Chelsea Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ufff . ale żeście chłopaki się rozpisali uuuu. ;]


      ja , gdybym był fanem CFC bardziej krytycznie odnosiłbym się do ich gry.
      Nie piszcie , że Manu miało ""FUX'A"" , tylko wyciągnijcie wnioski z tej porażki, wiele rzeczy można było zrobic lepiej.

      odniosę się teraz do starej anegdoty: "gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik"

      no i w tym wypadku są to iście prorocze słowa. Manu pozwoliło jedynie na remis. :)

      pozdrawiam i życzę pokory wielu użytkownikom którzy pisali posty w tym temacie.
    • Avram Grant zwolniony z Chelsea

      Klub oficjalnie potwierdził, że w sobotę 24 maja kontrakt Avrama Granta został rozwiązany. To efekt spotkań władz Chelsea w ostatnich dwóch dniach.

      Wszyscy w Chelsea FC chcieliby podziękować Avramowi za jego wkład i zaangażowanie, za wszystko co zrobił po przejęciu zespołu w październiku ubiegłego roku.

      Jak zapewnia oficjalna strona klubu, jego działacze skupią teraz wszystkie swoje siły na poszukiwaniach nowego managera, klub udzieli informacji o postępach dopiero gdy umowa z nowym szkoleniowcem będzie podpisana i nie będzie zajmował się spekulacjami prasy.


      Spodziewałem się takiej decyzji zarządu. Ciekawe kto go zastąpi. Mimo tego, że za nim nie przepadałem ... (i nie przepadam :P) Dzięki za pracę i wysiłek włożony w pracę w Chelsea :)
    • zakochany napisał(a)
      ufff . ale żeście chłopaki się rozpisali uuuu. ;]


      ja , gdybym był fanem CFC bardziej krytycznie odnosiłbym się do ich gry.
      Nie piszcie , że Manu miało ""FUX'A"" , tylko wyciągnijcie wnioski z tej porażki, wiele rzeczy można było zrobic lepiej.

      odniosę się teraz do starej anegdoty: "gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik"

      no i w tym wypadku są to iście prorocze słowa. Manu pozwoliło jedynie na remis. :)

      pozdrawiam i życzę pokory wielu użytkownikom którzy pisali posty w tym temacie.


      Pozwolili? :> Oglądałes 2 połowe moze? :> Zaznacze na poczatku ze nie palam miloscia do zadnej angielskiej druzyny :] Przeanalizujmy jednak mecz na spokojnie. Ile bylo słupkow po strzalach Chelsea? 2. Ile poprzeczek? 1. To Czerwone Diabły mialy szczescie a juz szczegolnie w karnych ;) Ronaldo nie wytrzymal cisnienia i przez wiekszosc meczu nie gral na tyle na ile potrafi... Fakt pokazal kilka pieknych sztuczek i strzelil bramke ale suma sumarum gral przecietnie. Tak jak on moim zdaniem w pewnym sensie rozczarowal tak Drogba dal kompletnie ciala. Staral sie, trafil w slupek ale jego zachowanie swiadczy o tym ze tez jeszcze nie dorosl do finalu LM ;)
      Wypowiedz Anelki dotyczaca jego wejscia na boisko? Smiech na sali moim zdaniem... Zawodowiec, a nie wie ze powinien sie sam rozgrzewac... Mecz taki sobie, od biedy mozna bylo obejrzec ale to co sie dzieje w Tulonie jest o wiele ciekawsze :P Wlasciwie tylko duza czesc 2 połowy i jakies 10 minut 1 połowy byly ciekawe no i karne... Za malo jak na final LM :]

      Tobie zycze pokory i ogladania z dystansem nastepnych meczy, zeby nie pojawily sie potem posty ze mimo wyniku 3-0 dla Niemcow Polacy zagrali dobry mecz ;]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235



    • Avram Grant zwolniony z Chelsea

      Klub oficjalnie potwierdził, że w sobotę 24 maja kontrakt Avrama Granta został rozwiązany. To efekt spotkań władz Chelsea w ostatnich dwóch dniach.

      Wszyscy w Chelsea FC chcieliby podziękować Avramowi za jego wkład i zaangażowanie, za wszystko co zrobił po przejęciu zespołu w październiku ubiegłego roku.

