Real Madryt

    • Pad napisał(a)
      Rassija napisał(a)

      czy Realowi duzo brakuje w lidze do Barcy? Pod wzgledem punktowym nie duzo. Biorac pod uwage to z jakimi klopotami zmaga sie Real i jak bajkowo ma obecnie Barca to jest naprawde niezle.



      nie chodzilo mi o statystyki, ale raczej o ostatnie osiagniecia czy ogolnie o gre
      ale masz racje, i tak nie jest zle jak sie wezmie pod uwage pewne sprawy


      Ostatnie osiągnięcia Realu - 2 mistrzostwa Hiszpanii
      Ostatnie osiągnięcia Barcy - ...
    • vul6 napisał(a)
      Pad napisał(a)
      Rassija napisał(a)

      czy Realowi duzo brakuje w lidze do Barcy? Pod wzgledem punktowym nie duzo. Biorac pod uwage to z jakimi klopotami zmaga sie Real i jak bajkowo ma obecnie Barca to jest naprawde niezle.



      nie chodzilo mi o statystyki, ale raczej o ostatnie osiagniecia czy ogolnie o gre
      ale masz racje, i tak nie jest zle jak sie wezmie pod uwage pewne sprawy


      Ostatnie osiągnięcia Realu - 2 mistrzostwa Hiszpanii
      Ostatnie osiągnięcia Barcy - ...

      Nie można żyć historią :*
      Mamy teraz nowy sezon, a to czy w zeszłym Real był mistrzem nie zmienia stanu rzeczy...
    • Vexqus napisał(a)
      ZiomekS
      Z tego co mi wiadomo Fc Barca też ma swój watek chyba

      Dobrze się orientujesz, ale wg Twojej myśli powinni wykasować połowę tego tematu ;). Wątek Barcy przeplatał sie, przeplata i bedzie przeplatał dopóki dzieli nas 6 pkt. :)
    • Pad napisał(a)
      aj aj zostalem zle zrozumiany, mnie chodzilo o ostatnie mecze np z bayernem
      w tym sensie

      ale walka fanow barcy z realem nigdy sie nie skonczy xD
      oba kluby sa pr0


      No, dla mnie osiągnięcia to konkretne trofea, poszczególne mecze to w zasadzie tylko środki do osiągnięcia celu.

      A wojna nigdy się nie skończy i całe szczęście, bo by nuda była :D
    • ZioomekS napisał(a)
      Vexqus napisał(a)
      ZiomekS
      Z tego co mi wiadomo Fc Barca też ma swój watek chyba

      Dobrze się orientujesz, ale wg Twojej myśli powinni wykasować połowę tego tematu ;). Wątek Barcy przeplatał sie, przeplata i bedzie przeplatał dopóki dzieli nas 6 pkt. :)


      Z tego co myślę, to czy to będzie 6 pkt, czy 20, czy 25, czy to nawet Real będzie przed Barca, zawsze będą wojny 8-)
    • Na europejskich podwórkach wam w tym sezonie nie poszło, ale w Hiszpanii sobie radzicie :/. Teraz czekają nasze drużyny mordercze mecze (Wy macie tego samego przeciwnika po nas :P) i przekonamy się kto zasługuje na miano Króla Hiszpanii. :P Osobiście jestem przekonany, że Barca, ale my mamy jeszcze Chelsea na głowie :/.
    • Terminarz:
      Kolejka 32
      Sevilla Barcelona
      Getafe Real Madrid
      Kolejka 33
      Barcelona Valencia
      Real Madrid Sevilla
      Kolejka 34
      Barcelona Real Madrid
      Kolejka 35
      Real Madrid Valencia
      Villarreal Barcelona
      Kolejka 36
      Real Madrid Villarreal
      Barcelona Mallorca
      Kolejka 37
      Mallorca Real Madrid
      Osasuna Barcelona
      Kolejka 38
      Real Madrid Osasuna
      Barcelona Deportivo

      Tabela
      Lp. Zespół M W R P Br Pkt.
      1. FC Barcelona 31 25 3 3 88 - 24 78
      2. Real Madryt 31 23 3 5 70 - 31 72


