TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • TS Wisła Kraków.

      TS WISŁA KRAKÓW



      Pełna nazwa: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków SA

      Rok założenia: 1906

      Adres: ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków


      Największe osiągnięcia

      klubu:


      Sukcesy krajowe:

      Mistrzostwa Polski: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001,

      2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011

      Drugie miejsce: 1923, 1930, 1931, 1936, 1947, 1948, 1951, 1966,

      1981, 2000, 2002, 2006, 2010

      Trzecie miejsce: 1925, 1929, 1933, 1934, 1938, 1952, 1953, 1976,

      1991, 1998

      Zdobywcy Pucharu Polski: 1926, 1967, 2002, 2003

      Zdobywcy Pucharu Ligi Polskiej: 2001

      Superpuchar Polski: 2001


      Sukcesy międzynarodowe:


      1/4 finału Pucharu Europy: 1978/79

      1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów (2): 1967/68, 1984/85


      1/8 finału Pucharu UEFA: 2002/03

      Zwycięzca grupy w Pucharze Intertoto (3): 1970, 1971, 1973


      Zwycięzca pucharu Chicago Trophy 2007

      Faza Grupowa Pucharu UEFA(2 runda) 2006

      1/16 finału Ligi Europy 2011/12


      Skład drużyny







      Bramkarze:

      22. Michał BUCHALIK

      30. Gerard BIESZCZAD

      40. Mateusz ZAJĄC


      Obrońcy:

      3. Michał CZEKAJ

      4. Maciej SADLOK

      5. Dariusz DUDKA

      6. Arkadiusz GŁOWACKI

      13. Marko JOVANOVIĆ

      21. Łukasz BURLIGA

      26. Richard GUZMICS

      38. Bartłomiej KOLANKO

      43. Piotr ŻEMŁO


      Pomocnicy:

      7. Maciej JANKOWSKI

      9. Rafał BOGUSKI

      10. Łukasz GARGUŁA

      11. Emmanuel SARKI

      17. Ostoja STJEPANOVIĆ

      18. Semir STILIĆ

      25. Lucas GUEDES

      27. Kamil KUCZAK

      32. Przemysław LECH

      34. Alan URYGA

      77. Wilde-Donald GUERRIER


      Napastnicy:

      14. Mariusz STĘPIŃSKI

      23. Paweł BROŻEK

      28. Adrian WÓJCIK

      29. Tomasz ZAJĄC







      Stadion:


      Stadion Miejski im. Henryka Reymana

      Adres: ul Reymonta 22, Kraków

      Pojemność: 33 326





      Twórca tematu: Szyszka

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szyszka ().

    • Boże..
      jakieś "konkursy" powymyślali..
      Temat ładnie zrobiony
      szkoda że Niedzielan nie zagra meczu z zespołem Frankowskiego :/
      no niestety..
      Szkoda również pucharu polski :<
      ale tak bywa...
    • Gratki Szuszka,fajna prezentacja :) prosta i czytelna :) a ten konkurs to żenująca sprawa >_> nawet mi sie nie chciało tego topica przeglądać bo matołki nawrzucały tam tyle zbędnych pierdół że głowa boli :rolleyes:


      Ale do rzeczy,mistrzostwo mamy :D pucharu nie :quasi: teraz czekam cierpliwie na wzmocnienia i liczę że do niektórych nie dojdzie...
    • No szkoda trochę pucharu ale trudno się mówi. Co do tych wzmocnień, to niech to będą "wzmocnienia", póki co jak czytam to nie zbyt dużo ich będzie i raczej nie ma co liczyć na jakieś duże transfery.

      Warto dodać że trybuna C jest już pozbawiona krzesełek. Do 3 lipca ma być rozłożona w całości. Aktualnie trwają prace nad likwidacją ziemnej konstrukcji trybuny. Całość prac wyceniono na blisko 800 tys. zł.
    • Właśnie na wp.pl przeczytałem że Jasiek nie jest już piłkarzem Wisły :( uważam że to wielki błąd Skorży,bo ten zawodnik mógł z powodzeniem być podstawowym zawodnikiem lub bardzo mocnym rezerwowym,a tak dupa...
    • Skawua napisał(a)
      Właśnie na wp.pl przeczytałem że Jasiek nie jest już piłkarzem Wisły :( uważam że to wielki błąd Skorży,bo ten zawodnik mógł z powodzeniem być podstawowym zawodnikiem lub bardzo mocnym rezerwowym,a tak dupa...


