Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Yamato ale oni plakali znajac zycie w meczach reprezentacyjnych gdzie naprawde musieli byc o krok od zdobycia czegos!! a dla mnie jego placz tez jest przereklamowany bo placze co chwile!! rozumiem zyje pilka... ale np Puyol, lampard , vidic itd oni nie zyja??
    • Yamato Damashi napisał(a):

      Duże słowo jak na kogoś kogo nie znasz, nigdy nie zamieniłeś z nim słowa. Ja widziałem jak płacze Rio Ferdinand, Terry, reprezentanci Argentyny po którymś meczu. Z nich nie szydzą, dziwne.


      Chyba nie zrozumiales mojej wypowiedzi. Nie lubie ich za zachowywanie sie na boisku za to co robia poza nim itp.
      Chyba nie musze ich zac osobiscie aby napisac to co o nich sadze:)
      Przyznam im ze graja ladnie efkotownie ale ich nie lubie:)
      Slowa moze i mocne napisalem ale wyrazilem swoje zdanie nikogo nie obrazilem, tak mysle :>
      Kazdy ma prawo kogos nie nawidziec :D
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Powód dla którego CR9 jest wyśmiewany jest prosty - Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej. :)
      Jest to bezapelacyjnie najlepszy piłkarz ostatnich lat - błyszczy w każdym meczu.
      Beta for life baby !
    • bacamody napisał(a):

      Yamato ale oni plakali znajac zycie w meczach reprezentacyjnych gdzie naprawde musieli byc o krok od zdobycia czegos!! a dla mnie jego placz tez jest przereklamowany bo placze co chwile!! rozumiem zyje pilka... ale np Puyol, lampard , vidic itd oni nie zyja??


      Lampard, Terry, Rio płakali po odpadnięciu bodajże na Euro 2004 z Portugalią.
      Terry w finale LM z Manchesterm.
      Vermaleen płakał ostatnio jak zobaczył Ramseya (no i oczywiście Showcross i sam Ramsey)

      Nie przypominam sobie Ronaldo płaczącego po przegranej w lidze :)

      dragonartur: Dużo osób zachowuje sie jak oni. Niestety symulowanie stało się nieodłączną częścią piłki nożnej. Nawet tacy zawodnicy jak Iniesta, Xavi, Rooney w sytuacjach beznadziejnych gdy czują kopnięcie czy popchnięcie kładą się na ziemie. Jak można nie lubić Ronaldinho? Przecież on się ciągle uśmiecha :fgrin:
    • SeV napisał(a):

      Powód dla którego CR9 jest wyśmiewany jest prosty - Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej. :)
      Jest to bezapelacyjnie najlepszy piłkarz ostatnich lat - błyszczy w każdym meczu.


      Final LM?? blyszczal chyba przez 15 minut:) widze masz inne zdanie niz eksperci ktorzy wybrali messiego najlepszym pilkarzem poprzedniego roku...
      Yamato dla mnie 1/8 lm mistrzow a odpadniecie z reprezentacja czy w final to chyba co innego a tym bardziej widzac kontuzje ktora moze skonczyc kariere kumpla ... i ja nie mowie ze nie moze sie zdarzyc kazdemu ale on to robi notorycznie:)
      i nie zgodze sie z toba co do symulowania:) bo ronaldo czasami symuluje a wiekszosc cwanych lisow nabija sie na wystawiona noge a to jest czysty faul:) bo gdy czujesz kopniecie i jestes cwany to to jest czysty faul:)
    • SeV napisał(a):

      Powód dla którego CR9 jest wyśmiewany jest prosty - Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej. :)
      Jest to bezapelacyjnie najlepszy piłkarz ostatnich lat - błyszczy w każdym meczu.


