Real Madryt

    • Ashiro napisał(a)
      Pepe to wielka gwiazda Porto a tam już nie gra :D

      Pomyśleć że został sprowadzony za 32 miliony eurosów do realu..

      Pamiętam jego pierwszy mecz..

      Bramka samobójcza a 10 minut puźniej karny bo sfaulował napastnika WSTYD :quasi:

      A co do realu..

      To widzę bardzo realne szanse na tytuł mistrzowski.,.

      Chodź będzie im bardzo ciężko bo barcelona jest w świetnej formie



      :E Tak początki Pepe w Realu były... bardzzzo trudne nie da się ukryć SAM go krytykowałem...

      Lech spójrz na końcówkę sezonu poprzedniego i ten, Pepe praktycznie niezawodny z Cannavaro(podobno zawalił Liverpooll ale nie widziałem więc nie mi dane oceniać) za Ramosa zrobili lepszy duet stoperów niż "najlepszy obrońca na świecie" Ferdinand z Vidicem.


      Na moje to troche za niego przepłacili(to chyba było 30mln a nie 32 ale mogę się mylić:) ) ale na moje sprawdza się w Królewskich a to to był incydentalny wybryk...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez grochol ().

    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Real będzie miał trochę ułatwione zadanie, bo Barca w środę gra w LM i myślę, że w spotkaniu z Real - Barca, trener Barcy wystawi bardziej rezerwowy skład i tym sposobem Real może zdobyć cenne 3 pkt, które mogą przybliżyć Real do mistrzostwa. Końcówka sezonu zapowiada się ciekawie :>


      Niech ktoś mnie kopnie w głowę bo nie wierze, że można napisać takie "cudeńko" będąc kibicem piłki kopanej... Czyli wg Ciebie odpuszczą sobie walkę w derbach Europy, z odwiecznym, największym i w sumie na taką skalę to jedynym rywalem, "przejdą koło meczu" i przy okazji, to już tak siłą rozpędu oleją dalszą walkę o tytuł mistrza Hiszpanii, tak? :)

      Spox, może i masz rację :P
    • grochol napisał(a)
      Ashiro napisał(a)
      Pepe to wielka gwiazda Porto a tam już nie gra :D

      Pomyśleć że został sprowadzony za 32 miliony eurosów do realu..

      Pamiętam jego pierwszy mecz..

      Bramka samobójcza a 10 minut puźniej karny bo sfaulował napastnika WSTYD :quasi:

      A co do realu..

      To widzę bardzo realne szanse na tytuł mistrzowski.,.

      Chodź będzie im bardzo ciężko bo barcelona jest w świetnej formie



      :E Tak początki Pepe w Realu były... bardzzzo trudne nie da się ukryć SAM go krytykowałem...

      Lech spójrz na końcówkę sezonu poprzedniego i ten, Pepe praktycznie niezawodny z Cannavaro(podobno zawalił Liverpooll ale nie widziałem więc nie mi dane oceniać) za Ramosa zrobili lepszy duet stoperów niż "najlepszy obrońca na świecie" Ferdinand z Vidicem.


      Na moje to troche za niego przepłacili(to chyba było 30mln a nie 32 ale mogę się mylić:) ) ale na moje sprawdza się w Królewskich a to to był incydentalny wybryk...

      Dla mnie to najbardziej niewypałowy transfer Realu w ostatnich 2 latach
    • Nie rozumiem dlaczego niby jest aż tak złym transferem wg. Was - jeśli chodzi o samą grę to gra bardzo dobrze, inna sprawa że łapie kontuzje i teraz został zawieszony, ale to jeszcze nie powód by określać go mianem niewypału.
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Real będzie miał trochę ułatwione zadanie, bo Barca w środę gra w LM i myślę, że w spotkaniu z Real - Barca, trener Barcy wystawi bardziej rezerwowy skład i tym sposobem Real może zdobyć cenne 3 pkt, które mogą przybliżyć Real do mistrzostwa. Końcówka sezonu zapowiada się ciekawie :>


      Bardziej rezerwowy skład na spotkanie z realem? Derby Europy za którymi ciągnie się taka historia? Chyba sam nie wiesz co piszesz.

