Inter Mediolan

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • No to szykują się dwa wielkie mecze z podtekstami - Inter - Barca, Eto'o - Ibra

      Całkiem ciekawa grupa, ponadto mistrz rosnącej w siłę Rosji, Rubin Kazań i Dynamo Kijów. Mam nadzieję że nie będzie wpadek z tymi dwoma zespołami, a ponadto Mourinho jakoś rozklepie Barcę. Eto'o z taką motywacją może być niebywale groźny.
    • No i cóż, świetne zwycięstwo (widziałem pierwsze 15 minut i niedokładnie drugą połowę, czyli 3 bramki mnie ominęły :( ) 4:0 niezwykle cieszy. Straszono nas odrodzonym Ronaldinho i odrodzonym Milanem. Strachy na lachy, z tego co widziałem to świetnie grał Maicon oraz mój ulubieniec Sneijder. Szkoda że Wes nie okrasił tego występu bramką, ale i tak dostał brawa kiedy schodził z boiska i mam nadzieję że będzie tak grał już cały czas :P Eto'o i Milito pokazują że co dwie głowy to nie jedna, szkoda że w drugiej połowie obaj byli na spalonym, bo byłoby 6:0. Dejan tradycyjnie (ten piłkarz jak żaden inny kojarzy mi się z bombami z dystansu) przywalił z kilkudziesięciu metrów, w samo okno. Prawdopodobnie gol kolejki :) Inter po prostu rządził, w obronie, w ataku i w środku. Do tego Gattuso chyba najgorszy mecz w życiu.

      Hurraoptymizm nie jest jednak wskazany, w końcu Milan zachowywał się jak dziecko we mgle. Z Barcami i Chelseami nie będzie już tak łatwo :P No i życzyłbym sobie jeszcze jak najmniejszą ilość wpadek ze słabeuszami.
    • Mecz był znakomity pełna dominacja Interu :D
      Obrona Milanu nieziemsko została rozklepana i strzał Thiago Motty wprost idealny , po czyn Gattuso zachował sie niczym amator i karny dla nas :D Maicon zagrał super zawody no i bramkę strzelił :P A strzał Dejana był przepiękny :D
      Szkoda właśnie ze Etoo i Milito byli na spalonym , Sneijder i Lucio tez mieli swoje okazje :D
      Ale i tak 4:0 cieszy bardzo :D :D :D


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • Jakby nie patrzeć to nasi nigdy tak dobrze chyba nie grali :) byli wszędzie, nie było dla nich straconych piłek - każda formacja grała swoje i to było piękne :)
      Nie zdziwiłbym się jakby z Maicona zrobili ofensywnego pomocnika - z tym co w sobotę pokazał - no ręce same składały sie do oklasków - zwłaszcza akcja ze spalonym w 2 połowie [;
      Jedyne co mnie sie nie podobało to fakt, że w drugiej połowie siedliśmy - tak naprawdę nie graliśmy nic - wiadomo - wynik robił swoje :D:D:D poza tym widać było to po tym festiwalu strzałów :P mogli dalej grać to co w pierwszych 45 minutach :P Podobno klase zawodnika poznaje sie po jego debiucie w danej drużynie - Sneijder pokazał, że wystarczy mu 1 trening z drużyną, by załapać o co Jose chodzi i jakie w nim nadzieje pokłada :D

      Na koniec nie pozostaje nic innego jak tylko czekać 2tyg na kolejny ładny meczyk - tym razem z Barca w LM..
      PS. co do grup i losowania LM - chybiłem tylko Dinamo Kiev - obstawiłem Marsylie :P

      Pozdro
      Niuz
      ..Jeśli nawet przegram i strace wszystko, może wygram wolność..
      best Solo: 1953% ACS: 4895%

      Moderator:
      Starć Tytanów: 11 12 17 18 54 55 Electra Io || Handlu: 17-32
      || Reg. Forum || Reg. ST || Rewiry mod. ST || Reg. Handlu ||

      Chcesz pomóc działowi ST? - złóż podaniena moderatora!


    • Zupełnie zapomniałem o tej popularnej focie, ale dzięki demotom sobie wszystko przypomniałem :)
      Ja bym dodał - Juz wiesz czemu nie wygrywają LM?