      Jak zapewnia oficjalna strona klubu, jego działacze skupią teraz wszystkie swoje siły na poszukiwaniach nowego managera, klub udzieli informacji o postępach dopiero gdy umowa z nowym szkoleniowcem będzie podpisana i nie będzie zajmował się spekulacjami prasy.

      chelsea.pl

      Data: 24.05.2008, 19:17
      Autor: Fulu
      Źródło: chelseafc.com

      W dzień dobry TVN, było słowo o tym że kandydatem na trenera The blues będzie Frank Rijkaard
    • Rassija napisał(a)


      Tobie życzę pokory i oglądania z dystansem następnych meczy, żeby nie pojawiły sie potem posty ze mimo wyniku 3-0 dla Niemcow Polacy zagrali dobry mecz ;]

      Przeczytaj mój post jeszcze raz i wtedy zobacz na ten cytat nie wiem ...

      ta wypowiedź przeczy Twoim wcześniejszym zdaniom.
      Ja właśnie usiłuje napisać , że najważniejszy jest wynik końcowy....

      Sądząc po awatarze jesteś kibicem Kolejorza. Sam na pewno musisz wiedzieć jak bardzo liczą się pkty zdobyte w meczu a nie to " jak pięknie grali i ile mieli sytuacji".
    • Ja się cieszę, że go zwolnili.Nie robił dużych postępów, tylko wygrana z Rosenborgiem na początku 4:0 i z Manchesterem City 6:0, później nic.
      Mam nadzieję, że trenerem zostanie Rjikaard, Mancini, Mourinho albo Lappi.
    • Taksumoto napisał(a)
      Ja się cieszę, że go zwolnili.Nie robił dużych postępów, tylko wygrana z Rosenborgiem na początku 4:0 i z Manchesterem City 6:0, później nic.
      Mam nadzieję, że trenerem zostanie Rjikaard, Mancini, Mourinho albo Lappi.


      Lippi i on by mi pasil albo scolari jak pisza zobaczymy :) Lippi to dobry trener i mistr swiata czyli lm bylaby nasza :) bo w turniejach gac potrafi :P :XP:

      PS Ciejmok powiedz skoro wywalil drogbe to co vidic robil na boichu ?( popwinien zolta za prowokacje dostac o a nie 3 kartki dla chelsea 1 man heh od zawsze sedzia pomagal
      PS2 trzeba wyciagnac wnioski i sie przylozyc :) :)
      PS3 Drogba zostanie a tu glosno o robinho ale bedzie off jak przyjdzie :D i robinho chce przyjsc to juz bomba :P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez -rami- ().

    • Grant to dopiero początek.Zobaczycie, jak będą wywalać piłkarzy Chelsea.Jeden po drugim...
      Moim zdaniem, dobrze by było gdyby odszedł:
      -Anelka
      -Malouda
      -Wright-Phillips
      -(Shevcenko)
      -Pizzaro
      -Sidwell
      -Ben-Haim
      -Mikel
      -Cudicini
      Może to być zaskoczenie, ale tak uważam.Już wyjaśniam.Anelka i Malouda, dlatego, że maszczą najlepsze okazje, a tyle kosztowali!Phillipis bez formy!Shevcenko, no nie wiem, on chociaż mógłby zostać, a odejść tylko za dobrą ofertę, dlatego jest w nawiasie.Mikel, po co on, Ballack jest 2 razy lepszy, a środek boiska nie potrzebny.Reszta to prawie pewność, że odejdą.
      Teraz kto powinien przyjść do Chelsea:
      Jeżeli faktycznie odejdzie z Chelsea Anelka, Shevcenko i Pizzaro, to potrzeba 3 napastników nowych.Może Villa, dalej nie wiem.Bramkarz, czyli Cudicini jak odejdzie, to miejsce powinien zająć może Boruc, poważnie mówię.Do obrony Alves za Ben-Haima.Poza Maloudy i Phillipsa to na pewno Van Der Vaart musi przyjść i Quaresma.Mikel i Sidwell- najlepiej żeby przyszedł ktoś w wieku 23-25.
    • To, że odejdzie od nas kilku zawodników jest pewne. Bruce Buck powiedział, że kadra Chelsea zostanie zmniejszona. Na wylocie są Ben Haim, Sidwell, Pizarro. Pisze się również o ewentualnym odejściu SWP oraz Maloudy. Zobaczymy co z tego wyniknie. A kto przyjdzie? Zobaczymy :P Nie będę się rozpisywał na ten temat :] Każdy ma swoje typy.
      Zastanawia mnie kto zostanie trenerem Chelsea. Mancini, Mourinho i Hiddink nie. Zostają: Rijkaard (oby nie on), Laudrup, Zola (kto wie ...) oraz Lippi. Zobaczymy kto zostanie nowym coach'em :)
    • To, że Grant odejdzie to było wiadome ... Abramovic potrzebuje nie dobrego trenera, który coś zrobił bądź robi tylko nazwiska ... często nazwisko dużo znaczy i znani mają dużą klase, ale ostatnio się to w ogóle nie sprawdza (oprócz Fergusona, który po pewnym upadku wzniósł się na wyżyny). Czy Chelsea była za czasów Mourinho awansowała do finału i była tak blisko zwycięstwa ? Nie, więc naprawde dziwi mnie postawa ruskiego szefa, który stawia na gwiazdy niż na tych którzy naprawde coś robią bądź zrobili ....
    • Ten Cate również żegna się z klubem!

