Chelsea Londyn

    • Mecze Chelsea:









      Cech: Nasz skład jest silny

      Zmiany w podstawowym składzie Chelsea były jak dotąd tylko zmianami wymuszonymi przez kontuzje. Jak dotąd, bowiem wczorajsza potyczka z Portsmouth była wyjątkowa.

      Podczas wczorajszego spotkania swe pierwsze mecze w wyjściowym składzie zaliczyli Alex, Wayne Bridge, Salomon Kalou oraz Didier Drogba, a debiut w oficjalnym meczu zapisać może Branislav Ivanovic.

      Jedyną pozycją, na której nie było zmian była bramka. Petr Cech odbiera wczorajszy tryumf jako dobry prognostyk przed dalszą częścią sezonu.

      "Patrząc na naszych zawodników dochodzę do wniosku, że kogokolwiek wystawi menadżer nasza 'XI' zawsze będzie silna."

      "Nie jestem zaskoczony wynikiem ponieważ chcemy wygrać wszystkie rozgrywki. Przed tym meczem mieliśmy kilka kontuzji, kilku graczy odpoczęło. Ważne jest, aby wszyscy byli w meczowym rytmie."

      "W tym meczu nawet Wayne Bridge, który nie grał przez ostatni okres czasu, spisywał się wyśmienicie."

      Doświadczenia zebrane w poprzednich sezonach nauczyły Chelsea, że skład jest tak dobry jak dobra jest ławka rezerwowych i o to Cech się nie martwi.

      "Na pewno nie jest słabsza niż ta, którą dysponowaliśmy wcześniej. Ciężko porównywać składy ponieważ rok po roku są wyśmienite. Możemy bawić się tylko w analizę wyników, ale ta grupa prezentuje się naprawdę solidnie."

      "Fundamenty są zawsze te same, a każdy menadżer ma inną filozofię odnośnie poruszania się zespołu po murawie." powiedział Cech, który zrównał się z Carlo Cudicinim jeśli chodzi o liczbę meczów bez straconej bramki. Nasi bramkarze mają teraz po 94 spotkania z czystym kontem i na liście wszech czasów naszego klubu wyżej od nich jest tylko Peter Bonetti.

      "Gołym okiem widać, że w obecnym sezonie staramy się więcej operować piłką. Mamy do tego odpowiednich graczy."

      "Nasza gra nie opiera się jednak tylko na pięknej grze. Przeciwko Wigan walczyliśmy do ostatnich sekund, a w naszych szeregach byli piłkarze, o których większość ludzi wypowiada się tylko jako o grających piękny futbol. Pokazaliśmy, że w walce wręcz także jesteśmy nieźli."

      Data: 25.09.08, 17:58
      Autor: Kuba_Pasternak
      Źródło: chelseafc.com

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Tracer36 ().

    • Dzisiaj czas na Stoke City gramy z nimi o 16.00 Myślę że my zakosimy 3 pkt :)



      EDIT: No wygrana tak jak myślałem :)
      Stoke City - CHELSEA 0:2
      Bramki:
      Jose Bosingwa
      Nicolas Anelka


      x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x
      Kibice zebrani wczoraj na Dr Constantin Radulescu Stadium zobaczyli bezbarwne spotkanie w którym gospodarze CFR Cluj zremisowali z londyńską Chelsea 0-0. Wyjazd do Rumunii kosztował The Blues kolejną kontuzję. Tym razem z powodu groźnie wyglądającego urazu boisko musiał opuścić Didier Drogba.

      Po pierwszej kolejce spotkań perspektywa gry na terenie Mistrza Rumunii wydawała się najcięższym meczem jaki Chelsea będzie musiała rozegrać poza Stamford Bridge w fazie grupowej. Scolari desygnował prawie niezmieniony skład w stosunku do tego z ostatniej kolejki EPL. Jedyną zmianą była absencja na lewej obronie Ashleya Cola, którego zastępował Wayne Bridge. Na ławce zasiadł pierwszy raz w swojej karierze w rozgrywkach europejskich młody Słowak z naszych rezerw - Miroslav Stoch.

      Pierwsza połowa spotkania należała do tych z gatunku "lepiej przełączyć kanał aby nie zasnąć". Sporadyczne ataki przeprowadzane przez obie drużyny kończyły się strzałami bardzo słabymi albo lądującymi gdzieś w górnych częściach trybun.

      Pierwszy w miarę groźny strzał oddali gospodarze, kiedy to na połowie boiska Yssouf Koné poradził sobie z piłkarzami The Blues i z ok 25 metrów chciał zaskoczyć Cecha. Jego strzał na nasze szczęście powędrował dobre kilka metrów nad poprzeczką. W odpowiedzi w 21 minucie Drogba w narożniku pola karnego dostaje piłkę od Maloudy i następnie odwraca się z nią robiąc sobie dużo miejsca do oddania strzału. Jego uderzenie było również bardzo niecelne.

