Chelsea Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Manchester United - Chelsea Londyn 1:2 (0:1)
      0:1 Joe Cole 20'
      0:2 Drogba 79'
      1:2 Macheda 81'



      Piękny mecz nie ma co. Pierwsza połowa super w wykonaniu Chelsea druga trochę gorsza ale zwycięstwo i powrót na fotel lidera jest. Nie ważne że druga bramka ze spalonego. W końcu gol dla United po ręce XD
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Co do meczu, to nie będę komentował. Nie ma co usprawiedliwiać słabej gry United. Jednakże nikt nie wie jakby to się potoczyło gdyby nie 'sędziowanie' sędziego.
      3 karne (2 dla United, 1 dla Chelsea) bramka ze spalonego, bramka strzelona ręką (chociaż przy sobie była :P).
      Kartki sypał jak z rękawa dla United. Sędzia wypaczył widowisko.
    • świetny mecz i dużo emocji w końcówce
      rozstrzygnięci na które czekałem :D
      teraz MU będzie ciężko wyprzedzić Chelsea
      z uwagi na to, że niebiescy skupiają się już tylko na lidze
    • Furion13 napisał(a):

      świetny mecz i dużo emocji w końcówce
      rozstrzygnięci na które czekałem :D
      teraz MU będzie ciężko wyprzedzić Chelsea
      z uwagi na to, że niebiescy skupiają się już tylko na lidze


      wiesz powiem Ci, że mnie 1 połowa zanudziła na maksa :D
      0 ciekawych akcji z jednej jak i z drugiej strony ( chociaż CFC lepiej one wychodziły...)
      2 połowa też się nie zaczęła jakoś super bombowo, dopiero od 60 minuty Manchester przycisnął, było tyle okazji, Chelsea odpowiadało kontrami, i tak do końca

      szczerze to spodziewałem się większego widowiska, jakieś 5:4 czy coś :P
    • Puchar Anglii dla Chelsea
      nie oglądałem meczu, ale wynik może świadczyć o przewadze/dominacji Chelsea
      chociaż z drugiej strony wszystkie 3 bramki padły w ostatnie 25 min

      Chelsea - Aston Villa 3:0 (0:0)
      66' Drogba
      89' Molouda
      90' Lampard

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Furion13 ().

    • Ka0 napisał(a):

      mozesz oceniac ale... gdy zagra meczz wiekszym przeciwnikiem i wtedy mowic w samych superlatywach
      ależ ja wcale nie oceniam, przecież napisałem, że nie oglądałem tego meczu
      to są bardziej moje moje przypuszczenia aniżeli stwierdzenia :XP:
    • Po pierwsze nie Puchar Ligi tylko puchar angil po drugi wynik wcale nie odzwierciedla przebiegu spotkania bo wydaje mi się że to Aston Villa więcej atakowała. Więc popisówki nie było tylko wypunktowanie przeciwnika.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Cezarcfc napisał(a):

      Po pierwsze nie Puchar Ligi tylko puchar angil po drugi wynik wcale nie odzwierciedla przebiegu spotkania bo wydaje mi się że to Aston Villa więcej atakowała. Więc popisówki nie było tylko wypunktowanie przeciwnika.
      a tak, masz racje, przepraszam za pomyłkę, już poprawione
    • Cezarcfc napisał(a):

      co oznacz że jak wygramy we wtorek z Boltonem to będzie 5 punktów przewagi na 4 kolejki przed końcem.


      No i wygrali... ale przewaga 4 pkt. nie 5 :>
      Po kilku latach dominacji MU, w tym sezonie Chelsea ma dużą szansę na mistrzostwo.

      Ale jest nadzieja :D (! ManUtd ! )
    • Chelsea ma nowe stroje domowe

      Chelsea, wspólnie ze swoim głównym sponsorem Adidasem, ujawniła dzisiaj domowe stroje w jakich The Blues będą wystepowali w sezonie 2010/2011.