      szkoda Paulisty ale myślę że opluwanie Bednarza nie jest na miejscu i zespół zostanie wzmocniony na eliminacje Ligi Mistrzów ;)
    • Skawua napisał(a)
      Właśnie na wp.pl przeczytałem że Jasiek nie jest już piłkarzem Wisły :( uważam że to wielki błąd Skorży,bo ten zawodnik mógł z powodzeniem być podstawowym zawodnikiem lub bardzo mocnym rezerwowym,a tak dupa...



      Moim zdaniem też wielka szkoda, ale to nie był błąd Skorży tylko Badnarza. Skorża widział go w drużynie i chciał żeby został, ale niestety Bednarz podobno się nie spisał. Trudno się mówi, teraz znaleźć kogoś tak wartościowego jak Jasiek będzie ciężko. Lepszego zmiennika w polskiej lidze jeszcze nie widziałem.
    • ale życie nie znosi pustki Paulista nie był ważnym ogniwem zespołu ale zmiennikiem w lidze był najlepszym i długo nie było i nie będzie takiego zawodnika który wchodząc na boisko był jokerem ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Drugi sparing Wiślaków w USA zakończył się zwycięstwem 2-0, z reprezentacją Brazyli do lat 19.

      Wisła Kraków - Brazylia U-19 2:0 (2:0)
      Bramki: Jirsak (56), Cantoro (80)
    • Wisła podobno jest najbliżej pozyskania Roberta Lewandowskiego i Igora Lewczuka ze Znicza Pruszków ;) co sądzicie na temat tych zawodników? ?( moim zdaniem jest to raczej inwestycja w przyszłość i Wisła powinna kupić obu zawodników ;)
    • ja też mam taką nadzieję że go kupią ;) przydałby się w Wiśle warto zanotować że Iwański co sezon strzela dużo goli mimo że jest pomocnikiem dobrze wykonuje stałe fragmenty gry ;) w środku pola mógłby utworzyć dobry duet z Jirsakiem ;)
    • Iwański jest podobno bliżej Legii. I dobrze. Przynajmniej w mojej ocenie on jest dobry ale na polską ligę. A na tą płaszczyznę wzmocnień nie potrzebujemy, bo nawet bez nich możemy z powodzeniem walczyć o kolejnego majstra. Tutaj chodzi o wzmocnienia na puchary, a tam Iwański już nie pokazuje swoich atutów, wystarczy zobaczyć powtórki meczów Zagłębia. Wolałbym Majewskiego.
    • Głowacki w Wiśle na 4 lata.

      Za kilka dni 5-letni kontrakt podpisze również Paweł Brożek.

      Warunki kontraktu z Peterem Singlarem uzgodnione, ale nie podpisane, dopiero nastąpi to po meczu z GKS-em Jastrzębie.

      Dudka prawdopodobnie w Auxerre za 2 mln Euro.

      10 lipca ma zostać podpisana nowa umowa sponsorska, ciekawe z kim ? :)

      Jest przetarg na trybunę wschodnią.

      I jeszcze z nowości: Możliwy powrót Kamila Kosowskiego.
    • No to i ja coś napiszę;

      Peter Singlar (prawy obrońca - Słowak) podpisał jednoroczny kontrakt z możliwością przedłużenia o dwa kolejne

      Antoni Łukasiewicz ma zastąpić Adama Kokoszkę

      Paweł Brożek podpisał nowy, 5-letni kontrakt

      Jutro losowanie II rd. kw. do LM.
      Ewentualni rywale Wisły:
      NK Domžale - Słowenia
      Beitar Jerozolima - Izrael
      MTK-Hungária FC - Wegry
      IFK Göteborg - Szwecja
      AS Anórthossis Ammochóstou - Cypr
      Tampere United - Finlandia
      Dinamo Tbilisi - Gruzja
      FK Ventspils - Łotwa
      FK Rabotnički - Macedonia
      FK Modriča Maksima - Bośnia i Hercegowina
      FBK Kaunas - Litwa
      Sheriff Tiraspol - Mołdawia
      Drogheda United FC - Irlandia
      Knattspyrnufélagiđ Valur - Islandia


