Real Madryt

    • getemax napisał(a)
      Zostało wydane oficjalne oświadczenie, iż w tym sezonie CR zostanie w MU. Real musi odłozyć jego kupno conajmniej do zimy


      Oświadczeń ze wszystkich 3 stron było mnóstwo i co? dalej się nic nie zmieniło. A sezon trwa od lata do lata a w zimie jest połowa.
    • Jesli to prawda to Krystynka sobie zakpiła z obu klubow i kibicow jesli nie teraz to nie chce zeby kiedykolwiek przychodził 0 jakikolwiek odpowiedzialnosc 0 szacunkow do naszego jak i swojego klubu porazka z tym człowiekim jest o_o VdV juz mamy jeszcze Viila i jeszcze jakis dobry zawodnik i mozemy walczyc o LM i oby Robinho został.... >_>
    • Tiberian napisał(a)
      Jesli to prawda to Krystynka sobie zakpiła z obu klubow i kibicow jesli nie teraz to nie chce zeby kiedykolwiek przychodził 0 jakikolwiek odpowiedzialnosc 0 szacunkow do naszego jak i swojego klubu porazka z tym człowiekim jest o_o VdV juz mamy jeszcze Viila i jeszcze jakis dobry zawodnik i mozemy walczyc o LM i oby Robinho został.... >_>


      Tak to prawda Ronaldo zostaje na 100% w ManU na ten sezon.To fragment jednego z wywiadów z portugalczykiem.-

      Teraz jednak Cristiano zapewnia, że zostanie na Old Trafford, przynajmniej na jeszcze jeden sezon, tym samym potwierdzając wczorajsze słowa Sir Alexa Fergusona, że sprawa jest zamknięta.

      "-Ferguson wysłuchał moich argumentów, a ja jego. Najlepiej dla mnie byłoby zostać, tak też zrobiłem. Mogę potwierdzić, że w następnym sezonie będę grał w Manchesterze United -wyjawił dziennikowi Público Ronaldo. Przed pojawieniem się pogłosek, które będą mówić, że będę grał wbrew własnej woli, chciałbym powiedzieć: ktokolwiek tak powie lub napisze, jest kłamcą. Pragnę grać w Manchesterze z całego serca i z całej duszy. Będę walczył i jestem zaszczycony, że znów przywdzieję tę koszulkę."

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Phenomenal One ().

    • ładnie nas zrobił w jajo, ogólnie wszyscy mogą czuć się wykiwani i źli, tylko jego to pewnie cieszy bo w środku zainteresowania był... przypomina mi się jak mnie irytowały swego czasu głupoty wyczyniane przez Ronaldinho i mimo wszystko zachwyt wszystkich "expertów" nad tym piłkarzem. Może nikt nie da dziś wiary ale niektórzy się podniecali nawet jego "pięknym uśmiechem" O_o Kto wie czy za rok/dwa to CR nie będzie odchodził do jakiegoś Manchesteru City czy innego nie biednego klubu bez pomysłu na grę...
    • ja osobiscie nie przepadam za realem <wykupuja najlepszych graczy z zespolow za ogromne pieniadze pozniej dany gracz jest gwiazda przez 1-2 lata i tyle pozniej sie znudzi i koniec >
    • ..::I miss You::.. napisał(a)
      ja osobiscie nie przepadam za realem <wykupuja najlepszych graczy z zespolow za ogromne pieniadze pozniej dany gracz jest gwiazda przez 1-2 lata i tyle pozniej sie znudzi i koniec >


      Hmm ciekawe, podobnie do Barcelony (Ronaldinho był chyba gwiazdą 2-3 lata, Eto nie wiem ile ale też ok 2 lat, a np. Henry nawet pół roku gwiazdą jeszcze nie był), Chelsea (Tabuny piłkarzy się tam przetoczyły, najsłynniejszy przypadek Szewczenko) itd. ale prosiłbym Was żebyście podawali przykłady takich piłkarzy żebym mógł sensownie odpowiedzieć konkretnie...
    • Ja rozumiem kupić gwiazde, a za 2-3 lata z niej zrezygnować bo to normalne...kupujesz kogos, gra na najwyzszym poziomie, a potem arivederci, lata swietnosci minęły. Wiele klubów sprzedaje swoich weteranów do sredniaków bo po prostu nie są klubowi juz potrzebni...