      Oto co napisali na realmadrid.pl XD
      Czekają nas jednak trudne mecze wyjazdowe w Walencji i Villarrealu, w którym o stratę punktów będzie aż za łatwo. Tymczasem mająca dużo korzystniejszy terminarz na koniec sezonu Duma Katalonii z Villarrealem zagra u siebie, u siebie podejmie też Osasunę, z którą my zakończymy sezon ale w Pampelunie.

      Dużo korzystniejszy terminarz.. Zwłaszcza że real gra jedno spotkanie na tydzień.
    • Cóż, ja niestety tego meczu nie zobaczę, ale mam nadzieję że Real wygra, sytuacja jest inna niż w rundzie jesiennej, nasze szanse znacząco wzrosły, a Barca już nie jest na takiej fali jak wtedy.

      Jakby nie patrzeć, trzeba przyznać że niezależnie od wyniku tego meczu Real pokazał w tym sezonie charakter - mimo wszystkich przeciwności, nieszczęść i złych mocy które spadły na madrycką drużynę, nie poddali się, walczyli do końca, potrafili zniwelować stratę punktową z 12 do 4 punktów i należy się im za to szacunek. Ja jestem osobiście dumny z takiego zachowania, a najtrudniejsze, czyli utarcie nosa Katalończykom może stanowić wisienkę na tym torcie.

      Hala Madrid!
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Real będzie miał trochę ułatwione zadanie, bo Barca w środę gra w LM i myślę, że w spotkaniu z Real - Barca, trener Barcy wystawi bardziej rezerwowy skład i tym sposobem Real może zdobyć cenne 3 pkt, które mogą przybliżyć Real do mistrzostwa. Końcówka sezonu zapowiada się ciekawie :>



      Weź człowieku, chyba Cię Bóg opuścił...
      Różnica 4 pkt między Realem a fArcą a Ty mówisz, że rezerwa wyjdzie ...
      Myślisz, że za ligę premii nie dostaną ??
      Obydwa spotkania są bardzo ważne i Barcelona o tym wie..
    • wik112 napisał(a)


      Weź człowieku, chyba Cię Bóg opuścił...
      Różnica 4 pkt między Realem a fArcą a Ty mówisz, że rezerwa wyjdzie ...
      Myślisz, że za ligę premii nie dostaną ??
      Obydwa spotkania są bardzo ważne i Barcelona o tym wie..


      a ty noobie wiesz w ogóle kto to Bóg?
      chyba nie.


      Real 2:6 Barcelona

      a teraz czekamy na porażke w LM :D


      ed// kibice Realu podczas końcowych minut opuszczali trybuny..

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      wik112 napisał(a)


      Weź człowieku, chyba Cię Bóg opuścił...
      Różnica 4 pkt między Realem a fArcą a Ty mówisz, że rezerwa wyjdzie ...
      Myślisz, że za ligę premii nie dostaną ??
      Obydwa spotkania są bardzo ważne i Barcelona o tym wie..


      a ty noobie wiesz w ogóle kto to Bóg?
      chyba nie.


      Real 2:6 Barcelona

      a teraz czekamy na porażke w LM :D


      ed// kibice Realu podczas końcowych minut opuszczali trybuny..


      Jeżeli Chelsea się w LM odsłoni to Barca zrobi z nią to samo :D
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • 90 Real bezradny, Real zmiażdżony, Real upokorzony przed własną publicznością przez fantastycznie grającą Barcelonę. Brak pomysłu na grę, a przede wszystkim brak waleczności skutkują właśnie takim wynikiem. Po szersze podsumowanie tego meczu autorstwa kolegi z redakcji odsyłam na stronę, ja niestety w obecnej chwili nie jestem w stanie już nic konstruktywnego napisać. Jedno słowo, które przychodzi mi na myśl po tym meczu to - wstyd.


