Chelsea Londyn

    • zieko napisał(a)
      Paralityk powiadasz :] Widać w obrażaniu i ogólnym rzucaniu błotem jesteś naprawdę niezły... Sytuacja w której Abidal dostał czerwoną przerosła Hiddinka? Weź rozwiń tą myśl, może być ciekawie.
      Jednak broniąc się i faulując przez 160 minut w dwumeczu nie idzie przejść dalej. Choć było bardzo bardzo blisko, ale to już każdy wie :]


      Nie miałem zamiaru obrazić Guardioli. Przez paralityka miałem na myśli jego dość oryginalne ruchy, bo mało kto tak przeżywa. Ale to jest jak najbardziej na + ;)

      A swoją myśl już rozwijam. Hiddink miał dokładnie ustalony plan co do joty. Gdy Abidal dostał kartę po prostu presja która mu towarzyszyła przerosła go i nie wiedział czy zaatakować czy się bronić co z taktycznego punktu widzenia było bezsensem jak trafnie zauważyliście.

      Nie staram się nikogo obrażać więc zejdź z tonu mały i postaraj się mnie też nie obrażać. :O
    • Dla mnie żadna z tych osób , które tu się wypowiadają ma zerowe pojęcie . Znacie ten klub ? Historie ? Trenerów ? Menadżerów ? Byłe gwiazdy ? Ciekawe Mecze ? Anegdoty ?
      Jedyne co umiecie teraz robić to zakrywać błędy trenera , besztać Chelsea za dobrą grę obronną , której Barcelona nigdy by nie miała w pełnym składzie taka jest prawda.
      Chociaż jestem kibicem Bayernu od dobrych 10 lat lubię oglądać angielską piłkę ;) gra szybka , agresywna , ciekawa. A gdy potrzeba całkiem inna , przygotowana na każdą drużynę.
      Nie mydlcie sobie oczu , gdyby nie pan norweg wszyscy wiedzą jakby to się skończyło.
      Przy okazji ;) wielu kibiców Barcelony mówiło o wielki szczęściu , przychylnym i to bardzo sędziowaniu ich to pewnie cieszyło ale wiedzieli , że już nigdy nie będą mieli tyle szczęścia .
      Teraz zostaje kibicowanie angielskim drużynom , bo bardziej je lubię .
      ManU prześledził pewnie wszystko i jak to angielska drużyna da popalić ;]



      Panowie nie przejmować się :) Każdy wie jak wyglądał mecz i kto był tak naprawdę górą ;]
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD
    • So Seductive napisał(a)
      Dla mnie żadna z tych osób , które tu się wypowiadają ma zerowe pojęcie . Znacie ten klub ? Historie ? Trenerów ? Menadżerów ? Byłe gwiazdy ? Ciekawe Mecze ? Anegdoty ?
      Jedyne co umiecie teraz robić to zakrywać błędy trenera , besztać Chelsea za dobrą grę obronną , której Barcelona nigdy by nie miała w pełnym składzie taka jest prawda.
      Chociaż jestem kibicem Bayernu od dobrych 10 lat lubię oglądać angielską piłkę ;) gra szybka , agresywna , ciekawa. A gdy potrzeba całkiem inna , przygotowana na każdą drużynę.
      Nie mydlcie sobie oczu , gdyby nie pan norweg wszyscy wiedzą jakby to się skończyło.
      Przy okazji ;) wielu kibiców Barcelony mówiło o wielki szczęściu , przychylnym i to bardzo sędziowaniu ich to pewnie cieszyło ale wiedzieli , że już nigdy nie będą mieli tyle szczęścia .
      Teraz zostaje kibicowanie angielskim drużynom , bo bardziej je lubię .
      ManU prześledził pewnie wszystko i jak to angielska drużyna da popalić ;]



      Panowie nie przejmować się :) Każdy wie jak wyglądał mecz i kto był tak naprawdę górą ;]


      czyli mam rozumieć ze Ciebie tez to tyczy :E

      nie no sory poniosło mnie :)

      kurde pech bo pech ale stało sie i nic tego nie zmieni szkoda ze kolejny rok do zdobycia pucharu (i walki w finale) tak nie wiele zabrakło :)