      Nie rozumiem natomiast jak mozna kupić jakas gwiazde i posadzić ją na ławie...,po co taki piłkarz? nie lepiej juz młodych szkolić w meczach o niską stawke.
      Po co Realowi Dudek? Saviola? Baptista? i tak nie mają szans gry w 1 składzie, grają jedynie w małowartosciowych pucharach, gdzie lepiej juz młodych wystawić
      akurat Real nie ma za wiele takich piłkarzy, za to Barca czy Chelsea no... zle zle zle;]
    • Dudek przyszedl za darmo, na lawke rezerwowych :] Dlaczego on? Bo pokazal sie, jest dobry (przynajmniej byl), a Real potrzebowal mocnego zmiennika. NIkt nie chcial tam grac, wiec sciagneli Dudka.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Dudek przyszedl za darmo, na lawke rezerwowych :] Dlaczego on? Bo pokazal sie, jest dobry (przynajmniej byl), a Real potrzebowal mocnego zmiennika. NIkt nie chcial tam grac, wiec sciagneli Dudka.


      Potrzebowali zamiennika dla Casillasa - Dudek miał już wprawę w siedzeniu więc go wzięli :P Nie sądzę że nikt nie chciał grać, po prostu nikt nie chciał być zamiennikiem człowieka który praktycznie cały czas jest w formie i może grać. Dudek już jest stary, ale spójrzmy na bramkę ManU i nie dyskutujmy na temat jego wieku...

      Baptista był dobry kiedyś w Sevilli to go kupili. Potem pożyczyli do Arsenalu bo się nie sprawdzał. W Londynie też nie dał rady i wrócił do Realu. Teraz pojawiła się Roma i prawdopodobnie go kupi.

      Saviola? Miał grać, ale okazało się że Saviola jest zwyczajnie słabiutki, to już nie to co kiedyś, wypalił się.

      Chelsea ma sporą ławkę i jak tylko zapragnie to wyda sobie 20mln na rezerwowego :P Teraz powiedzcie po kiego tam ma iść Robinho?
    • zainteresowaniu Davidem Villą mówi się od dobrych kilku miesięcy. Po fiasku sprowadzenia Ronaldo, temat transferu Hispzana powrócił.

      Agent zawodnika, José Luis Tamargo, zapewniał ostatnio, że Villa z pewnością zostanie na Mestalla. Z kolei według Wagnera Ribeiro, który opiekuje się Brazylijczykiem Robinho, Real Madryt prowadzi działania mające na celu sprowadzenie króla strzelców ostatniego Euro. Valencia oczekuje około 50 milionów euro i prezydent Realu może taka ofertę złożyć - tak podaje El Mundo Deportivo.


      Dobrze by było jakby do nas dołaczył ale te 50 mln to troche za duzo za takiego zawodnika :rolleyes: noi ciekawe za kogo by grał za raula ? za Ruuda ? hmm albo rezerwowy choc szkoda takiego zawodnika posadzic na ławce i puszczac na 20 minut przed koncowym gwizdkiem :lol: cos czuje ze to bedzie kolejna telenowela pod tytułem "Viila do realu" i pozostanie tylko na zakupie VdV................... :(


      Baptista oszedl do Romy .. kwota to okolo 10 mln ojro


      Pozdro


      Spaletti cierpliwy w sprawie Júlio Baptisty
      Trener A.S. Roma, Luciano Spaletti, ponownie wyraził swój zachwyt nad Júlio Baptistą, lecz nie chce wywierać zbyt wielkiego ciśnienia na klub, w celu przyspieszenia negocjacji.

      Nie ma już żadnych wątpliwości, że gracz Realu Madryt jest głównym celem rzymskiego klubu podczas tego okienka transferowego. Tym samym Sapletti potwierdza, że negocjacje z Los Blancos są w toku.

      - To prawda, że Roma negocjuje z Madrytem, ale nie ma pośpiechu, wszystko musi być zrobione w spokoju. Nie będziemy wywierać nacisku na zarząd Realu - skomentował.

      Spaletti nie szczędzi także pochwał w stronę Brazylijczyka, który jego zdaniem idealnie pasuje do zespołu.

      - On jest graczem, który bardzo by do nas pasował. Jest bardzo wszechstronny, dysponuje przyspieszeniem i techniką, jest silny. Jest odpowiednim zawodnikiem dla Romy - zakończył trener Giallorossich.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tiberian ().

