TS Wisła Kraków.

    • tak jak pisałem wcześniej nie oglądałem całego meczu tylko skróty i było widać co sędzia robił a czego nie zrobił.
      Proponuje zakończyć tą dyskusje i czekać na nową kolejkę :)
      pozdrawiam
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • Zobaczymy jak to nam pójdzie ;) Liczę tylko na wygraną.

      Edit, znalazłem wypociny pewnego pana na temat Lecha Poznań. Nie mam na celu ubliżaniu Lecha, czy prowokowaniu kibiców. Chce tylko pokazać do czego to zazdrość może prowadzić =)

      "Stoją na stacji jakieś śpiewaczki, to są z Poznania Lecha chłopaczki, stoją i
      sapią, dyszą i płaczą bo swego Lecha juz nie zobaczą, choć tysiącami tu
      przybywali i choć o Lechu ciągle śpiewali. to nie wiedzieli, że mają pecha bo
      pewna wronka pożre im Lecha, jedna wroneczka Amica z Wronek pożarła Lecha w
      jeden sezonek, lecz ty się nie martw drogi kibicu nazwiemy wronkę Lechem dla
      picu, damy jej Lecha flagi i szale a na stadionie zrobimy bale, oddamy także to
      godło nasze i Lechem będzie to z Wronek ptaszek. Stoi na stacji błękitno-biała
      Lechem nazwana Wronka wspaniała."


      Można się domyślić skąd autor pochodzi.
    • Y2K napisał(a)
      Dziś derby :D

      Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda !!!



      jak po derbach dostajecie 200 biletow a przychodza 142 osoby o_o
      daleki wyjazd wiec rozumie :D

      bez flag na poczatku troche antysemickich haseł caly mecz cisza jak makiem zasial a po meczu znowi troche antsemickich hasel al juz na wyzszym pulapie bo z waszymi grajkami >_>

      ostry mecz o czym swiadcza kartki i kontuzje [zobaczymy kiedy Luczak wroci]
      Malecki mistrzostwo swiata zrobil nie zycze mu aby go ktos tak potraktowal i ordynarnie wjechal z kopyta x_x


      pozytywny aspekt kazdy myslal ze nasza młodzież bedzie skazana na pożarcie przez "wielka" wisle a tu maly psikus ;)
      Uni20

      Cracovia Kraków

      Najgorzej jest sie poczuc na szczycie schodów, wtedy juz nie pojdziesz do przodu...
    • Oczywiście koleżanka z góry nie wspomniała o rzucaniu w Wiślackich piłkarzy śnieżkami i wyzywania czarnoskórych piłkarzy Wisły... Ale ja się nie odzywam, nie byłem w końcu na meczu...

      Jutro z Ruchem na Śląskim, trzeba przełamać niemoc i w końcu dobrze zagrać...
      Kadra na mecz ten kształtuje się tak:
      Pawełek, Juszczyk - Piotr Brożek, Cleber, Marcelo, Singlar, Diaz - Cantoro, Jirsak, Łobodziński, Małecki, Mączyński, Zieńczuk - Niedzielan, Boguski, Paweł Brożek, Kmiecik, Burliga
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Jutro z Ruchem na Śląskim, trzeba przełamać niemoc i w końcu dobrze zagrać...


      No pasuje bo jeśli przegramy będzie naprawde ciężko. W dodatku Głowacki nie zagraz już do końca sezonu. Przydały by się jakieś transfery zimą ...
    • Ostatnio dużo się mówi o tym że pętla na szyi Srorży się zaciska :-/

      Skorża to dobry trener i nie jego zmiany nam trzeba ale świeżej krwi, strach pomyśleć jak Paweł Brożek odejdzie ale mam nadzieje z za kasę z jego transferu w końcu kupią jakiś dobrych grajków

      jest kilku w polskiej lidze ale trzeba na to kilka milionów złotych ;/

      ostry mecz o czym swiadcza kartki i kontuzje [zobaczymy kiedy Luczak wroci] Malecki mistrzostwo swiata zrobil nie zycze mu aby go ktos tak potraktowal i ordynarnie wjechal z kopyta x_x


      Luczak jest tylko trochę poobijany z tego co wiem miał ranę na nodze i za tydzień wróci do gry

      A Głowacki nie zagra do końca roku a sam sobie chyba tego nie zrobił ?(

      A co do kibiców nie muszę ci chyba przypominać jak się "kibice" z Poznania zachowywali na R22 ? Więc twoje komentarze droga koleżanko są nie na miejscu :wrr:


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Y2K ().

