Chelsea Londyn

    • dragonartur napisał(a):

      Kolejny raz Chelsea gubi punkty. Coś wam nie idzie ta część sezonu ;/


      mistrzostwo zaczyna się oddalać
      a jak tak dalej pójdzie to może być nieciekawie w przyszłym sezonie
      w końcu Totenham i Man City mogą sprawićniespodzianke klasując się wyżej od Chelsea ;>
      kto wie
    • to co powiecie o transferze Carolla za 35 mln ? :) takie sa uroki robienia interesow na ostatnia chwile :)
      bardzo ciesze sie z tego transferu :) :) mam nadzieje ze dzieki niemu obudzi sie Drogba i razem z Fernando stworzą najlepszy duet w premier league :)
      teraz czekam jeszcze na Luiza :DD

      najlepsze jest to ze w niedziele gramy z ... Liverpoolem :P
    • Szkoda, że Newcastle sprzedało Carolla, bo ma chłopak talent. Kasy dostali za niego sporo także może im się zwróci.
      Dzisiejszy dzień był szaloy jeżeli chodzi o transfery, szkoda, że Arsenal nic nie kupił, choć wydaje się, że potrzeba bramkarza, bo Fabian najprawdopodonie musi poddać sie operacji i nie zagra chyba do końca sezonu, więc zostaje słaby, stary Almunia i młody Wojtek.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Chelsea kupiła również Davida Luiza (25 mln) z Benfiki Lizbona. Na pewno oba transfery są bardzo dobre ponieważ Torres to klasa sam w sobie (jedynie musi odbudować formą) a Luiz to jeden na najlepiej zapowiadających się obecnie obrońców, jedynie kwoty mogłoby być odrobinę niższe ale takie uroki obecnego rynek. Chociaż wydaje się że Chelase i tak przepłaciła mnie niż Liverpool za Carolla, 35 mln? :quasi: Jak tak dalej pójdzie to i nasi Polscy piłkarze będą warci z 10 mln XD
    • Jeżeli mnie pamięć nie myli to Caroll strzelił 11 bramke w 19 występach w PL jest to prawie 1/3 strzelonych bramek przez Newcastle. Zawodnik 20-letni, dobrze zbudowany i strzela bramki takim zespołom jak Liverpool, Chelsea czy zwycięski gol w meczu przeciwko Arsenalowi na Emirates Stadium.
      Nie wiem czy pól roku dobrych gry wystarczy aby gracz był już tyle wart. Myślę, że będę ludzie z tego Carolla.

      A kibice Liverpool'u już wściekają się, że Torres ich zdradził. Palili już nawet koszulki.
      Ciekawy mecz będzie między Chelsea i Liverpoolem
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez dragonartur ().

    • Co do sytuacji Liverpoolu to nie wyszli na tym zle - stracili klasowego napastnika ale przyszlo 2 nowych o umiejetnosciach nie wiele mniejszych niz Torres. Jak Suarez sie rozegra to bedzie hurtowo strzelal bramki w PL.
    • Torres( Liverpool -> Chelsea) - 58 mln - z obecną formą wart 30-35
      David Luiz(Benfica -> Chelsea) - 25 mln - wart tyle samo
      Andy Carroll( Newcastle -> Liverpoolu) - 35 mln - warto ok. 20 mln
      Luis Suarez(Ajax -> Liverpoolu - 26,5 mln - wart 40 mln
      Edin Dżeko(Wolfsburg -> Manchester City ) - 35 mln - wart 30 mln
      Pazzini (Sampdoria -> Inter ) - 19 mln - wart 20 mln

