Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Gdzieś pisało że Maicon 20-30mln, co jest raczej mało prawdopodobne, bo on warty chociaż dwa razy więcej. A po drugie wątpię, by Real tak łatwo się pozbył drugiej swojej największej gwiazdy, zaraz po Mourinho. Raczej zostanie, ale jakby przeszedł to by było fajnie. Perez jest specjalistą od rzeczy niemożliwych, wystarczy podać przykład Ronaldo i Kaki
    • piciak napisał(a):

      Gdzieś pisało że Maicon 20-30mln, co jest raczej mało prawdopodobne, bo on warty chociaż dwa razy więcej. A po drugie wątpię, by Real tak łatwo się pozbył drugiej swojej największej gwiazdy, zaraz po Mourinho. Raczej zostanie, ale jakby przeszedł to by było fajnie. Perez jest specjalistą od rzeczy niemożliwych, wystarczy podać przykład Ronaldo i Kaki



      za obrońcę ponad 50 mln ? :D chyba na głowię upadłeś jak cała reszta płacąca takie sumy za piłkarzy... i chyba chciałeś napisać Inter a nie Real :P a największą gwiazdę zaraz po Mourinho to Maicon na pewno nie jest ;)


      PS. pewnie zaraz ktoś napisze, że Barca na Ville wydała nie wiele mniej :D powodzenia dla nich...

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Grant- ().

    • A Barca na Ville wydała niewiele mniej! :D (sorry, musiałem)
      Perez jest bardziej biznesmenem, niż sternikiem klubu piłkarskiego. Dużo inwestuje, ale wie jak na tym zarobić.
      Mimo wszystko, Maicon też nie przejdzie Abidala ]:-D
    • Grant- napisał(a):

      piciak napisał(a):

      Gdzieś pisało że Maicon 20-30mln, co jest raczej mało prawdopodobne, bo on warty chociaż dwa razy więcej. A po drugie wątpię, by Real tak łatwo się pozbył drugiej swojej największej gwiazdy, zaraz po Mourinho. Raczej zostanie, ale jakby przeszedł to by było fajnie. Perez jest specjalistą od rzeczy niemożliwych, wystarczy podać przykład Ronaldo i Kaki



      za obrońcę ponad 50 mln ? :D chyba na głowię upadłeś jak cała reszta płacąca takie sumy za piłkarzy... i chyba chciałeś napisać Inter a nie Real :P a największą gwiazdę zaraz po Mourinho to Maicon na pewno nie jest ;)


      PS. pewnie zaraz ktoś napisze, że Barca na Ville wydała nie wiele mniej :D powodzenia dla nich...


      skoro Barca wydała 20 mln czy ile tam było na drewno z Ukrainy :P
      to Maicon powinien byc wart 5x tyle lol
    • Obrońcy mają to do siebie, że ich cena jest zaniżana. Za jednego z najlepszych stoperów na świecie (Chiellini) spekulują, że Juventus oddałby go za 20 milionów funtów. Tak samo Vidic, 25 milionów funtów? Pomyłka jakaś.
      Za Evre rzekomo 30 milionów euro, też nie wierzę że oddaliby go tak tanio. Maicon? Ten sam poziom co Evra, myślę, że 50 milionów euro to odpowiednia cena. Na dzisiejsze realia cenowe oczywiście...
    • Wreszcie ktoś mnie poparł:)
      Maicon na pewno tyle warty.
      Spekuluję się jeszcze, że do Realu może przyjść De Rossi, Milito, Kun Aguero, Torres, Drogba i Lampard. Wiem, że większość to wymysły np. Augero i Drogba ale co o tym sądzicie? Możliwe żeby Torres przeszedł do Realu?
    • Torres w wywiadach mówił, że nie wyobraża sobie gry dla największego przeciwnika Atletico. Choć kto go tam wie.
      Piciak nie powiedziałem, że on jest tyle wart. Taka jest jego aktualna cena rynkowa biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy składające się na nią, no i oczywiście ten wielki boom cenowy spowodowany zakupami City i Realu. To są dwie różne sprawy :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • Black Grucha napisał(a):

      Grant- napisał(a):

      piciak napisał(a):

      Gdzieś pisało że Maicon 20-30mln, co jest raczej mało prawdopodobne, bo on warty chociaż dwa razy więcej. A po drugie wątpię, by Real tak łatwo się pozbył drugiej swojej największej gwiazdy, zaraz po Mourinho. Raczej zostanie, ale jakby przeszedł to by było fajnie. Perez jest specjalistą od rzeczy niemożliwych, wystarczy podać przykład Ronaldo i Kaki



      za obrońcę ponad 50 mln ? :D chyba na głowię upadłeś jak cała reszta płacąca takie sumy za piłkarzy... i chyba chciałeś napisać Inter a nie Real :P a największą gwiazdę zaraz po Mourinho to Maicon na pewno nie jest ;)