    • Y2K odczep sie od Poznania bo to co zrobili wasi kibice i pilkarze wola o pomste do nieba. i o wiezenie :] Rasizm znow wchodzi z butami w spoleczenstwo na calym swiecie... Naprawde wielkie gratulacje dla pilkarzy Wisly. Ci to sie dopiero potrafia zachowac. Gwiazdki ligowe...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Y2K odczep sie od Poznania bo to co zrobili wasi kibice i pilkarze wola o pomste do nieba. i o wiezenie :] Rasizm znow wchodzi z butami w spoleczenstwo na calym swiecie... Naprawde wielkie gratulacje dla pilkarzy Wisly. Ci to sie dopiero potrafia zachowac. Gwiazdki ligowe...



      a czy ja to pochwalam ?? też jestem tym oburzony!! jest to wielki wstyd ale tak już jest i to nie tylko w Polsce!

      Do Lecha Poznań też nic nie mam ale wkurzają mnie opinie kibiców z poznania
      " My jesteśmy cacy a reszta jest bee" a tak nie jest !!
      W każdym klubie są prawdziwi kibice ale są tez anty kibice (kibole) i nie mów że nie mam racji bo wiele już widziałem !


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Jak juz pisałem w swoim temacie - dno , wodorosty i 2metry mułu
      Nieodsc żeście lajkoniki mieli 3k biletów i mega mobilizacje jak to gdzie wyczytałem na forum wisły , to było was 800
      Co do waszego dopingu - przez 70min same bluzgi i to nie tylko na Ruch , ale i na WidzeW :E
      Ekipa wyjazdowa - porażka roku 2008 - dobrze ze juz sie kończy
      Nawet kibice w 4 lidze mają ciekawszy repertuar od was , no ale co się dziwic , lajkoniki kibice sukcesu - a jak :]

      Fakt jest faktem - Wisła skisła na Śląskim i pozdRo :]

      PROPAGANDE SIEJECIE , W KĘTACH NIE ISTNIEJECIE



      I tu sie zgodze z Rassiją , ligowe gwiazdki ..
      Zacznijcie jechac po swoich brazylijczykach odrazu , może to też żydzi ?
      to z Craxa to juz :quasi: :quasi: :quasi: :quasi: :quasi: :quasi: :quasi:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ryan. ().

    • Porażka boli ale trzeba się pozbierać i w końcu zacząć grać na miarę możliwości.

      1906% poparcia dla Pana Macieja Skorży !!!


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Coś nie za bardzo idzie nam w tej lidze. Jeśli nawet Skorża mówi że jesteśmy coraz słabsi to naprawdę ciężko to widzę. Z obrony tytułu chyba nici. Mimo to wierze że uda się go obronić.

      Ryan ...
    • jak czytałem na forum kto ma ewentualnie zastąpić trenera Skorżę to sie przewróciłem

      Juande Ramos ( kluby Sevilla i Totenham) potrafi wydać 100 min. euro na transfery i zajmować ostatnie miejsce w lidze :D

      Szhum z Beitaru Jerozolima jak Wisełka miała by grać tak jak Beitar w Krakowie to dziękuję bardzo

      1906 % poparcia dla Pana Skorży !!!
      Nie trzeba trenera zwalniać wystarczy kupić kilku młodych piłkarzy którym chce się grać co o kilku doświadczonych graczach powiedzieć nie można :D


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Juande Ramos ? Taa.. na pewno, jak sprzedamy całą Wisłę żeby na pensje roczną było.

      Ja czytałem o Michniewiczu i Majewskim. Obie decyzje były by porażką.

      Tak jak Y2K, ze Skorża na 1906%.
    • Rassija napisał(a)
      Y2K a na jakim forum? i kto lub co byl/o zrodlem informacji?