      Pozdro bracia zza miedzy :XP:
      [size=5]Mam nadzieje, ze raktujecie to troche z przymrużeniem oka, choc prawdy w tym dośc.[/size]

      edit: ps - cudownie wygląda Balotelli :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez OSIRIS ().

    • Z tymi sędziami to nie jestem do końca przekonany, wydaje mi się że mamy tu analogiczną sytuację do tej w Hiszpanii. Przez kilka lat z Realem wiązano "pomoc" sędziowską, po ostatnim sezonie większość rzuciła się z tym na Barcę. Może i coś w tym jest, ale na pewno nie na tyle żeby miało decydujący wpływ. Ponadto sam demotywator z podpisem jest żenująco słaby, jak i 90% innych, polskich demotywatorów. Równie dobrze mogę zrobić obrazek z kolesiem w biało-czarnym stroju, dającym worek z kasą kolesiowi w żółtej koszulce i czarnych spodenkach, albo obrazek z grupką w kolorach czerwonym i czarnym, którzy będą posiadali długie, siwe brody i podpierać się będą drewnianymi laseczkami i dam taki sam podpis.
    • Sneijder to piłkarz idealny dla Interu, dobrze, że mediolańczycy skorzystali na holenderskiej wyprzedaży w Realu ;] , wreszcie jakaś konkretna alternatywa dla Stankovića :p ; piłkarz rodem z Serbii zbyt często ma huśtawkę formy i najlepsze lata już raczej za sobą....

      Eto - chyba już widać, że Inter dobrze na tym transferze wyszedł, ale trzeba z ostatecznymi ocenami poczekać przynajmniej do stycznia, martwi mnie tylko rola rezerwowego jaką musi spełniać Mario Balotelli - jestem zwolennikiem jego talentu :D :P

      jeśli kontuzje oszczędzą defensorów to Inter będzie silny również z tyłu ;) ; drużyna idealna, jak na moje wymagania, ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie XD
    • Jeszce trochę pracy przed Mourinho i piłkarzami.
      Pomocnicy zagrali słabo. Motta niewidoczny, Sneijder też mało przy piłce, Zanetti średnio, Muntari często tracił piłkę i za głęboko dośrodkowywał. W 60 minucie zmienił go Stanković, zagrał dobrze i oddał groźny strzał troche nad poprzeczką. W 1 połowie w ofensywie nie było tak źle, ale w 2 Inter cofnął się do obrony. Maicon nie włączał się już do ataków, w ogóle często do kontr nie miał kto wychodzić. 2 ładne akcje to atak Milito zakończony strzałem Stanko i akcja Santona, który był bliski podania do wybiegającego na czysto Milito, ale przerwany faulem. Obrona i J. Cesar zagrali świetnie, ale myślę, że cała drużyna mogłaby jeszcze bardziej poprzeszkadzać Barcie w rozgrywaniu.
      5 piłkarzy Interu z pierwszej 11 w tamtym sezonie grało w innych klubach, więc można być pozytywnej myśli, że Inter będzie grał jeszcze lepiej.
      Na komentatorze Polsatu się trochę zawiodłem. Na Diego Milito mówił Gabriel MIlito (jego brat obrońca z Barcy, ale nie było go nawet na ławce). Mówił też, że Inter ma pełną 11, chociaż od miesiąca nie grał Cambiasso z powodu kontuzji (dziś na ławce, ale nie wszedł). O kontuzji też nie wspomniał wolał opowiadać, o parodniowej chorobie jakiegoś piłkarza, chyba Puyola. :)
    • Szczerze mówiąc, to gdybym pomyślał racjonalnie przed tym meczem to wiedziałbym że będzie on tak wyglądał. Co prawda tak gdzieś od 60minuty atakowała tylko Barca, ale wcześniej było dosyć wyrównane spotkanie.
      Inter to Inter, Mediolan leży we Włoszech, nawet jeśli na boisku nie ma ani jednego Włocha to należy zauważyć że wczoraj grało tylko 3 piłkarzy o umiejętnościach bardziej ofensywnych niż defensywnych. Każdy z nich na swój sposób mnie zawiódł. Liczyłem na prostopadłe piłki Sneijdera do Eto'o ale takich w zasadzie nie było. Liczyłem też na uderzenia z wolnych lub z dystansu Holendra, ale próbował ze 2-3 razy i za każdym razem niecelnie. Najbardziej jednak żałuję sytuacji Milito, kiedy w drugiej połowie zamiast lobować Valdesa zatrzymał się i zaczął kręcić piłką przed trzema obrońcami żeby Dejan strzelił niecelnie.