      PS. pewnie zaraz ktoś napisze, że Barca na Ville wydała nie wiele mniej :D powodzenia dla nich...


      skoro Barca wydała 20 mln czy ile tam było na drewno z Ukrainy :P
      to Maicon powinien byc wart 5x tyle lol


      chyba aż 25 nawet :E nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem jak można było tyle wydać kasy na niego... max 5 mln :)

      Yamato Damashi napisał(a):

      Obrońcy mają to do siebie, że ich cena jest zaniżana. Za jednego z najlepszych stoperów na świecie (Chiellini) spekulują, że Juventus oddałby go za 20 milionów funtów. Tak samo Vidic, 25 milionów funtów? Pomyłka jakaś.
      Za Evre rzekomo 30 milionów euro, też nie wierzę że oddaliby go tak tanio. Maicon? Ten sam poziom co Evra, myślę, że 50 milionów euro to odpowiednia cena. Na dzisiejsze realia cenowe oczywiście...


      a może to one są normalne a reszta jest zawyżona ? ;)

      PS. 25 mln w zupełności wystarczy za obrońcę klasy światowej nie ma sensu płacić więcej... no ale Perez i MC wiedzą swoje :quasi:

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Grant- ().

    • Ludzie zrozumcie podstawę wolnego rynku, ceny są takie, jakie w stanie będą zapłacić kupujący, nie takie jak wam się wydaje że powinny być.

      Maicon ma 29 lat, więc 30mln to by była cena na pewno nie za niska. BTW Abidala już nie raz przeszedł w meczu na San Siro, ale niektórzy go nie oglądali, więc co ja się będę produkował...
    • Abidala już nie raz przeszedł w meczu na San Siro, ale niektórzy go nie oglądali, więc co ja się będę produkował...
      Ano nie oglądałem, ale nie wiem czy wtedy Abidal nie miał już kontuzji :P
      Nie produkuj się, jak będę chcial poczytać jakies dluzsze wywody, to poczytam jakies felietony

      Real i City składają oferty "nie do odmówienia", bo nieczęsto ktoś wykłada taką kase. Inni tylko to zgapili i naginają ceny.
      Z resztą... jak dla mnie, to możecie mieć i 3 jedenastki wypełnione gwiazdami (z zastosowaniem rotacji dla tych składów)
    • I Mourinho już na 99 procent w Realu. Sam Moratti potwierdził, że nie ma szans, by Mourinho został w Realu.


      - Nasz związek jest skończony, chociaż mam nadzieję, że ta interesująca relacja z Mourinho będzie kontynuowana, ponieważ on może dawać Interowi wiele cennych rad, świetnie wywiązał się ze swoich obowiązków tutaj - dodał Moratti, chociaż zaprzeczył, że zgodził się puścić swojego trenera bez zapłacenia 16-milionowej klauzuli.


      Co do Maicona to myślałem, że ma 25lat nie 29
    • Ja kibic Realu mogę jedynie coś takiego napisać:

      Jak informują portugalskie media, Real Madryt jest bardzo bliski domknięcia pierwszego transferu. Do stolicy Hiszpanii za kwotę czterdziestu milionów euro ma trafić Ángel di María, skrzydłowy Benfiki. Mówi się, że cena mogłaby zostać zmniejszona, gdyby do transakcji został włączony Royston Drenthe lub Ezequiel
      Garay.

      oraz
      Nowy Real José Mourinho przybiera formę. Powoli, bez pośpiechu Portugalczyk buduje w Madrycie swój pierwszy projekt. Jedną z pierwszych próśb było zakupienie skrzydłowego. Analizując obecną kadrę Realu, Mourinho doszedł do wniosku, że taki transfer jest niezbędny. Co więcej, Portugalczyk wybrał nawet dwie najlepsze opcje: Jesúsa Navasa i Ángela Di Maríę. Obaj są gwiazdami swoich klubów i zagrają na Mundialu.