      Aktualnie Frozen, kiedyś Witch King


      u35 Pegazus off
      u55 S.I.S off
      Sirius T_S on
    • So Seductive napisał(a)
      Dla mnie żadna z tych osób , które tu się wypowiadają ma zerowe pojęcie . Znacie ten klub ? Historie ? Trenerów ? Menadżerów ? Byłe gwiazdy ? Ciekawe Mecze ? Anegdoty ?
      Jedyne co umiecie teraz robić to zakrywać błędy trenera , besztać Chelsea za dobrą grę obronną , której Barcelona nigdy by nie miała w pełnym składzie taka jest prawda.
      Chociaż jestem kibicem Bayernu od dobrych 10 lat lubię oglądać angielską piłkę ;) gra szybka , agresywna , ciekawa. A gdy potrzeba całkiem inna , przygotowana na każdą drużynę.
      Nie mydlcie sobie oczu , gdyby nie pan norweg wszyscy wiedzą jakby to się skończyło.
      Przy okazji ;) wielu kibiców Barcelony mówiło o wielki szczęściu , przychylnym i to bardzo sędziowaniu ich to pewnie cieszyło ale wiedzieli , że już nigdy nie będą mieli tyle szczęścia .
      Teraz zostaje kibicowanie angielskim drużynom , bo bardziej je lubię .
      ManU prześledził pewnie wszystko i jak to angielska drużyna da popalić ;]



      Panowie nie przejmować się :) Każdy wie jak wyglądał mecz i kto był tak naprawdę górą ;]


      wszystkiemu sędzia winny jeśli tak to w 1 meczu gdyby nie szwab było by pozamiatane więc nie zwalajmy wszystkiego na sędziów.
      Menelinho
    • Gordon_Freeman napisał(a)

      Chelsea liczyła na dogrywkę i karne - innego wytłumaczenia obydwu meczy na full defence przez Chelsea - nie widzę.


      Full defence?
      Chyba jednak nie, skoro wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji po których mogli prowadzić. Za to Barca naprawdę pokazała w srode klase nie wypracowując sobie ani jednej sytuacji! poza tą w 93 min meczu...
    • Kar(L)ik napisał(a)
      Chelsea miała w górze ,,meczbole" ale nie potrafiła wykorzystać

      zgodze sie ze Chelsea miala pare takich sytuacji xD:) jak sie nie myle Drogba :) nie trafil sam na sam praktycznie i ja go lubie jest dobrym zawodnikiem ale on nie potrafi sie dostoswac do sytuacji !! jak trzeba ladnie technicznie udezyc wali na pale a jak trzeba na pale to technicznie :/ :D ale Chelsea tkaze powinna dostac karne minimum 3 albo nawet 4 xD

      Zgodze sie takze ze Barca powinna dostac w 1 meczu podejzewam ze to Bosingwa faulowal w polu karnym :)

      "Giga Trio" :quasi: nie potrfailo znalesc spozobu na Defensywe Chelsea :) moze i bylo 9 w obronie ale to byla taktyka Hiddinka na Camp Nou aby NIE STRACIC GOLA i udalo sie a barca zawiedziona dala w lapke sedziemu na piwko xD (moze nie jedno) i przesli dalej i nawet podobalo to sie UEFA xD:) Mam lekki zal do sedziego o to co zrobil ?( no ale trudno taka jest pilka :-/
    • sheva93 napisał(a)
      Gordon_Freeman napisał(a)

      Chelsea liczyła na dogrywkę i karne - innego wytłumaczenia obydwu meczy na full defence przez Chelsea - nie widzę.


      Full defence?
      Chyba jednak nie, skoro wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji po których mogli prowadzić. Za to Barca naprawdę pokazała w srode klase nie wypracowując sobie ani jednej sytuacji! poza tą w 93 min meczu...



      Wystarczy raz, a dobrze.

      Ja sie tu nie bede napinal, ale przypomnijcie sobie pierwszy polfinalowy mecz i antyfutbol w wykonaniu Chelsea. Bylo bronic sie do konca w rewanzu, a nie sie spinac, ze na stronie UEFA byl ustawiony wynik :D Nawet kibice Relau sie z tego zbijaja, wiec moja opinie na ten temat znacie.
      Nie cytujcie, prosze.
    • LUDZIE co ma moja data urodzenia !!

