Chelsea Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Kalou zazwyczaj nie był wystawiany w podstawowym składzie, a w tym meczu zaprezentował się dużo lepiej od Anelki i Drogby. Pamiętajmy również , że strzelił jedyną bramkę dla The Blues w dwumeczu z Interem. Malouda które jeszcze kilka tygodni temu był świetnej formie, w meczu zmarnował dwie sytuacje. Co prawda strzelił gola, ale sytuacja w której znajduję się 0,5 m od bramki i wystarczy dostawić nogę- no po prostu krew zlewa. Pozytywnie zaskoczyli mnie młodzi- bardzo ładna asysta Hutchinsona(swoją drogą wygląda jak tępy dres :P) i nie gorszy gol Sturridgea.

      Końcówka sezonu zapowiada się wyjątkowo interesująco. Wszyscy się martwią o mecz z L'vpoolem ale pamiętajmy że z Wigan Chelsea już zaliczyła porażkę w tym sezonie. Ale ja wierzę...
    • Liverpool 0:2 Chelsea Londyn
      '33 Drogba
      '54 Lampard


      Liverpool pokonany. Mistrzostwo niemal pewne ale trzeba jeszcze postawić kropkę nad "i" . Niestety z przyczyn technicznych widziałem tylko drugą połowę ale gra w niej była całkiem dobra choć chyba jednak Liverpool odczuł te 120 minut z Atletico bo nie grał zbyt dobrze. A ten sędzia to jakiś ślepiec że tak ewidentnego karnego nie widział( oglądałem powtórki).
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • xenomorf napisał(a):

      No to pozostał jeszcze tylko mecz z Wigan, mistrz prawie nasz, ale nie należy lekceważyć przeciwnika.

      Ps może Sunderland sprawi jakąś miłą niespodziankę dzisiaj ?


      na szczęście nie sprawił, 0:1 dla United ;)

      mistrza już macie, bo nie sądzę by Wigan pokonało CFC , chociaż.. w tym sezonie się już to zdarzyło ;>
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      xenomorf napisał(a):

      No to pozostał jeszcze tylko mecz z Wigan, mistrz prawie nasz, ale nie należy lekceważyć przeciwnika.

      Ps może Sunderland sprawi jakąś miłą niespodziankę dzisiaj ?


      na szczęście nie sprawił, 0:1 dla United ;)

      mistrza już macie, bo nie sądzę by Wigan pokonało CFC , chociaż.. w tym sezonie się już to zdarzyło ;>


      Zdarzyło i bez odpowiedniej koncentracji może się zdarzyć drugi raz. Denerwują mnie komentarze niektórych "kibiców" Chelsea którzy zachowują się jakby Mistrz już był nasz, a gdy SAF dał komentarz w którym wyraża zdanie że wszystko się może zdarzyć to wyzywają go od gumożujców itp. tacy ludzie przynoszą tylko wstyd wszystkim sympatykom Chelsea.
      Co do meczu to typuje taki skład:

      1 Cech
      2 Ivanovic
      3 Alex
      4 Terry
      5 A. Cole
      6 Lampard
      7 Ballack
      8 Malouda
      9 Kalou
      10 Drogba
      11 Anelka
      I według mnie na jakieś 15-20 minut powinien wejść Deco, jako że prawdopodobnie jest to jego ostatni sezon w PL było by to takie pożegnanie z kibicami.
    • Dla formalności.
      Chelsea - Wigan 8:0 (2:0)
      1:0 Anelka 6'
      2:0 Lampard 32' (karny)
      3:0 Kalou 54'
      4:0 Anelka 57'
      5:0 Drogba 63'
      6:0 Drogba 68' (karny)
      7:0 Drogba 80'
      8:0 Cole 90'


      Meczyk piękny zadanie wykonane.
      Mistrzostwo wraca tam gdzie jego miejsce. Po trzech ciężkich do zniesienia sezonach.
      Drogba z tytułem króla strzelców. Lampard najskuteczniejszy pomocnik. 103 bramki-rekord PL(gdzie mój antyfootball?).
      Jeszce tylko Puchar i gitara.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • W końcu mistrz wraca na SB , piękny mecz, Tito królem strzelców, Lampsy najwięcej asyst,Rekord PL w ilości strzelonych bramek , młodziki wygrali ligę, Cech zaliczył 16 czystych kont w sezonie, ogólnie bardzo udany sezon i jeszcze szansa na podwójną koronę, na początku sezonu nie spodziewał bym się tego wszystkiego odpadnięcie z LM w tym momencie jest mało ważne :)

      Blue is the colour...
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      Wigan zagrało jak to Wigan :D
      Chelsea zasłużenie zdobyła mistrzostwo - byli najlepsi ;)
      Jednakże ja cieszę się z dobrej gry United pomimo odejścia Ronaldo.
      A czy Ronaldo coś wnosi w Real'u ?
      Wg. mnie nie, więc w MU też nic nie zmienił ;]

      No i gratulacje dla Chelsea:
      Chelsea 8-0Wigan Athletic ;)

      EDIT: Wiem, że było już o wyniku meczu, ale tak dla podtrzymania napisałem 8-/

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ksmks ().

