Chelsea Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • No to jest normalnie jakaś parodia, możliwe że nie będziemy mieli bramkarza na Inter.

      Bez Hilario na West Ham (i Inter?)
      Kolejny bramkarz Chelsea wypada z gry. Po Petrze Cechu padło na Hilario, którego zastąpi Ross Turnbull.

      W przedmeczowej konferencji prasowej menadżer wykluczył też udział w meczu z West Hamem obrońcy, Ricardo Carvalho. Portugalczyk prawdopodobnie zdąży jednak wykurować się na wtorkowe spotkanie z Interem.

      "Hilario jutro nie zagra, w bramce zobaczymy więc Turnbulla. Nie wiemy czy Hilario lub Petr będą gotowi na wtorek, ale powinniśmy już wtedy ujrzeć Carvalho." powiedział Ancelotti.

      Przy tej (bardzo) złej informacji pojawiło się małe pocieszenie - w jutrzejszych Derbach Londynu udział weźmie Yury Zhirkov.

      Źródło: chelsea.pl
    • obejrzałem z ciekawości parę filmików z interwencjami Turnbulla to tak patrzę , że chłopak potrafi się dobrze ustawić i ma niezły refleks, tylko trochę nieporadnie to robi, ale wg. mnie lepszy niż Hilario..
    • No i ładne, wysokie zwycięstwo. Pierwsza połowa nie najlepsza, Chelsea mogła nawet po niej przegrywać. Świetna gra Maloudy- 2 asysty i piękna bramka. Anelka dla mnie ostatnio zupełnie bez formy. Coś tam kiwać próbował ale zazwyczaj kończyło się na tym że się przewracał. Terry miał niezły występ, mam nadzieję że już się pozbierał. Co do Turnbulla to ciężko ocenić jego występ bo za dużo roboty nie miał. Wykopy w miarę niezłe ale wydawało mi się że te jego nieliczne interwencje były trochę niepewne. Od Hilario na pewno lepszy ;] . Przy stracie bramki nie ma co winić bo rzeczywiście trudna do obrony, choć myślę że Cech mógłby to wyjąć.
    • no szkoda troche Chelsea, bo napewno byli lepszym zespolem na boisku - ale ta wloska obrona... Sciagali do parteru napastnikow i nie bylo z tego karnego. Nie jestem fanem Chelsea ale smiem stwierdzic, ze skrzywdzil ich sedzia
    • no oczywiscie zawsze tak jest ze jak nie ma na co zwalic to trzeba na sedziow xD:P a na drogbe to juz nie bo mial barcelone na widelcu w tamtym roku xD:) a ogladajac mecz z zeszlego roku to karny byl jeden za reke pique:)
    • Inter nie grał dzisiaj czysto, ale jak to ujął mój kolega "Poniósł Drogba razy kilka, poniósł Samuel i Drogbę". Mnie tam cieszyło że sędzia nie przerywał tych zapasów, gdzie można zobaczyć drugi taki mecz, w którym rywale rzucają sobą o ziemię? Gdzie dzisiaj jeszcze można zobaczyć prawdziwą fizyczną walkę? Starcie gigantów, morderczy klincz ogromnej masy mięśni? To było niesamowite.
    • Cezarfc napisałeś, że trener Chelsea nie potrafi grać antyfootballu, ale jak miał go grać skoro MUSIELI wygrać?

      Od razu mówię, że nie oglądałem meczu, ale to trochę nie logiczne :)
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bERN ().

    • Samuel - mówcie co chcecie, ale on jest absolutnie genialnym obrońcą, prawie nie do przejścia. Oglądałem 1 połowę i Drogba parę razy jak go Samuel przytulił (lekko dosłownie dotknął) padał na ziemie jak piorunem rażony. Ah ten Drogba, przypomina mi się jak rok temu tak ładnie symulował, że go Hiddink ściągnął :fgrin:
      Spodziewałem się remisu, 1:0 tez wchodziło w grę. Chelsea nie mogła wygrać w takiej dyspozycji w jakiej aktualnie jest.
    • Samuel ,Maicon,Juan byli wczoraj nie do przejścia .
      Kilka razy zawodnicy Chelsea dostali metr wolnego w 16 ale ich strzał od razu był blokowany przez defensorów INTERU .
      Jak to powiedział komentator meczu Chelsea nie miała zawodnika w tym meczu który by wziął odpowiedzialność za rozgrywanie akcji i tak było . Lampard, Ballack bez formy . Jedynie Malouda coś próbował ale co sam może zrobić .