      to takie najciekawsze transfery , wg. mnie niektóre przecenione, szczególnie Carrolla . Natomiast świetny transfer Suareza, zawodnik świetny, za jedyne 26,5 mln to świetny transfer, ciekawe tylko czy się sprawdzi, liczę, że tak, bo to jeden z moich ulubionych zawodników ;) Za równie świetny uważam transfer Davida Luiza z Benfici, teraz Chelsea staje się naprawdę groźnym rywalem w pogoni za mistrzostwem.
    • Ja bym się tak nie rozpędzał, że Caroll jest przepłacony. Strzelić blisko 30% bramek w swoim zespole. Jeżeli dobrze pamiętam to on ma 11/19 a Torres 9/23. Torres ma zdecydowanie lepszych asystentów nić Caroll. Jednak Torres był chyba po kontuzji, więc to go usprawiedliwia.
      Ja pozostaję przy swoim i wg mnie Caroll nie był przepłacony.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • No pięknie zakończyło się to okienko transferowe. Dwa potężne wzmocnienia w ostatniej chwili. Oby szybko odnaleźli się w drużynie(bramka Torresa w nadchodzącym meczu z Liverpoolem? ;) ) bo te wzmocnienia były naprawdę potrzebne.
      Co do ceny za jaką przyszli: Luiz faktycznie tyle jest wart biorąc pod uwagę wiek i to co prezentuje, Torres trochę przepłacony ale w obecnej sytuacji na rynku piłkarskim inaczej nie da się ściągnąć zawodnika tej klasy , ale i tak Liverpool za Carrolla przepłacił więcej.(na Suarezie interes zrobili bo może 40 mln wart nie jest ale 30 napewno )
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Moim zdaniem Chelsea przepłaciło... Torres nie jest tyle wart... Ale to tylko moje zdanie:)
      Za takie pieniądze, to można by było kupić Fabregas'a czy Nasri'ego... Są oni pomocnikami, ale bardziej pomogliby Chelsea:)
    • dragonartur napisał(a):

      Jeżeli mnie pamięć nie myli to Caroll strzelił 11 bramke w 19 występach w PL jest to prawie 1/3 strzelonych bramek przez Newcastle. Zawodnik 20-letni, dobrze zbudowany i strzela bramki takim zespołom jak Liverpool, Chelsea czy zwycięski gol w meczu przeciwko Arsenalowi na Emirates Stadium.
      Nie wiem czy pól roku dobrych gry wystarczy aby gracz był już tyle wart. Myślę, że będę ludzie z tego Carolla.

      A kibice Liverpool'u już wściekają się, że Torres ich zdradził. Palili już nawet koszulki.
      Ciekawy mecz będzie między Chelsea i Liverpoolem

      dragonartur napisał(a):

      Ja bym się tak nie rozpędzał, że Caroll jest przepłacony. Strzelić blisko 30% bramek w swoim zespole. Jeżeli dobrze pamiętam to on ma 11/19 a Torres 9/23. Torres ma zdecydowanie lepszych asystentów nić Caroll. Jednak Torres był chyba po kontuzji, więc to go usprawiedliwia.
      Ja pozostaję przy swoim i wg mnie Caroll nie był przepłacony.


      Na tym koncie siedzą i piszą dwie różne osoby czy Ty po prosty zmieniasz swoje zdanie na temat zawodnika w około 3h ? :roll:

      UEFA wyraziła zaniepokojenie transferem Fernando Torresa z Liverpoolu do Chelsea.
      Po sezonie 2009/10 Chelsea przedstawiła raport, z którego wynikało, iż klub poniósł straty w wysokości 83 mln euro. Działacze UEFA w tej sytuacji nazwali poniedziałkowy ruchu Chelsea "niepokojącym i nierozsądnym".
      Prezydent UEFA Michel Platini jeszcze raz przypomniał, że już niebawem wszystkie kluby zrzeszone w organizacji będą musiały respektować nowe przepisy, umożliwiające wydawanie tylko takich sum, które nie przekraczają ich realnego dochodu. - Tych, którzy się nie podporządkują, spotkają poważne sankcje - wyznał Francuz.