      Na nieoficjalnym forum Wisły Kraków :D

      Było kilka tych nazwisk ale moim zdaniem nikt z nich nie poradził by sobie z naszymi gwiazdeczkami
      :P

      Kolejność alfabetyczna.

      Paweł Janas (GKS Bełchatów)
      Za: Duet trenerski Paweł - Rafał Janasowie to byłoby to (video)! Prowadził kiedyś drużynę w Lidze Mistrzów.
      Przeciw: Nie ma szans. Koło stadionu nie ma lasu, a w Parku Jordana nie biegają dziki. Grzegorz Rasiak może okazać się jego jedynym lekarstwem na brak skuteczności. Nie wziął Franka na mundial!

      Orest Lenczyk
      Za i przeciw: To byłby dopiero come'back! 30 lat po pierwszym mistrzostwie z Wisłą! Obecni jej zawodnicy musieliby szybko nauczyć się rozwiązywać rebusy. Ucieszyłby się Rafał Boguski. Bracia Brożkowie mniej...
      Przeciw: Czyż nie odszedł na emeryturę? Patrz Franciszek Smuda i trzy zamień na cztery.

      Stefan Majewski (bezrobotny, udziela się w Radzie Trenerów)
      Za: Świetny wybór! Ciekawe ile trwałaby jego wojna z gwiazdami Wisły. Typujemy, że po tygodniu miałby dość. Najbardziej lubiany przy Reymonta z byłych trenerów Cracovii za jej wzorowe prowadzenie.
      Przeciw: Nic! No dobra... Jest nieusuwalny, przynajmniej we własnym mniemaniu. Przed derbami baluje po nocach (video).

      Marek Motyka (Polonia Bytom)
      Za: Po zwycięstwie Polonii nad Legią przyjmowany przy Reymonta jak prezydent. Gdyby Wisła go zatrudniła chyba by pękł z radości. Grał 13 lat w Wiśle.
      Przeciw: Widzicie Brożka jak robi szarańczę? No i jak wytłumaczyć to Marcelo? Bogusław Cupiał za nim nie przepada. Grał w Cracovii.

      Czesław Michniewicz (Arka Gdynia)
      Za: Swego czasu najlepszy trenerski "Czech(u)" pracujący w polskiej lidze. Gdy Wisła przyjmowała Skorżę był jednym z jego głównych rywali. Byłoby wesoło, codziennie mielibyśmy świeże niusy z trenerskiego bloga. Doświadczenie wskazuje że byłaby to krótka kadencja...
      Przeciw: ...ale i tak za długa. W Gdyni ma świeży kontrakt. Szybko pozbyłby się Pawła Brożka, bo musi być największą gwiazdą klubu.

      Michał Probierz (Jagiellonia Białystok)
      Za: "Młody i perspektywiczny"
      Przeciw: Podczas Euro 2008 czasem przynudzał w Polsacie. Dorobek Jagiellonii nie powala.

      Duszan Radolsky (MSK Zilina)
      Za: Mówi po polsku lepiej niż Werner Liczka...
      Przeciw: ...ale gorzej niż Franciszek Smuda. Trudno go będzie "wyjąć" z grającej w fazie grupowej Pucharu UEFA Ziliny.

      Juande Ramos (bezrobotny, wcześniej Tottenham)
      Za: Jak sam przyznał, mówi lepiej po polsku niż po angielsku (video). Szybko porozumiałby się też z Cleberem, Cantoro, Diazem i Marcelo. Wisłę zna jak własną kieszeń, w końcu grał z nami czterokrotnie. No i może z nim sięgnelibyśmy po Puchar UEFA.
      Przeciw: Żeby mu zapłacić musiałoby zdecydowanie wzrosnąć zapotrzebowanie na kable. Potrafi wydać 100 mln euro i być ostatni w tabeli Premiership. Zamiast "dżob" (praca) mówi "jop", a to niebezpiecznie zbliża do powrotu na Reymonta jednego ze sporadycznych kadrowiczów.