      Więc jeszcze nic oficjalnie nie ma:)
    • o w morde :E
      Di Maria , Navas , Alonso , Kaka , Ronaldo :} ... Cóż za imponująca linia pomocy by to była :D Nawet Barca takiej nie ma :P .
      Jeśli te transfery dojdą do skutku to Mourinho spokojnie zdobędzie mistrza Hiszpani w przyszłym sezonie:)
    • Firo napisał(a):

      o w morde :E
      Di Maria , Navas , Alonso , Kaka , Ronaldo :} ... Cóż za imponująca linia pomocy by to była :D Nawet Barca takiej nie ma :P .
      Jeśli te transfery dojdą do skutku to Mourinho spokojnie zdobędzie mistrza Hiszpani w przyszłym sezonie:)



      Ronaldo w tym wypadku grałby chyba już całkowicie w napadzie ;) linia pomocy prezentowałaby podobny poziom jak i u Barcy... Niech się lepiej martwią o obronę :P
    • Cezarcfc napisał(a):

      Mourinho i w obrone napewno zainwestuje. Na papierze wszystko pinknie ciekawe jak w praktyce wyjdzie.


      obrona Realu już w tym momencie nie wygląda źle

      Pepe
      Albiol
      Ramos
      Abeloa
      Garay

      Marcelo - może sobie mówić co chce ale żaden z niego obrońca
      za to skrzydłowy bardzo dobry

      Drenthe - nie grał prawie cały sezon i raczej nie ma szans na zostanie w klubie, szkoda
      bardzo podoba mi się ten zawodnik, jest niezwykle dynamiczny i do tego ma niezłe uderzenie z dystansu

      jedno wzmocnienie będzie wystarczjące

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Taak, u Pereza jedno wzmocnienie przed sezonem? Nie ma mowy

      kolejne plotki:
      Prezes Interu Mediolan, Massimo Moratti, wyłożył karty na stół i zapowiedział, że José Mourinho może odejść do Madrytu w pakiecie z Maiconem. W sumie operacja ta miałaby wynieść około 35 milionów euro. Jednak to nie koniec, ponieważ włoski klub planuje włączyć do tego pakietu także Ricardo Quaresmę, który jest głównym źródłem konfliktów w szatni zespołu. Wczoraj rano agent portugalskiego trenera, Jorge Mendes, i działacz Realu Madryt stawili się w Mediolanie, aby porozmawiać z wiceprezesem Interu, Rinaldo Ghelfim. Wyżej wspomniany pakiet Królewskich jednak nie przekonuje, dlatego do porozumienia nie doszło.
    • piciak napisał(a):

      Taak, u Pereza jedno wzmocnienie przed sezonem? Nie ma mowy

      kolejne plotki:
      Prezes Interu Mediolan, Massimo Moratti, wyłożył karty na stół i zapowiedział, że José Mourinho może odejść do Madrytu w pakiecie z Maiconem. W sumie operacja ta miałaby wynieść około 35 milionów euro. Jednak to nie koniec, ponieważ włoski klub planuje włączyć do tego pakietu także Ricardo Quaresmę, który jest głównym źródłem konfliktów w szatni zespołu. Wczoraj rano agent portugalskiego trenera, Jorge Mendes, i działacz Realu Madryt stawili się w Mediolanie, aby porozmawiać z wiceprezesem Interu, Rinaldo Ghelfim. Wyżej wspomniany pakiet Królewskich jednak nie przekonuje, dlatego do porozumienia nie doszło.


      Inter zepsuł talent Quaresmy , to co grał w Porto to było coś wspaniałego, a w meczach Interu rzadko kiedy grał przez co nie mógł pokazać swoich umiejętności.. ale czy warto do Realu? znowu będzie tam TYLKO rezerwowym..
    • Valdano się wypowiadał że NA PEWNO nie wezmą Quaresmy

      btw OFICJALNIE POTWIERDZONO
      Nowym trenerem Realu od przyszłego sezonu będzie José Mourinho

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Black Grucha napisał(a):

      Valdano się wypowiadał że NA PEWNO nie wezmą Quaresmy

      btw OFICJALNIE POTWIERDZONO
      Nowym trenerem Realu od przyszłego sezonu będzie José Mourinho


      - 16 mln euro i ani centa mniej - tak Marco Branca, dyrektor generalny Interu Mediolan, odpowiedział na zapytanie Realu Madryt w sprawie transferu do tego klubu trenera Jose Mourinho. Właśnie taką liczbę jako kwotę odstępnego ma w kontrakcie wpisaną Portugalczyk a władze mistrzów Włoch nie mają zamiaru jej negocjować.

      - Klauzula wpisana do kontraktu Mourinho wynosi 16 mln euro i Real nie może liczyć na żaden rabat - mówi Branca.