      Pomysł moim zdaniem dość ryzykowny i kiepski bo najprawdopodobniej tylko te największe kluby (chociaż jak pokazuje przykład powyżej nawet one mogą mieć problemy) będą mogły sprowadzać piłkarzy którzy prezentują lub mogą prezentować w przyszłości jakąś wyższą wartość (np Neymar) i z całą pewnością jest to krok w kierunku zrobienia z piłki jeszcze większego biznesu niż jest obecnie.

      edit

      TakSobieFarmie - tylko że Chelsea właśnie chyba potrzebuje napastnika, Drogba i Anelka są już po 30 i został tylko Salomon Kalou, bo Daniel Sturridge został wypożyczony a i tak obydwaj nie są w stanie osiągnąć takiej formy jak Torres, tylko teraz jest pytanie czy Torres ją osiągnie. Tylko nie zapominajmy też że to nie jest transfer na jeden sezon więc będą mieli z niego pożytek.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • Te przepisy UEFA to jakaś paranoja a już woglóle nie rozumiem co oni chcą od Chelsea, Przecież klub nie wydaje pieniędzy pochodzących z kredytów tylko datków od właściciela do podsiadania sponsorów klub przecież ma prawo a jeśli UEFA będzie dalej szła w zaparte to nie zdziwię się jak na koszulkach Chelsea i City pojawią się dziwne firmy płacące np. 200 mln za sezon za możliwość "reklamowania" się tam. Wtedy to będzie wliczone w dochody klubu i wszystko będzie się zgadzać.

      edit
      @TakSobieFarmie pozyskanie piłkarzy o których mówisz jest niemożliwe.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • @GRANT no fakt troszke pomotałem :E
      Chodzi mi o to, że lepiej by było gdyby poczekali z tym transferem do lata, bo to może być tylko taki przebłysk formy Carolla ale to tylko tak mi do głowy przyszło. Nie mniej jednak suma za takiego zawodnika jest w sam raz. To tylko moja zdanie.

      Za takie pieniądze, to można by było kupić Fabregas'a czy Nasri'ego... Są oni pomocnikami, ale bardziej pomogliby Chelsea:)

      Never :E Nie ma szans, żeby Wenger pozbył się swoich dwóch chyba najlepszych graczy. Za Fabregasa trzeba dać z 60 mln co najmniej. Jeśli druga połowa sezonu w wykonaniu Nasriego będzie taka jak pierwsza i ten uraz, którego się ostatnio nabawił nie przeszkodzi mu to Nasri będzie wart koło 50 mln. Ale kontrakty mają podpisane, także na razie nei ma szans ich kupić. Lepiej kupcie Squillaciego, który świetnie powoduje kontuzje swoim kolegom z drużyny, oddaje za darmo piłkę przeciwnikom, a także jest bardzo dobry w pojedynkach 1-1m przegrywa prawie wszystkie. Jest też lisem pola karnego szkoda, że swojego pola karnego.

      Ok ale to chyba nie temat o transferach tylko o Chelsea. Tak słówko o Chelsea to kibicuję im aby w 2 meczach, które rozegrają z United wygrali albo przynajmniej zremisowali ;)

      GRANT wszystko dobrze napisałem? Nie ma literówki? :P

      A teraz browarek i meczyk z Evertonem. Liczę na skromne 2-0. Fabian kontuzja, to teraz chyba Szczęsny numer 1 w bramce Arsenalu ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez dragonartur ().

    • Mówisz, że nie ma szans któregoś z nich kupić, a piszesz że za Fabregasa minimum 60 mln... To jednak da rade...

      Zobaczymy jak tam Barcelona będzie walczyć w letnim okienku transferowym... Osobiście nie chcę aby do Barcy wrócił, choć to Ich wychowanek... Wole Thiago Alcantare, od jakiś innych pomocników, bo z Niego będzie wielki grajek:)
    • Piszę ile jest wart, a nie ile za niego Arsenal chce. Ma podpisany kontrakt, więc na razie na sprzedaż nie jest i mam nadzieję, że nie odejdzie w ogóle.
      Barca go wychowała ale jakoś nie widziała w nim dobrego zawodnika, więc go sprzedali trafił do Arsenalu i tu dopiero sie rozwiną. Całą swoją karierę zawdzięcza tylko i wyłącznie Wengerowi, który od początku dawał mu dużo szans.

