Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Witam fanow Realu nie denerwuje was juz ta cała ballada z C. Ronaldo w roli głownej na stronie Polskiej Realu dziennie po 2 newsy sie pojawiaja na jego temat naprawde staje sie ta cała sytuacja z C.R robic jak te Brazylijskie seriale itp
    • Wygląda na to, że nadszedł przełomowy moment w sprawie transferu Cristiano Ronaldo do Realu Madryt. Skrzydłowy reprezentacji Portugalii w wywiadzie dla brazylijskiej strony internetowej Terra przerwał ciszę i powiedział, że chce odejść do Madrytu.

      Sir Alex Ferguson i właściciele United, rodzina Glazerów, w dalszym ciągu utrzymują, że Ronaldo nie opuści Old Trafford, jednak ich stwierdzenie będzie poddane ciężkiej próbie po ostatnich deklaracjach zawodnika.

      W rozmowie z dziennikarzami, w bazie treningowej reprezentacji Portugalii w szwajcarskim Neuchatel, Cristiano potwierdził wczorajsze doniesienia prasy, jakoby podjął ostateczną decyzję o odejściu: - Chcę grać dla Realu Madryt, jednak to będzie możliwe tylko, jeśli naprawdę są w stanie zapłacić Manchesterowi tyle, ile obiecali - powiedział Ronaldo.

      - Jednak to nie zależy ode mnie. Chcę przekazać jasny komunikat. Nie będę już o tym mówił do końca Mistrzostw Europy. Nie warto pytać mnie już więcej, bo nie odpowiem już - wyznał.

      W środę prezes Realu Madryt, Ramon Calderón, powiedział, że nie chce ryzykować zrujnowania relacji z Man U poprzez podkupienie zawodnika związanego ważnym kontraktem. Sytuacja jednak zmieniła się teraz diametralnie, gdyż wobec chęci odejścia Ronaldo, Królewscy mogą wykonać kolejny ruch.


      Ten news z wypowiedzia Ronaldo jest wszedzie coraz bardziej podsyca atmosfere ciekawe jak to z nim bedzie wolałbym juz zeby został w tym MU a real zamiast jego kupił jakis 3 swietnych zawodnikow ..
    • a po Realowi Ronaldo?? Jest dobrym gracze, takim jakich Real ma 5-6... i oni tworzą gre... Ronaldo w lidze hiszpańskiej by się nie odnalazł i by był kolejnym transferem porażką... tak jak Malouda do Chealsey :D ( jak źle napisałem to sorki, ale już prawie śpie ;D rano poproawie błędy :) )
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • Nosio napisał(a)
      a po Realowi Ronaldo?? Jest dobrym gracze, takim jakich Real ma 5-6... i oni tworzą gre... Ronaldo w lidze hiszpańskiej by się nie odnalazł i by był kolejnym transferem porażką... tak jak Malouda do Chealsey :D ( jak źle napisałem to sorki, ale już prawie śpie ;D rano poproawie błędy :) )


      Jako Portugalczyk w Hiszpanii IMO dałby radę, ale tak jak pisze Tiberian, zamiast niego można zrobić lepszą inwetsycję
    • nie wiadomo co myśleć o tym transferze codziennie nowe fakty i na dodatek C.Ronaldo przychodzi do Realu za kasą a sprzedany do Chelsea ma być Robinho ja bym osobiście wolał żeby zamiast C.Ronaldo Robinho został w Realu ;)
    • Robinho watpie zeby został sprzedany gdzie kolwiek natomiast o C.R mozna by było juz serial zrobic o tym transferze jeszcze nic nie wiadom tak jak rodzina Glazow powiedziała woleli by posadzic C.R na ławie niz go sprzedac Realowi troche to głupie moim zdaniem jest jesli zawodni chce odejsc to powinni mu pozwolic na to a nie na siłe go trzymac w sumie z drogiej strony sie nie dziewie ze chca zatrzymac najlepszego zawodnika obecnie na Świecie mozna chyba smiało powiedziec o nim to......