      Pozdrawiam.
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Łukasiewicz przyjdzie raczej w miejsce Kokoszki Wisła podobno szuka już mu klubu jeśli nie znajdzie to "Kokos" będzie grał w ME ;) cieszy mnie bardzo podpisanie kontraktu z Peterem Singlarem i nowych umów z Głowackim i Brożkiem ;) ja dziwię się Kokoszce jak on chce grać za granicą jeśli nie wywalczył nawet miejsca w drużynie mistrza Polski OE to jedna z najsłabszych lig w Europie :? dużo piłkarzy już próbowało podbijać zachód Kokoszce odbiło po Euro uważa się za wielkiego gwiazdora ale przepraszam bardzo Wisła to nie klub w którym gra się za nic tu na ławce siedzą reprezentanci innych krajów jak i również obecni i byli reprezentanci Polski konkurencja jest ogromna jeśli Kokoszka nie umie rywalizować z Głową czy z Cleberem to tym bardziej w lepszej lidze, w lepszym zespole miejsca w składzie nie wywalczy niestety taka jest mentalnośc polskich piłkarzy wolą siedzieć na ławce lub na trybunach w przeciętnym lub bardzo słabym klubie niż walczyć o to żeby polska liga była lepsza Matusiak też kreował się na gwiazdora ale żeby wyjechać za granicę trzeba sobie wyrobić wpierw markę w OE ile on w porównaniu np. z takim Brożkiem strzelił bramek w jednym sezonie w OE? Brożek to akurat przykład piłkarza który woli zostać bo wie że zagranicą szybko słuch o nic zaginie a w OE przynajmniej budzi jakiś respekt ale nie mówię tutaj jedynie o Brożku i o Wiśle ale też o innych zespołach bo takich piłkarzy jest na pewno więcej ;) w dzisiejszej piłce pełno jest pseudo menadżerów którzy szukają tylko w transakcjach zysku żeby jak najwięcej zarobić Polacy znowu pokazali że nie umieją grać w wielkich turniejach Leo tak samo jak wcześniej Engel zapowiadał jaka to dobra drużyna że jedziemy po medale a co się okazało? że to nie jest jeszcze reprezentacja taką jaką byśmy chcieli na Euro pojechali gracze słabi w tym i Kokoszka Leo miał pod reką o wiele lepszych piłkarzy niż tych których zabrał i po raz kolejny liderzy zawiedli a taki Roger który w eliminacjach nie zagrał strzelił nam jedyną bramkę zresztą Bosacki na ostatnim mundialu też strzelił nam jedyne nasze bramki i został powołany uwaga do kadry w trybie awaryjnym! niech Kokoszka pójdzie np. do Bełchatowa czy Groclinu niech udowodni najpierw pogra w OE a później wyjedzie na zachód ;) porażki naszej reprezentacji leżą głównie również w słabości naszej ligi gdyby w Polsce grali ci którzy obecnie grają za granicą to w LM czy PUEFA już dawno mielibyśmy zespoły niestety tak nie jest u nas gwiazdą jest zawodnik rezerw Osasuny w Polsce wydać milion euro na piłkarza to już spory wydatek a nie mówię tu większych kwotach w Polsce nie ma stadionów to wstyd żeby na jednym stadionie grały trzy drużyny i to jest też kpina (bez urazy dla kibiców ŁKS) jak klub bardziej zadłużony od Polonii Bytom w którym piłkarze strajkują dostaje licencje! u nas pieniądze zamiast być zainwestowane w sport to idą w kieszeń polityków zamiast być to zainwestowane w szkolenie młodzieży czy budowę profesjonalnych stadionów do póki się to nie zmieni piłka w naszym kraju będzie na słabym poziomie ;)
    • No to poznaliśmy rywala. A będzie nim Beitar Jerozolima. Nie wiem czemu ale jakoś mam złe przeczucia ;) Niby dla nas drużyna nie znana ale pewnie w drugą stronę jest tak samo. Zobaczymy jak to będzie. Oby nie było tak jak z sąsiadami zza Błoni.
    • tak patrzyłem na potencjalnych rywali jakich Wisła mogła dostać w tej 2 rundzie i tak sądzę, że trafili najgorzej... drużyny z Izraela są nieobliczalne i stać je na wiele :)
      liczę jednak, że stać Wisłę na przejście do 3 rundy i że dane będzie mi zobaczyć mecz miedzy Juve a Wisłą :D
      to byłoby coś ;)
    • tortoise napisał(a)
      liczę jednak, że stać Wisłę na przejście do 3 rundy i że dane będzie mi zobaczyć mecz miedzy Juve a Wisłą :D
      to byłoby coś ;)