      Wypuszczenie ich na rynek będzie promowane przez kampanię "W 100% stworzony przez Chelsea" (tłumaczenie własne - red.), a będzie wspierał ją popowy artysta i fan Chelsea, Sir Peter Blake.

      Blake, który najbardziej zasłynął z projektowania szaty graficznej do albumów The Beatles Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band i płyty z największymi hitami Oasis Stop the Clocks, tworzył już różne montaże ukazujące historię i dziedzictwo Chelsea.
      Debiut nowe trykoty zaliczą już 9 maja w meczu ostatniej kolejki Premier League z Wigan.
      Strój zawiera jednocześnie biało-czerwony kołnierzyk w kształcie litery V (tzw. V-neck), podczas gdy główna jego część łączy specjalną siatkę z włóknem, które pomaga usuwać pot z ciała.

      To nie jest pierwszy raz, kiedy Chelsea ma czerwony kolor w swoich strojach. Stalo się to po raz pierwszy w 1953, kiedy to klub ponownie wprowadził swoje oficjalne godło. Przed 1959 czerowny został wprowadzony do klubowych getrów, a w kolejnych dekadach przewijał się w wielu kompletach strojów.

      Tym razem subtelny czerwony dodatek w nowych strojach domowych składa hołd długiemu związkowi klubu z tzw. Emerytami, weteranami wojny w czerwonych płaszczach, których nazwa była nieformalnie stosowana pomiędzy 1905 a 1952.

      Adidias po raz kolejny popchnął granice odzieżowej technologii, by dać pomóc piłkarzom w ich występach na boisku. Po raz pierwszy w klubowym futbolu do stworzenia strojów została zastosowana nowoczesna technika Adidasa TechFit™.

      Technologia obcinania krawędzi pomaga poprawić szybkość, podnosi wydajność wytrzymałościową i wzmacnia propriocepcję. Działa to poprzez stabilizowanie i skupianie energii mięśniowej, by generować eksplozyjne przyspieszenie i dostarczać maksymalną wydajność mocy.

      TechFit™ jest wcielona tylko w strojach Chelsea i nie ma jej w replikach strojów. Fani będą mogli zakupić repliki, w których zastosowano technologię ClimaCool™.

      ClimaCool™ łączy w sobie materiały kontrolujące ciepło i wilgoć, kanały wentylacyjne i włókna 3D, co poprawia przepływ powietrza w w głównych strefach ciepła ciała.


      Kilka fotek









      co o nich myślicie ? mi się podobają.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xenomorf ().

    • Ta wstawka wygląda jakoś dziwnie chociaż pewnie do przyzwyczajenia. Ogólnie to prawie to samo (na szczęście). Co do tej ich "super technologi" to jest raczej pod publike niż żeby faktycznie piłkarzom pomóc w końcu trzeba pokazać jaki to Adidas jest nowoczesny a Nike zacofane :D .
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • widać, że stroje rok w rok coraz bardziej przylegają do ciała, stylistycznie mi się nie podoba :D czerwona wstawka niepotrzebna, do szpica - bleee. Strój bramkarski jest w porządku ;) Co do tych technologii, wydaje mi się, że poprawiają dynamikę, ale bardzo minimalnie.
    • Takie małe info :

      Po raz pierwszy gwiazdor Atletico Madryt, Sergio Aguero przyznał, że bardzo podobałaby mu się szansa dołączenia do Chelsea.

      Argentyński napastnik jest bardzo lojalny wobec Atletico, które zapłaciło za niego ponad 20 milionów euro, gdy ten miał dopiero 18 lat.

      Jednak teraz Kun jest gotowy opuścić Madryt i wydaje się, że na czele listy jego potencjalnych pracodowaców jest Chelsea.

      Właściciel The Blues Roman Abramovich, po szybkim odpadnięciu jego klubu w tym sezonie z LM, jest gotowy sypnąć gotówką na letnie wzmocnienia i jednym z głównych celów Carlo Ancelottiego mógłby być właśnie Aguero.

