Real Madryt

    • W lidze już jest duża strata, ale takiego meczu jak GD nie można sobie odpuszczać. To jest coś więcej jak mecz o 3pkt. Każda wygrana nad odwiecznym
      rywalem niewiarygodnie zwiększa morale drużyny i nie mówiąc już o chęci rewanżu po poprzedni GD.
      Chyba każdy z na liczy na niesamowity mecz. Moim zdaniem Real jest teraz naprawdę mocny i realnie może myśleć o korzystnym wyniku.
      Nic tylko oglądać te spektakle.

      Vivat La Liga.
    • Świetny mecz, jakie emocje :D Nie będę mógł zasnąć.

      Kilka spostrzeżeń. Pierwsza połowa dla Realu, druga dla Barcelony ale bez końcówki - ostatnie 5 minut to reaktywacja Królewskich. W dogrywce mniej wyraźna różnica ale Real tworzył lepsze akcje. Dobry mecz Ronaldo, początek już się dobrze zapowiadał (np. zagranie barkiem) ale później wydawało się że jest nieudolny, gubi się z piłką. Pod koniec meczu znowu zaczął grać a po strzeleniu bramki to już tylko faule Barcelony go powstrzymywały. Nigdy nie wierzyłem w jego "blokadę psychiczną" - zawsze myślałem że po prostu przeciwnicy są lepsi i już tak łatwo ogrywać ich Cristiano nie będzie. A tu taka niespodzianka, strzelił bramkę a dalej to już leciał na skrzydłach, wyraźnie szybszy praktykował rajdy przez całe boisko, czyli jednak stres go trochę zjada. Teraz niech tylko Real puknie Barcę w LM.

      Nigdy za Realem nie przepadałem ale mecz zagrali świetny, pod wrażeniem jestem.
    • Uważam podobnie jak Tomasz Wołek- Barca jest obecnie nadal najlepszym na Świecie, ale tak i on też kibicuję Realowi.
      Mecz bardzo ciekawy. Taktyka Realu przeniosła skutek, cały mecz grali bardzo agresywnie i potrafili wyprowadzać bardzo groźne ataki. Mieli przestoje, ale Barcelona nie mogła rozwinąć skrzydeł. Ten mecz był dużo lepszy niż sobotnie derby. Wyrównany i z lekkim wskazaniem na Real. Dla mnie bohater meczu to Casillas.
      Jestem usatysfakcjonowany i ostrze zęby na dalsze mecze.

      Ja bym powiedział Hala La Liga :)
    • Nie ma nic piękniejszego niż triumf taktyki i harówki w obronie nad finezja w ataku. Mourinho po raz kolejny pokazał jak należy grać z Barceloną pewnie fani finezji będą zaraz płakać że Real grał defensywnie że Mourinho piękno footballu zabija. Prawda jest taka że inaczej się ni da. Pierwsza polowa była poprostu perfekcyjna w drugiej trochę sił zabrakło ale dogrywka znowu bardzo dobra. Teraz tylko mam nadzieje że w Lm będzie podobnie.


      Pssport.wp.pl/kat,1750,title,Puc…d,13340539,wiadomosc.html
      szkoda troch ale to tylko przedmiot.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • ktos mowi ze sie nie da inaczej bo murino jest trenerem
      zawsze mowilem ze nie prezez i nie polityka klubu real gralby ladnie jak na galacticos przystalo
      a taka gra jaka gra real podoba sie tylko kibica realu tak jak nie dawno gra interu
      a teraz cyta z facebook
      "Nadeszła nowa era dla Realu, który wczoraj zmienił nazwę na
      " Murowany Klub Trampkarski Inter Madryt "
      a ich motto to "zamurujemy każdą bramkę"
      Pedały !!!"
      real nie potrafi nawet trofeum szanowac - patrz sergio ramos
    • Zazdrość zżera widzę :)

      real nie potrafi nawet trofeum szanowac - patrz sergio ramos


      Jak już się nie ma do czego przyczepić to można i takie głupoty wypisywać :) Ramos wypuścił puchar przez przypadek, nie było to jego intencją ale niektórzy piłkarze Barcelony zrywali sobie medale z szyi z widoczną złością zaraz po ich otrzymaniu. To jest szacunek :)

      Wpis z Facebooka także bardzo elokwentny, cóż - nie nowość że silne emocje z rozumem w parze nie idą, a nawet do głupoty się przyczyniają.
    • Dlatego też przechodzi mnie czasem taka myśl, że gdyby tak odpaś już w 1/8 lm, w lidze być na 3 miejscu... krótko mówiąc sezon zakończyć dużą porażką ale nic w klubie nie zmieniać pewnie duża część osób raz dwa zmieniłaby upodobania a ja jakoś bym to przebolał. Na szczęście zaraz po chwili przechodzi i dochodzę do wniosku że na niektóre rzeczy warto patrzeć przez palce ;)