      A zwalanie na sędziów , trenera,jak zawsze trudnego losowania dla Chelsea staje sie juz nudne .
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • Cezar nie obwiniaj za tą porażkę sędziego, po prostu nasi piłkarze są bez formy.Kiedyś wygrana na SB była pewna, teraz ciężko chodź by o jednego gola coś jest nie tak, mam nadzieje że Carlo wyciągnie z tego meczu jakieś wnioski i nie będzie pierniczył jak zawsze że nic się nie stało, w przeciwnym razie może u nas długo nie zabawić, co też by nie było dobrym wyjściem.
    • Ciekawe ile jest prawdy w tym newsie, mam nadziej że przynajmniej to z CA się sprawdzi :P

      Abramowicz da 100 milionów na zakupy Chelsea

      Szykuje się wielkie przemeblowanie w Chelsea Londyn. Jak donosi "The Sun", właściciel "The Blues", Roman Abramowicz, zamierza wydać latem 100 milionów funtów na wzmocnienia drużyny. Menedżer Carlo Ancelotti ma je przeznaczyć między innymi na Fernando Torresa z Liverpoolu.



      Abramowicz spotkał się z Ancelottim w środę, w centrum treningowym klubu w Cobham. Obaj dżentelmeni dyskutowali plany letniej przebudowy drużyny. Wcześniej spotkali się po przegranym meczu Ligi Mistrzów z Interem. Rosjanin zapewnił Włocha, że jego posada jest niezagrożona.

      Carlo Ancelotti przygotował już listę piłkarzy, których widziałby latem na Stamford Bridge. Znaleźli się na niej między innymi Fernando Torres, Sergio Aguero, Maicon, Bastian Schweinsteiger i nowy bramkarz.

      Oprócz zakupów ma być także wyprzedaż. Ci, którzy nie mieszczą się w kadrze drużyny, zostaną wystawieni na listę transferową.

      Cytowany przez "The Sun" informator gazety przyznał anonimowo: "Carlo ma pełne wsparcie Romana. To znaczy, że latem zostaną wydane wielkie pieniądze. Takich zakupów nie było od czasów Jose Mourinho. Abramowicz wierzy, że Ancelotti jest właściwą osobą na właściwym miejscu i zrobi dobrą robotę w drużynie. Obecny skład nieco się zastał i potrzeba trochę świeżej krwi".

      Kto może odejść? Sugeruje się, że będą to Joe Cole i Nicolas Anelka. Francuz zostanie sprzedany, jeśli nie zgodzi się na roczne przedłużenie umowy (Chelsea podpisuje tylko roczne kontrakty z zawodnikami po 30. roku życia). Oprócz tego Stamford Bridge opuści Deco, którego kontrakt wkrótce się kończy. Na listę transferową wystawieni mogą zostać Paulo Ferreira, Juliano Belletti i Hilario.

      Zmiany przewidywane są także w sztabie trenersko - medycznym. Nie wiadomo, czy w klubie zostaną Ray Wilkins, Paul Clement i Cristophe Lincoln. Niepewnym przedłużenia umowy jest także szef lekarzy klubowych - Bryan English.



      źródło: sport.interia.pl
    • to i ja jako wieloletni fan The Blues włączę się do dyskusji :)
      Dobrze, że Carletto zostaje. Zwalnianie trenera po półrocznej pracy jest wg mnie bezcelowe i bezsensowne. Musi mieć czas na wdrożenie swojej myśli taktycznej, oswojenia się z zawodnikami i poznania ich mocnych i słabych stron. W końcu nie od razu Rzym zbudowano :D
      Co do meczu, Lamps - to nie to co prezentował parę lat temu. Świetne piłki, silne i celne strzały na bramkę oraz brani na siebie ciężaru gry. Takiego Frankiego kibice kochali. Niestety gra teraz słabo.
      Ballack - każdy krytykuje a jak jego na boisku nie ma to przegrywamy. Jest mało widoczny ale taka rola, spec od czarnej roboty. Jednak to nie to samo co Maka :) .
      Głównym priorytetem w tym sezonie jest odebranie mistrzostwa MU, a nie liga mistrzów więc nie ma co rozpaczać :P chociaż odpaść w 1/8 to hańba dla zespołu co w ostatnich 6 latach dochodził przynajmniej do półfinału :E
      pozdro
    • Blackburn 1:1 Chelsea

      Do tej pory byłem za tym aby Carlo u nas został, ale dziś całkowicie zmieniam zdanie, on nie ma żadnego pomysłu na prowadzenie tego zespołu, bo granie na Drogbę to żaden pomysł.
      Co właściwie na boisku robi Lamps ? przecież on jest całkowicie bez formy, a zmiana Anelki na Daniela w 90 przy wyniku 1:1 bije wszystko na głowę.