      UEFIE TAKZE BYLO NA REKE A BY ZNOWU NEI BYLO DWOCH ANGELISKICH DURZYN W FINALE CL !!!!

      a co do tej sytacji iniesty !! to za nic w swicie by tka rugi raz nie trafil chocby strzelal do dzisiaj !! to byl czysty fuks !!! i tyle !!!


      -e-

      i jeszcze jedno !!!
      To NIE BYL ANTY FOOTBALL !!!!!!

      TO BYLA TAKTYKA HIDDINKA !!! aby na Camp nOu nie stracic bramki ! przeciesz kazdy wie jak barca gra u siebie :/

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez TiTo37 ().

    • xenomorf napisał(a):

      Coś temat Chelsea ucichł jak dla mnie powinni oni grac w tym finale a nie Barca ale taka jest piłka teraz zacznie się nowy sezon i myślę że Chelsea pokarze na co ich stać i w końcu zdobędzie to trofeum które im się należy
      najpierw musza zrobic sensowne wzmocnienia w tym okienku transferowym, bo nie ujada za daleko z tym skladem ktory maja aktualnie
      wszystkie szanujace i wyrozniajace sie kluby juz zaczely zakupy - kiedy dojdzie do nich w Chelsea ??
      a co do polfinalowego meczu to tez wolalem zeby Chelsea przeszlo dalej
    • i po co Adriano ?? (chyba, ze jako zmiennik) jest Drogba ktory gra podobnie do niego - tam potrzebny jest jakis szybki i dobry technicznie napastnik
      obronce tez by mogli jakiegos klasowego kupic...
    • Podobno ostrzą sobie zęby na Maicona. Mnie to tam nawet cieszy jako fana Interu, bo za tego piłkarza mogą sporo zapłacić albo dorzucić jakiegoś młodziaka więc Inter może na tym wyjść lepiej niż na starzejącym się Maiconie :P
    • Mamy pierwszy transfer :


      Oficjalna strona Chelsea potwierdziła przed chwilą transfer bramkrza Rossa Turnbulla, dotychczasowgo zawodnika Middlesbrough! Podpisał on 4-letni kontrakt z ekipą ze Stamford Bridge.

      Przyjście 24-letniego Anglika nie kosztowało londyńczyków ani funta, gdyż temu skończył się kontrakt z obecnym pracodawcą.

      Turnbull ma rywalizować o miejsce między słupkami z Petrem Cechem i Hilario, pod opieką francuskiego trenera bramkarzy, Christophe'a Lollichona.

      Dodatkowo, nową umowę z Klubem podpisał dziś właśnie 33-letni Portugalczyk, Hilario. Będzie ona obowiązywać do 2011 roku.

      Cóż, z ostatnich naszych doświadczeń, wiemy jak najczęściej kończyły się przygody graczy pozyskiwanych za darmo. Niemniej, życzymy goalkeeperowi Chelsea powodzenia w nowym Klubie.

      Klub jest tez ponoć zainteresowany kupnem
      Zhirkova

      Oraz
      Stephanem Sessegnon
    • Widzę że kibice chelsea śpią a to dlaczego ;P Nasz wielki klub pod wodzą carlo na pewno daleko zajdzie i nie płaczcie że nie ma wielkich transferów, bo my mamy dobra drużynę no i jest kryzys ;)
    • tak , mam tylko nadzieje że Zhirkov się w sezonie sprawdzi .


      a co myślicie o tym ?
      Jak donosi brytyjski brukowiec Daily Mail, Chelsea Londyn oraz AC Milan są w trakcie rozmów w sprawie transferu pomocnika reprezentacji Włoch Andrei Pirlo.

      Według prasy, Pirlo miałby przenieść się na Stamford Bridge na zasadzie definitywnego transferu, a londyński klub zapłaciłby za doświadczonego gracza około osiem milionów funtów oraz oddałby dwójkę zawodników, mianowicie Claudio Pizarro i Michaela Mancienne'a.

      Bez wątpienia odejście drugiego z nich byłoby znacznie większym osłabieniem dla drużyny Carlo Ancelottiego niż 'strata' peruwiańskiego napastnika. Od dawna Milan poszukuje nowego ofensora, dlatego sprowadzenie Pizarro mogłoby przynieść korzyści dla ekipy Leonardo.