      O Wisełkę się boję, w nieobliczalnych meczach mają tendencję do zaskakiwania. A mecz z Juve byłby tym samym nudnym pogromem co z Barcą czy Realem...

      A co do wielkiego wywodu Gun Jacka :D to nie do końca jest dobrze siedzieć w polskiej lidze, bo poziom jest taki że się tylko marnuje talent. No ale nasi piłkarze są od dziecka źle przygotowywani, więc dopóki się PZPN nie posprząta i nie zrobi dobrego systemu szkolenia młodzieży to nie mamy ani co liczyć na LM ani na MŚ czy ME.
    • to teraz parę słów na temat losowania mogliśmy trafić lepiej ale nie jest źle wiadomo Izrael trochę egzotyczne państwo ale z tego co wiem to tamtejsze drużyny grały z niezłym skutkiem w europejskich pucharach ;) trzeba liczyć się z tym że to nie będzie taki rywal jak niektórzy myślą że Wisła pojedzie tam ich rozgromić mecz będzie emocjonujący choć z pewnością faworyt to Wisła bardzo dobrze że rewanż Wisła będzie rozgrywać u siebie jednak przed rewanżem Wisła powinna już sobie strzelić parę bramek żeby spokojnie myśleć przed rewanżem :P najgorzej jednak obawiam się losowania III rundy o ile Wisła oczywiście do niej przejdzie ;) w ostatnich latach polskie drużyny losowały rywali o podobnym poziomem Wisła-Panathinaikos, Legia-Szachtar Zagłębie-Steaua ;) jeśli trafimy na Barcę, Juventus czy inny zespół to nie skazujmy od razu Wisły na porażkę ;) meczu nigdy nie można przegrać w głowach ;) Wisłę potrafiła wtedy wygrać z Panathinaikosem a w rewanżu no cóż zagrali jak zagrali ale wtedy liga mistrzów była naprawdę w zasięgu ręki zabrakło jednak wiary w zwycięstwo i jednak umiejętności ;) może jednak w końcu Wiśle uda się awansować to tych wspaniałych rozgrywek czyli ligi mistrzów :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Gun Jack, ja się ciesze że trafiliśmy na nie łatwego rywala. Żeby grać w lidze mistrzów trzeba sobie z takimi radzić. Myślę że będą problemy ale wygramy w dwumeczu nie dużym wynikiem.