      Nie lubie crisa i tyle nie zazdroszcze mu niczego oprocz kasiorki i tych lasek ktore sobie moze kupic na jeda nocke:)


      dragonartur: Dużo osób zachowuje sie jak oni. Niestety symulowanie stało się nieodłączną częścią piłki nożnej. Nawet tacy zawodnicy jak Iniesta, Xavi, Rooney w sytuacjach beznadziejnych gdy czują kopnięcie czy popchnięcie kładą się na ziemie. Jak można nie lubić Ronaldinho? Przecież on się ciągle uśmiecha :fgrin:


      Fakt Ronaldinho jest zawsze usmiechniety i chwala mu za to:) Jest swietnym pilkarzem oddal pilce cale swoje zycie, ale go nie lubie :)
      Moze napisze inaczej nie lubie go za gre w barcelonie. wiem ze to dziwnie zabrzmialo ale jakos nie przypadl mi do gustu
      Teraz jakos zmienilem nastawienie do niego:)

      A co do Crisa to zdania nie zmienie:) To jest moje zdanie.

      Nie wiem czemu poruszyles temat symulowania :)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • SeV napisał(a):

      Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej. :)

      WWO :E

      ja tam mu nigdy niczego nie zazdroscilem - dla mnie osobiscie sa lepsi pilkarze i to Ci mniej doceniani - J. Cole, Luis Fabiano, Rooney. Tyle sie mowilo o tym ile to ManU straci na odejsciu tej gwiazdorzyny, a to tylko wyszlo na dobre dla Rooney'a, ktory teraz moze zostac najlepszym pilkarzem.

      Ogolnie smieje sie z Realu i jego polityki $, ktora sie notorycznie nie sprawdza, a wiekszosc sciagnietych tam pilkarzy najzwyczajniej sie marnuje - do tego zmiany trenerow co chwile... Taka strategia nigdy nie beda dobrzy. Nie dziwie sie Wengerowi, ze nie chce przejsc do Realu, a samemu powoli doszlifowywac to co sam stworzyl przez tyle lat. "Jedna wiara, jeden klub, 1/8 az po grob" =)
    • Yamato Damashi napisał(a):

      dragonartur napisał(a):

      Nie wiem czemu poruszyles temat symulowania :)


      Myślałem, że to masz na myśli mówiąc, że nie lubisz go za jego zachowanie na boisku.


      Moze i tak...;D
      Symolowac bedzie kazdy pilkarz do konca pilki nozej i tego nikt nie zmieni.

      Czasem podczas akcji 100% wywalaja sie spodziewajac sie karnego....

      Cris takze symuluje jak kazdy. Czasem denerwuje mnie jego zachowanie po strzelonej bramce czy wtedy gdy mu np trick nie wyjdzie. Takze jego wywiady pozostawiaja wiele do zyczenia. Ogolnie crisa nie lubie i koniec kropka :D

      Najlepszym pilkarzem jest Kshysztof ibisch i nikt tego nie zmieni xD
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • dragonartur to az smiesznie brzmi xD jak mozesz go nie lubic za gre w barcelonie jak dla niego to byl najlepszy okres w karierze??:P a dla mnie najbardziej niedocenianym zawodnikiem byl makelele:) jak on odszedl z realu tak real sie posypal
    • Cezarcfc napisał(a):

      Real grał dobrze dopuki był Makelele bo wtedy gwiazdeczki mogły se latać z przodu jak'' małpa w fabryce bananów'' bo i tak Maka czyścił tył. Chyba najbardziej wleczny zawodnik ostatnich lat.