      Wyniki przyszłych rywali w 1 rundzie:
      2008.11.29 Primera División - 13. kolejka Getafe - Real 3 : 1
      2008.12.07 Primera División - 14. kolejka Real - Sevilla 3 : 4
      2008.12.13 Primera División - 15. kolejka Barcelona - Real 2 : 0
      2008.12.20 Primera División - 16. kolejka Real - Valencia 1 : 0
      2009.01.04 Primera División - 17. kolejka Real - Villarreal 1 : 0
      2009.01.11 Primera División - 18. kolejka Mallorca - Real 0 : 3
      2009.01.18 Primera División - 19. kolejka Real - Osasuna 3 : 1

      Sevilla - Barcelona 0:3
      Barcelona - Valencia 4:0
      Barcelona - Real M. 2:0
      Villarreal - Barcelona 1:2
      Barcelona - Mallorca 3:1
      Osasuna - Barcelona 2:3
      Barcelona - Deportivo 5:0


      Ostatnie 10 meczy:
      Barcelona - Recreativo 2:0 Real M. - Valladolid 2:0
      Valladolid - Barcelona 0:1 Malaga - Real M. 0:1
      Barcelona - Malaga 6:0 Real M. - Almeria 3:0
      Almeria - Barcelona 0:2 Athletic - Real M. 2:5
      Barcelona - Athletic 2:0 Real M. - Atletico 1:1
      Atletico - Barcelona 4:3 Espanyol - Real M. 0:2
      Barcelona - Espanyol 1:2 Real M. - Betis 6:1
      Betis - Barcelona 2:2 Gijon - Real M. 0:4
      Barcelona - Gijon 3:1 Real M. - Racing 1:0
      Racing - Barcelona 1:2 Numancia - Real M. 0:2
      Barcelona - Numancia 4:1 Real M. - Deportivo 1:0

      Strzelcy
      1.Eto'o 26 6.Higuain 16
      4.Messi 20 9.Raul 14


      ostatnie 5 GDE:
      Real Madryt - FC Barcelona 2:0
      FC Barcelona - Real Madryt 3:3
      FC Barcelona - Real Madryt 0:1
      Real Madryt - FC Barcelona 4:1
      FC Barcelona - Real Madryt 2:0


      Statystyki ligowe GD:
      Zespół Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
      Real Madryt 67 30 59 256
      FC Barcelona 59 30 67 236



      Tak więc wszystko w nogach piłkarzy Realu i farcy :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez grochol ().

    • CO ZA KOŃCÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      82' ALBIN 1:2 (PŁACZE ZE SMUTKU)
      85' GUTI 2:2 (PRZESTAJE PŁAKAĆ)
      89' PRZEKLINAM PEPE'GO(CO ON ZROBIŁ :E)
      90' BOGA NIE MA, JEST IKER!!!:D
      92'GOOOOOOOLAAAAZZZZZZZZO HIGUAIN(PŁACZE ZE SZCZĘŚCIA)

      Real zagrał jak to lubi mój Lech:D w końcówce. Piękna końcówka(bo dopiero na nią się wł:D) odby tak dalej nawet na GD(wynik i emocje:D) jak na razie piłka w grze :]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez grochol ().

    • Meczu nie mogłem oglądać, ale w 75 minucie odpaliłem sobie relację live i coś tam szperałem po necie. Kiedy zobaczyłem że nasi przegrywają 2:1 z wielce podnoszącym na duchu komentarzem "to już koniec snów o mistrzostwie" to się wnerwiłem naprawdę, przy 2:2 nadzieje odżyły, a sama końcówka była już nie do opisania

      Teraz tylko nasz Pepe wyleciał do końca sezonu (awanturnik), Robben z Barcą nie zagra z powodu kolejnej kontuzji, a jak "dobrze" pójdzie to Higuain też... do tego Sneijder - jak mieć pecha to na całego, Barca idzie to musimy stracić pół składu
    • A ja powiem ze jak real będzie tak grał do końca meczu i to w każdym do końca sezonu to musi zdobyć Mistrzostwo ;D