      Co do Ramosa i upuszczenia pucharu, jak dla mnie jest to lekki brak szacunku dla trofeum, dlaczego? Bo myślę że dla większości z nich jest on mniej ważny niż to że po prostu wygrali finał z Barcelonę ;) Po za tym, Casillas utrzymał go w 1 ręce a on w 2? nie potrafił... 15 kg to nie tak dużo już bez przesady, jak był niby tak zmęczony jak to ktoś tu napisał to po co w ogóle go podnosił ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • Nie wiem, może to tylko moje wrażenie, ale kto mówi, że On był zmęczony? Świętowanie mogli zacząć już od szatni, a Hiszpanie nie słynął z mocnego łba. :D

      Grant to chyba nie chodzi o tych pseudokibiców poniżej 16 roku życia. Po prostu cała ta medialna fala katalońska denerwuje wszystkich niezwiązanych z tym klubem. Nawet porządni kibice nazywają Barcelone drużyną wszech czasów, lepszą niż którakolwiek inna. Każdy polski komentator (KAŻDY) pieje z zachwytu nad wszystkim co związane z Barceloną. Nie wszystkim się podoba to, że w publicznych mediach wywyższa się którąś z drużyn. Rozumiem taki rozwój wydarzeń 2 lata temu jak wygrali LM, można było ich nazywać najlepszymi, ale rok temu już nie wygrali i polegli wysoko z Interem. Denerwuje mnie jak wszyscy powtarzają, że United dostałoby co najmniej 2:0 od Barcelony, bo już raz przegrali. So what?! Wtedy United straciło cały impet w sezonie, pech chciał, że na finał LM. Nie usprawiedliwiam ich, bo zagrali piach w tamtym meczu i przegrali słusznie, ale w innym dniu mogłoby być równie na odwrót.

      Barcelona nie jest boska jak wielu twierdzi. Grają tam ludzie.


      EDIT:

      W sumie to mam ciekawostkę jak w skrajność popadają również kibice Realu. Na derby wybrałem się ze znajomymi do pubu i tak sobie mówiliśmy kto jest najlepszy według Nas na przestrzeni ostatnich lat, czasem w historii, kto gdzie najlepiej się sprawdza. Takie luźne pogaduchy. No i padło z moich ust stwierdzenie, że Ramos jest najlepszy na świecie na prawej obronie, ale jako człowiek jest sk...urczybykiem. :) No i dostałem od jakiejś koleżanki w twarz za obrażanie Ramosa. :fgrin:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • Chyba ja pisałem, że Ramos upuścił puchar z tego powodu, że był zmęczony ale to był żart (jakby ktoś nie zrozumiał ^^)

      Każdy by utrzymał puchar w jednej ręce ale to był chyba czysty przypadek. Może go chciał podac koledze i się wyślizgnął, nie mam pojęcia ale jak dla mnie pisanie tu o braku szacunku dla pucharu jest głupotą.

      @Yamato
      Chyba każdy się z Tobą zgodzi jeżeli chodzi o te rozchwytywanie Barcelony. W sumie musimy przeczekać tych kilka sezonów, aż Xavi i Iniesta odejdą to wtedy Barca nie będzie już grała tak pięknie, a co za tym idzie nie będa wywyższani ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Damashi xD
      Ramos najlepszy na świecie na prawej obronie?
      jestem kibicem Realu ale aż się zaśmiałem ;P

      w sumie ciezko mi powiedziec kto jest najlepszy ale Ramos z przodu ma sporo braków

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Black Grucha napisał(a):

      Damashi xD
      Ramos najlepszy na świecie na prawej obronie?
      jestem kibicem Realu ale aż się zaśmiałem ;P

      w sumie ciezko mi powiedziec kto jest najlepszy ale Ramos z przodu ma sporo braków


      Mam swoje opinie na temat wielu zawodników. Niektóre z nich mogą się wydawać śmieszne, ale Ramos z zadań defensywnych wywiązuje się bardzo dobrze. Ponad to często podłącza się z przodu, ale nawet jeśli zapędzi się pod pole karne przeciwnika zawsze wraca się pierwszy nie zostawiając dziury w obronie. Strzela sporo bramek jak na obrońcę, często są to ważne bramki dające punkty. Być może to dość staromodny pogląd, ale obrońca ma być niezawodny w obronie, a nie jak Alves spędzać wieczory w polu karnym przeciwnika i stoperzy muszą go ubezpieczać za każdym razem. Jaki jest sens pozycji jeśli ktoś się jej nie trzyma?!