      Kilka chwil później ładnie zapowiadającą się wymianę piłki w okolicach pola karnego gospodarzy zakończył Mikel strzałem z ok 25 metrów. Jego uderzenie po ziemi nie sprawiło najmniejszych problemów bramkarzowi Cluj.

      W 26 minucie dobrą okazję zmarnował Trica, który po dokładnym podaniu Dubarbiera nie trafił w piłkę znajdującą się na wysokości pola karnego. Po kolejnych 10 minutach znowu groźnie zrobiło się pod bramką Cecha. Alvaro Perreira zdecydował się na rajd lewą stroną boiska i jego potężna bomba z ponad 20 metrów minęła słupek bramki gości.

      Do końca pierwszej połowy na boisku nie wydarzyło się nic ciekawego i na tablicy ciągle widniał wynik bezbramkowy.

      Po zmianie stron od ataków zaczął Wicemistrz Anglii. 5 minut po gwizdku wprowadzony przed chwilą Nicolas Anelka groźnie dośrodkował na pole bramkowe gospodarzy ale obrońcy Cluj zablokowali Lamparda. Chwilę później w polu karnym upada Didier Drogba i już tego wieczoru nie podnosi się z murawy boiska. Na noszach zjeżdża do szatnii, a w jego miejsce wchodzi Juliano Belletti.

      Dwa razy z dystansu próbował Frank Lampard pokonać Stăncioiu ale oba jego strzały okazały się zbyt lekkie i były skierowane wprost w bramkarza. W 78 minucie Anelka nakładką wybił piłkę z rąk goalkeepera gospodarzy po tym jak znalazł się z nim sam na sam. Wcześniej jednak sędzie odgwizdał spalonego a za całą sytuację Francuz obejrzał żółty kartonik.

      Cztery minuty przed końcem najlepszą akcję meczu miał Perreira, który sam na sam z Cechem nie zdołał pokonać bramkarza Chelsea. Jego strzał świetnie wybronił reprezentant Czech wykazując się przy tym niezwykłym refleksem. W odpowiedzi Anelka dostaje piłkę na 3 metr ale jego strzał powędrował w zupełnie inną stronę niż bramka gospodarzy.

      Do końca spotkania wynikł nie uległ już zmianie i podopieczni Scolariego podzielili się punktami z CFR Cluj. Coraz bardziej osłabiony zespół The Blues czeka teraz niezwykle trudny sprawdzian w sobotę. Na Stamford Bridge przyjeżdża zespół Aston Villi, która w poprzednim sezonie EPL strzeliła nam aż 6 bramek i pozwoliła wywalczyć zaledwie jeden punkt w dwóch meczach.

      Chelsea (4-1-4-1) Cech; Bosingwa, Alex, Terry (c), Bridge; Mikel; Kalou (Anelka h-t), Ballack, Lampard, Malouda (Di Santo 73); Drogba (Belletti 57).

      Niewykorzystane zmiany: Hilario, Ivanovic, Ferreira, Stoch

      CFR Cluj (4-2-3-1) Stancioiu; Tony, Cadu (c), De Sousa, Alvaro Pereira; Muresan, Dani; Dubarbier, Trica (Didi 87), Juan Culio; Y Koné.

      Niewykorzystane zmiany: Nuno Claro, Panin, Alcantara, Deac, E Kone, Diego Ruiz.

      Kartki: Perreira, Dani, Alex, Anelka


      Data: 02.10.2008, 11:17
      Autor: xm33
      Źródło: CHELSEA.pl

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez firewall0496 ().

    • ogladam mecze Chelsea do pelni fformy jeszcze im troche daleko ale graja dobrze :) ale moga jeszcze lepiej :) a to co ten kolega wyzej wstawil to jest z chelsea.pl :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez @Ven@ ().

    • od dziś wprowadzamy nowe zasady.

      proszę, więcej nie przyklejać z innych stron tego typu informacji:>
      nie stać was na własne zdanie, na własny pomysł posta to po prostu nie piszcie...

      od tego momentu wszelkie takie posty będą kasowane.
      tortoise
    • Mecz z Aston Villa dobry:) Wynik 2:0 do przodu ... szkoda tej pięknej bramki z przewrotki no ale cóż sędzia siła wyższa :(Tyle nie wykorzystanych akcji ... Czekamy na przebudzenie Ballacka :D
    • O proszę.. dobry temat.! :D

      To jest to: Chelsea Londyn, a nie jakieś Manchestery, czy inne szmiry..! :]

      Tak jak i w ubiegłym sezonie LM wierzyłem w to, że wygrają tak i teraz wierzę.. Ostatnio skromna wygrana, ale zwycięsców nie sądzą.
      No i w Premiership na czele. Oby tak dalej.