      Od dzisiaj jedynym zatrudnionym z trójki trenerów, którzy prowadzili Chelsea w tym sezonie, jest Steve Clarke. Po porannym spotkaniu zarząd klubu zdecydował się na rozwiązanie umowy z Holendrem Henkiem Ten Cate.

      Jako, że w klubie dojdzie do radykalnych zmian w sztabie trenerskim zwolnienie 'Heńka' było zapowiadane od dawna.

      Dziękujemy Henkowi Ten Cate za pracę, którą wykonał w drodze po 2 miejsce w Premiership i klubowe wicemistrzostwo Europy.


      Widzę, że Romek wraz z zarządem zrozumieli swoje błędy i zaczynają je naprawiać :) Ciekawe kiedy dowiemy się kto będzie nowym trenerem The Blues.
    • Hmmm...nie jestem pewien w 100%, czy powinni wywalać Ten Cate'a.No ale zostaje Steve Clarke, który moim zdaniem jest trochę bardziej skuteczniejszy.Co do trenera Chelsea, mam nadzieję, że albo Lippi, albo Rjikaard.Mancini'ego bym nie chciał, choć 3 razy z rzędu poprowadził Inter do zwycięstwa Seria A.Szkoda, że nie odchodzą np. Klinsmann, który niestety poprowadzi Bayern, szkoda, że nie nas.Lub ktoś inny.Co do transferów, jestem przekonany, że ten rynek transferowy to będzie liczny szał!
    • Blu3H34rT napisał(a)

      (...)
      Widzę, że Romek wraz z zarządem zrozumieli swoje błędy i zaczynają je naprawiać :) Ciekawe kiedy dowiemy się kto będzie nowym trenerem The Blues.

      Nie sadze zeby Ten Cate byl bledem :> Jak dla mnie to jest jeden z najlepszych asystentow na swiecie ;) Nie chcialbym przypominac ale to on doprowadzil jako asystent dwa kluby do Finalu LM xP
      Jak z Barcy wylecial Rijkaard to wolalem zeby najpierw jako asystenta zatrudnili Ten Cate a dopiero potem Pierwszego trenera (Guardiole ;) )
      Osobiscie mysle ze to Mancini zostanie trenerem The Blues ;]
      EDIT: Wlasnie przeczytalem ze Mancini odchodzi z Interu ^^ No to zobaczymy ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez R K W D ().

    • R K W D napisał(a)
      Blu3H34rT napisał(a)

      (...)
      Widzę, że Romek wraz z zarządem zrozumieli swoje błędy i zaczynają je naprawiać :) Ciekawe kiedy dowiemy się kto będzie nowym trenerem The Blues.

      Nie sadze zeby Ten Cate byl bledem :> Jak dla mnie to jest jeden z najlepszych asystentow na swiecie ;) Nie chcialbym przypominac ale to on doprowadzil jako asystent dwa kluby do Finalu LM xP


      A czy ja napisałem, że zatrudnienie Ten Cate było błędem? :E Szczerze powiedziawszy trochę zdziwiła mnie ta decyzja. 2 dni temu sam Henk wypowiadał się i mówił, że odejście Granta nie zmieni jego pozycji w Chelsea.
      Mam nadzieję, że zostanie Clarck :) To on cieszył się moim największym uznaniem spośród trójki trenerskiej. Już od dawna jest w The Blues.
      Odejście Ten Cate świadczy o tym, że (raczej) Rikaard nie zostanie trenerem Chelsea. Nie chciałbym Manciniego. Jak dla mnie idealnym kandydatem na stanowisko trenera The Blues jest Laudrup, ewentualnie Mancini, ale to nie ja podejmuję decyzję o nowym coach'u :E Z wypowiedzi Lippiego wynika, że on raczej nie zostanie trenerem Chelsea. Poczekamy, zobaczymy ...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Blu3H34rT ().