      Franciszek Smuda (Lech Poznań)
      Za: Ma gdzie mieszkać w Krakowie. Kumpluje się z Bossem. Smuda w Poznaniu nigdy nie czuł się zbyt pewnie. W Lechu bardzo chcą Skorżę.
      Przeciw: Nie wchodzi się trzy razy do tej samej Wisły.

      Wojciech Stawowy
      Za: Był trenerem Cracovii i Arki, a jak uczą najwięksi wojskowi stratedzy: grunt to poznać wroga! Preferuje ofensywną piłkę.
      Przeciw: Obdzielił astronomicznym kontraktem Marcina Chmiesta, a 35-letniemu Moskalewiczowi przedłużył kontrakt o trzy lata za 100-procentową podwyżką. Lubi zaszyć się na tydzień po tym jak obrazi się na drużynę.

      Icchak Szum (Skoda Xanthi, wcześniej Beitar Jerozolima)
      Za: Wiadomo, że nasi piłkarze to antysemici, więc zrobi z nimi porządek. Świetny PR-owo ruch szefostwa Wisły. Wobec upływającego kontraktu z Markiem Zieńczukiem pomoże sprowadzić do Krakowa efektownego Avirama Baruchyana. Prowadził Panathinaikos w Lidze Mistrzów (po wyeliminowaniu Wisły zresztą).
      Przeciw: W obliczu ciągłych poszukiwań bramkarza niebezpiecznie zbliżyłaby się możliwość zatrudnienia Tvrtko Kale. ( 5 puszczonych bramek z Wisłą)

      Ryszard Tarasiewicz (Śląsk Wrocław)
      Za: Ambitny. Najpóźniej za osiem lat będzie selekcjonerem reprezentacji.
      Przeciw: Kocha Śląsk Wrocław, ale do Wisły już sentymentu nie czuje: najpierw ograł nas w lidze, potem przegrał z Piastem, byśmy odpadli z Pucharu Ekstraklasy.

      Jacek Zieliński (Polonia Warszawa)
      Za: Na pewno lepszy od tego drugiego Jacka Zielińskiego.
      Przeciw: Dwa lata i po raz drugi bierzemy trenera z Grodziska?

      To tylko niektóre propozycje. Kto wie bowiem, czy Rafałowi Ulatowskiemu nie znudziło się ustawianie pachołków u Leo Beenhakkera? Ewentualnie Jan Żurek ma ochotę bluzgnąć sobie coś z ławki Wisły zamiast z anteny Polsatu? A może Janusz Białek zamierza znów kogoś poddusić? Komentujcie, dopisujcie swoje kandydatury, ich za i przeciw.

      Przejrzyjmy listę i jeszcze raz odpowiedzmy na pytanie: czy na pewno zwolnienie Macieja Skorży jest dobrym pomysłem...?


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Trener Skorża zostaje :super:

      Starsi zawodnicy mają odejść a na ich miejsce mają przyjść młodzi perspektywiczni, głodni sukcesu piłkarze to jest teraz nam potrzebne !!! i oby tak się stało


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Y2K napisał(a)
      Trener Skorża zostaje :super:

      Starsi zawodnicy mają odejść a na ich miejsce mają przyjść młodzi perspektywiczni, głodni sukcesu piłkarze to jest teraz nam potrzebne !!! i oby tak się stało


      Tylko żeby Ci młodzi perspektywiczni zawodnicy posiadali jakieś umiejętności. Co z tego że wezmą młodych, jak mogę się nie sprawdzić w Wiśle. Czarne chmury nadeszły nad Wisłę.
    • Patryk Małecki został ukarany przez Komisję Ligi za zdarzenie, jakie miało miejsce w meczu Pucharu Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Wisłą Kraków.