    • Walka byla zacieta w PL i chyba zasluzenie wygrali ja Chelsea. Mnie zadziwialy juz same wyniki jakie oni osiagali - wygrywac roznica 6-7 bramek z przeciwnikami to jednak jest godne pochwaly. W przerwie pewnie dojdzie do kilku spektakularnych transferow z obu stron, wiec walka w nastepnym sezonie bedzie rownie emocjonujaca ;) .
    • Presja wytrzymana no ale złapali w końcówce formę (tak mi się wydaje). Ciekawe kto odejdzie a kto przyjdzie do zespołu (najbardziej chyba podoba mi się plotka że Kun ma grać w Chelsea) ;) Oby kolejny sezon był jeszcze bardziej emocjonujący niż ten...


      PS. wiem że to nie temat o Realu ale Pan ksmks się myli i to bardzo... Ronaldo wnosi i to dużo, nieraz dzięki niemu wygrali mecze. Powiem nawet że nie ważne w której drużynie by grał wszędzie wniesie dużo swoją grą i skutecznością.
    • Grant- napisał(a):

      Presja wytrzymana no ale złapali w końcówce formę (tak mi się wydaje). Ciekawe kto odejdzie a kto przyjdzie do zespołu (najbardziej chyba podoba mi się plotka że Kun ma grać w Chelsea) ;) Oby kolejny sezon był jeszcze bardziej emocjonujący niż ten...


      PS. wiem że to nie temat o Realu ale Pan ksmks się myli i to bardzo... Ronaldo wnosi i to dużo, nieraz dzięki niemu wygrali mecze. Powiem nawet że nie ważne w której drużynie by grał wszędzie wniesie dużo swoją grą i skutecznością.


      Każdy może mieć na ten temat własne zdanie, może masz rację, jednak dla mnie nie.. Nie musisz do mnie pisać pan 8-/ A co do Chelsea mam podzielam twoją wypowiedź, też mam nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej emocjonujący niż ten.. I takie mam przeczucie ;)
    • Było trochę dziwnych sytuacji w meczach Chelsea (nie jedna bramka ze spalonego, dwumecz z MU bardzo źle sędziowany). Nie mniej końcówka w wykonaniu Chelsea była świetna i przekonująca. Nikt nie powie, że im się nie należało i nikt nie powie, że gdyby MU zdobyła mistrza to by była wielka tragedia i niesprawiedliwość. Punkty nie kłamią, choć parę wpadło w dziwnych okolicznościach.

      Gratulacje z Manchesteru, nie przyzwyczajajcie się. Od sierpnia zaczynamy od nowa :D
    • piciak napisał(a):

      Meczu nie oglądałem, ale sam wynik mówi co tam się działo. Nie często się zdarza 8-0 w premiership, graty panowie. Brawo za mistrzostwo
      Żałuj, że tego nie widziałeś :XP: ..
      Też uważam, że sam wynik mówi sam za siebie.. Ostatni raz ponad 8-0 w Premiership to Chelsea wygrała.. ho ho.
      Oczywiście oni są w najwyższej formie i bardzo przygotowani czy utalentowani.
      Ale to jest przede wszystkim ciężka praca ^^
    • W tym sezonie Chelsea w wielu meczach potrafiła wygrać, sporą różnicą bramem więc mecz z Wigan to nie przypadek.
      Chelsea : Blackburn - 5:0
      Chelsea : Sunderland - 7:2
      Portsmouth : Chelsea - 0:5
      Chelsea : Aston Villa - 7:1
      Chelsea : Stoke - 7:0
      Chelsea : Wigan - 8:0
    • Jeszcze nic nie wiadomo czy przegrają ligę, myślę, że Barcie nie pójdzie tak łatwo, przecież grają z drużyną, która broni się przed spadkiem.

      Co do Chelsea, to ciekawe czy Abramowiczowi uda się sprowadzić Torresa lub Higuaina. Perezem to on chyba nie jest, żeby dawać 70mln za jednego piłkarza...
    • Torres do nas nie przejdzie, CA wypowiedział się że nie chce go w Chelsea, bo mimo że to świetny zawodnik nie wyobraża go sobie w ataku z Anelką i Drogbą. Chyba bardziej realny jest transfer Kuna, przynajmniej w jego przypadku Carlo nie zaprzeczył :p
    • xenomorf napisał(a):

      Torres do nas nie przejdzie, CA wypowiedział się że nie chce go w Chelsea, bo mimo że to świetny zawodnik nie wyobraża go sobie w ataku z Anelką i Drogbą. Chyba bardziej realny jest transfer Kuna, przynajmniej w jego przypadku Carlo nie zaprzeczył :p
      Ja też sobie nie wyobrażam... Torres nie pasuje do tej drużyny ;)
      Ale muszą wybrać.. Kun na pewno nie jest tani.. Będą mieli dylemat, a może zostanie tak jak jest ..
      Już niedługo się dowiemy :E
    • Myślę że te 60 mln euro na kuna trzeba by było wydać, to że nikt nie przyjdzie też jest niestety bardzo realne, może nie potrzebujemy robić nie wiadomo jak wielkich zakupów, ale jedna - dwie osoby mogły by przyjść, np Aguero i Hamsik ;]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xenomorf ().

    • Raula jest ikoną Realu i powinni wynieść go z tamtąd dopiero w trumnie a nie pozbywać się przy pierwszej okazji. Co od Kuna to ja się tego transferu boje bo kasy kupe dać trzeba a nie wiadomo czy da sobie rade w PL ( Torres jest tutaj zdecydowanie bespieczniejszą opcją). Trzeba by bardziej jakiegoś młodego dobrze zbudowanego napastnika poszukać.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego