Real Madryt

    • ZioomekS napisał(a)
      Rasiaka wam trzeba ]:-D

      Serio nie mieliście żadnego zmiennika za Robinho? :P (tak, wiem, wiem... my nie mieliśmy i nie mamy nikogo za R10 :P, ale u nas jest Titi ^^)


      jakos nie pamietam Ciebie na forum z czasow gry Real triumfowal w lidze... napinacz i kibic sezonowiec? oj chyba tak bo wyraz twojego posta i jego przekaz wskazuje ze lubisz sie wywyzszac ;)

      Zmiennika za Ronbinho nie bylo, bo sie nikt nie spodziewal iz sie mloda glowa zbuntuje. Barca doskonale wiedziala i miala pare miechow na przygotowanie sie do zastapienia R10 wiec jesli chcesz sie wywyzszac to pamietaj ze masz nieudolny zarzad ktory do tej pory nie znalazl zastepcy mimo ze wiedzial co sie swieci ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      ZioomekS napisał(a)
      Rasiaka wam trzeba ]:-D

      Serio nie mieliście żadnego zmiennika za Robinho? :P (tak, wiem, wiem... my nie mieliśmy i nie mamy nikogo za R10 :P, ale u nas jest Titi ^^)


      jakos nie pamietam Ciebie na forum z czasow gry Real triumfowal w lidze... napinacz i kibic sezonowiec? oj chyba tak bo wyraz twojego posta i jego przekaz wskazuje ze lubisz sie wywyzszac ;)

      Zmiennika za Ronbinho nie bylo, bo sie nikt nie spodziewal iz sie mloda glowa zbuntuje. Barca doskonale wiedziala i miala pare miechow na przygotowanie sie do zastapienia R10 wiec jesli chcesz sie wywyzszac to pamietaj ze masz nieudolny zarzad ktory do tej pory nie znalazl zastepcy mimo ze wiedzial co sie swieci ;)


      Napinaczem to Ty chyba jesteś :P. Zawsze patrzyłem na ludzi z góry, ten mój wzrost ^^.
      Sezonowiec powiadasz?? No w pewnym sensie, Barcy kibicuje od zeszłego sezonu (jak wiesz nieudanego) jak zobaczyłem pare ich meczy, niekoniecznie udanych :)
      Ten "nieudolny zarząd" nie martwił się tym wiedząc, ze mamy takiego gracza jak Henry :)
    • vul6 napisał(a)
      Za takie konstruktywne wypowiedzi dziękujemy i życzymy więcej rozumu w przyszłym roku.




      A ja zycze Realowi wywalczenia sobie miejsca chociazby w Pucharze UEFA, bo z taka forma to moze byc ciezko w top10 utrzymac :D
      I tylko nie nazywaj mnie sezonowcem, bo w zeszlym sezonie rowniez bylem za Barca, a paletki kibicujace Realowi krzyczaly na prawo i lewo kto jest najlepszy :D
    • Nie bój się, możesz spać spokojnie bo nie nazwę Cię sezonowcem. Nie mam zamiaru więcej z Tobą rozmawiać, bo to nie ma sensu.

      @ZioomekS nie rób offtopu bo choćby twoja ostatnia wypowiedź nie ma nic wspólnego z Realem.
    • A ja zycze Realowi wywalczenia sobie miejsca chociazby w Pucharze UEFA, bo z taka forma to moze byc ciezko w top10 utrzymac :D
      I tylko nie nazywaj mnie sezonowcem, bo w zeszlym sezonie rowniez bylem za Barca, a paletki kibicujace Realowi krzyczaly na prawo i lewo kto jest najlepszy :D


      A ja życzę tobie więcej rozumu na nadchodzący Nowy Rok ,czego ty się spodziewałeś jak połowa pierwszego składu ma kontuzje ,Ocenę formy Realu zostaw na koniec sezonu ,bo wróżka nie jesteś i wątpię czy masz jakieś pojecie o Piłce Nożnej ...
    • Tego się chyba nikt nie spodziewał. 39-letni dyrektor sportowy Realu, Predag Mijatović, znany skądinąd jako świetny napastnik ogłosił w wywiadzie że... zastanawia się nad powrotem do gry w piłkę! Uważa iż jest w doskonałej formie fizycznej, a przy obecnej sytuacji kadrowej Realu i tym że być może Huntelaar nie zostanie zgłoszony do LM przyda się bardzo doświadczony napastnik mogący wejść na ostatnie 10-15 minut.


      "Grający dyrektor sportowy" nie rzuca słów na wiatr, przechodzi już badania i wstępnie ustalono godzinę ogłoszenia go jako pełnoprawnego członka drużyny.