      Nowy trener włoskiej drużyny jest rzekomo wielkim fanem młodego Mancienne'a i byłby skłonny zgodzić się na wyżej wspomnianą wymianę. Według raportu negocjacje niedawno się rozpoczęły, jednakże oba kluby są w stanie dojść szybko do porozumienia.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xenomorf ().

    • O tym, że Ballack gra jak świnia wszyscy wiemy, bo reprezentuje starą szkołę niemiecką. (I bynajmniej nie chodzi mi o szkołę piłkarską :)) ale było... nieprofesjonalne. Evra dostał po łbie, sędzia to olał, a Ballack dał jeszcze wywiad że nic mu nie zrobił!


      Gratuluje wygranej, mecz dość wyrównany, w karnych mieliśmy pecha niestety. Do zobaczenia w lidze :)
    • Yamato Damashi napisał(a):

      O tym, że Ballack gra jak świnia wszyscy wiemy, bo reprezentuje starą szkołę niemiecką. (I bynajmniej nie chodzi mi o szkołę piłkarską :)) ale było... nieprofesjonalne. Evra dostał po łbie, sędzia to olał, a Ballack dał jeszcze wywiad że nic mu nie zrobił!


      Gratuluje wygranej, mecz dość wyrównany, w karnych mieliśmy pecha niestety. Do zobaczenia w lidze :)
      Ballack ... Hmmm, Nigdy nie lubiłem szwabów a tego to juz wyjątkowo.
      Faktem jest ze zrobił to umyslnie(mowa o bezczelnym foulu). Widząc leżącego przeciwnika, ktoremu sie zrobiło krzywde powinien chociaz podejsc i zapytac czy nic mu nie jest, przeprosic za faul i po sprawie. A nie bezczelnie mu wy... walił z łokcia w twarz i udaje ze to nie on allbo ze nic sie nie stało. w wywiadzie powiedział : Lekko go przyblokowałem czy cos takiego. Lekko to mało powiedziane, licze ze teraz w starciach z MU ballack bedzie wygwizdywany przez fanów bo zachował sie jak swinia i tyle.
      karne... hmm no coz, loteria. Gratuluję wygranej, szacunek do przeciwnika sie nalezy choc to zwycięstwo baaaaaaaaaaaardzo naciągane :)
      Czekamy na mecz w lidze,, wtedy zobaczymy ktory z zespołow prezenruje leszy footbal
    • Pan Doktor napisał(a):

      Yamato Damashi napisał(a):

      O tym, że Ballack gra jak świnia wszyscy wiemy, bo reprezentuje starą szkołę niemiecką. (I bynajmniej nie chodzi mi o szkołę piłkarską :)) ale było... nieprofesjonalne. Evra dostał po łbie, sędzia to olał, a Ballack dał jeszcze wywiad że nic mu nie zrobił!


      Gratuluje wygranej, mecz dość wyrównany, w karnych mieliśmy pecha niestety. Do zobaczenia w lidze :)
      Ballack ... Hmmm, Nigdy nie lubiłem szwabów a tego to juz wyjątkowo.
      Faktem jest ze zrobił to umyslnie(mowa o bezczelnym foulu). Widząc leżącego przeciwnika, ktoremu sie zrobiło krzywde powinien chociaz podejsc i zapytac czy nic mu nie jest, przeprosic za faul i po sprawie. A nie bezczelnie mu wy... walił z łokcia w twarz i udaje ze to nie on allbo ze nic sie nie stało. w wywiadzie powiedział : Lekko go przyblokowałem czy cos takiego. Lekko to mało powiedziane, licze ze teraz w starciach z MU ballack bedzie wygwizdywany przez fanów bo zachował sie jak swinia i tyle.
      karne... hmm no coz, loteria. Gratuluję wygranej, szacunek do przeciwnika sie nalezy choc to zwycięstwo baaaaaaaaaaaardzo naciągane :)
      Czekamy na mecz w lidze,, wtedy zobaczymy ktory z zespołow prezenruje leszy footbal


      O Rooney strzelił bramkę bardzo czysto i spalonego nei było...... A po tym "faulu" nie wiem czy widziałeś Rooney miał piłkę i grał dalej :) Wiec prosze nie mówić o naciąganych zwycięstwach bo w zeszłym sezonie większość waszych wygrnych to takie naciągane głównie dzię krystynie która się kładła i sędzia gwizdał ale się skonczyło i ten sezon pokaże kto jest lepszy. ;)