      teraz jest Lass
      naprawdę niewiele ustępuje on Makelele
      a będzie tylko lepszy
      do tego wspiera go Alonso
      nie wygląda to źle
      w tym sezonie Real naprawdę miał kilka kiepskich spotkań
      ale to co zbudowano w troche ponad pół roku i tak po mojemu wygląda dobrze
      miałem przeczucie że jeszcze w tym sezonie za wiele nie ugrają - choć pozostała jeszcze liga ...
    • między innymi na dokładaniu nogi polega rola napastnika. Strzał Crisa by nie wszedł gdyby nie obrońca który próbował głową zmienić tor lotu, no i zmienił, ale na niekorzyść :E
      w Gran Derbi Real zostanie wypunktowany... Iker nie ma formy niestety
      Beta for life baby !
    • SeV napisał(a):

      w Gran Derbi Real zostanie wypunktowany... Iker nie ma formy niestety

      ma sporo czasu żeby tą formę złapać
      a twoje stwierdzenia są troszeczkę dalekosiężne

      przypomnę że Real w tym sezonie wygrał wszystkie spotkania w lidze u siebie
      oraz wygrał ostatnie 8 spotkań, większość w imponującym stylu
    • Black Grucha napisał(a):

      SeV napisał(a):

      w Gran Derbi Real zostanie wypunktowany... Iker nie ma formy niestety

      ma sporo czasu żeby tą formę złapać
      a twoje stwierdzenia są troszeczkę dalekosiężne

      przypomnę że Real w tym sezonie wygrał wszystkie spotkania w lidze u siebie
      oraz wygrał ostatnie 8 spotkań, większość w imponującym stylu



      Tylko, ze Barcelona to nie sa jakies cieniaki z Teneryfy, czy Valladolid, przyszla potyczka z Lyonem (europejskim sredniakiem) i juz mamy problem :E Nie przywolujcie tu jako argumentu 3:2 z Sevilla, bo to jest smiech na sali, co gra ta druzyna w tym roku :)
    • Niestety kolejny raz znajduje potwierdzenie moja teoria że Higuain w meczach z silnymi rywalami goli raczej nie strzela, a ze słabiakami nie ma z tym problemów. Jeśli "dorośnie" i z tuzami będzie dawał radę tak jak z cieniasami, to powinien mieć bezwzględne miejsce w 11. Teraz gra w pierwszym składzie tylko z powodu nagłego zestarzenia się Raula i fatalnej formy Benzemy.
    • bitewicz 1.1 napisał(a):

      [
      Tylko, ze Barcelona to nie sa jakies cieniaki z Teneryfy, czy Valladolid, przyszla potyczka z Lyonem (europejskim sredniakiem) i juz mamy problem :E Nie przywolujcie tu jako argumentu 3:2 z Sevilla, bo to jest smiech na sali, co gra ta druzyna w tym roku :)


      co z robiła ta Sevilla?
      wyeliminowała wielką Barcelonę z Pucharu Króla

      apropo Higuaina 21 bramek w tym sezonie mówi samo za siebie
      nie gra on - bo nie ma kto grać
      gra\ grał o bo jest o niebo lepszy od Benzemy

      śmieszą mnie napinki kibiców Barcelony
      wiem że wy jesteście w siódmym niebie jak Real przegrywa
      ale pożyjemy zobaczymy
      a tym czasem może dorośnijcie
    • Brack Grucha, a widziałeś co się działo na stronach Realu ?
      Wszyscy przed meczem z Lyonem byli przejedzeni przez pychę i cwaniactwo :)
      Więc z tym dorastaniem to nie jest na miejscu, bo jak ja obserwuje strony Barcy jak i Realu to w większości sympatycy Realu zachowują się jak buraki, którzy po przegranym meczu rzucają wulgami w prawo i lewo o swoich sympatykach :)
      Prawda jest taka, że na stronach Barcy też to się zdarza, ale w Realu dostaje się strasznie nawet legendom klubowym takim jak Raul czy Iker :)
      Puyol zawalił bamkę w LM nikt nawet nie przeklnął w jego kierunku, Higuain nie strzelił setki z Lyonem i wielka nagonka na niego, wejdzie Raul nie strzeli setki więc to samo.
      To tylko jeden z wielu przykładów.
      Więc pomyśl najpierw o sympatykach Realu mówiąc o sympatykach Barcy :)
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez bERN ().