      A co do Juve w 3 rundzie to wolałbym jakąś dużo mniej wymagającą drużynę :P Ale biorąc pod uwagę że nie jesteśmy rozstawieni, to łatwiejszych raczej nie będzie ;)
    • masz rację później być może będzie łatwiej walczyć z jeszcze trudniejszym przeciwnikiem ;) ciekawe gdzie zostanie rozegrany mecz o superpuchar i trochę głupi jest termin tego meczu dzień po sparingu z Liverpoolem ;) niektórzy niby-kibice i kibice przeciwnych drużyn już rozpoczynają jakiś lament, krytykę i obrażają działaczy klubowych bo odszedł Dudka i ma odejść Kokoszka ;) ale na pozycję Dudki mamy już zastępce - Jirsaka jest o wiele lepszy od Dudki gra od niego lepiej i Dudka był defensywnym pomocnikiem a takowych już przecież mamy Sobola i Mauro więc to nie jest duża strata ;) Łukasiewicz nie jest złym obrońcą w Polonii grał nieźle był jednym z jej najlepszych zawodników ;) jeśli chodzi o zawodników którzy mieliby przyjść do Wisły to osobiście chciałbym bramkarza (kandydaci to Kowalewski ew. ten z zagranicy ;)), dobry rozgrywający (raczej jeśli przyjdzie do nas to będzie to na pewno albo Garguła albo Majewski mam przeczucie że ktoś z tej dwójki trafi do Wisły) no i jakiś dobry napastnik jako alternatywa dla Brożka (Niedzielan jest po bardzo ciężkiej kontuzji a reszta to nie wiadoma albo zawodnicy przeciętni i może Robaka z Korony ?( co do prawej pomocy to myślę że nie trzeba kupować Pawłowskiego bo przecież jest Gołoś on może grać na prawej pomocy ;) na lewej obronie postawić na Diaza i nie trzeba daleko szukać ;) i z tego co czytałen ponoć jakiś pracownik klubu powiedział tak cytuję :P "w Wiśle od dawna nie było tak poukładane jak teraz Bogusław Cupiał znowu zapałał miłością do piłki nożnej i sypnął pieniądze na transfery lista nowych zawodników ma być niebawem podana do wiadomości publicznej" Skorża też mówił że finalizują rozmowy z zawodnikami których "nie trzeba testować" jacy mogą to być zawodnicy podawajcie swoje typy moim zdaniem to będą zawodnicy znani i być może ze zdegradowanych klubów ;) cierpliwość to cnota na pewno doczekamy się niezłych transferów ;)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Dla mnie Dudka to żadna strata. Też uważam że Jirsiak jest lepszy. Poza tym Dudka nie kochał naszego klubu. Nigdy nie jeździł na spotkania z kibicami itp. Sam się wypowiadał że gra tu tylko dla pieniędzy i przy najbliższej okazji odejdzie. Co do Łukasiewicza to nie wiem co powiedzieć. Nigdy go nie widziałem w akcji, ale jeżeli jego gra podoba się Skorży to mi też będzie:P Na prawą pomoc kupiłbym Pawłowskiego, to młody zawodnik, były dobrą konkurencją dla Gołosia. Co do bramkarzy to nie mam swojego kandydata. Uważam że Pawełek jest nie pewny, czasami brakuje mu refleksu. Ale jak widzę kim interesuję się Wisła to naprawdę wolałbym już Juszczyka. Kowalewski już się wypalił parę lat temu, wszyscy widzieliśmy jak grał w Koronie. Nie jest to już ten zawodnik. A ten Ekwadorczyk wydaje mi się jeszcze słabszy.

      Pożyjemy zobaczymy. Póki co nie podobają mi się zawodnicy sprawdzani przez Wisłę.


      Pierwszy sparing z Austrią Wiedeń przegraliśmy 3-1. Dla Wisły bramkę zdobył Jirsiak.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szyszka ().