      Wcześniej władze Realu były przekonane, że trenera pozyskają błyskawicznie. Jeszcze niedawno Jorge Valdano, menedżer generalny Królewskich, twierdził, że prezentacja Mourinho na Santiago Bernabeu odbędzie się we wtorek. Wszystko wskazuje na to, że termin ten zostanie przesunięty.


      oficjalnie ta ? :D
    • Grant- napisał(a):


      oficjalnie ta ? :D


      mając na myśli oficjalnie, mówię o tym że
      potwierdził to Prezes Realu, dyrektor sportowy
      i sam Mourinho :)
      a do tego zwolniono już Pellegriniego, negocjują już z nim tylko odprawę, bodajże 2,5 mln euro

      kilka papierków których jeszcze nie podpisano (lub może już podpisano) niczego nie zmienia
      mamy nowego trenera czy tego ktoś chce, czy nie
    • Black Grucha napisał(a):

      Grant- napisał(a):


      oficjalnie ta ? :D


      mając na myśli oficjalnie, mówię o tym że
      potwierdził to Prezes Realu, dyrektor sportowy
      i sam Mourinho :)
      a do tego zwolniono już Pellegriniego, negocjują już z nim tylko odprawę, bodajże 2,5 mln euro

      kilka papierków których jeszcze nie podpisano (lub może już podpisano) niczego nie zmienia
      mamy nowego trenera czy tego ktoś chce, czy nie



      tylko teoretycznie :P w praktyce jednak drużyna bez trenera jest obecnie :D
    • I Oficjalnie potwierdzone

      Real Madryt CF i FC Inter Mediolan doszły dzisiaj do porozumienia, dzięki któremu José Mourinho został nowym trenerem Realu Madryt. Porozumienie zostało zawarte na popołudniowym spotkaniu w Mediolanie między prezesem Interu, Massimo Morattim, i prezesem Realu Madryt, Florentino Pérezem. Spotkanie odbyło się w atmosferze przyjaźni i serdeczności, która panuje między oboma klubami.

      José Mourinho zostanie zaprezentowany jako nowy trener Realu Madryt w najbliższy poniedziałek o godzinie 13:00 w loży honorowej na stadionie Santiago Bernabéu.


      Teraz tylko czekamy kogo znowu Real kupi, lubię patrzeć jak kupują nowe gwiazdki:)
    • piciak napisał(a):

      I Oficjalnie potwierdzone

      Real Madryt CF i FC Inter Mediolan doszły dzisiaj do porozumienia, dzięki któremu José Mourinho został nowym trenerem Realu Madryt. Porozumienie zostało zawarte na popołudniowym spotkaniu w Mediolanie między prezesem Interu, Massimo Morattim, i prezesem Realu Madryt, Florentino Pérezem. Spotkanie odbyło się w atmosferze przyjaźni i serdeczności, która panuje między oboma klubami.

      José Mourinho zostanie zaprezentowany jako nowy trener Realu Madryt w najbliższy poniedziałek o godzinie 13:00 w loży honorowej na stadionie Santiago Bernabéu.


      Teraz tylko czekamy kogo znowu Real kupi, lubię patrzeć jak kupują nowe gwiazdki:)



      Ja lubię bardziej zakończenie sezonu gdy znów okazuje się że to niewiele daje :D
    • piciak napisał(a):

      I Oficjalnie potwierdzone

      (...)
      Oficjalnie gdzieś tak do popołudnia dzisiajszego najprawdopodobniej kiedy znowu nowe ploty się pojawią w prasie.
      Oficjalne potwierdzenie to podpis na kontrakcie.
      Choć fakt teraz wygląda to na już dopięte ;).

      Grant- napisał(a):

      piciak napisał(a):

      (...)

      Teraz tylko czekamy kogo znowu Real kupi, lubię patrzeć jak kupują nowe gwiazdki:)



      Ja lubię bardziej zakończenie sezonu gdy znów okazuje się że to niewiele daje :D
      Ot co :P

      Ciekawe jak będzie wyglądał w sumie ten Real Mourinho. Lubię typa, jest zdecydowanie jednym z najlepszych trenerów(a pomijając reprezentację i patrząc tylko na sukcesy najlepszym) naszych czasów, ale dlatego też nie bardzo leży mi ten fakt że będzie w realu :P. Po gwiazdkach mniejszych lub większych wygląda na to że real zrobił najmądrzejszą rzecz od zakupu zidana sprowadzając go. Co do 'nadgorliwego' prezesa, Moratti się ugiął to Perez też może.

      btw. O ile się nie mylę od czasu objęcia porto mourinho w każdym sezonie zdobywał mistrzostwo kraju(no nie licząc tego miesiąca bodajże w chelsea :P). Menchestery milany zostawały daleko w tyle, teraz najwyższy czas żeby ktoś mu tę passę przeciął, bo jeśli nie barca to za przeproszeniem kto ;] .