      Ale bardziej zastanawia mnie co myśleć o brutalnym faulu Pepe co o tym myślicie.
      Moim zdaniem on się stremował i chciał wybyć piłkę jak najszybciej z pola karnego ale noga mu tak chyba sama zadziałała ze otarł korkiem po plecach zawodnika Getafe :)

      Na powtórce wyraźnie widać :)
    • Moim zdaniem złapał go nagły nerw, chciał się wyżyć, był zestresowany itp. więc przywalił zawodnikowi padającemu na murawę. Agresja która nie przystoi takiemu zawodnikowi, w takim klubie, nie ma nawet co dyskutować że to było przypadkowe, bo przecież nawet sam przyznał że było to z pełną premedytacją.
    • Zachował się jak cham, co tu dużo mówić.

      Spójrzcie na zachowanie Marcelo KLIK MARCELO
      Posiedział by sobie z 5 meczy na trybunach to by mu przeszło. Coś piłkarzom srealu nerwy puszczają.

      Od zawsze byłem antymadridista, a takie zwierzęce zachowania tylko utwierdzają mnie w moich przekonaniach. Żal takiego klubu, pewnie nawet kary na zawodnika nie nałożą.
    • ParadoXXX napisał(a)
      Spójrzcie na zachowanie Marcelo KLIK MARCELO
      Posiedział by sobie z 5 meczy na trybunach to by mu przeszło.


      Taa za kopnięcie zawodnika drużyny przeciwnej powinien zostać zawieszony na 5 meczy, ale Messi który po każdym dotyku się przewraca jakby był z papieru to już jest świetnie? Dlatego że gra w Barcelonie a nie w Realu?

      Coś piłkarzom srealu nerwy puszczają.

      Od zawsze byłem antymadridista, a takie zwierzęce zachowania tylko utwierdzają mnie w moich przekonaniach. Żal takiego klubu, pewnie nawet kary na zawodnika nie nałożą


      Żal Ci Realu? Czego konkretnie Ci żal? Chyba że nie znasz znaczenia słowa "żal" to przykro mi. Poza tym prosiłbym żebyś się więcej nie wypowiadał w tym temacie jeśli nazywasz Real "sreal" bo nie potrzeba nam tu dzieci-trolli.
    • Tak dokładnie. 5 meczy za kopnięcie zawodnika drużyny przeciwnej. Ponieważ to było zrobione celowo plus chamskie zachowanie.

      Jeśli Messiego jadą po kostkach tak jak robili to piłkarze realu w ostatnim Gran Derbi to chyba nie dziwne, że się przewraca. Zresztą jak Cię kopią za każdym razem kiedy próbujesz wyprowadzić piłkę to jest denerwujące.
      Ale nie o Messim bo to w końcu topic realu.

      Po prostu dziwie się, że klub nie nałożył wewnętrznej kary na piłkarza.
      W końcu takie zachowanie chyba nie jest godne zawodnika grającego w czołowym klubie europejskim. Zresztą w żadnym klubie nie jest.
    • Może jesteś młody albo po prostu nigdy nie widziałeś meczu, ale piłka nożna to nie sport dla panienek. A dla Pepego wystarczy kara 10 meczów, nie trzeba go dodatkowo karać finansowo.

      Anyway, ważniejsze od tych głupot jest to że Real zwyciężył 4:2 w Sevilli, zdobył bardzo ważne 3pkt. i podgonił Barcę przed samym Gran Derbi do 4 pkt. straty. Oznacza to że nawet zwycięstwo na Bernabeu z Katalończykami nie da nam tak naprawdę mistrzostwa, wszystko będzie zależało od kolejnych wyników Realu i Barcelony. Jednocześnie jednak dzięki tej kolejce zyskujemy więcej szans a sytuacja się polepsza.