    • i jak wiadomo po każdym mniej udanym meczu Wisły już podnoszą się opinię że Wisła szybko odpadnie, to wstyd przegrać z Austrią i to właśnie mnie najgorzej denerwuje :wrr: warto przypomnieć tym osobom że Austria Wiedeń już dawno temu rozpoczęła przygotowania oni już niedługo zaczynają ligę dla Wisły to był pierwszy sparing czyli czas na naprawienie błędów, testowanie nowych ustawień i taktyki oraz nowych graczy ;) w spraingach nie liczy się wynik choć właśnie gra z takim przeciwnikiem jak Austria to dobry pomysł bo ten klub to bardzo utytułowany zespół, wielokrotnie grający w LM i PUEFA ;) nie muszę chyba przypominać że to właśnie z Austrią Legia przegrywała mecze o PUEFA :P sparing pokazał że mamy problem z atakiem jak już mówiłem przydałby się jakiś napastnik najlepiej dwóch: jeden wysoki umiejący grać dobrze głową i drugi typowy snajper zdobywający gole przy każdej okazji ;) w lidze jest tylko paru zawodników którzy mogliby zagrać w Wiśle bo reszta to już raczej gracze którzy powoli zbliżają się do zakończenia kariery tego typu zawodników najlepiej poszukać gdzieś w pobliżu podobno Bednarz ma rozeznanie na rynku czeskim i słowackim warto się zainteresować piłkarzami stamtąd ;) i tu jest problem bo za pieniądze które wydają kluby w Polsce można kupić tylko zawodników rezerwowych z porządnych klubów ja nie wiem czego prezesi boją się wydać tych 2-3 milionów euro na jakiegoś porządnego piłkarza zamiast tego wolą kupować jakieś odpady z krajów byłej Jugosławii czy Brazylii :? warto brać przykład z innych krajów w Czechach, Norwegii czy innych państwach nie boją się wydać porządnej sumy na transfery i mają z tego korzyści kluby takie jak Sparta czy Rosenborg regularnie grają w europejskich pucharach a u nas? liga mistrzów była dawno temu a nawet do PUEFA raz na parę lat drużyny nasze się kwalifikują w Polsce zamiast wydawać pieniądze w budowanie stadionów z porządnym monitoringiem, mocnych klubów i porządnej profesjonalnej ligi oraz promowania piłki wśród młodych ludzi pieniądze idą w kieszeń prywatnych osób najczęściej polityków :? to kpina że piłkarze w klubie strajkują a kluby takie dostają licencje (bez urazy dla kibiców) w innych krajach nie ma takich problemów jeśli klub jest zadłużony to nikt nie strajkuje tylko zarząd zgłasza upadłość i tyle ;) w Polsce w pierwszej kolejności trzeba zmienić polityków i władze w PZPN Lipiec nie bał się wprowadzić kuratora była groźba wykluczenia Polski z wszystkich rozgrywek międzynarodowych ale według mnie lepiej było by zostawić tego kuratora przynajmniej oczyścilibyśmy naszą piłkę bo ci co zostali zatrzymani to dopiero garstka zamieszanych w korupcję jest znacznie więcej i wiadomo że w PZPN też wiedzieli o korupcji bardzo dobrze i brali w tym udział ;) i głupie pomysły mają w PZPN co da takie zmniejszenie ligi? nic! bo korupcja była jest i będzie tu potrzeba coś zrobić minister sportu powinień coś temu zaradzić a nie pozwalać na to żebyśmy my kibice dalej oglądali kupione mecze! trzeba wreszcie budować naszą piłkę na profesjonalnych zasadach takie jak panują za granicą zacząć od tego co powiedziałem i dać dożywotni zakaz wykonywania zawodu tym co brali udział w korupcji! zbudować ligę w oparciu o zespoły którym nic nie udowodniono i które nie były zamieszanie w korupcję i zacząć to wszystko od nowa i wtedy nie tylko nasza piłka klubowa pójdzie w górę ale też nasza reprezentacja zacznie grać lepiej ;) no i zapomniałbym bez sensu jest zmienianie jakiejś nazwy z I ligi na Ekstraklasę co to daje? trzeba zacząć od postaw o których powiedziałem a później dopiero zmieniać jakieś nazwy ;) a i jeszcze co do meczu o superpuchar to lepiej go przesunąć bo sparing z Liverpoolem jest pożyteczny przecież jak zmienią datę rozgrywania meczu to się nic nie stanie i niech wreszcie wybiorą jakieś dobe miejsce na rozegranie tego meczu ;) a co do Dudki to taka sama sytuacja jak z Kosowskim dla nich liczy się tylko kasa Kosowski podobno negocjuje już z klubem z Cypru bo tam mu dadzą więcej kasy niż w spadkowiczu z II ligi hiszpańskiej bardzo dobrze że odszedł z Wisły Bednarz proponował mu dobry kontrakt ale jeśli on chce grać na Cyprze to jego wola to będzie już emerytura sportowa :P

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Gun Jack ().

    • ^^LoTuS^^ napisał(a)
      Transferowy Hit?

      Sportowefakty.pl


      Czy ja wiem czy taki hit. Na pewno było by dobrze jakby przyszedł, ale czy to nie jest stara wypalona gwiazda ? Oczywiście wzmocnieniem dla Wisły będzie sporym, ale media przesadzają nazywając takiego zawodnika gwiazdą. Większość ludzi pierwszy raz o nim słyszy a tu wszystkie strony internetowe zapowiadają transferowy hit. Nie przesadzajmy znów, hit to będzie jak ściągną kogoś pokroju Boruca :]
    • Gwiazda to nie jest, ale dobry piłkarz na pewno i przydałby się. A poza tym zauważmy że np. liga turecka jest dziś taka silna bo skupuje piłkarzy "wypalonych" i moim zdaniem jeśli polskie kluby też tak będą robić to może kiedyś się wybijemy...