Chelsea Londyn

    • po pierwszej połowie, myślałem, że się liverpoolowi jednak uda... jednak bramki drogby i alexa dały mi pewność i spokój w kwestii awansu do następnej rundy...

      cóż dużo bramek padło w tej konfrontacjii, a kiedyś to po 1:1 albo 1:0 XD

      ciekawie się zapowiadają spotkania z Barcą, nie mogę się doczekać :D
    • Pogratulować tylko :/

      Ale i tak mecz świetny, taka mobilizacja z dwóch stron - kiedyś ledwo mogli sobie po bramce strzelić ale teraz kiedy naprawdę było trzeba to każdy zrobił to co mógł - tylko Chelsea trochę więcej. Ach ta ostatnia bramka :/ Mógł jej nie strzelać, mielibyśmy dogrywkę, karne i w rezultacie kolejny mecz który przeszedłby do historii futbolu (o ile wygrałby Liverpool :P)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez leedsheart ().

    • Piękny mecz, dobrze dla cfc, że nie było Gerrarka, bo jego potężne strzały z daleka mogłyby ośmieszyć fatalnie spisującego się Cecha. Zasługuje na uznanie i brawa bramka przepięknej urody- Alexa.

      Czyżby znowu dwumecz Chelsea-Barcelona?? Czy się myle??

      Chelsea do boju!!
    • No to finał gramy z Evertonem - kto by pomyślał =) Mam nadzieję, że Chelsea wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji 8-) A we wtorek taki mały przedsmak finału (zobaczymy kto stracił więcej sił w półfinałowych pojedynkach) ;)
    • pfffu united? nic nie ugraja w tym sezonie, być może po męczarniach z Arsenalem awansuja do finału, ale tam tęgie baty :D :D :D kwestia od kogo, mam nadzieje że od Chelsea....

      a w lidze maja tendencje spadkowa, końcówa sezonu cieniutko :lol: dno
    • LeBron napisał(a)
      no i chyba koniec marzeń o mistrzostwie :( remis z evertonem to jak porażka niestety... zostało F.A. Cup no LM... szkoda :(


      Zagdzam się, za dużo pkt straty do lidera i za mało kolejek >_> oby udało sie w LM ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wichura ().

    • Guus Hiddink powiedział, że ten mecz rozegrał w swojej głowie, a takie mecze jego drużyna na boisku wygrywa. Co prawda ogólnie odnosił on sie do wyniku dwumeczu, bo mówił to w kontekście dwumeczu, ale coś w tym jest ;)
      Hiddink Doskonale zdaje sobie sprawę, że Barcelona jest wspaniałą drużyną i prezentuje wyśmienity futbol w tym sezonie. Bierze pod uwagę opcje, że Blaugrana może Chelsea strzelić bramkę w tym meczu, ale... co istotne mówi o tym, że skoro tak to i jego drużyna bramkę zdobędzie. ^^

      Wierzyć Hiddinkowi czy nie?

      W każdym bądź razie wiemy, że przeciwko Messiemu ma być ustawiony Bosingwa. W środku pola Lampard z Essienem wcale nie muszą być o wiele gorsi od Xaviego, Toure i Keity o ile w ogóle będą gorsi...

      Jeszcze pare dni temu byłem przekonany co do wygranej Barcelony, ale teraz ? Na chwilę obecną stawiam na Chelsea :D :D

      Typuje 1:2 :>
    • Wichura napisał(a)
      No to w Barcelonie 0-0 ]:-D

      Co w moim przekonaniu stawia Chelsea w roli faworyta :E

      CHELSEA!!


      Hmmm ja bym nie był taki pewny fakt czeka ich mecz u siebie ale beda musieli strzelic bramke żeby awansowac a zeby strzelic bramke trzeba atakowac a jak beda atakowali to moga sie nadziac na kontry FC B ... ale napewna znow zagraja 9 obroncami zamuruja bramke przez 120 min i beda liczyli na szczescie w karnych
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • CFC powinno obrać taktykę ofensywną gdyż 2 obrońców światowej klasy (Marquez i Puyol) są kontuzjowani i Barca zagra z osłabieniem, może to być klucz do zdobycia bramki ;) Przekonamy się w środę :P
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      CFC powinno obrać taktykę ofensywną gdyż 2 obrońców światowej klasy (Marquez i Puyol) są kontuzjowani i Barca zagra z osłabieniem, może to być klucz do zdobycia bramki ;) Przekonamy się w środę :P


      Ja jetem pewny , że Chelsea zagra ofensywnie. Barcelona mimo osłabienia poradzi sobie , jak to mówią "najlepszą obroną jest atak" :D
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Chelsea zagra ofensywnie, ale muszą pamiętać by też się bronić, bo Messi tam będzie szalał na kontrach :P


      Henry , Etoo , Messi , Xavi , Iniesta - to zabójcza broń Barcy , nie tylko MESSI gra świetnie :)
    • Widzę nieźle- Puyol kontuzjowany, dobrze że jest Milito, Messi sam jeden szalejący na kontrach, 2 obrońców są kontuzjowani oOooO.
      Jak Chelsea po podobnej grze jaką zaprezentowała w Barcelonie przejdzie do finału to dla mnie będzie to koniec piłki nożnej, a raczej tego co przez pojęcie gry w piłkę rozumiem :/ Oczywiście ta opinia do końca obiektywna być nie może, ale chyba coś z "prawdy" w niej jest...
    • Nie lubię Chelsea i w ogóle jej zawodników też nie trawię jedynie co to Terry'ego i w miarę Cecha ale muszę pogratulować Essienowi bramki ... cud, miód, malina ... po prostu piękna.
    • do przerwy 1 - 0 dla cfc po pieknym strzale essiena zza pola karnego
      Druga polowa bedzie ciekawa bo barca naciska i ma zdecydowanie wieksze posiadanie pilki :P w pewnym momencie bylo 70% barca
    • taaa... teraz mozna wszystko zwalic na sedziego :P
      jednak trzebabylo wykorzystac okazje jakie miała cfc:P np. drogba:P
      nie no choc 1 karnego mogl podyktowac :P
      No coz fnal manu - barca