      Jak na razie Arsenal 0-1 Sędzia. Jak można nie zauważyć 3-metrowego spalonego? Tym bardziej, że sędzia konsultował się z bocznym i na telebimie była powtórka. Cóż nie zmienia to faktu, że Arsenal gra teraz picach... oby w drugiej połowie za Rose wszedł Arsza
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Gdyby ktoś wyłożył 30 milionów funtów za Nasriego w tym okienku to już by go miał. Fabregas to chyba jedyny zawodnik za którego Arsenal nie chce widzieć żadnych pieniędzy, ale resztę oddaje stosunkowo tanio. Co do Fabregasa, Barcelony i Arsenalu. Barcelona niewątpliwie dała mu umiejętności, on miał talent, a Arsenal dał mu doświadczenie czyli prawdopodobnie coś na co musiałby czekać coś koło 4-5 lat w Barcelonie, a być może nigdy. Przecież gdyby zdecydował się zostać w Barcie to Arsenal ściągnąłby kogoś innego na tą pozycje i już nie musieliby go zakontraktować. Odszedłby do Malagi i koniec Fabregasa. To tylko założenia, ale różnie mogłoby być.
      Prawda jest taka, że to w Arsenalu nauczył się jak być wielki.
    • Nie na sprzedaż to mogą być Xavi, Iniesta czy Cassilas. Ikony swoich klubów do tego gdzie niby mieliby odejść ?/
      Jeśli szejki wysłały by faks 35mln funciorów za Nasriego to Arsenal by w rączki jeszcze ich całował.
      A co do Fabregasa jeśli znowu nie zdobędą znaczącego trofeum to będzie chciał raczej odejść żeby mieć szanse wygrania. W PL Chelsea albo ManU w LM cóż 1/8 i po LM dla Arsenalu.

      odnośnie meczu z Evertonem spalony był metrowy, ale skąd dla Ciebie tam się nagle 3 metry znalazły to nie wiem ^^
      Menelinho

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Od czemu Chelsea - Liverpool minęło trochę czasu, ale co tam. :P Jak dla mnie to mecz był trochę rozczarowaniem, spodziewałem się czegoś więcej szczególnie po napastnikach Chelsea i nie mówię tutaj o Torresie bo go praktycznie nie biorę pod uwagę. A Obi Mikel to w ogóle chyba był najgorszym piłkarzem na boisku ;) Szkoda, że Suarez nie zagrał w tym meczu ale może następnym razem. Ogólnie to chyba Liveprool i Chelsea zamieniły się formą, jak na początku nie szło L tak Ch grała dobrze, a chociaż Ch wygrała poprzednie 3 mecze nie licząc tego z L to do dobrej formy im chyba jednak ciągle czegoś brakuje a L wydaje się że w końcu tą formę załapali.
    • Chelsea 2:1 Manchester United
      30' Rooney,
      55' David Luiz,
      79' Lampard (karny)


      Jest okazja odkopać temat.
      Wkońcu jakiś dobry mecz w wykonaniu Chelsea choć pierwsza polowa na to nie wskazywała.Ale druga była już bardzo dobra. Cieszy bardzo dobry występ Luiza (choć mecz dotrwał do końca tylko dzięki "uprzejmości" sędziego ). Trochę to ironiczne że obrońca strzelił szybciej swoją pierwszą bramkę w klubie od napastnika.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Chelsea 2:0 Manchester City
      David Luiz 78'
      Ramires 90+2'