      Najlepszy komentarz

      W 100% odzwierciedla moje uczucia... ale kolega redaktor nie musiał siedzieć w śród kibiców farcy...

      ja to przemilcze-kiedyś znów zatryumfujemy
    • hahah real ale dali ciala ludzie..
      tam barca to z 10 bramek mogla nasadzic albo i wiecej;]
      XD XD XD
      szkoda troche realu ale wcale nie istnieli
      Eto gral jak nic;]
      Henry bardzo dobrze;d
      a messi iniesta xavi to juz wogole
      pokazali klase
    • Piciu^acc_No8 napisał(a)
      hahah real ale dali ciala ludzie..
      tam barca to z 10 bramek mogla nasadzic albo i wiecej;]
      XD XD XD
      szkoda troche realu ale wcale nie istnieli
      Eto gral jak nic;]
      Henry bardzo dobrze;d
      a messi iniesta xavi to juz wogole
      pokazali klase


      Chyba nie ten dział...
      Jak chcesz wychwalać Barcelone pod niebiosa to chyba tutaj ---> Fc Barcelona

      zaborca napisał(a):


      a ty noobie wiesz w ogóle kto to Bóg?
      chyba nie.


      Real 2:6 Barcelona

      a teraz czekamy na porażke w LM


      ed// kibice Realu podczas końcowych minut opuszczali trybuny..


      Get Lost :E

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez wik112 ().

    • Niestety dostaliśmy sroga lekcje piłki... cóż więcej mówić. Gratulacje dla Barcelony,w tym sezonie była lepsza no i powód do myślenia dla Realu i wyciągnięcia wniosków. Dziękuje chłopaki za walkę do samego końca, za te piękne chwile jak np mecz z Getafe. Dla mnie jesteście najlepsi. Jeszcze raz gratulacje dla Barcy bo już raczej mistrzostwo maja w kieszeni. Ciężka noc niestety się szykuje :(
      Hala Madrid!!! Już za tydzień Valencia:)
    • Ehh jedyne słowo które powinienem powiedzieć to wstyd. Taki blamaż był dla mnie nie do wyobrażenia, a tu taka paskudna niespodzianka.

      Wchodziłem przez komórkę na livescore.com i nie mogłem uwierzyć kiedy wynik z 1:0 zmienił się w 1:3, potem w 2:5 aż na koniec 2:6. :(

      Pozostaje przyszły rok, trzeba dokonać odpowiednich transferów, zmobilizować się itp. bo Real w tym sezonie to nie był Real silny, zwarty i gotowy, tylko taki sklecony naprędce, borykający się z masą problemów, o którym niepoprawni optymiści kibice myśleli że da radę świetnie grającej Barcelonie...
    • No fakt..

      Gdyby nie świetna postawa Higuaina w tym sezonie..

      to real by nie grał w cale atrakcyjnie..

      I przegrywał by wiele spotkań..

      No ale jak trener najpierw kupuje Huntelara a później nie zgłasza go do Ligi Mistrzów to musi mieć coś nie tak z głową...


      A poza tym wiele winy jest po stronie trenera..

      Czyli powinien być zmieniony..

      i Będzie git
    • W Realu podobno szykuje się "czystka". Nowy prezes ma sprzedać większość (!!!) składu, a w przypadku faworyta wyborów, czyli F. Pereza, zakupić całą plejadę gwiazd. W natłoku plotek pojawia się cała masa nazwisk, okazuje się że Real stać na transfer 6 zawodników po 50-80 milionów każdy itp. Podobno ma zostać sprzedana CAŁA holenderska "kolonia".

      Gdyby odróżnić plotki od prawdziwych informacji, można faktycznie zrobić "czystkę" ale u "dołu" drużyny czyli wśród rezerwowych itp. Np. szaleństwem byłoby sprzedawać Huntelaara za którego dali 20mln i który przecież bramki strzela. Co najmniej dziwne są informacje o sprzedaży Robbena, którego podczas sezonu chwalono czasami jako jedyny motor napędowy. Podobnie Sneijder - jeden sezon nieudany i od razu ma trafić na listę transferową.

