Real Madryt

    • no coz Real przegral, pora walczyc w LM tylko to im zostalo... 12 punktow do Barcy ktora stracila punkty w pierwszych meczach sezonu nie da rady odrobic... niestety :(

      Jak mozna nie rozumiec dlaczego sprzedali Robinho? interesujecie sie chociaz losami tego klubu? uwazacie sie za wielkich kibicow i takie teksty wypisujecie... to jest dopiero zal :/

      ps. Normalnie sie tego nie czepiam, ale Tiberian, Ciebie nie da sie zrozumiec...

      11. Pisz starannie
      Staraj się pisać przejrzyście i zgodnie z regułami języka polskiego. Po zredagowaniu posta przeczytaj go i zastanów się czy inni użytkownicy nie będą mieli problemu z jego zrozumieniem.


      Chociaz kropki wstaw...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • Po co nam teraz C. Ronaldo, co tu dalej płakać po panience Robinho, nasz sztab powinien się w końcu wziąć do roboty, tylu kontuzji nawet w 3 lidze w Polsce nie ma, kupić jakiegoś skrzydłowego i jeszcze kogoś, doprowadzić do stanu używalności Sneijdera i Robbena na porządnie a nie jakieś pierdoły. Pod koniec zeszłego sezonu było praktycznie wszystko git, a teraz co?
    • Woodesik napisał(a)
      jesli juz mowa o Robinho to ja nie rozumiem tego jak oni mogli go sprzedac (zal to jest po prostu) , Real bez niego duzo traci, z taka dyspozycja bede problemy z zajeciem dobrego miejsca gwarantujacego udzial w pucharach europejskich


      To może po kolei:

      1. Real nie sprzedałby Robinho, gdyby ten nie chciał odejść.
      2. A chciał odejść dlatego, że nie dostał sporej podwyżki.
      3. Przez to odgrażał się, że ucieknie z Realu gdzieś do Brazylii.
      4. A z inicjatywą wyszedł Man City, który był skłonny kupić niesfornego zawodnika, z którego Królewscy i tak by już nie mieli pożytku :]
    • Robinho chcial odejsc poniewaz czul sie niedoceniony przez Real, gdy ci chcieli za wszelka cene sprowadzic do siebie wielkiego Ronaldo, a guzik z tego wyszlo, nie maja ani tego ani drugiego, na ich miejscu zatrzymał bym Robinho chocby nie wiem co, a Robinho chcial podwzyki bo na to zaslugiwal, a wlodarze Realu blazny oddali go do Szejkow

      Jak mozna nie rozumiec dlaczego sprzedali Robinho? interesujecie sie chociaz losami tego klubu? uwazacie sie za wielkich kibicow i takie teksty wypisujecie... to jest dopiero zal :/


      ano mozna i nie wiem w czym problem


      a i jeszcze tego nie rozumiem

      4. A z inicjatywą wyszedł Man City, który był skłonny kupić niesfornego zawodnika, z którego Królewscy i tak by już nie mieli pożytku


      z Robinho nie ma pozytku, czlowieku ...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Woodesik ().

    • Woodesik napisał(a)
      a i jeszcze tego nie rozumiem

      4. A z inicjatywą wyszedł Man City, który był skłonny kupić niesfornego zawodnika, z którego Królewscy i tak by już nie mieli pożytku


      z Robinho nie ma pozytku, czlowieku ...


      Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

      Skoro Robinho i tak nie dostałby podwyżki to sam uciekłby z Madrytu, co jest równoznaczne z tym że nie byłoby z niego pożytku, nieprawdaż ?


      edit/
      Twoim zdaniem zasługiwał na taką podwyżkę, aby zarabiać więcej lub tyle co Raul ?!
      Brazylijczyk po 3-4 latach gry miałby dorobić się tego samego co Hiszpan przez 14 lat ? Wolne żarty :]

      Oczywiście, podwyżkę powinien dostać, ale nie aż taką aby zarabiać najwięcej wśród Królewskich, bez przesady.


      Koniec dyskusji z mojej strony.


      edit/
      Jak interesujesz się Realem od 3-4 lat (czyli od czasów Robinho) to nie dziwię się że uważasz, że Robinho zasługiwał na KAŻDE pieniądze...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Han ().