    • nie mam w zwyczaju wchodzić na strone Barcelony - bo po prostu nie interesuje mnie co się tam dzieje
      komentarzy na stronie Realu też raczej nie czytam bo wiem co się tam dzieje - ale taki jest internet przyzwyczajmy się do tego
      może faktycznie moje uogólnienie było nie na miejscu

      natomiast tutaj wygląda to inaczej
      ludzie wyrabiają o sobie zdanie
      jak ktoś chce być uważany za wyszczekanego szczeniaka
      może sobie wypisywać co tylko zechce w tym temacie
      natomiast do konstruktywnej dyskusji zawsze jestem chętny
    • Black Grucha napisał(a):

      bitewicz 1.1 napisał(a):

      [
      Tylko, ze Barcelona to nie sa jakies cieniaki z Teneryfy, czy Valladolid, przyszla potyczka z Lyonem (europejskim sredniakiem) i juz mamy problem :E Nie przywolujcie tu jako argumentu 3:2 z Sevilla, bo to jest smiech na sali, co gra ta druzyna w tym roku :)


      co z robiła ta Sevilla?
      wyeliminowała wielką Barcelonę z Pucharu Króla



      Tak, a potem dostala 4:0 w meczu ligowym. Oczywiscie domyslam sie, ze odpadniecie z Sevilla w slabej formie, to cos gorszego niz odpadniecie z WIELKIM Alcorcon, owczesnym czarnym koniem rozgrywek CdR.
      Dla porownania pyszalkowatosci, przypomne wypowiedzi graczy Realu i Barcy przed swoimi meczami rewanzowymi 1/8 LM, Ramos powiedzial, ze wygraja 3:0, Pique z kolei powiedzial, ze nie nalezy niczego przed meczem przesadzac, kto nie dorosl ? Ja, kibic Barcelony, smiejacy sie z Realu Madryt, ktory 10 puchar LM widzial juz w swojej gablocie? Czy tez wy, wielcy obiektywni kibice, ktorym brakuje argumentow ? Najwiekszym napinaczem jakiego w zyciu spotkalem jest wlasnie kibic Realu, trabil caly tydzien, ze mecz z Lyonem to formalnosc, a w srode wieczorem nawet sie nie odezwal :E Teraz zaslania sie liderowaniem w la liga, oczywiscie zasluzenie zdobytym.
    • zacytuj mnie gdziekolwiek człowieku!
      gdzie napisałem że rozbijemy Lyon - czekam
      spytałeś co osiągnęła Sevilla - odpowiedziałem ci
      więc po co twoje dalsze dygresje???

      kwestionujesz 8 zwycięstw pod rząd Realu - ze słabymi przeciwnikami
      z tymi samymi zespołami gra twoja Barcelona i prezentuje się słabiej

      dlatego z taką niecierpliwością czekam na Gran Derby

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Rany... dobrze że w Realu gra ten Ronaldo 8-)
      Gdyby nie on to meczyk byłby prawdopodobnie przegrany... :E
      A tak, Real ma jeszcze szanse na mistrza ^^ , chociaż z taką grą w obronie jaką zaprezentował dzisiaj, niezbyt na ten tytuł zasługują:)
    • te dwie stracone bramki to normalnie poziom podwórkowy :/
      jak można takie błędy popełniać to nie wiem :/
      btw i tak mam przeczucie że barca nie straci już do końca pkt
      obym się mylił :]
    • Black Grucha napisał(a):

      te dwie stracone bramki to normalnie poziom podwórkowy :/
      jak można takie błędy popełniać to nie wiem :/
      btw i tak mam przeczucie że barca nie straci już do końca pkt
      obym się mylił :]

      Nie zakładaj straty punktów u Barcy. Nie wiesz czy Real też sie jeszcze nie potknie. Dopiero skończyła się 35 kolejka.
      Na razie może stać się wszystko.