    • Jak donosi dzisiejsze wydanie Marki, Bernd Schuster chce, by za wszelką cenę sprowadzono napastnika i zakomunikował to już dyrekcji sportowej i Ramónowi Calderónowi. Pomijając ostatnie afery z Cristiano Ronaldo i Robinho, niemiecki szkoleniowiec twierdzi, że potrzebuje klasycznej "dziewiątki", która mogła by dać odrobinę wytchnienia dla Van Nistelrooya i Raúla. Higuaín w tym sezonie będzie ustawiany jako napastnik, jednak Schuster jest świadomy, że w zespole potrzebny jest inny snajper, który zagwarantuje drużynie dwadzieścia trafień na sezon. W biurach na Santiago Bernabéu rozważane są dwie opcje. Pierwszą z nich, której zwolennikiem jest dyrektor sportowy, Pedja Mijatović, jest sprowadzenie napastnika Ajaksu, Klaasa Jana Huntelaara. Z kolei sekretarz techniczny klubu, Miguel Angel Portugal, uważa, że tym napastnikiem musi być nie kto inny, jak David Villa.


      Ja bym wolał Huntelaara - tańszy bo mniej doceniany, ale to właśnie on raczej zastąpi Ruuda w reprezentacji Holandii. Villa raczej nie jest typowym wysuniętym napastnikiem, uzupełniał Torresa w reprezentacji i Morientesa w Valenci. Aczkolwiek dobrze będzie jeśli przyjdzie którykolwiek z nich ^^
    • vul6 napisał(a)
      Jak donosi dzisiejsze wydanie Marki, Bernd Schuster chce, by za wszelką cenę sprowadzono napastnika i zakomunikował to już dyrekcji sportowej i Ramónowi Calderónowi. Pomijając ostatnie afery z Cristiano Ronaldo i Robinho, niemiecki szkoleniowiec twierdzi, że potrzebuje klasycznej "dziewiątki", która mogła by dać odrobinę wytchnienia dla Van Nistelrooya i Raúla. Higuaín w tym sezonie będzie ustawiany jako napastnik, jednak Schuster jest świadomy, że w zespole potrzebny jest inny snajper, który zagwarantuje drużynie dwadzieścia trafień na sezon. W biurach na Santiago Bernabéu rozważane są dwie opcje. Pierwszą z nich, której zwolennikiem jest dyrektor sportowy, Pedja Mijatović, jest sprowadzenie napastnika Ajaksu, Klaasa Jana Huntelaara. Z kolei sekretarz techniczny klubu, Miguel Angel Portugal, uważa, że tym napastnikiem musi być nie kto inny, jak David Villa.


      Ja bym wolał Huntelaara - tańszy bo mniej doceniany, ale to właśnie on raczej zastąpi Ruuda w reprezentacji Holandii. Villa raczej nie jest typowym wysuniętym napastnikiem, uzupełniał Torresa w reprezentacji i Morientesa w Valenci. Aczkolwiek dobrze będzie jeśli przyjdzie którykolwiek z nich ^^


      hmm ja bym wolał jednak Ville Hunteler to typowy wysuniety zawodnik ktory by tylko czekał na piłki przy bramce przeciwnika . A znajac Ville to latałby za piłka jak pies za koscia :P co prawda jest straszy od H..... ale uwazam ze 25 lat to jest najlepszy wiek dla piłkarza ............
    • Villa ma 27 latek a Huntel 25, żaden nie jest jakimś młodzikiem więc nie ma niepewności o jego przyszłe losy :P Ważne żeby którykolwiek przyszedł, a co do tego latania za piłką - faktycznie Holender nie jest w takim typie ale w razie znajdowania się na boisku Robbena i Robinho czy będzie to takie potrzebne?
    • Przez ta telenowele z Crystynka jest juz niemal pewne ze robinho odejdzie Silva i Villa nie oddejda z Valenci najprawdopodobniej moze byc ciezko w tym sezonie jak niesprowadza zadnego nowego piłkarza za Robinho jesli odejdzie oczywiscie..
    • za dużo szumu zrobili wokół tego transferu ;) na miejscu Calderona zastanowiłbym się czy nie lepiej zatrzymać Robinho i sprowadzić jeszcze jakiegoś dobrego zawodnika? Ronaldo zepsułby tylko atmosferę w drużynie wspomniecie moje słowa że Ronaldo jest przereklamowany i w przyszłym sezonie już nie będzie taką gwiazdą :] fajnie by było kupić kogoś z Valencii która jest zadłużona z obroną tytułu nie powinno być problemów Barcelona i Villarreal będą naszymi najgroźniejszymi rywalami ale powinniśmy sobie dać radę :) jednak chciałbym żeby Real pokazał coś wreszcie w europejskich pucharach :)
    • "Real Madryt oficjalnie komunikuje, iż Julio Baptista przechodzi do AS Roma. Klub pragnie szczególnie podziękować za usługi człowieka, który zawsze wyróżniał się profesjonalizmem, ciężką pracą i poświęceniem dla drużyny.