      Trzeba zauważyć że obie drużyny zagrały po swojemu, obie wczoraj miały szansę wygrać. Gra Interu wyglądała gorzej, Barca przeważała, ale prawda jest taka że Mediolańczycy przecież nie mogli iść na wymianę ognia. Zabrakło trochę umiejętności indywidualnych Eto'o czy Sneijdera albo nieco szczęścia. Za to świetnie spisywał się cały blok defensywny - bramkarz i obrońcy. Niestety Muntari chyba dalej odczuwa jakieś skutki ramadanu, bo wczoraj był chyba najgorszy, może obok niewidocznego Motty.

      Ibra lepiej od Eto'o, pan Pełka ciągle nie mógł zgadnąć czy Milito gra dzisiaj dla Interu czy dla Barcy (raz był to Diego, a raz Gabriel) a Henry moim zdaniem (mocno subiektywnym) zasłużył wczoraj na żółty kartonik który go tak zadziwił. Facet leżał ze 3-4 razy na boisku przerywając Interowi akcje, żeby zaraz po tym się pozbierać i pokazać że nic mu nie jest. Phew, sportowiec.
    • Widziałem 10 minut 1 połowy i pierwsze 20 drugiej. Stracone pół godziny życia. Przełączyłem na Arsenal i tam chociaż była dramaturgia, Arsenal przeważał mimo to przegrywał 2:1 większość meczu. No ale nie o tym. Barca próbowała jak zawsze wjechać do brami przeciwnika, lecz Inter skutecznie im przeszkadzał. Z ataków Interu mało co widziałem, mecz w gruncie rzeczy to nieudolne oblężenie bramki Interu. Ale czego można się spodziewać? Inter to nie byle kto, jedna z mocniejszych ekip w Europie tylko nie mają odpowiedniego stylu do pucharów pewnie dlatego nie wygrali z Barcą u siebie, a obiektywnie patrząc mieli na to spore szanse.
    • W sobotnim meczu 8. kolejki włoskiej Serie A Inter Mediolan rozgromił Genoę aż 5:0. Zachęcam do oglądnięcia bramek - jest na co popatrzeć, Stanković trafił z połowy boiska :D
    • No mecz był zacny miło było popatrzeć
      Martwi mnie tylko forma Interu w LM dalej się nie mogą przełamać mam nadzieje że wygrają rewanż w Kijowie i reszte spotkań bo sytuacja w grupie robi się nie ciekawa :/

      Teraz czeka nas mecz z Catania aby tylko do przodu mam nadzieje że Jose w końcu na RQ7 postawi chciałbym go zobaczyć w akcji w końcu bo jeszcze nie miałem okazji zobaczyć buu :(


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • Troche temat zamarł ;P Inter: Catania 2:1, czyli kolejne 3 pkt do przodu :P

      Co do wczorajszego meczu z Palermo - naprawde miło się patrzyło na ich grę w 1 połowie, ale za to co odwalili w pierwszych 20 minutach drugiej powinni na kolanach z 10 okrążeń stadionu machnąć :P Ostatnio chyba nie było spotkania w Serie A gdzie padłoby 8 bramek, i to w sumie nie byle jakich :D Jakby to ujęła zacna Polska Myśl Trenerska - padło 8 bramek i każda bita w inny sposób :D Martwi przede wszystkim kontuzja Eto'o, bo uraz Mario mam nadzieje nie jest poważny..

