Inter Mediolan

    • No i Inter wygrał 3:2
      Ogolnie ladne bramki wpadaly , chodz Balotteli mial troszke szczescia ale szczescie sprzyja lepszym :D
      Meczu niestety nie widzialem ale ze skrotow wynikalo ze Udine strasznie cisla Inter . Chyba chlopaki jakas zadyszke zlapali :D
      Ale i tak wygramy z Chelsea :D
      Forza Inter


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • Pierwsza połowa z przewagą Interu, udokumentowaną 3 golami. Gol Maicona bardzo mi się podobał, cała akcja była świetna.
      W drugiej połowie Udine cisnęło mocno, Inter praktycznie nic ciekawego nie skonstruował już do końca meczu. Mam nadzieję że fakt, iż ostatnio drugie połowy im wychodzą słabiej wynika tylko z małego dołka, a nie ze słabego przygotowania kondycyjnego.
    • No i jest, niesamowite. Nie spodziewałem się tego. Kiedy Eto strzelił bramkę na wagę złota nie mogłem uwierzyć, potem zacząłem się drzeć. No, Inter nie tryumfował od daaawna w LM, teraz stał się jednym z głównych faworytów. Chelsea pogrążona. Radocha nieprzeciętna :D
    • No Sneijder jest mistrz ;]
      Chodz o dziwo Motta zagrał w końcu dobry mecz z czego się ciesze moze w końcu sie obudzi i zacznie grac jak w Genoi w tamtym sezonie ;]
      Eto tez niczego sobie ;] bramke strzelil chodz mogl pod koniec poddac to pewnie byloby 2:0 ;]


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • Zagrali lepiej niż większość się spodziewała (zwłaszcza w 2 połowie), mi osobiście nadzieje na awans zwiększyły się po przegranej z Catanią. W Londynie grali z zaangażowaniem i widać było dużą chęć wygranej. Po zmarnowaniu bardzo dobrych sytuacji przez Pandeva i Milito, pomyślałem, że te niewykorzystane sytuacje się na nich zemszczą i Chelsea uda się strzelić. Na szczęście Eto`o nie zawiódł po świetnym podaniu Sneijdera. Obrona zagrała bardzo dobrze, zwłaszcza Samuel i Maicon, szkoda żółtej Lucio. Cambiasso też ładnie odbierał. Pandev wczoraj i w poprzednim meczu mało widoczny i nerwowy, w LM nie gra tak dobrze jak nieraz w lidze.
      Inter grać będzie teraz w lidze z Palermo na wyjeździe.Mam nadzieje, że nie stracą lidera. Choć wiadomo: LM najważniejsza. Milan też nie ma łatwego przeciwnika (Napoli), ale myślę, że mają większe szanse na 3pkt.
    • Wygral lepszy terener - Guardiola to nowicjusz i prawda taka, ze kazdy majac takich pikarzy by cos ugral. Trafila kosa na kamien 8-) . Mimo szybkiego oslabienia byli sobie w stanie poradzic z Barca, ktora u siebie nokautowala praktycznie kazdego. Brawo i z dwojga zlego wole zeby to Inter wygral LM :D
    • W takim razie Ty masz racje, a My i komentatorzy jestesmy w bledzie. Biegl do kibicow Interu, ktorym chcial podziekowac za wsparcie. Chamstwem to jest wlaczenie zraszaczy chwile po ostatnim gwizdku... Czy jakby Barca wygrala to tez tak by bylo? Mysle, ze nie...

      To ze Inter bedzie sie bronil bylo wiadomo juz po ostatnim gwizdu w Mediolanie, wiec nie wiem skad biora sie te zale kibicow Barcy... Grali w 10 to napewno nie ulatwialo im zadania 8-/
    • Mou jest genialny, przed tym sezonem uważałem go za niezłego trenera i pyskacza który potrafi dziwnymi sztuczkami dosyć sporo osiągnąć. Patrząc na obecny Inter widzę że jednak jest to jeden z najlepszych trenerów świata.

      A sama drużyna pokazała niezwykły charakter. Futbol to męska gra i lubię kiedy wygrywają teamy "z jajami" czyli przeciwieństwo Barcelony.
    • Mourinho jest świetnym trenerem ale najlepszym bym go nie nazwał. Myślę że Hiddink jest lepszy a i Benitez nie jest wiele gorszy (IMHO on i Mourinho są na tym samym poziomie). No.. to tyle offtopu. Teraz proszę o wyjaśnienie mi jednej rzeczy, oczywiście bardzo cieszę się z wygranej Interu choć nigdy za nim nie przepadałem (z dwojga złego lepsze to), Inter wygrał 3:1 u siebie ale bramki na wyjeździe liczą się 2x czyli można powiedzieć że było 3:2, na Camp Nou 0:1 czyli w ostatecznym rozrachunku 3:3 jest i powinna być dogrywka a później karne. Wydaje mi się że przegapiłem jakieś zmiany w zasadach LM bądź zrozumienie pewnych rzeczy zakłóca mi mała ilość krwi w alkoholu.
    • Też do niedawna myślałem, że bramki wyjazdowe są x2, ale albo ostatnio to zmienili, albo nigdy tak nie było. Zasada jest trochę inna.