      Baptista był członkiem tej ekipy od sezonu 2005/06, w międzyczasie przebywając na wypożyczeniu w Arsenalu. Real Madryt życzy mu dużo szczęścia i przyszłości pełnej sukcesów oraz wyraża swoją wdzięczność za wszystko, co ten przykładny profesjonalista zrobił dla drużyny."


      Niech idzie, u nas i tak by nie miał miejsca, nikt by go nie docenił i w ogóle... niech pogra gdzieś indziej, klub dobry więc nie ma problemu.
    • Hmm co do Valnecii to moim zdaniem mamy jeszcze spore szanse wygrać.

      A co do transferów... ta polka z transferami mnie wkurza, sprzedaliśmy chyba 2 piłkarzy niepotrzebnych, kupiliśmy jednego potrzebnego i koniec. Przydałby się nowy napastnik, najlepiej Villa albo Huntelaar i moim zdaniem powinni go kupić i powiedzieć że nikogo już nie kupują ani nie sprzedają i dać spokój. Teraz się przewijają jeszcze nazwiska Di Marii i Diego Milito. Ten drugi to IMO bardzo kiepski pomysł, bo 29 lat dla piłkarza który nic wielkiego dotąd nie pokazał to chyba koniec marzeń o grze w takim klubie. Real nie powinien nawet się nad nim zastanawiać, chyba że w wariancie ostatecznym
    • będę bacznie obserwował gre Realu w tym sezonie, mysle że oni nawet bez transferów są groźnym przeciwnikiem i chyba każdy sie z tym zgodzi :]
      ciesze sie jednak że C.R do nie nie poszedł
    • Cóż, pieniądze nie śmierdzą, a oskarżenia rzucane ze wszech stron na Real nie będą budzić już we mnie politowania tylko zadziwienia jak ludzie potrafią być głupi...

      Jeden z podstawowych piłkarzy madryckiego klubu czyli Robinho ogłosił oficjalnie że ma zamiar odejść do Chelsea Londyn. Możemy przeczytać na stronie realmadrid.pl wywiad z tym piłkarzem. Przebijając się przez pieprzenie jak to bardzo by on nie chciał zagrać w lidze angielskiej (o której swego czasu mówił że jest dla niego zbyt siłowa, a Anglia jest dla niego kiepskim miejscem) i o tym że do Realu nic nie ma ale "granie w Realu nie jest jego celem na następny sezon" (słowa powtarzane w kółko jak mantra). Cóż 4mln euro nie starczy w nowym kontakcie, nasza gwiazdka z formą zmienną jak pogoda w Anglii stwierdziła ostatecznie że ponad 5mln to lepsze wyjście. Gdyby nie jego umiejętności piłkarskie (młody bardzo zdolny piłkarz, z tym że ma tendencję do gubienia formy i nagłych zrywów) to nie byłoby mi żal tego że prawdopodobnie pożegnamy go w ciągu najbliższych dni.

      Real powinien się w końcu wziąć, sprowadzić jakiegoś napastnika i kogoś w zamian za naszą kapryśną gwiazdkę i pokazać na co Real naprawdę stać jako najpotężniejszy i najlepszy klub świata.

      Rzekłem.
    • Niemal pewne jest odejscie Robinho klub nie bedzie go zatrzymywał wyznał prezes dla jakiegos szmatławca i mam nadzieje ze za sprzedaz robinho kupia przynajmniej dwoch zawodnikow kogos kto g zastapi i napastnika ktorego sobie zazyczył Szuster obysmy tylko nie zostali z jednym akupionym zawodnikiem w tym sezonie bo marnie bedzie wygladała walka o mistrza Hiszpani i LM..... o_o
    • Tiberian napisał(a)
      Niemal pewne jest odejscie Robinho klub nie bedzie go zatrzymywał wyznał prezes dla jakiegos szmatławca i mam nadzieje ze za sprzedaz robinho kupia przynajmniej dwoch zawodnikow kogos kto g zastapi i napastnika ktorego sobie zazyczył Szuster obysmy tylko nie zostali z jednym akupionym zawodnikiem w tym sezonie bo marnie bedzie wygladała walka o mistrza Hiszpani i LM..... o_o



      tak niech kupia nawet 10... Mysl czlowieku bo ostatnie twoje posty to sam spam >_>