      Ale jak chcecie się pośmiać to Wam powiem kogo uważam za nr. 2. Tararara. Ivanovic. :fgrin:

      Ramosa nie lubię po incydencie z Gran Derbi.
    • :P
      ja tam bardzo lubie Ramosa
      po prostu to typ agresywnego zawodnika, zwlaszcza w odbiorze - tak jak Pepe
      ale Ramos to mój ulubieniec ze wzgledu na to że jest Hiszpanem i w Realu od bodajże 19 roku zycia ;) tak jak w reprze

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Carvalho, Khedira i Ozil az milo sie patrzylo jak madrze grają - doceniam klase Barcelony nawet fajnie grała w tym meczu troche mniej technicznie niz w LM przez co akcje byly dosyc szybkie - czyli to co lubie.
      Messi troche zawiódł ale ile mozna ekspoatowac go. Ogolnie to Barca ma Inieste Xaviego i Messi i to oni stanowia sile. Ciezko im odebrac przerwac rozgrywanie pilki. Inni zawodnicy barcy popelniają jednak bledy jak pilkarze- ludzie. Co do Realu to jego sklad daje wiele do zyczenia ostatnimi czasy pozbył sie wielu fajnych pikarzy a kupuje solidnych wyrobnikow. Mam nadzieje ze kupią w koncu Garetha Bale,a bo on jest pilkarzem ktory bardzo ciekawie gra i skupia uwage kibiców.
    • Zapaść w Lidze Hiszpańskiej jest porażająca. Mamy Barcelonę, później Real a potem na prawdę dłuuuugo nic. Oglądam właśnie mecz Realu - Realu który wymęczony po środowych 120 minutach najcięższej gry wyszedł dziś drugim garniturem. I co widzę? Widzę Valencię, która gra u siebie i piastuje zaszczytne 3 miejsce w tabeli. Valencię która do przerwy dostaje 0 do 4 Oo

      EDIT:
      Po 60 minutach dochodzę do wniosku że Kaka oszalał. Wydaje się być pewne że odejdzie po sezonie, bo sprowadzony za taką kasę i otrzymujący taką pensję piłkarz siedzi na ławie - niepojęte. A jednak, grał słabo, kontuzje itp. Dlaczego sądzę iż oszalał? Bo dziś zanotował już 2 gole i 2 asysty, przy czym drugi gol to był majstersztyk. Czyżby oszalał i chciał rzutem na taśmę zrobić wielki come-back w takim momencie? Cieszy też że Benzema utrzymuje formę, a Higuain strzelił hat-tricka tyle co po kontuzji - znaczy dochodzi już całkiem do siebie (na realmadrid.pl straszyli że Igła jest katem Valencii i faktycznie)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vul6 ().

    • Ronaldo strzelił wczoraj 36 bramkę w sezonie ligi hiszpańskiej, a według niektórych źródeł (Marca) było to już jego 37 trafienie (bramka z początku sezonu gdzie Pepe delikatnie dotknął futbolówlki po strzale Ronaldo). Tym samym Ronaldo zdystansował Messiego w walce o tytuł króla strzelców i w rywalizacji o Złoty But. To już drugi "błysk" z kolei Portugalczyka, ostatnio strzelił 4 bramki w meczu z silną Sevillą, teraz popisał się hat-trickiem w meczu z Getafe. W meczu miał miejsce miły "incydent" z udziałem Ronaldo. W walce o piłkę 24-latek wybijając piłkę na aut naraził na obrażenia kibica zasiadającego na trybunie. Po meczu Ronaldo zdjął koszulkę aby podarować ją poszkodowanemu, fan nie dostał jednak koszulki meczowej gwiazdy z Madrytu a "świeży" egzemplarz z ławki rezerwowej. Tutaj wideo:

      youtube.com/watch?v=dddrJqQb3_8&feature=player_embedded

      Szkoda że nie każdy piłkarz jest w stanie zdobyć się na podobny uczynek:

      youtube.com/watch?v=XfROdza2xAU
    • Fajnie, że Ronaldo zachował się jak człowiek ;) Fajny gest ;]
      Chociaż pewnie ten mężczyzna dałby sobie jeszcze raz nos złamać ;D

      A Messi? No cóż niesportowe zachowanie i... nie będe nic pisał, bo spotkam się z falą krytyki fanUF Barcelony :)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Tu widać klasę piłkarzy nie tylko na boisku, ale i również poza nim. Sądzę, że Messi nie chciał nikomu zrobić krzywdy, ale przesadził, powinien się zachować lepiej. Podsumowując, Messi musi się jednak trochę jeszcze nauczyć od swojego rywala :)
    • nie pochwalam tego co zrobił Messi bo tak nie wypada robić jak zamierzał odkopać to mógł to zrobić delikatnie ale powinien wgl zostawić piłkę niech sobie sama wyjdzie.. a kopał w momencie jak jeszcze chyba futbolówka była przed autem ale to go nie usprawiedliwia :E
      Gratulacje dla Ronaldo, że coś takiego zrobił :) gratulacje kolejnego wygranego meczu rozstrzelał się Madryt pod koniec sezonu ciekawe czy do końca już takie ładne wyniki będą , już w ten weekend Villareal czy będzie znów pogrom dobrej drużyny zobaczymy :)