      Najprościej byłoby sprzedać piłkarzy którzy z różnych powodów nie nadają się już do gry, zamiast szaleć i robić rewolucję. Np. znaleźć lepsze rozwiązania niż Salgado, Heinze, Metzelder, Drenthe, VdV, Garcia, Faubert i Saviola
    • Ja będąc prezesem/trenerem Realu w swojej kadrze pozostawiłbym tylko tych piłkarzy:

      - Casillas
      - Pepe
      - Sergio Ramos
      - Raul


      Resztę wymieniłbym na lepszych, bo Real ma wielkie plany i mam nadzieję, że uda im się stworzyć taką potęgę jak przed kilkoma/kilkunastoma laty...
      Oczywiście nie mówię, że te zmiany miałyby nastąpić w ciągu jednego roku. ;)

      Bardzo lubię Real i chciałbym, aby tak wyglądał jego skład:

      Casillas
      Maicon - Pepe - Chiellini - Sergio Ramos
      C Ronaldo - Fabregas - Kaka - Ronaldinho
      Villa - Torres

      Skład jak najbardziej do zrealizowania, bo po sprzedaniu większości zawodników jak np. Vaart, Sneijder czy Robben trochę gotówki napłynęłoby to kasy klubu, a poza tym jak wiemy Real do najbiedniejszych nie należy. ;)

      P.S. Wiem, że zaraz pojawią się komentarze: "A gdzie na Twojej liście Higuain, L. Diarra czy Huntelaar?"

      Wg mnie Ci piłkarze nie pasują do stylu gry madryckiego klubu.
    • Podi napisał(a)
      Ja będąc prezesem/trenerem Realu w swojej kadrze pozostawiłbym tylko tych piłkarzy:

      - Casillas
      - Pepe
      - Sergio Ramos
      - Raul


      Resztę wymieniłbym na lepszych, bo Real ma wielkie plany i mam nadzieję, że uda im się stworzyć taką potęgę jak przed kilkoma/kilkunastoma laty...
      Oczywiście nie mówię, że te zmiany miałyby nastąpić w ciągu jednego roku. ;)

      Bardzo lubię Real i chciałbym, aby tak wyglądał jego skład:

      Casillas
      Maicon - Pepe - Chiellini - Sergio Ramos
      C Ronaldo - Fabregas - Kaka - Ronaldinho
      Villa - Torres

      Skład jak najbardziej do zrealizowania, bo po sprzedaniu większości zawodników jak np. Vaart, Sneijder czy Robben trochę gotówki napłynęłoby to kasy klubu, a poza tym jak wiemy Real do najbiedniejszych nie należy. ;)

      P.S. Wiem, że zaraz pojawią się komentarze: "A gdzie na Twojej liście Higuain, L. Diarra czy Huntelaar?"

      Wg mnie Ci piłkarze nie pasują do stylu gry madryckiego klubu.



      Co do Cristiano Ronaldo to nie ma szans na transfer na szczęście :>
      Cris oznajmił, że do 'królewskich' się nie przeniesie . :)
    • Podi napisał(a)
      Ja będąc prezesem/trenerem Realu w swojej kadrze pozostawiłbym tylko tych piłkarzy:

      - Casillas
      - Pepe
      - Sergio Ramos
      - Raul


      Resztę wymieniłbym na lepszych, bo Real ma wielkie plany i mam nadzieję, że uda im się stworzyć taką potęgę jak przed kilkoma/kilkunastoma laty...
      Oczywiście nie mówię, że te zmiany miałyby nastąpić w ciągu jednego roku. ;)

      Bardzo lubię Real i chciałbym, aby tak wyglądał jego skład:

      Casillas
      Maicon - Pepe - Chiellini - Sergio Ramos
      C Ronaldo - Fabregas - Kaka - Ronaldinho
      Villa - Torres

      Skład jak najbardziej do zrealizowania, bo po sprzedaniu większości zawodników jak np. Vaart, Sneijder czy Robben trochę gotówki napłynęłoby to kasy klubu, a poza tym jak wiemy Real do najbiedniejszych nie należy. ;)

      P.S. Wiem, że zaraz pojawią się komentarze: "A gdzie na Twojej liście Higuain, L. Diarra czy Huntelaar?"