      Robinho wypial sie na Real wiec niech odejdzie. Po co tu taki? Saviola byl na lawce.. Czy on jako napastnik nie moglby go zastapic? Oczywiscie ze by mogl, trzeba by mu tylko dac szanse... Wkurza mnie to ze w Realu nie mysla do konca logicznie.. W klubie sa lub byli wielcy napastnicy na rezerwie, ale ich sprzedaje sie z klubu, albo oddaje za pol darmo... Zespol jest dobry i mocny, nie potrzeba sprowadzac kolejnych 3 zawodnikow. W kazdym sezonie do Realu przybywa paru zawodnikow. Ja sie pytam po co? Kiedy oni sie zgraja?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • masz trochę racji Rassija ale faktem jest ze w drugiej linii bez Robsona i kontuzjowanego Sneijdera mamy Robbena, VdV i Gago (Diarra i Guti sa dobrzy na ławkę) czyli jest luka. A nasz atak ma średni wiek po 30 i Higuain jest tez dobry tylko na ławkę. przydałby sie Huntelaar... a na pewno znalazło by sie miejsce dla Di Marii. Szkoda tylko ze Calderon zawodzi w tym okienku transferowym
    • Rassija napisał(a)
      Tiberian napisał(a)
      Niemal pewne jest odejscie Robinho klub nie bedzie go zatrzymywał wyznał prezes dla jakiegos szmatławca i mam nadzieje ze za sprzedaz robinho kupia przynajmniej dwoch zawodnikow kogos kto g zastapi i napastnika ktorego sobie zazyczył Szuster obysmy tylko nie zostali z jednym akupionym zawodnikiem w tym sezonie bo marnie bedzie wygladała walka o mistrza Hiszpani i LM..... o_o



      tak niech kupia nawet 10... Mysl czlowieku bo ostatnie twoje posty to sam spam >_>

      Robinho wypial sie na Real wiec niech odejdzie. Po co tu taki? Saviola byl na lawce.. Czy on jako napastnik nie moglby go zastapic? Oczywiscie ze by mogl, trzeba by mu tylko dac szanse... Wkurza mnie to ze w Realu nie mysla do konca logicznie.. W klubie sa lub byli wielcy napastnicy na rezerwie, ale ich sprzedaje sie z klubu, albo oddaje za pol darmo... Zespol jest dobry i mocny, nie potrzeba sprowadzac kolejnych 3 zawodnikow. W kazdym sezonie do Realu przybywa paru zawodnikow. Ja sie pytam po co? Kiedy oni sie zgraja?


      Zespoł jest taki jak w poprzednim sezonie a nawet gorszy na ataku mamy emerytow :wrr: . No pewnie niech nikt nie przychodzi i skaczymy jak Milan z emerytami w składzie dobrze myslisz dobrze ze tacy jak ty nie maja wpływu na transery :rolleyes:. Moze dotrze to do ciebie ten fakt jak nic nie zdobedziemy w tym sezonie.... :]
    • Tiberian napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Tiberian napisał(a)
      Niemal pewne jest odejscie Robinho klub nie bedzie go zatrzymywał wyznał prezes dla jakiegos szmatławca i mam nadzieje ze za sprzedaz robinho kupia przynajmniej dwoch zawodnikow kogos kto g zastapi i napastnika ktorego sobie zazyczył Szuster obysmy tylko nie zostali z jednym akupionym zawodnikiem w tym sezonie bo marnie bedzie wygladała walka o mistrza Hiszpani i LM..... o_o



      tak niech kupia nawet 10... Mysl czlowieku bo ostatnie twoje posty to sam spam >_>

      Robinho wypial sie na Real wiec niech odejdzie. Po co tu taki? Saviola byl na lawce.. Czy on jako napastnik nie moglby go zastapic? Oczywiscie ze by mogl, trzeba by mu tylko dac szanse... Wkurza mnie to ze w Realu nie mysla do konca logicznie.. W klubie sa lub byli wielcy napastnicy na rezerwie, ale ich sprzedaje sie z klubu, albo oddaje za pol darmo... Zespol jest dobry i mocny, nie potrzeba sprowadzac kolejnych 3 zawodnikow. W kazdym sezonie do Realu przybywa paru zawodnikow. Ja sie pytam po co? Kiedy oni sie zgraja?


      Zespoł jest taki jak w poprzednim sezonie a nawet gorszy na ataku mamy emerytow :wrr: . No pewnie niech nikt nie przychodzi i skaczymy jak Milan z emerytami w składzie dobrze myslisz dobrze ze tacy jak ty nie maja wpływu na transery :rolleyes:. Moze dotrze to do ciebie ten fakt jak nic nie zdobedziemy w tym sezonie.... :]


      Rassija święta racja . Skoro klub jest mocny , to po co sprowadzać wielu zawodników ? Jeżeli pograją jednym składem to się zgrają. I odczep się od tego Milanu , bo uległeś stereotypowi , którego nieszczęsnym kreatorem był nie kto inny jak Maciej Szczęsny :E