      W niedziele wyjazd do Livorno - mam nadzieje na kolejne 3pkt i ładne widowisko :)

      Pozdro
      Niuz
      ..Jeśli nawet przegram i strace wszystko, może wygram wolność..
      best Solo: 1953% ACS: 4895%

      Moderator:
      Starć Tytanów: 11 12 17 18 54 55 Electra Io || Handlu: 17-32
      || Reg. Forum || Reg. ST || Rewiry mod. ST || Reg. Handlu ||

      Chcesz pomóc działowi ST? - złóż podaniena moderatora!
    • Meczyk był super aż się miło oglądało xD
      Mario zagrał najlepszy swój mecz w tym sezonie chyba musi być czesciej chory , a zszedł dlatego bo był uczolony na jakis lek i sie zle poczuł ...

      Ciekawe czy mecz z Dynamem sie odbędzie bo teraz ten wirus panuje na Ukrainie


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • Zawiódł mnie wczorajszy Inter mimo zwycięstwa, sęk w tym, że to nie inter wygrał tylko dynamo przegrało. Cały czas zawodzi mnie Eto , Snejder też, mimo że dwa razy uczestniczył w akcjach bramkowych dla Interu to ogólnie mecz do jego najlepszych nie należał. Mimo wszystko ciesze się że inter wygrał, mam nadzieje że z grupy wyjdzie inter i rubin kazań ;]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez CocaColaCompany ().

    • to może ja odświeżę temat troszkę ^^ dzisiaj Inter grał z Chelsea w LM, wygrali 2:1 , bardzo fajny mecz, przyjemnie się go oglądało, przez większość meczu przeważała Chelsea , ale jednak to gracze z Włoch wygrali ten mecz :) zauważyłem dobrą grę Balotelliego , wszedł za Thiago Motte i od razu zwód, drybling, dośrodkowanie, widać chłopak młody, ale grać potrafi ^^ czekam na rewanż na Stamford Bridge, mam nadzieję, że Inter wygra :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      to może ja odświeżę temat troszkę ^^ dzisiaj Inter grał z Chelsea w LM, wygrali 2:1 , bardzo fajny mecz, przyjemnie się go oglądało, przez większość meczu przeważała Chelsea , ale jednak to gracze z Włoch wygrali ten mecz :) zauważyłem dobrą grę Balotelliego , wszedł za Thiago Motte i od razu zwód, drybling, dośrodkowanie, widać chłopak młody, ale grać potrafi ^^ czekam na rewanż na Stamford Bridge, mam nadzieję, że Inter wygra :D
      no meczyk naprawdę był super ;) No Chelsea powinna mieć tego gola z rzutu wolnego co była poprzeczka :) 2-1 ale powinno być 3-2 (jeszcze powinien strzelić ETO co z 5 metrów nie trafił w piłkę) ale Chelsea wygra u siebie napewno :) ale ciekawy mecz się zapowiada :)
    • Niestety wszystko wskazuje na to że Chelsea u siebie wygra dosyć gładko. Stawiałbym na 1:0 lub 2:0. Inter grał wczoraj dobrze, ale nie wystarczająco dobrze żeby wygrać dwumecz.
    • vul6 napisał(a):

      Niestety wszystko wskazuje na to że Chelsea u siebie wygra dosyć gładko. Stawiałbym na 1:0 lub 2:0. Inter grał wczoraj dobrze, ale nie wystarczająco dobrze żeby wygrać dwumecz.


      To wrażenie może wydawać się złudne. Inter po objęciu prowadzenia grał włoską piłkę, dawał Chelsea atakować, jeśli uda im się strzelić bramkę na Stamford kto wie jak to się potoczy?
    • Cech wykluczony z gry przynajmniej na miesiac - strata dobrego bramkarza przy slabej dyspozycji Terrego i braku A. Cole'a to moze byc powazna luka w defensywie. Dla mnie wczoraj szczegolnie wyrozniajaca sie osobom byl Sneijder. Kapitalne rajdy i podania zawsze trafiajace do celu. Odrodzil sie w Interze.
    • **PIMP** napisał(a):

      Cech wykluczony z gry przynajmniej na miesiac - strata dobrego bramkarza przy slabej dyspozycji Terrego i braku A. Cole'a to moze byc powazna luka w defensywie. Dla mnie wczoraj szczegolnie wyrozniajaca sie osobom byl Sneijder. Kapitalne rajdy i podania zawsze trafiajace do celu. Odrodzil sie w Interze.


