Inter Mediolan

    • Miał być sprzedany Rivas, Vieira, Burdisso i Obinna, a sprzedali Maxwella :|.
      Podobno Inter teraz kupił Lucio z Bayernu. Mam nadzieję, że naprawdę kupili go za 3mln, bo Brazylijczyk z Bayernem miał kontrakt do 2010 jak Maxwell, który poszedł za 4,5 mln euro.

      Stroje na nowy sezon: intermediolan.com/aktualnosci.php?c=1&n=3726
      Wg mnie może być, ale złote napisy mogły zostać. :)


      Nie sądzę aby Arnautovic był wzmocnieniem mogli by wziąść kogoś pokroju Teveza , Etoo


      Arnautovic może też grac jako skrzydłowy, na razie i tak negocjacje stanęły z powodu kontuzji Austriaka.
      Jest Balotelli, Ibra i Milito, a z wypożyczenia wrócili Kerlon i Suazo. Po co więcej napastników?
    • To info jest jeszcze niepotwierdzone więc się nie jarajmy :>

      Cieszę się, że może Eto odejdzie.. Już mnie wkurzał z tym kontraktem.

      EDIT:
      A jednak coraz bardziej się to potwierdza.

      Catalunya Radio podaje, że porozumienie między klubami zostało osiągnięte. Barcelona zapłaci za Szweda 40 mln euro, włączy do transakcji Samuela Eto'o i zgodzi się na roczne wypożyczenie Hleba. Zdaniem Sportu Kameruńczyk na San Siro otrzyma gigantyczną pensję 13 mln euro rocznie.


      Osobiście bym wolał Ville, ale lepiej taki Ibra niż Forlan :>
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bERN ().

    • zlatan za ok. 80 mln? (eto 25-30, dopłata 40-45, hleb 5) drożej by nigdy nie poszedl, ja sie ciesze, eto strzeli mniej wiecej tyle samo goli (tyle ze nie takich ładnych) a kto wie czy sportowa złość nie sprawi ze sie jeszcze lepiej spisze. co do zagrywki laporty to zacytuje jeden komentarz z rm.pl 'oho, kolejnego wychowanka kupili' i tyle w temacie przeplacania za transfery i błogosławieństw biskupa barcelony i gromów miotanych przez platiniego
    • Wróci ale chyba nie na długo... Raczej sobie z Messim nie poradzi na skrzydle.:) Ciekawe tylko jak się Ibra spisze w Hiszpanii-jak to będzie niewypał to bardzo kosztowny...
      <Absynth> cuteconverter nie wiadomo dlaczego nie wziął pod uwagę farmingu przy podziale
      <Maciek2> bo uznał że się tobie nie nalezy

    • Oficjalnie: Lucio w Interze
      Kapitan
      reprezentacji Brazylii - Lucio od przyszłego sezonu będzie występował w
      barwach Interu Mediolan - podała oficjalna strona Bayernu Monachium.


      No i bardzo dobrze ^^ za taką cenę (3kk Euro) może być :) mam nadzieję że Inter trafił na dobrego obrońce ... Zoczabymy jak sobie poradzi we włoskiej Serii A
    • vul6 napisał(a):

      zlatan za ok. 80 mln? (eto 25-30, dopłata 40-45, hleb 5) drożej by nigdy nie poszedl, ja sie ciesze, eto strzeli mniej wiecej tyle samo goli (tyle ze nie takich ładnych) a kto wie czy sportowa złość nie sprawi ze sie jeszcze lepiej spisze. co do zagrywki laporty to zacytuje jeden komentarz z rm.pl 'oho, kolejnego wychowanka kupili' i tyle w temacie przeplacania za transfery i błogosławieństw biskupa barcelony i gromów miotanych przez platiniego