    • Giovani Dos Santos chce do Chelsea!!

      Dzisiejsze spekulacje dotyczące transferu Giovani'ego do Tottenhamu okazały się tylko plotkami. Meksykanin nie podpisał z" Kogutami" żadnego kontraktu i nadal jest on do kupienia.

      Dziś w gazetach ukazały sie informację, jakoby młody skrzydłowy Barcelony przeniósł się do Tottenhamu. Sam zawodnik bardzo chętnie przeniósłby się na Wyspy Brytyjskie, a jego marzeniem jest gra w Chelsea. Jak sam przyznał, jego agent prowadzi zaawansowane rozmowy z działaczami "The Blues"

      - Wszystkie znaki na niebie wskazują, iż w przyszłym sezonie zagram w najlepszej lidze świata Premier League.Zawsze chciałem grać w wielkich klubach, których w Anglii bez wątpienia nie brakuje - mówi zawodnik.

      - Czy Chelsea się mną interesuje?? Tak,"The Blues" rozmawiali już z moim agentem, podglądali moją postawę na boisku i są bardzo mną zainteresowani. Bardzo chciałbym tam grać, Chelsea to fantastyczna ekipa co udowodniła w finale Ligi Mistrzów- zakończył Giovani.


      Ciekawe czy to kolejne ploty :P Dos Santos moim zdaniem byłby dobrym transferem. Tylko czy go Barca puści?
    • Ten Cate ma na pewno wkład w sukcesy klubów których pracował FC Barcelona po jego odejściu nie radzi sobie tak dobrze jak wtedy kiedy on był asystentem wydaje mi się że sukcesy Barcelony to było dzieło Ten Cate a nie Rijkaarda ;)
    • Gun Jack napisał(a)
      Ten Cate ma na pewno wkład w sukcesy klubów których pracował FC Barcelona po jego odejściu nie radzi sobie tak dobrze jak wtedy kiedy on był asystentem wydaje mi się że sukcesy Barcelony to było dzieło Ten Cate a nie Rijkaarda ;)

      Tez mam takie wrazenie :> To naprawde swietny trener , mysle ze powinien wrocic do Barcy ;D
      Mysle ze to Mancini bedzie trenerem CFC , Rijkaard Interu a Mourinho zostanie na lodzie :>
    • No jasne, że Barca go puści.Przecież oni chcą sprzedać prawie wszystkich piłkarzy.
      Mancini'ego bym nie chciał w Chelsea, wolę Rjikaard'a.I poza tym Mourinho jest już w Interze.
    • No gdyby został Henk Ten Cate, i przyszedł Rjikaard, to by było świetnie.Ale to nie możliwe raczej.AC Milan nie puści Ancelotti'ego, Mourinho znalazł posadę w Interze, Lippi mówi, że Chelsea nie dla niego.Więc może to być tylko Scolari lub Mancini!Szkoda, ale Mancini'ego bym wolał od Scolari'ego.Większe sukcesy, itp.
      A się okaże nie długo, że żal, że wywalili Granta.
    • Taksumoto napisał(a)
      No gdyby został Henk Ten Cate, i przyszedł Rjikaard, to by było świetnie.Ale to nie możliwe raczej.AC Milan nie puści Ancelotti'ego, Mourinho znalazł posadę w Interze, Lippi mówi, że Chelsea nie dla niego.Więc może to być tylko Scolari lub Mancini!Szkoda, ale Mancini'ego bym wolał od Scolari'ego.Większe sukcesy, itp.
      A się okaże nie długo, że żal, że wywalili Granta.


      mi się wydaje że i Rijkaard może przyjść w końcu teraz będzie wolnym trenerem jest młody i praca w Chelsea była by dla niego i dla Chelsea pożytkiem choć złym kandydatem nie jest Mancini który też jest dobrym trenerem ;)
    • Gun Jack napisał(a)
      Taksumoto napisał(a)
      No gdyby został Henk Ten Cate, i przyszedł Rjikaard, to by było świetnie.Ale to nie możliwe raczej.AC Milan nie puści Ancelotti'ego, Mourinho znalazł posadę w Interze, Lippi mówi, że Chelsea nie dla niego.Więc może to być tylko Scolari lub Mancini!Szkoda, ale Mancini'ego bym wolał od Scolari'ego.Większe sukcesy, itp.
      A się okaże nie długo, że żal, że wywalili Granta.