      "Chelsea jest wspaniałym klubem. Zostali jednymi z najgroźniejszych w Europie w ciągu ostatnich lat." - powiedział Argentyńczyk dla Daily Express

      "Patrzę na takich piłkarzy jak Didier Drogba czy Frank Lampard i byli oni, i nadal są, jednymi z najlepszych na swoich pozycjach na świecie."

      "Naprawdę mógłym się wiele nauczyć od takich graczy jak oni, nie mam co do tego wątpliwości."

      Argentyńczyk, który zagra na Mistrozstwach Świata i jest zięciem Diego Maradony, podkreśla, że nie miałby problemów z aklimatyzacją w Anglii.

      "Londyn byłby także świetnym miastem do życia, ja i moja żona moglibyśmy być tam bardzo szczęśliwi."

      "Carlos Tevez radzi sobie naprawdę dobrze w Manchesterze City, ale mnie chodzi o dołączenie do klubu, który może walczyć o najwyższe cele, City jeszcze nie są gotowi."

      Według doniesień zainteresowany pozyskaniem 21-latka jest także Inter Mediolan, ale Aguero mówi, że wolałby grać w Anglii.

      "Inter jest świetnym klubem, ale musimy zgodzić się z tym, że od 5 lat to Premier League jest najsilniesza."


      JA osobiście jestem za transferem Aguero do Chelsea, pytanie tylko brzmi za ile ? zawsze istnieje ryzyko że nie sprawdzi się w Anglii i będą to wydane pieniądze w błoto a tani transfer to na pewno nie będzie.
    • Widać Inter nie zaproponował odpowiedniej gotówki a wymagania to on ma ponoć spore. Co do samego transferu to niby dobry zawodnik ale dobry w Hiszpanii i nie wiadomo co będzie z nim jak przyjdzie na Wyspy bo to jednak Argentyńczyk i masa do PL nieodpowiednia. Musiał by strasznie na nogi uważać żeby go nie wyeliminowali na cały sezon.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Narodowość nie ma znaczenia. W najlepszych klubach Premier League grają chociażby Tevez, Zabaleta, Mascherano czy Insua. Transfer zawodnika spoza wysp to ryzyko ale tak naprawdę każdy transfer to często spora niewiadoma. W końcu wielu świetnych piłkarzy nie sprawdziło się w Anglii, że wymienię tylko Kazimierza Deynę i Juana Sebastiana Verona.
    • .:Baron Samedi:. napisał(a):

      Narodowość nie ma znaczenia. W najlepszych klubach Premier League grają chociażby Tevez, Zabaleta, Mascherano czy Insua. Transfer zawodnika spoza wysp to ryzyko ale tak naprawdę każdy transfer to często spora niewiadoma. W końcu wielu świetnych piłkarzy nie sprawdziło się w Anglii, że wymienię tylko Kazimierza Deynę i Juana Sebastiana Verona.
      dodałbym jeszcze chyba największy niewypał ostatnich lat - Szewczenko
    • Chelsea - Stoke 7:0 (3:0)
      1:0 Kalou 24'
      2:0 Kalou 31'
      3:0 Lampard 44' (karny)
      4:0 Kalou 68'
      5:0 Lampard 81'
      6:0 Sturridge 87'
      7:0 Malouda 89'



      Fajny wynik ale to tylko Stoke. Cóż pozostały dwa mecze do końca w tym Liverpool z którym trzeba wygrać a to takie proste nie będzie. Ale mistrzostwo powinno być nasze.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Potrzebujecie zwycięstwa nad L'vpoolem. Remis nic nie da. Któż by się takich emocji spodziewał przez sezonem, jak wszyscy tutaj mówili (włącznie z fanami MU), że Manchester będzie miał problemy z pierwszą 4, bo odszedł Tevez i Ronaldo.
      No, a tutaj 1 błąd Chelsea i MU jeśli zgarnie całą pule znów zdobywa mistrzostwo. Dramat do końca, to ja rozumiem :)

      EDIT:

      To Kalou bramki umie strzelać? :lol:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().