      Ps.Ciekawe jak długo jeszcze bedzie sie ta telenowela ciagła :P
    • Manchester starając się go zatrzymać za wszelką cenę może sobie i jemu mocno zaszkodzić, jeśli tak zrobią to nikt nie będzie zadowolony i praktycznie wszyscy stracą...
    • Mając 800 mln $ długów Men daleko nie zajdzie :D:D powinni sprzedać Ronaldo... ale Real jak było wcześniej powiedziane powinien kilku dobrych graczy ściągnąć :)
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • Nosio napisał(a)
      Mając 800 mln $ długów Men daleko nie zajdzie :D:D powinni sprzedać Ronaldo... ale Real jak było wcześniej powiedziane powinien kilku dobrych graczy ściągnąć :)



      Kilku? według mnie powinni zakupic max 3 graczy ... i powiedzmy sobie szczerze .. CR jest na pewno lepszy od Robinho i Robbena byłby wzmocnieniem i poradził by sobie w Hiszpanii bo jest Portugalczykiem

      Tiberian


      Jeśli CR dojdzie do Reaku RObinho odejdzie :) możliwe że do MU albo do interu

      u53 top 7 flota top 1 off
    • A mi się wydaję, że i tak Ferguson go nie puści za żadne pieniądze.On chce go na Old Trafford zatrzymać.Zresztą po co w Realu kolejna gwiazda ?

      Może i ten sezon był dla madryckiego klubu udany - i być może tylko dlatego, że Barca miała kryzys.Real potrzebuje obrońców a nie pomocnika bądź napastnika.

      źródło:realmadrid.pl

      "Cristiano Ronaldo wyznał po wczorajszym meczu, że publicznie swoją decyzję wyjawi dopiero po Mistrzostwach Europy, chociaż przyznał, że sam nie jest jeszcze pewien, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie. "Jeszcze nie wiem, gdzie będę grał, ponieważ nie podjąłem ostatecznej decyzji. Do rozmów na ten temat powrócimy po Euro", wyjawił Portugalczyk, zapewniając również, że obecna sytuacja nie wpływa na jego grę. "Uświadomiłem sobie, że po prostu nie mogę się tym przejmować, dlatego zachowuję spokój", dodał po wczorajszym zwycięstwie nad Turcją.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez shpaq88 ().

    • shpaq88 napisał(a)
      A.Zresztą po co w Realu kolejna gwiazda ?





      Kolejne dziecko !!! to że Real kupuje same gwiazdy itp to przestarzały stereotyp ! powiedz mi jaką ostatnio Real kupuj gwiazdę? sami młodzi utalentowani ... i w każdym zespole musi byc jakaś gwiazda :P

      u53 top 7 flota top 1 off
    • I LoVe MiLkA ^^ napisał(a)
      shpaq88 napisał(a)
      A.Zresztą po co w Realu kolejna gwiazda ?





      Kolejne dziecko !!! to że Real kupuje same gwiazdy itp to przestarzały stereotyp ! powiedz mi jaką ostatnio Real kupuj gwiazdę? sami młodzi utalentowani ... i w każdym zespole musi byc jakaś gwiazda :P


      Potrzebny jest jak mało kto kazdy by chciał miec w zespole najlepszego piłkarza na swiecie jesli przejdzie to czuje ze LM bedzie nasza :)
    • C.R to aktualnie najlepszy piłkarz świata ale to się co roku zmienia w zeszłym sezonie był nim Kaka teraz jest C.Ronaldo a w przyszłym sezonie może być nim inny gracz ;)
    • a może Real wcale nie powinien się wzmacniać?? Posiada świetnych piłkarzy, tylko ich ze sobą zgrać bardzo dobrze.... A pieniądze zostawić na np. przyszły sezon
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=18557