      mi się wydaje że i Rijkaard może przyjść w końcu teraz będzie wolnym trenerem jest młody i praca w Chelsea była by dla niego i dla Chelsea pożytkiem choć złym kandydatem nie jest Mancini który też jest dobrym trenerem ;)


      Ale gdyby był Ten Cate, to by było 5 razy lepiej!
    • Taksumoto napisał(a)
      Gun Jack napisał(a)
      Taksumoto napisał(a)
      No gdyby został Henk Ten Cate, i przyszedł Rjikaard, to by było świetnie.Ale to nie możliwe raczej.AC Milan nie puści Ancelotti'ego, Mourinho znalazł posadę w Interze, Lippi mówi, że Chelsea nie dla niego.Więc może to być tylko Scolari lub Mancini!Szkoda, ale Mancini'ego bym wolał od Scolari'ego.Większe sukcesy, itp.
      A się okaże nie długo, że żal, że wywalili Granta.


      mi się wydaje że i Rijkaard może przyjść w końcu teraz będzie wolnym trenerem jest młody i praca w Chelsea była by dla niego i dla Chelsea pożytkiem choć złym kandydatem nie jest Mancini który też jest dobrym trenerem ;)


      Ale gdyby był Ten Cate, to by było 5 razy lepiej!


      Moze uzasadnisz swoja wypowiedz?

      @Blu3H34rT - Ty znowu spamujesz :P

      A jak w kontraktem messiego? Gdzies czytalem ze chca go kupic :)
    • ciekawe ilu piłkarzy odejdzie z Chelsea a ile przyjdzie ;) ciekaw jestem co z transferem Robinho najważniejsze jest to żeby zespół nie poszedł w rozsypkę trzeba zatrzymać tych piłkarzy co są i do tego dokupić jakiś innych ;) jeśli odejdzie Drogba to trzeba poszukać jego następcy moim zdaniem jeśli odejdzie to w jego miejsce Chelsea powinna kupić Klaasa-Jana Huntelaara ;)
    • @Blu3H34rT - Ty znowu spamujesz :P

      Serio? ]:-DNie zauważyłem ^^

      Bruce Buck mówił, że kadra Chelsea może zostać trochę skrócona, i że nie powinno być wielkiej rewolucji w składzie. Pewnie przejdzie kilku nowych piłkarzy, a kilku odejdzie (Ben Haim, Pizarro, Sidwell, Ferreira OUT! - jak dla mnie :]). Ciekaw jestem kiedy poznamy nazwisko nowego trenera The Blues.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Blu3H34rT ().

    • Scolari trenerem Chelsea!! OFICJALNIE!!

      Jak podał przed chwilą oficjalny serwis Chelsea FC nowym trenerem The Blues został Luiz Felipe Scolari. Brazylijczyk obejmie schedę po Avramie Grancie tuż po zakończeniu Euro 2008 - 1 lipca tego roku.

      Aż 18 dni musieli czekać sympatycy Niebieskich na poznanie nazwiska nowego trenera swojej drużyny. Dzisiejszego wieczora wszystkie wątpliwości zostały rozwiane i jedna z najdłużej strzeżonych tajemnic w piłce angielskiej została ujawniona. Nowym trenerem Chelsea FC od sezonu 2008/09 będzie Brazylijczyk Luiz Felipe Scolari.

      Jak czytamy w krótkim komunikacie zaprezentowanym na oficjalnej stronie klubowej:

      Chelsea Football Club jest zachwycona faktem, że nowym menadżerem klubu od 1 Lipca 2008 roku zostanie Luiz Felipe Scolari.

      11 czerwca 2008 roku poznaliśmy więc nazwisko nowego szkoleniowca.
      [SIZE=7]chelsea.pl[/SIZE]


      Wreszcie! Aż 18 dni musieliśmy czekać na nowego trenera. W sumie to nie wiem czy się cieszyć czy płakać :P Jako trener reprezentacji jest świetny, ale jako trener klubowy ... to się okaże :) Na pewno jest lepszy od swojego poprzednika. Teraz czekamy na zakończenie EURO 2008 i jakieś transfery - oby nie ściągnął swojego ulubieńca Simao -_-

      [SIZE=7]EDIT: literówka[/SIZE]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Blu3H34rT ().