      wczoraj było widać jak Hilario sobie nie radzi, te jego wykopy...
      jak Inter zacznie od mocnego uderzenia to Chelsea może wysoko przegrać i to u siebie.
    • Z tym karnym na Kalou to jak dla mnie sędzia podjął prawidłową decyzję (może dlatego że byłem w tym meczu za Interem ) XD
      Chelsea w meczu rewanżowym będzie bardzo osłabiona Inter może sprawić niespodziankę :)))
      Szkoda że zawodnicy Interu nie przetestowali Hilario :P po jego wykopach było widać że jest niepewny .
      Rewanż zapowiada sie bardzo ciekawie :D
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • Nie wiem na jakiej podstawie oceniacie Hilario bo miał może jedną ciekawszą interwencję, udaną na szczęście. Cech to to na pewno nie jest ale liczę że jakoś przetrzyma rewanż. Mecz oglądałem od samego początku. Bramka Milito bardzo ładna, a szczególnie pozycja jaką sobie wypracował przed strzałem. Bramka Kalou też całkiem przyzwoita, chociaż Julio Cesar mógł to obronić, no ale całkiem ładnie wyłapywał strzały z dystansu więc takich ogromnych pretensji mieć do niego nie można. Gol Cambiasso był z kolei trochę taki "na pałę" :P, niezbyt mi się podobał. Co do sędziowania to uważam je za poprawne. Sędzia nie popełnił jakiś strasznych błędów, a jeśli już jakieś były to na nie(korzyść) obu stron. Ja jednak sądzę że Inter nie wygra na Stamford Bridge. Kto ogląda Premier League ten wie , że na wyjazdach Chelsea sobie ostatnio nie radzi, za to u siebie są bardzo mocni i pewni. Ja oczywiście kibicuje The Blues.
    • Zefir89 napisał(a):

      Nie wiem na jakiej podstawie oceniacie Hilario bo miał może jedną ciekawszą interwencję, udaną na szczęście. Cech to to na pewno nie jest ale liczę że jakoś przetrzyma rewanż. Mecz oglądałem od samego początku. Bramka Milito bardzo ładna, a szczególnie pozycja jaką sobie wypracował przed strzałem. Bramka Kalou też całkiem przyzwoita, chociaż Julio Cesar mógł to obronić, no ale całkiem ładnie wyłapywał strzały z dystansu więc takich ogromnych pretensji mieć do niego nie można. Gol Cambiasso był z kolei trochę taki "na pałę" :P, niezbyt mi się podobał. Co do sędziowania to uważam je za poprawne. Sędzia nie popełnił jakiś strasznych błędów, a jeśli już jakieś były to na nie(korzyść) obu stron. Ja jednak sądzę że Inter nie wygra na Stamford Bridge. Kto ogląda Premier League ten wie , że na wyjazdach Chelsea sobie ostatnio nie radzi, za to u siebie są bardzo mocni i pewni. Ja oczywiście kibicuje The Blues.


      ja oceniam Hilario po tym co zobaczyłem, wykopy niezbyt mu wychodziły, ok gdyby to było raz, ale parę razy mu się zdarzyło to ^^ może presja, nie dziwie się...
      Cambiasso na pałę? nie zgodzę się z tym, widać w nim wolę walki, jeden huk - w obrońce, drugi huk - bramka, tak się powinno strzelać bramki :D

      ps - żeby nie było nie jestem ani za Interem , ani za Chelsea :D
    • Yamato Damashi napisał(a):

      Co do Hilario to nadal mam jego genialny mecz w pamięci parę miesięcy temu, jego 'parady' były tak przekomiczne i tak nieskuteczne, że śmiałem się z każdą kolejną akcją. Może, dlatego tak do niego podchodzę za każdym razem gdy wchodzi na boisko, nadal mam go przed oczami w tamtym meczu :fgrin:
      Wygląda na to że nie musisz już tak daleko sięgać pamięcią- dzisiaj też sobie ładnie poczyna ;D
    • A sam Inter gra jutro z Udine, osłabiony. Di Natale może znowu poważnie ukłuć, ale pamiętam że końcówka meczu w rundzie jesiennej była niesamowita (Sneijder 10 sekund przed końcem pakuje piłkę z ostrego konta :P)