    • Już nie mówmy o przeszłości teraz pomyślmy nad przyszłością :P naszego ukochanego klubu ,to że ten sezon mamy stracony to nie podlega dyskusji w LM nie ma co walczyć ,skupiłbym się teraz tylko na Lidze żebyśmy mogli się zakwalifikować do następnej edycji LM ..
    • Tak, trzeba sie skupic na Preniera Division. Mysle, ze jezeli (glownie)napastnicy wylecza kontuzje i szybko wroca do formy, to 2,3 miejscje jest w zasiegu. Bo braca jest juz chyba nie do zatrzymania :wrr: :wrr:
    • Calderón szykuje dwa hity transferowe

      Cristiano Ronaldo i Kun Agüero to dwaj piłkarze, których chce kupić Ramón Calderón. Obie operacje są bardzo zaawansowane i klub ma już odłożone 180 mln za zakup obu cracków (60 za Argentyńczyka i 120 za Portugalczyka). W ostatnim tygodniu listopada Calderón zapoznał swoich współpracowników ze szczegółami obu transferów, ale zaznaczył, że to na razie wstępne ustalenia i nie chce mówić o tym głośno, by uniknąć konfliktów z Manchesterem United i Atlético Madryt.


      Co o tych transferach myślicie ? Jeśli chodzi o C.Ronaldo to dość głośno w ostatnich dniach się mów o nim i już pewnym przejściu do Realu M w lecie,i znowu się zacznie telenowela o C.R :lol: ,jeśli chodzi o 2 transfer mało prawdopodobny ;]
    • bERN napisał(a)
      Moim zdaniem z Cristiano będzie to samo co z Henrym w Barcelonie ;)

      W Arsenalu grali na Henry'ego, w Barcelonie grają na Eto'o, Titi nie ma strzelać tylko ułatwiać grę Kameruńczykowi

      niech krysia idzie i sie pokaleczy w tej lidze :Di
    • bez przesady, w końcu angielska jest bardziej ostra i siłowa więc z tym kaleczeniem bym nie przesadzał. Jednak 120mln to za dużo, lepiej kupić kogoś innego, ale cóż my możemy począć, to Calderon podejmuje decyzje.


      LOSOWANIE LM:
      Real gra z Liverpoolem! Wprost fatalny traf, nie dość że Real może nie być w stanie pokonać Liverpoolczyków to jeszcze jak na złość są to 2 moje ulubione kluby i już teraz jeden z nich będzie musiał odpaść :( :( :/
    • vul6 napisał(a)
      bez przesady, w końcu angielska jest bardziej ostra i siłowa więc z tym kaleczeniem bym nie przesadzał. Jednak 120mln to za dużo, lepiej kupić kogoś innego, ale cóż my możemy począć, to Calderon podejmuje decyzje.


      LOSOWANIE LM:
      Real gra z Liverpoolem! Wprost fatalny traf, nie dość że Real może nie być w stanie pokonać Liverpoolczyków to jeszcze jak na złość są to 2 moje ulubione kluby i już teraz jeden z nich będzie musiał odpaść :( :( :/

      Tak, szkoda :quasi: :quasi: Liverpool wg. mnie jest glownym kandydatem do wygrania tych rozgrywek :quasi: :quasi:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez darkos13 ().

    • Tak trafiliśmy na Liverpool.Pozostałe pary:

      Chelsea FC - Juventus FC
      Villarreal CF - Panathinaikos AO
      Sporting CP - Bayern Monachium
      Atlético Madryt - FC Porto
      Olympique Lyon - FC Barcelona
      Inter Mediolan - Manchester United
      Arsenal FC - AS Roma

      Będzie ciężko,ale zawsze trzeba wierzyć. ;)
      W lidze mistrzów nie ma niestety łatwych rywali.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Phenomenal One ().

    • ZioomekS napisał(a)
      Bardzo bym chciał, żeby nasze drużyny (czyt. Barca i Real) doszły do finału, nawet nie obrażę sie jak wygramy ;)