      Lol. Jeśli jest tu choć trochę prawdy to mnie to nieco niepokoi. O ile Robinho mógłby, albo nawet powinien odejść w przypadku ściągnięcia Ronaldo, o tyle Ramos jest IMO nieoceniony, bezcenny, wspaniały, cudowny i przede wszystkim NIE NA SPRZEDAŻ! Tego chłopaka oddać to byłby totalny nonsens, tak jakby mieć super diament i sprzedać go tylko po to żeby zaraz szukać następcy, a drugiego takiego chyba nie ma. Pepe też byłoby bez sensu sprzedawać akurat teraz kiedy jest w dobrej formie i ma perspektywy. Obrońców Real ma teraz super i nie powinien się ich pozbywać.
    • Myśle że zarząd nie jest tak głupi żeby sprzedawać takich graczy jak Robinho czy Ramos.Wydaje mi się jednak że to na 95% plotki,ponieważ Ramos dawno juz mówił że chce grać w Realu jak najdłużej,a Robinho chyba nie po to został sprowadzony żeby teraz Real go sprzedawał.Robinho ma za sobą dobry sezon tzn.pierwszą jego część grał jak z nut,a drugą niestety przespał totalnie.Ale jestem dobrej mysłi że Calderon nie zrobi takiego błędu.
    • Hehe dobre sobie widocznie Mu juz sie pogodził z odejscie Ronaldo ale watpie zeby udało im sie sciagnac do siebie takich zawodnikow jak Robinho czy Ramones tego pierwszego jeszcze bym mugł sie pogodzic z jego odejsciem no ale wolałbym zeby obydwaj zostali ... Prezen realu wypowiedział sie ostatnio ze Robinho nie jest na sprzedaz wiec pewnie zgodza sie na podpisanie nowego kontraktu ktorego robinho sie domaga miejmy nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i wszyscy zostana ci co maja zostac zecz jasna i dojdzie conajmniej z 2 lub 3 swietnych pilkarzy ......
    • A jak wam się podobają piłkarze Realu na ME? IMO bosko gra Sneijder (ostatnio cały czas super forma), a van Gool i Robben też ładnie dają radę. Ramos i Casillas co prawda dużo roboty nie mieli, nie wyróżniali się. Pepe - ładny pierwszy mecz, drugiego nie widziałem, zaś u Metzeldera widać długą przerwę w grze.
    • vul6 napisał(a)
      A jak wam się podobają piłkarze Realu na ME? IMO bosko gra Sneijder (ostatnio cały czas super forma), a van Gool i Robben też ładnie dają radę. Ramos i Casillas co prawda dużo roboty nie mieli, nie wyróżniali się. Pepe - ładny pierwszy mecz, drugiego nie widziałem, zaś u Metzeldera widać długą przerwę w grze.



      widac u nich rękę Schustera :P Pepe gra dobrze cała trójka w Holandii świetnie :) ramos i iker też dobrze :) ronaldo świetnie :P

      u53 top 7 flota top 1 off
    • Gratuluję tejże POTĘDZE porażki z Realem 4:1 i przy okazji 3 miejsca w PD. Real jest mistrzem ale do niektórych nie trafia, udowodnił swoją wyższość na boisku - a jedni dalej będą pisać że Bracelona jest najlepsza. Real gra ładnie i składnie a barca zanudza. Poza tym jest to temat o Realu, więc Leonidas18 idź sobie do tematu o barcy, może tam znajdziesz kogoś równie śmiesznego kto myśli tak jak ty.
    • pilkerze Realu spełniają oczekiwania ;D i bardzo dobrze :D Real powinien sobie Ville sprowadzić, zamiast C. Ronaldo będzie z niego większy pożytek :D
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • Nosio napisał(a)
      pilkerze Realu spełniają oczekiwania ;D i bardzo dobrze :D Real powinien sobie Ville sprowadzić, zamiast C. Ronaldo będzie z niego większy pożytek :D


      nie wydaje mi się z Villi też byłby spory pożytek ale nie taki jak z Crisa :) czytałem dzisiaj że już prawie wszystko jest gotowe :) w dodatku CR strzelił focha na fergusona i nie odbiera jego telefonów :P

      u53 top 7 flota top 1 off