      Chodzi po prostu o to, że bramki się najpierw sumuje. W sumie wyszło 3:2 dla Interu i to już jest finito. Gdyby po zsumowaniu bramek wychodził remis, dopiero wtedy premiuje się te wyjazdowe. Dlatego gdyby Barca strzeliła 2:0 to w sumie byłoby 3:3 ale Barca ma bramkę wyjazdową = Barca idzie dalej. Bayern z ManU w sumie miał 4:4 ale Bayern w wyjazdowej klasyfikacji miał 2:1, więc przeszedł. Nie ma żadnego wzoru liczenia goli wyjazdowych x2, po prostu w razie gdy wychodzi nam remis ogólny to patrzy się na gole wyjazdowe.
    • vul6 napisał(a):

      Też do niedawna myślałem, że bramki wyjazdowe są x2, ale albo ostatnio to zmienili, albo nigdy tak nie było. Zasada jest trochę inna.

      hmm od bardzo dawna jest tak (na 100% bylo tak w latach 70) ze bramki zdobyte na wyjezdzie licza sie podwojnie tylko w przypadku remisu w dwu meczu
    • Balotelli jest mlody i glupi, (dopiero skonczyl 20 lat) zaś kibice powinni byc dla takiego goscia nieco bardziej wyrozumiali. Chlopak sie rzuca na lewo i prawo, bo go rozpiera energia. Na moje oko zawsze chce pokazać się z jak najlepszej strony, jednak niewielkie jeszcze doświadczenie nie pozwala mu zagrać do konca tak jakby chciał. Natomiast kibice zamiast wspomóc go dopingiem w chwili słabości, tylko buczą na niego :wrr: ... moim zdaniem jego zdenerwowanie jest zrozumiale. Nic nie dzieje sie bez powodu, nawet pilkarze ktorzy w wiekszosci nie grzeszą inteligencją zasługują na szacunek. Brak szacunku dla pilkarza = brak szacunku ze strony pilkarza dla kibiców. Tym rzutem koszulki Balotelli odwdzieczyl sie swoim zajebistym kibicom za postawe jaka prezentowali wobec niego w czasie meczu. Zaś samo to że jest impulsywny to już druga strona medalu z którą sam musi sobie poradzić. Zlatan kiedyś też był niezłym ziółkiem. Z czasem nabrał na szczescie pokory i przestal chojraczyć. Tak samo bedzie z naszym black bamboo. I tyle :P
      Może jest skonczony w Interze, lecz wielka kariera jeszcze przed nim. Czuje to po kosciach ^^
    • Faktem jest, że fani Lazio cieszyli się z porażki swojej drużyny z Interem, faktem jest, że fani Lazio są "zaprzyjaźnieni z kibicami Interu i nienawidzą Romy. Oglądałem wczoraj ten mecz od pierwszej do ostatniej minuty, Inter zagrał świetne spotkanie, oba zespoły miały mnóstwo akcji podbramkowych, były faule żółte kartki i walka.
    • Emperor napisał(a):

      Faktem jest, że fani Lazio cieszyli się z porażki swojej drużyny z Interem, faktem jest, że fani Lazio są "zaprzyjaźnieni z kibicami Interu i nienawidzą Romy. Oglądałem wczoraj ten mecz od pierwszej do ostatniej minuty, Inter zagrał świetne spotkanie, oba zespoły miały mnóstwo akcji podbramkowych, były faule żółte kartki i walka.


      również oglądałem mecz i jeśli oba zespoły miały mnóstwo sytuacji to chyba inny mecz oglądaliśmy :P Lazio tylko czekało aby stracić gola i tak Samuel zrobił przechwyt na środku boiska pobiegł w pole karne wyskoczył i go nie atakował i spokojnie sobie strzelił bramkę. A Inter dążył do tego, aby wygrać :) i wygrał. A Lazio jeśli na najwyższym poziomie rozgrywkowym oddaje mecz BEZ WALKI to nie jest warte gry w Serie A.
      A Inter pewnie na 90 % będzie miał scudetto.
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a):


      po tym jak lazio (celowo z małej litery) oddało mecz bez walki byli tylko duchem na boisku. Oby to się na nich zemściło i przegrali kolejne mecze i spadli do serie b.

      widziałem również mecz
      włoska piłka nie do końca została oczyszczona z powiązani i kumoterstwa :-/
      kary były za mało surowe albo po prostu tego raka nie da się wyplenić :wrr:
    • Mecz z Romą bardzo chamski (głównie ze strony Rzymian), a to co zrobił Totti to już totalna przesada, nigdy nie podejrzewałem że może być takim bezmózgiem.

      A tak poza tym to widziałem jak gra Balotelli no i muszę powiedzieć że w Interze rośnie nowa super-gwiazda. Ze względu na swoją sytuację w klubie pewnie odejdzie, ciekawe gdzie? Macie jakieś przemyślenia na ten temat? Mówili coś o Romie ale po tym meczu... :D Myślę że ManU byłby dla niego niezłą opcją (jak i dla tego klubu).