      Hala Raul (bardzo dobry sezon kapitana, dziś hattrick) miejmy nadzieję że Real wybroni mistrzostwo.
    • Ręce same składają się do braw 4-2 mimo kłopotów ze składem zdołaliśmy wygrać ciężki mecz na trudnym terenie w Sevilli z która to nie wygraliśmy już od pięciu lat !!!
      Świetna druga polowa w wykonaniu Królewskich !!!
      Oby za tydzień poszło równie dobrze z Burakami i będzie już tylko 1 punkt na 4 kolejki przed końcem.
      Hala Raúl !!!
      Hala Marcelo !!!
      Hala Madrid !!!
    • vul6 napisał(a)
      Może jesteś młody albo po prostu nigdy nie widziałeś meczu, ale piłka nożna to nie sport dla panienek. A dla Pepego wystarczy kara 10 meczów, nie trzeba go dodatkowo karać finansowo.


      A potrafisz odróżnić twardą walkę od zwykłego kopania po nogach nie mając nawet szans na wybicie piłki?
      youtube.com/watch?v=vg0PsZsheSA
      Jeśli nadal nie widzisz to albo masz klapki na oczach, albo po prostu jesteś tak ślepo zapatrzony w swój real, że nie potrafisz obiektywnie określić niektórych sytuacji.
      Wskaż mi jedną sytuacje w z tego filmu w której zawodnik realu był bliski przejęcia lub wybicia piłki. Nie ma żadnej!

      Ja się boje o zdrowie piłkarzy Barcy w najbliższym GD bo real ich tam pozabija.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ParadoXXX ().

    • Real będzie miał trochę ułatwione zadanie, bo Barca w środę gra w LM i myślę, że w spotkaniu z Real - Barca, trener Barcy wystawi bardziej rezerwowy skład i tym sposobem Real może zdobyć cenne 3 pkt, które mogą przybliżyć Real do mistrzostwa. Końcówka sezonu zapowiada się ciekawie :>
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Real będzie miał trochę ułatwione zadanie, bo Barca w środę gra w LM i myślę, że w spotkaniu z Real - Barca, trener Barcy wystawi bardziej rezerwowy skład i tym sposobem Real może zdobyć cenne 3 pkt, które mogą przybliżyć Real do mistrzostwa. Końcówka sezonu zapowiada się ciekawie :>

      Rezerwy też umieją grać w piłkę , a może nawet będą grać z większym zaangażowaniem niż pierwszy skład. Zawodnik rezerwowy zawsze będzie chciał pokazać się jak najlepszej strony , aby w końcu przebić się do pierwszego składu. Real jest faworytem , ale faworyt nie wygrywa automatycznie meczu :)
    • Wracając do Pepe to wielki wstyd dla Realu że ma sie takiego zawodnika
      Tyle mówi sie o fair-play a tu takie coś ... niech sie Real pogodzi że Mistrzostwo zdobędzie Barcelona bo nerwy im już poszczają . Kara bardzo zasłużona ale na miejscu działaczy klubu wywaliłbym pepe do rezerw !!! Zapłacili za niego tyle kasy nie dość że nic nie gra to jeszcze sie tak zachowuje !
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • Pepe to wielka gwiazda Porto a tam już nie gra :D

      Pomyśleć że został sprowadzony za 32 miliony eurosów do realu..

      Pamiętam jego pierwszy mecz..

      Bramka samobójcza a 10 minut puźniej karny bo sfaulował napastnika WSTYD :quasi:

      A co do realu..

      To widzę bardzo realne szanse na tytuł mistrzowski.,.

      Chodź będzie im bardzo ciężko bo barcelona jest w świetnej formie
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      A co do osłabień to Real ma podobno wyjść bez dobrego zawodnika jakim jest Guti, który doznał kontuzji po zderzeniu z Dudkiem .


      No to prawda Guti to duża strata dla Realu ale jest dość dobra wiadomość bo Robben prawdopodobnie jutro wystąp dzisiaj już trenował rehabilitacja szybko poszła :D.



      Pełna lista powołanych:
      Bramkarze: Casillas i Dudek
      Obrońcy: Sergio Ramos, Metzelder, Cannavaro, Torres i Heinze
      Pomocnicy: Gago, Lass, Javi García, Faubert, Drenthe, Parejo, Marcelo, Robben i Van der Vaart
      Napastnicy: Higuaín, Raúl oraz Huntelaar.
      Przed samym spotkaniem Juande Ramos skreśli z listy jednego zawodnika.