      Klątwa przełamana- pierwsze zwycięstwo z City pod wodzą Ancelottiego. Cenne zwycięstwo bo Chelsea wraca na miejsce dające LM bez kwalifikacji a jeśli wygramy mecz zaległy to strata do United będzie tylko 6 punktów.
      Sam meczy całkiem nie zły choć martwi mnie że piłkarze nie wchodzą w mecz odrazu co może się wkońcu powaźnie zemścić (zwłaszcza w meczach LM z United). Znowu bramkę w ważnym meczu strzela Luiz( to wielka strata że nie może grać w Lm) Torres znowu nic nie strzelił ale przynajmniej pracował na boisku.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Wrzuciłem dziś na 45 minut pierwszą połowę i załamka totalna. Jakby grała zupełnie inna drużyna niż na początku sezonu. Żadnego planu do przodu, multum strat, Malouda i Cole cieniami samych siebie, tej lewej strony w ogóle nie było. Dośc powiedziec że najbardziej do przodu szarpał Luiz, który wydaje się najlepszym wzmocnieniem Chelsea. Nie wiem jak druga połowa i czy grał Torres, ale jak tak dalej pójdzie to razem z Martinezem z Juventusu stoczą bój o tytuł najgorszego transferu tego sezonu...
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Myślę, że jeśli Torres jakimś magicznym sposobem nie wepchnie Chelsea do finału LM i go nie wygra to już możemy mówić o straconych pieniądzach przez Chelsea, przynajmniej w tym sezonie. Osobiście nie spodziewałem się od początku, że zacznie strzelać i jeśli mam być szczerzy w kolejnym sezonie wróżę mu nie więcej niż 15 trafień. Szkoda, uważałem go jeszcze 2 sezony temu za charakterystyczną postać tej ligi. Mam nadzieje, że kiedyś wróci i zrobi jeszcze trochę zamieszania. Podziwiałem jego styl za 'dobrych czasów' i nie zasłużył sobie niczym żeby teraz grać taki piach.

      Ten cały kryzys Chelsea (albo jego totalne pogłębienie) to naprawdę tylko i wyłącznie sprawa tego, że zwolniono tego zastępce trenera? Wilkinsona?
    • O jakim wy mówicie kryzysie? W tym momencie Chelsea ma 1 punkt straty do 2 Arsenalu, który przy swojej obecnej formie może przegrać mecz z nawet najsłabszą drużyną (niestety takie są fakty)
      Torres nie może się wstrzelić. Gdyby strzelił w swoim 2/3 występie bramkę to pewnie potem zaczął by strzelać ich więcej.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Yamato Damashi napisał(a):



      Ten cały kryzys Chelsea (albo jego totalne pogłębienie) to naprawdę tylko i wyłącznie sprawa tego, że zwolniono tego zastępce trenera? Wilkinsona?



      No na to wygląda że przynajmniej w większości to tego wina bo dopuki on był to Chelsea grała dobrze. Chociaż z tego by wynikało że to On nie Carlo prowadził drużynę O_O . zawodnicy z dnia na dzień aż tak bardzo się nie zestarzeli żeby przegrywać ze słabym przeciwnikiem 3-0 na własnym stadionie. Ja już wiarę w Carlo straciłem i widzę tylko jedno logiczne rozwiązanie choć bardzo ryzykowne Villas Boas ( Optymalny byłby powrót Mourinho ale na to nie ma co liczyć ). Tylko trzeba by mu było dać czas na ułożenie drużyny po swojemu( Carlo miał na to 2 lata to wystarczająco czasu skoro efektów nie ma to już raczej nie będzie choć mogę się mylić ).

      @dragonartur
      kryzys jest i to wielki żebyś ty widział dzisiejszą grę zwłaszcza w pierwszej połowie. Zresztą 3 pozycja w lidze to napewno nie jest to czego się po takich zawodnikach można spodziewać .
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Ancelotti zwolniony. Myślę, że to idiotyczna decyzja władz Chelsea, gdyż włoski menadżer jest jednym z najlepszych w swoim fachu. Moja opinia jest obiektywna w 100%, ponieważ nie sympatyzuję z 'The Blues', a raczej z ich głównym rywalem, pomimo tego tak właśnie sądzę. Dziwi mnie też reakcja niektórych fanów Chelsea, którzy to tryskają radością po zwolnieniu Carlo Ancelottiego. Ciekawe co klub pocznie dalej, zmiana trenera na pewno nie pomoże im w osiąganiu lepszych rezultatów, gdyż bardziej odpowiedniego człowieka na to stanowisko w chwili obecnej nie ma. W zasadzie zawodnicy rozjadą się teraz na urlopy, prezes znajdzie kandydata i następnie odbędzie się okres przygotowawczy do sezonu 2011/12. Właśnie wtedy piłkarze będą mieli okazje ograć się i zaznajomić z taktyką nowego trenera. Jakieś propozycje co do następcy Włocha?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().