      Narcystyczny - nie wiem czy kopiowałeś skądś to info czy napisałeś sam, a jeśli sam to masz bez urazy problem z matmą :E odmłodzony trochę Ronaldo w tej informacji jest :D

      Odnośnie całej sytuacji napisze jeszcze tak i nie chce być źle odebrany :) Messi raz zachował się jak widać na załączonym filmiku i trzeba go zajechać jak dziada za przeproszeniem , a Ronaldo kiedyś też nie zawsze zachowywał się prawidłowo teraz coś takiego i już wszystko z Nim ok widzę :E

      ps. jeszcze takie małe coś do Zaborcy :x wyobrażasz sobie żeby Messi dał swoją koszulkę kibicowi Realu ? :x :D bo mi się to nie widzi za bardzo :D ale to tak tylko dodałem

      Pozdrawiam Madrytystów
    • Narcystyczny - nie wiem czy kopiowałeś skądś to info czy napisałeś sam, a jeśli sam to masz bez urazy problem z matmą :E odmłodzony trochę Ronaldo w tej informacji jest :D


      Nie liczyłem mu lat, w pamięci miałem że ma 24 lata - widać info się przedawniło jakiś czas temu ;) A z matmą mam problem, szkoda że nie z liczeniem :/

      Messi raz zachował się jak widać na załączonym filmiku i trzeba go zajechać jak dziada za przeproszeniem , a Ronaldo kiedyś też nie zawsze zachowywał się prawidłowo teraz coś takiego i już wszystko z Nim ok widzę :E


      No właśnie w tym rzecz że z Ronaldo bezpodstawnie zrobiono potwora a z Messiego równie bezpodstawnie zrobiono moralny ideał. Tak przynajmniej widać prawdę.


      ps. jeszcze takie małe coś do Zaborcy :x wyobrażasz sobie żeby Messi dał swoją koszulkę kibicowi Realu ? :x :D


      Fakt, raz że pewnie by nie chciał wziąć, dwa że nic mu po tej koszulce - i rozmiar nie ten i pokazać się w Madrycie nie można. No chyba że na ebayu opchnąć. Ale żart, żartem jednak koszulki nie musiał dawać, wystarczyło nie kopnąć piłki w taki sposób.
    • Icetouch napisał(a):



      ps. jeszcze takie małe coś do Zaborcy :x wyobrażasz sobie żeby Messi dał swoją koszulkę kibicowi Realu ? :x :D bo mi się to nie widzi za bardzo :D ale to tak tylko dodałem


      Bardziej chodziło mi tu o coś typu podniesienie ręki w ramach przeprosin, bo z tego co widzę nie poczuł się nawet winny.

      PS - Swoją drogą kibic Realu w koszulce Barcelony... Ciekawy widok ]:-D ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Osobiście uważam za śmieszne porównywanie obydwu sytuacji, powody już zostały podane ;) A i sam fakt że Cristiano zrobił coś takiego również jakoś mnie nie dziwi i nie uważam tego za coś nadzwyczajnego bo sądzę iż zrobiłaby tak zdecydowana większość piłkarzy w stosunku do swojego fana... ale na pewno jest ono miłe.

      Co do goli: Cristiano ma więcej w lidze, Messi w LM... ;P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • Z pewnością są to plotki, zresztą Real też ma tyle kasy, że 180 mln za zawodnika, który strzela kilkadziesiąt bramek w sezonie ich nie zainteresuje. UEFA musi coś zrobić w tych sprawach, bo takie sumie zabijają sport, zresztą nawet jakby kupili Ronaldo to pewnie UEFA by cośz tym zrobiła, bo wtedy straty mieliby ogromne.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Pomijając fakt, że to na 100% plotka, sądzę iż Cristiano nie przeszedłby z Realu do Manchesteru City nawet gdyby klub z Madrytu zaakceptował ofertę. Nie popadajmy w paranoje, Ronaldo to nie Tevez ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • No to raczej zwykła ciekawostka ;) wydaje mi się , że te 180mln za taką "maszynkę" do robienia pieniędzy to i tak mało :) . Same reklamy są warte ogromne pieniądze. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało przy nowych zasadach :) praktycznie tylko Bayern/Real/Arsenal są finansowo spokojni. Manchester też powoli już wychodzi z kredytów
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD