe w jakim stopniu kryzys dotknął TeleFonike bo na przykład Firmy Abramowicza sporo straciły a jego majątek stopniał z 13,2 mld do 3,2 mld


      a co do transferów oby Garguła przyszedł a jutro ma przyjechać menadżer z Brazylii ( ten sam co Marcelo sprowadził ) może i teraz przywiezie jakieś "perełki"


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Jak podała oficjalna strona Wisły Kraków Łukasz Garguła podpisał z Wisłą kontrakt na 5 lat opiewający na nie bagatelną sumę około 300 000 euro rocznie co wywinduje go na szczyt w liście najlepiej zarabiających piłkarzy w polskiej lidze




      W niedzielę do Krakowa przyleciał menedżer Hector Peralta, który przywiózł dwóch brazylijskich piłkarzy. Pierwszym z nich ma być znany nam już wcześniej mierzący blisko 190 cm napastnik Alberto Antonio de Paula, czyli Beto.
      Bardziej zaskakiwać może pojawienie się w Krakowie innego obrońcy Palmeirasu, 21-letniego (ur. 21 maja 1987, 187 cm, 82 kg) Davida Braza de Oliveirę Filho.

      Obaj reprezentowali barwy Brazylii w reprezentacjach juniorskich

      Natomiast Wisłę opuścić może inny defensor rodem z Brazylii Marcelo którego w swoim składzie widział by trener Panathinaikosu Ateny .


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Y2K napisał(a)
      Jak podała oficjalna strona Wisły Kraków Łukasz Garguła podpisał z Wisłą kontrakt na 5 lat opiewający na nie bagatelną sumę około 300 000 euro rocznie co wywinduje go na szczyt w liście najlepiej zarabiających piłkarzy w polskiej lidze



      Ale jeszcze się Wisła z Bełchatowem nie dogadała czy Garguła przejdzie już teraz :) ale bardzo mnie cieszy to ze jednak u nas zagra :)
    • Pierwsze rozmowy zakończyły się fiaskiem ale jeszcze jedno spotkanie ma się odbyć :D


      Beto został piłkarzem Wisły :D

      Wisła rozwiązała kontrakt z Grześkiem Kmiecikiem ( miałem nadzieję że chodź w części dorówna swojemu ojcu ale jednak nie ;/ )

      Juszczyk nie podpisał nowego kontraktu.


      Oby Garguła przyszedł teraz :D


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Niestety Garguła dopiero latem ;/

      ale trwają poszukiwania bramkarza :D

      niestety fin za drobi ale jakiegoś Słowaka znaleźli :D
      zobaczony co z tego wyjdzie


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Y2K napisał(a)
      niestety fin za drobi ale jakiegoś Słowaka znaleźli :D
      zobaczony co z tego wyjdzie


      Ten Słowak nazywa się Hajduch, gra w MTK Ruzomberok (nasz jutrzejszy sparing partner), jest uważany za najlepszego bramkarza ligi słowackiej. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)