      Wg mnie Ci piłkarze nie pasują do stylu gry madryckiego klubu.



      Higuain słabo gra ?
    • heh nie wiem dlaczego ale cały dzień chodził za mną wynik Realu 0:3 no i sprawdziło się

      Nawet się nie zdziwiłem rezultatem bo i po co grać niech da szanse Dudkowi i młodym z Castilli niech się cieszą grą bo o nic nie grają a 1 skład tylko się męczy tym sezonem :]
    • Wysoka porażka w Gran Derbi, duża przewaga nad 3 miejscem, duża strata do pierwszego miejsca, świadomość tego że część obecnej ekipy i tak niedługo odchodzi (np. Canna czy Juande) spowodowała że olali mecz z Valencią i nie dotrzymali hucznych przyrzeczeń że będą grać do końca. Mi się takie coś nie podoba, najpierw jeden przez drugiego krzyczy że skoro mają matematyczne szanse to się postarają, a tu takie coś.

      Niech ten sezon lepiej już się skończy...
    • Nową sagę transferową czas rozpocząć. Przedwczoraj, w czwartek, Florentino Perez ogłosił swój start w wyborach na prezesa. Wszystkie sondaże prognozują jego zwycięstwo.

      Ogólnie zapanowało ogromne poruszenie w związku z tym oświadczeniem. Chyba wszyscy wiedzieli, że były prezes znowu postara się o tą posadę, jednak media, kibice i działacze zaczęli się poważnie emocjonować dopiero teraz całą sprawą. Po kolei.

      Telenowela transferowa z ostatniego letniego okienka była niesmaczna i wnerwiająca dla każdego fana blancos. Calderon wiele obiecywał, a tymczasem niewiele zrobił, poza tymi oszustwami i przekrętami.

      Florentino jest znany z tego, że słowa dotrzymuje. Obiecał zrobić galacticos v2.0 i projekt podobno ruszył pełną parą. Media huczą od doniesień, podobno Kaka i Villa są już dogadani, podobnie Xabi Alonso. Poddenerwowany Laporta grzmi o przywiązaniu piłkarzy do Barcelony, oraz o kontraktach, tymczasem plotki trwają w najlepsze.

      Nie wiem kto przyjdzie, nie wiem co się stanie, ale wiem, że jeśli Perez wygra, to moje złe przeczucia na temat "galaktyczności" zostaną zagłuszone plejadą gwiazd. Czy tym razem Perezowi uda się stworzyć pięknie grającą i wygrywającą drużynę rodem z kosmosu? Czas pokaże, ale w Katalonii nie będą spać spokojnie, to pewne.
    • Chociaż żadna ze stron jeszcze nie wypowiedziała się oficjalnie to wiadomo już, że Franck Ribery od nowego sezonu będzie piłkarzem Realu, transfer za około 50 milionów euro, Bawarczycy już rozpoczęli intensywne poszukiwania następcy dla reprezentanta Francji ;].
    • Emperor napisał(a)
      Chociaż żadna ze stron jeszcze nie wypowiedziała się oficjalnie to wiadomo już, że Franck Ribery od nowego sezonu będzie piłkarzem Realu, transfer za około 50 milionów euro, Bawarczycy już rozpoczęli intensywne poszukiwania następcy dla reprezentanta Francji ;].


      tak kupili jeszcze Buffona Maloude i Drogbe.

      A ponoc i Zambrotta ma sie przeniesc do Królewskich...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235