      W trakcie spotkania Małecki sfaulował piłkarza Cracovii, Macieja Łuczaka. Sędzia prowadzący mecz ukarał pomocnika Wisły czerwoną kartką. W związku z tym zdarzeniem Komisja Ligi zdyskwalifikowała Patryka Małeckiego na trzy mecze Pucharu Ekstraklasy oraz nałożyła na niego karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych. Komisja Ligi nie podjęła jeszcze decyzji w sprawie pozostałych wydarzeń, jakie miały miejsce podczas meczu Cracovia - Wisła. Ma to zrobić na następnym posiedzeniu za tydzień.



      czekamy co bedzie za tydzien :D
      Uni20

      Cracovia Kraków

      Najgorzej jest sie poczuc na szczycie schodów, wtedy juz nie pojdziesz do przodu...
    • Wisła Kraków - Odra Wodzisław 3:1 (0:0)
      1:0 Rafał Boguski 52 min
      2:0 Rafał Boguski 62 min
      3:0 Rafał Boguski 77 min
      3:1 Damian Seweryn 81 min

      Żółte kartki: Malinowski, Korzym, Dymkowski (Odra)

      Widzów: 12 000
      Sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok)

      Wisła: Mariusz Pawełek - Peter Singlar, Marcelo, Guedes de Lima Cleber, Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński (46 min - Patryk Małecki) , Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak (71 min - Mauro Cantoro), Junior Diaz (61 min - Marek Zieńczuk) - Paweł Brożek, Rafał Boguski

      Odra: Adam Stachowiak - Błażej Radler, Bartosz Hinc (83 min - Sławomir Szary), Marcin Dymkowski, Dariusz Dudek - Daniel Rygiel (65 min - Damian Seweryn), Jacek Kuranty (65 min - Piotr Gierczak), Marcin Malinowski, Maciej Małkowski - Tomasz Moskal, Maciej Korzym

      Walczymy o mistrza !!!


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • odpoczną trochę
      może ktoś dojdzie :D
      Skorża się weźmie za nich i zaczną grać 90 min na dobrym równym poziomie :P

      Jesteśmy z tobą Trenerze jesteśmy z tobą !!!


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Ja mam nadzieje że od rundy wiosennej Wisła zmieni styl gry który co by nie mówić jest w tej wchwili oparty na Brożku.Brożek strzela Wisła wygrywa,Brożek nie strzela Wiśle gorzej idzie ... a wiadomo że na jednym piłkarzu nie można polegać przez cały sezon ,wkońcu każdego dopadnie "zniżka formy" ;p Duży plus że P.Małecki zaczoł grać w podst.składnie ,o niebo lepszy jest od tej pseudo gwiazdki Łobodzińskiego =)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Incinerate ().

    • łobo nie jest w najwyższej formie ale mam nadzieje że z niego jeszcze będą ludzie

      coś czuję ze będzie wymiana między Wisłą a Śląskiem
      chodzi mi o bramkarzy Bąk do Wisły Pawełek do Śląska


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Y2K napisał(a)

      coś czuję ze będzie wymiana między Wisłą a Śląskiem
      chodzi mi o bramkarzy Bąk do Wisły Pawełek do Śląska


      Chyba chodziło Ci o wymianę z Lechią bo tam gra Bąk. narazie Bąk miał dobrą runde ale trzeba poczekać do końca z sezonu. Pawełek to dość solidny bramkarz, lecz dość często jest niepewny lub popełnia błędów.

      Wolałbym żeby do Wisły trafił ten Henri Salipaa czy jak to się pisze.

      1906% poparcia dla Macieja Skorży
    • pif paf trafiony zatopiony :D


      Jest kara dla Wisły Kraków, za skandaliczne zachowanie piłkarzy tego klubu w meczu Pucharu Ekstraklasy z Cracovią. "Biała Gwiazda" zapłaci 30 tysięcy złotych, ponadto jej kibice zostaną pozbawieni możliwości zamawiania biletów na trzy następne mecze wyjazdowe swojej drużyny.

      "Klub Wisła Kraków został pozbawiony możliwości zamawiania biletów dla zorganizowanych grup kibiców gości na trzy najbliższe mecze Ekstraklasy, w związku z nagannym zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 6. kolejki Pucharu Ekstraklasy Cracovia Kraków - Wisła Kraków (wznoszenie wulgarnych okrzyków o treściach antysemickich). Na klub została też nałożona kara finansowa w wysokości trzydziestu tysięcy złotych.