      Podobnie myślimy :) w rozgrywkach LM zawsze jestem za Hiszpańskimi drużynami nie ważne czy to Barca czy inna drużyna ,Barca moim zdaniem jest głównym faworytem do zdobycia tegorocznej edycji LM ,dość mam tych Angielkskich drużyn w finale czy półfinale :) teraz trafili na mocnych rywali ,najbardziej ciekawym meczem to chyba będzie MU-Inter , no i oczywiście nasz Real z Liverpoolem ciężko będzie ale miejmy nadzieje że z kontuzji się nasi pupile wyleczą ;)
    • Ja tam nie jestem "Hiszpanem" z każdej ligi mam jedną lubianą drużynę, i zawsze kibicuję im żeby doszły jak najdalej, a w miarę możliwości najbardziej chcę aby wygrał Real. Nie lubię anty-fańskich przepychanek, ale dużą przyjemność sprawiłoby mi gdyby Barca odpadła z kimkolwiek :D
    • Miejmy nadzieje, ze dzisiejszy mecz Realu z Vallencia bedzie "przelomowy", ze po tym meczu "Krolewscy" uwierza, ze nie wszystko stracone!!

      NA RAZIE JEST 82 MINUTA I REAL WYGRYWA 1:0!!
      Juz w 3 minucie bramkarza Vallenci pokonal, po wspanialym rajdzie Robbena, Higuain!!

      Koniec! Real po nerwowej końcówce ostatecznie wygrywa 1:0.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez darkos13 ().

    • darkos13 napisał(a)
      Miejmy nadzieje, ze dzisiejszy mecz Realu z Vallencia bedzie "przelomowy", ze po tym meczu "Krolewscy" uwierza, ze nie wszystko stracone!!

      NA RAZIE JEST 82 MINUTA I REAL WYGRYWA 1:0!!
      Juz w 3 minucie bramkarza Vallenci pokonal, po wspanialym rajdzie Robbena, Higuain!!

      Koniec! Real po nerwowej końcówce ostatecznie wygrywa 1:0.


      Nie musisz tu sprawozdania pisać z meczu każdy sobie wejdzie na 90minut.pl albo onet.pl i zobaczy
      a co do meczu nie było tak źle jak ostatnio
    • Ważne zwycięstwo, musimy teraz wygrywać po kolei mecze, czekać na potknięcie Barcy, bo wiadomo że w futbolu praktycznie nie istnieje sytuacja w której jeden klub ciągle wygrywa. Świetnie grał Robben i miejmy nadzieję że nie złapie kolejnej kontuzji.

      - Dziś rozpocznie się nasz wielki pościg - mówił przed meczem 16. kolejki Primera Division nowy trener Realu Madryt, Juande Ramos. Pierwszy krok w pogoni czołówką został uczyniony. "Królewscy" pokonali na Santiago Bernabeu dotychczasowego wicelidera, drużynę Valencia CF 1:0.


      Pozostaje tylko zawierzyć Ramosowi że pociągnie Real do zwycięstw. Następny mecz z Villarealem, który miejmy nadzieję w tej kolejce uszczknie punktów Barcy.
    • Pozostaje wierzyć że Ramos jest códotwórcą bo w Realu nie dzieje się najlepiej:E... niestety

      P.S Jedna jaskółka wiosny nie czyni xD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..EGZEQTOR.. ().

    • Eee tam, zaden Huntelaar, Diarra, Ronaldo, czy kogo tam real chce kupic nic nie zmieni w tej druzynie, bo gra ogol, a nie jednostki. Wiec pozostaje czekac na powrot formy drodzy madristas :D A wygrana z Valencia o niczym nie swiadczy :]
      Pozdrawiam.
      VeB.
    • .:I SeE YoU:. napisał(a)
      Eee tam, zaden Huntelaar, Diarra, Ronaldo, czy kogo tam real chce kupic nic nie zmieni w tej druzynie, bo gra ogol, a nie jednostki. Wiec pozostaje czekac na powrot formy drodzy madristas :D A wygrana z Valencia o niczym nie swiadczy :]
      Pozdrawiam.
      VeB.


      Ta, jak kupimy całą jedenastkę to nic się nie zmieni bo to Real, przecież Real zawsze przegrywa, co nie?

      Za takie konstruktywne wypowiedzi dziękujemy i życzymy więcej rozumu w przyszłym roku.


      Potrzeba nam skrzydłowego, ale to że jak jakiś klub usłyszy o zainteresowaniu jakimś piłkarzem przez Real to zaraz jego cena zwiększa się o ok. 15mln (możemy to nazwać Stałą Realu i oznaczać w równaniach jako R). Mi najbardziej podoba się niesamowicie szybki Lennon ale kandydatów jest wielu, miejmy nadzieję że przyjdzie jakiś dobry, młody i obiecujący.