      Pozdrawiam wszystkich fanów The Blues.! :>

      :top1:!.CHELSEA LONDYN.! :top1:
    • szkoda, szkoda meczu... taka dobra passa była.. ehh.. :-/
      gdyby piłka nie poleciała tak po rykoszecie to Cech by ja wyją, a tak zoonk.! :(
      i jeszcze spadek w lidze, ale i tak dobrze, że przed takim MU. :D
    • szkoda tak dlugo utrzymywali sie na czele tabeli ehh
      i jeszcze ta passa nie przegranych spotkan na Stamford Bridge 86, szkoda bylo
      ale coz teraz beda mieli wieksza motywacje zeby pobic ten rekord :D
      Zobaczymy za 2 dni jak im pojdzie mecz z Hull mam nadzieje ze nie powtorza bledu Arsenalu w meczu z Hull
      pozdro =]
    • z0han wiesz, czy to był błąd ze strony Arsenalu to ciężko powiedzieć. Hull ładnie sobie radzi i mam nadzieje, że teraz przegrają, ale może być ciężko.. zobaczymy. :D

      Szkoda, że nie mam cyfrówki jakiejś i jestem skazany na mecze, które serwuje nam zazwyczaj TVP i Polsat(Sport[Extra]). Tego co najlepsze nigdy nie ma na żywo. :-/
    • TomeszGW napisał(a)
      z0han wiesz, czy to był błąd ze strony Arsenalu to ciężko powiedzieć. Hull ładnie sobie radzi i mam nadzieje, że teraz przegrają, ale może być ciężko.. zobaczymy. :D

      Szkoda, że nie mam cyfrówki jakiejś i jestem skazany na mecze, które serwuje nam zazwyczaj TVP i Polsat(Sport[Extra]). Tego co najlepsze nigdy nie ma na żywo. :-/

      jezeli nie masz kablowki to wejdz na strone cfc przed meczem i tam masz rozpiske pokoi na justin tv na ktorych leci mecz Chelsea lub bedzie pokazany program z Sopcasta :D
    • remis z Fulhamem, nie ciekawie Liverpool wyprzedza nas o 3 pkt... ale na wiosne ich wyprzedzimy będzie dobrze! po treningu pływackim zawsze biję się na ręczniki z kumplem, kibicem the reds o końcowe wyniki Premiership :P :D
    • Tottenham 1:0 Chelsea

      '' Piękną akcję lewym skrzydłem w 50. minucie przeprowadził Aaron Lennon, a znakomite podanie strzałem z ok 15 metrów wykończył Luka Modric. ''
    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Tottenham 1:0 Chelsea

      '' Piękną akcję lewym skrzydłem w 50. minucie przeprowadził Aaron Lennon, a znakomite podanie strzałem z ok 15 metrów wykończył Luka Modric. ''


      TAK jest ;] To mnie ucieszyło choc cfc miała wiele okazji do wyrównania a nawet wygrania tego spotkania :)

      Alex trafił w poprzeczke i jeszcze tam ktos w slupek chyba :)

      No tyo chyba cfc juz sie nie bedzie liczyła w walce o tytuł, choc moze ? rozne rzeczy sie zdarzały
    • Ryszy napisał(a)
      No i prosze 2:0 i szanse na tytuł zachowane :D


      Racja, szansa na tutuł jest zawsze :)
      Obawiam sie że dzisiaj szanse na tutuł będą mniejsze po wygranej MU
      Chociaż aston villa nie raz zaskakiwała :P

      Pozdro
    • Widze, że temat podupada, a w życiu klubu zaszły bardzo miłe wydarzenia =) =)

      Chelsea wygrała w Półfinale LM z Liverpoolem 1-3 i to na Enfild 8-) 8-)

      Strzelcy bramek:
      6' 1-0 Torres (Liverpool)
      39' 1-1 Branislav Ivanovic (Chelsea)
      62' 1-2 Branislav Ivanovic (Chelsea)
      67' 1-3 Didier Drogba (Chelsea)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wichura ().

    • no a Chelsea od zwycięstwa do zwycięstwa 8-)

      Tym razem 4-3 wygrana z Boltonem.

      Wygrana cieszy, do 70 minuty dominacja klubu z zachodniego Londynu. Ostatnie 20 minut należało do gości którzy strzelili 3 bramki.

      Najgorsze jest to, że prezes Chelsea Londyn Bruce Buck postanowił, iż- po zakończeniu sezonu trener Guus Hiddink odejdzie, bez względu na wyniki, a jego miejsce nie zostanie zajęte przez Jose Mourinho.