      Postępowanie w sprawie zachowania kibiców Cracovii na ww. meczu zostało przełożone na następne posiedzenie Komisji Ligi." - czytamy w wyjaśnieniu.

      interia.pl

      Uni20

      Cracovia Kraków

      Najgorzej jest sie poczuc na szczycie schodów, wtedy juz nie pojdziesz do przodu...
    • Red napisał(a)
      pif paf trafiony zatopiony :D


      Jest kara dla Wisły Kraków, za skandaliczne zachowanie piłkarzy tego klubu w meczu Pucharu Ekstraklasy z Cracovią. "Biała Gwiazda" zapłaci 30 tysięcy złotych, ponadto jej kibice zostaną pozbawieni możliwości zamawiania biletów na trzy następne mecze wyjazdowe swojej drużyny.

      "Klub Wisła Kraków został pozbawiony możliwości zamawiania biletów dla zorganizowanych grup kibiców gości na trzy najbliższe mecze Ekstraklasy, w związku z nagannym zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 6. kolejki Pucharu Ekstraklasy Cracovia Kraków - Wisła Kraków (wznoszenie wulgarnych okrzyków o treściach antysemickich). Na klub została też nałożona kara finansowa w wysokości trzydziestu tysięcy złotych.

      Postępowanie w sprawie zachowania kibiców Cracovii na ww. meczu zostało przełożone na następne posiedzenie Komisji Ligi." - czytamy w wyjaśnieniu.

      interia.pl







      i z czego michę cieszysz ?? zadowolony ??
      ty sie tak nie ciesz ze Wisełkę ukarali bo z tego co czytałem na interi.pl amica wronki była mocno umoczona w korupcję
      a z tego co się orientuję to amica jest częścią Lecha Poznań...

      a co do kary dla Wisły zasłużona za zachowanie kibiców i nie ma co do tego wątpliwości i szkoda ze traci na tym klub ;/


      a co do Bąka to faktycznie Lechia mój błąd :D ale nie zmienia to faktu że jest utalentowany


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Y2K ().

    • Y2K napisał(a)
      Red napisał(a)
      pif paf trafiony zatopiony :D


      Jest kara dla Wisły Kraków, za skandaliczne zachowanie piłkarzy tego klubu w meczu Pucharu Ekstraklasy z Cracovią. "Biała Gwiazda" zapłaci 30 tysięcy złotych, ponadto jej kibice zostaną pozbawieni możliwości zamawiania biletów na trzy następne mecze wyjazdowe swojej drużyny.

      "Klub Wisła Kraków został pozbawiony możliwości zamawiania biletów dla zorganizowanych grup kibiców gości na trzy najbliższe mecze Ekstraklasy, w związku z nagannym zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 6. kolejki Pucharu Ekstraklasy Cracovia Kraków - Wisła Kraków (wznoszenie wulgarnych okrzyków o treściach antysemickich). Na klub została też nałożona kara finansowa w wysokości trzydziestu tysięcy złotych.

      Postępowanie w sprawie zachowania kibiców Cracovii na ww. meczu zostało przełożone na następne posiedzenie Komisji Ligi." - czytamy w wyjaśnieniu.

      interia.pl







      i z czego michę cieszysz ?? zadowolony ??
      ty sie tak nie ciesz ze Wisełkę ukarali bo z tego co czytałem na interi.pl amica wronki była mocno umoczona w korupcję
      a z tego co się orientuję to amica jest częścią Lecha Poznań...

      a co do kary dla Wisły zasłużona za zachowanie kibiców i nie ma co do tego wątpliwości i szkoda ze traci na tym klub ;/


      a co do Bąka to faktycznie Lechia mój błąd :D ale nie zmienia to faktu że jest utalentowany


      jak to sie mowi przyklad idzie z gory ^^

      czyli grajkowie dołożyli swoje 5 groszy do tego "dopingu"

      zadowolony chodz nie do konca bo buractwo kopaczy powinni karac indywidualnie =)

      niech we Wrocku mysla nad tym umoczeniem jak przedstawia jakies papierki to sie wtedy bedzie myslec
      Uni20

      Cracovia Kraków

      Najgorzej jest sie poczuc na szczycie schodów, wtedy juz nie pojdziesz do przodu...