      Jak na mój gust raczej nam to nie zaszkodzi, tym bardziej jeśli faktycznie to Diarra zostanie zgłoszony do LM, a Hunter będzie mykał tylko po lidze do końca sezonu. Nie jestem jednak pewien czy nie zostanie to odczute że Real jest słaby i sięga po takie rozwiązania. Czy Mijatović wróci na madrycki atak okaże się już wkrótce, a to czy do czegoś się to przyda okaże się w ciągu najbliższych miesięcy. Przypomnę tylko o 40-letnim Maldinim który nadal gra w Milanie.
    • vul6 napisał(a)
      Tego się chyba nikt nie spodziewał. 39-letni dyrektor sportowy Realu, Predag Mijatović, znany skądinąd jako świetny napastnik ogłosił w wywiadzie że... zastanawia się nad powrotem do gry w piłkę! Uważa iż jest w doskonałej formie fizycznej, a przy obecnej sytuacji kadrowej Realu i tym że być może Huntelaar nie zostanie zgłoszony do LM przyda się bardzo doświadczony napastnik mogący wejść na ostatnie 10-15 minut.


      "Grający dyrektor sportowy" nie rzuca słów na wiatr, przechodzi już badania i wstępnie ustalono godzinę ogłoszenia go jako pełnoprawnego członka drużyny.


      Jak na mój gust raczej nam to nie zaszkodzi, tym bardziej jeśli faktycznie to Diarra zostanie zgłoszony do LM, a Hunter będzie mykał tylko po lidze do końca sezonu. Nie jestem jednak pewien czy nie zostanie to odczute że Real jest słaby i sięga po takie rozwiązania. Czy Mijatović wróci na madrycki atak okaże się już wkrótce, a to czy do czegoś się to przyda okaże się w ciągu najbliższych miesięcy. Przypomnę tylko o 40-letnim Maldinim który nadal gra w Milanie.


      Kurcze nie sądziłem że jest aż tak źle że trzeba się zarządu chwytać :D . Ciekaw jestem tylko czy on na serio będzie biegał po boisku ;] .
    • hehe, ciekawe by to było, gdyby dyrektor zaczął grać w Realu :)

      Gracze dostają za dużą kasę, a przez to nie chce im się grać... Może po prostu cięcie ich pensji poprawiło by jakość gry :)
      <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
      19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
    • :D
      Moze teraz Barca pojdzie za przykladem i Pep Guardiola zacznie grac ? Nie mialbym nic przeciwko , wrecz przeciwnie :E
      Ciezki mecz czeka Real ,az mnie normalnie ciekawi czy Real sie podniesie i wygra z swietnie prezentujacym sie Villarealem ;>
      Trzeba czekac do 3 stycznia ...;>
    • Wszystkich, którzy nieświadomi istnienia el Día de Los Santos Inocentes, uwierzyli w powrót dyrektora sportowego Królewskich Predraga Mijatovicia na piłkarskie boisko, przepraszamy. Z uśmiechem nieukrywanej satysfakcji, bo przecież podczas Dnia Niewiniątek o to właśnie chodzi, by zrobić kogoś w przysłowiowego konia. Predrag Mijatović nie rozważa powrotu na boisko, to raz. A przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Podczas kariery nie grał w Sevilli, tylko w Valenci, to dwa. Czerwone Diabły to oczywiście nie Liverpool, a Manchester United, a Liverpool to The Reds, to trzy. Swoją drogą, ciekawe, czy wie już to Javier Mascherano. Wszystkim czujnym gratulujemy czujności.:) Czy Predrag Mijatović czuje się bardziej Serbem czy Czarnogórcem? Prawdopodobnie trzeba by go o to spytać. Kiedyś był, formalnie przynajmniej, Jugosłowianinem, a później Serbem i Czarnogórcem. Teraz jest, przynajmniej formalnie, albo Serbem, albo Czarnogórcem, albo i Serbem i Czarnogórcem, a może nadal Jugosłowianinem? Czy mógłby otrzymać numer 69? Hmm, Teoretycznie nie. Zresztą tego akurat nie dowiemy się na pewno..
    • głupi ma szczęście Osassuna-farca 2:3 (85 Messi) :O
      ale cieszą 3pkt i Gol Raula!!:
      Raúl González Blanco wybiegając w podstawowym składzie Realu Madryt na ONO Estadi, by zmierzyć się z RCD Mallorca, zaliczył swój pięćsetny występ w barwach Królewskich. Tę liczbę osiągnęło przed nim tylko pięciu piłkarzy: Andoni Zubizarreta, Eusébio, Francisco Buyo Sánchez, Manuel Sanchís i Soler. Strzelając bramkę w siedemnastej minucie spotkania z Mallorcą, Raúl zaliczył trafienie numer 212 w Primera División. Do Alfredo Di Stéfano, który jest najskuteczniejszym snajperem w historii los Blancos w lidze, brakuje mu już tylko czterech bramek. By stać się najskuteczniejszym strzelcem w historii ligi, kapitan Realu Madryt musi zdobyć jeszcze 39 bramek, by dogonić pierwszego w tej klasyfikacji Telmo Zarrę, który zdobył 251 goli.
    • Higuain zagrał podobno bardzo ładnie, Robben i Raul zaliczyli po golu, Ramos też (jemu się to przyda, dać mu sutą podwyżkę i wróci do formy z zeszłego sezonu, to jeden z moich ulubionych piłkarzy i gdyby odszedł to bym się zasmucił). 3:0 to bardzo pozytywny wynik, nasza droga do lepszego coraz bardziej się prostuje. Kto wie, może Barca już zaczyna pękać? ;>
    • grochol napisał(a)
      głupi ma szczęście Osassuna-farca 2:3 (85 Messi) :O
      ale cieszą 3pkt i Gol Raula!!:

      Panie grochol ja , panu nie chce przypominac o tym jak Real w ubieglym roku wygrywal dzieki ostatnim 5 minuta ;O W rundzie wiosennej praktycznie w co drugim meczu decydowalo ostatnie 5 minut ;>
      Tyle odemnie - ladna wygrana ;>
    • R K W D napisał(a)
      grochol napisał(a)
      głupi ma szczęście Osassuna-farca 2:3 (85 Messi) :O
      ale cieszą 3pkt i Gol Raula!!:

      Panie grochol ja , panu nie chce przypominac o tym jak Real w ubieglym roku wygrywal dzieki ostatnim 5 minuta ;O W rundzie wiosennej praktycznie w co drugim meczu decydowalo ostatnie 5 minut ;>
      Tyle odemnie - ladna wygrana ;>


      co tak oficjalnie =)
      nie zaprzecze temu ale jeśli już wtedy byłeś kibicem katalonii to na pewno Ci się to nie podobało jak mi teraz ^^
    • W zasadzie to jakie to ma znaczenie? Mnie by denerwowało gdyby te 3pkt Barca zdobyła jakoś bezprawnie (gol strzelony ręką, mecz przedłużony o 7 minut żeby tylko Barca w końcu strzeliła tego gola, matactwa i błędy sędziego etc.) a to że strzelili w 85, czy 92 minucie to nie ma różnicy. Trochę zawód, ale na pewno nie nerwy czy złość.
    • Ramón Calderón ogłosi jutro dymisję ze stanowiska prezesa Realu Madryt. Decyzja związana jest z artykułami, w których Marca zarzuciła Calderónowi manipulowanie wynikami głosowań podczas Walnego Zgromadzenia. Naciski wielu członków zarządu przyniosły efekt i Ramón Calderón jutrzejszego ranka ma podać się do dymisji. Vicente Boluda, dotychczas pełniący funkcję wiceprezesa, zajmie jego miejsce.
    • Calderon odchodzi, w niesławie i z niesmakiem. Wygląda na to że zdrowo namieszał. Może to i lepiej że będzie nowy prezes, mam nadzieję tylko że nie Perez z galaktyki...
    • Aż tu nagle XD:

      Ramón Calderón nie zrezygnuje z pełnionej funkcji - tak podała strona internetowa dziennika Marca. Około godziny 23.00 wczoraj wieczór Ramón Calderón przekazał decyzję współpracownikom. Nie chce opuszczać klubu w środku sezonu i to jest główna przyczyna postawy sternika Królewskich. Nie jest natomiast wykluczone, że po zakończeniu sezonu odbędą się przyśpieszone wybory prezydenckie. Decyzja el presidente nie jest ostateczna, ponieważ dymisję może wymóc zarząd Realu Madryt lub nowe fakty, ujawniane przez dziennikarzy. Dziś na godziny przedpołudniowe zapowiedziana jest konferencja z udziałem Ramóna Calderóna.



      z 14:46
      Wydaje się, że rezygnacja Ramóna Calderóna ze stanowiska prezesa Realu Madryt jest nieunikniona. Według dziennika AS, prezes miał podjąć taką decyzję po porannym zebraniu zarządu. Jeszcze kilka godzin wcześniej był zdecydowany pozostać na stanowisku, lecz tuż przed spotkaniem zarządu mógł zmienić zdanie i, według niektórych źródeł, miał o tym poinformować swoich współpracowników. Prezes pojawił się w biurach Santiago Bernabéu tuż po godzinie 11:30. Pozostawił swój samochód na parkingu i nie chciał udzielać żadnych informacji. Chwilę później spotkał się z członkami zarządu i rozpoczął spotkanie, które zaplanowane było na godzinę 12:00. Pojawił się również Vicente Boluda Fos, wiceprezes klubu, który, jeśli Ramón Calderón ostatecznie zrezygnuje, zastąpi dotychczasowego prezesa. Boluda nie krył zaskoczenia z obecność tak wielu przedstawicieli mediów w budynku klubowym.


      Ja już nic nie wiem :E

      Calderón zrezygnował

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez grochol ().

    • Wybory będą w Maja albo w Czerwcu , ciekawy jestem nowych prezesów i ich obietnic wyborowych ,ciekawe kogo sprowadzą :) a tak na marginesie Barca wygrała 5:0 :roll: nie ma co ukrywać w formie są trudno będzie ich dogonić .....