      Po pierwsze...to że Eto'o jest wyceniany na 30milionów, to nie znaczy że tyle jest wart.O co mi chodzi? Eto'o miał roczny kontrakt, żądał gigantycznej pensji, nikt prócz Manchesteru City nie chciał go kupić (SAF coś pobrzdękiwał, ale oferty nie złożył), tyle że kameruńczyk nie miał zamiaru odchodzić do klubu bez perspektyw, zresztą nawet MC nie był w stanie dogodzić Samuelowi z kontraktem...Gdyby umowa została przedłużona z Eto'o to Barca płaciłaby co roku więcej o 2 miliony Euro dla Eto'o niz dla Zlatana, co daje zysk 6 milionów na samym kontrakcie, do tego przychodzą koszulki, reklamy i inne bajery.Hleb został wypożyczony(czy tez będzie), więc Barca traci jednego zawodnika do spłacania kontraktu, więc zarabia.Więc wytłumacz mi, skąd Ty kurde wytrzasnełeś 80mln? Jedyną rzeczą której się boję po tym transferze to atmosfera w drużynie - Maxwell i Zlatan to zawodnicy o ciężkich charakterach.
      A co ma wypowiedz z rm.pl do tego transferu, to już zupełnie nie kapuje.
    • w tej wypowiedzi jest doskonale zawarty obraz laporty jako hipokryty który najpierw ośmielał się krytykować Real za politykę transferową, a teraz sam zachowuje się tak samo. nie było końca przechwałkom jak to Barca buduje potęgę na wychowankach i nie traktuje klubu jako biznesu.

      a co do wyliczeń ceny - ja to podciągnąłem pod same chłodne obliczenia, licząc twoją metodą okaże się że Kaka przeszedł do Realu za darmo
    • vul6 napisał(a):

      w tej wypowiedzi jest doskonale zawarty obraz laporty jako hipokryty który najpierw ośmielał się krytykować Real za politykę transferową, a teraz sam zachowuje się tak samo. nie było końca przechwałkom jak to Barca buduje potęgę na wychowankach i nie traktuje klubu jako biznesu.

      a co do wyliczeń ceny - ja to podciągnąłem pod same chłodne obliczenia, licząc twoją metodą okaże się że Kaka przeszedł do Realu za darmo

      No tak, jest porównanie wydanie około 200mln na czterech zawodników, a Barca która wyda okolo 40 milionów na dwóch(4 miliony +35 milionów).No a niby na czym zbudowała tą potęgę? Iniesta,Xavi,Messi,Puyol,Pique to zawodnicy którzy tworzą trzon drużyny i nic tego nie zmieni, a to że Barca tworzy drużynę na wychowankach to nie znaczy że nie będą robić żadnych transferów.
      A co do Kaki...nie mów mi że na reklamach i koszulkach zarobi 65milionów (już nie liczę kontraktu...), bo jest to praktycznie nie realne.A Eto'o nikt nie chciał kupić, więc i tak by odszedł za darmo za rok.
    • sądzę iż zeszliśmy już z tematu o Interze, rkwd pogadamy w temacie o Barcy tyle że szlag trafił mój komputer a z komórki się niewygodnie pisze więc wrócimy do tego jak naprawię kompa.

      koniec offtopu, jak widzicie skład na przyszły sezon? ciekawe czy balotelli wygryzie starych wyjadaczy z ataku. podobno genoa chce manciniego, a sampdoria odda mam cassano za niego i 40 mln - dla mnie szaleństwo, mam nadzieję że moratti tego nie zrobi
    • Julio Cesar
      Zanetti-----Lucio-----Chivu-----Maicon
      Cambiasso---Stancovic
      Quaresma
      Cassano---Ibra---Milito lub co bardziej realne Balotelli---Milito---Kerlon ?

      Z Cassano nie wiadomo Ibra jak plotki głoszą już jedną nogą w Barcy. Dodam że zestawienie Cassano--Ibra--Milito wygląda imponująco razem :)
      Co do transferu Cassano to rozsądną propozycją byłoby Muntari + 15 milionów euro

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • Etoo moze byc przydatny ale tylko wtedy jak kupimy w koncu dobrego pomocnika ktory bedzie mu te pilki podawac
      Ibra potrafi sobie sam akcje stworzyc i ja wykorzystac natomiast Etoo zyje z podan a jezeli bedzie mial ich sporo to stzreli dla nas mnóstwo bramek ;;]


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • Ja bym to teraz widzial tak.. :)

      Julio Cesar
      Zanetti-----Lucio-----Samuel-----Maicon
      Cambiasso---Stankovic----Quaresma (Bądz Motta, Bądz Hleb jak przyjdzie :) )
      Ballotelli---Eto---Milito

      I co nie fajnie ? :?D

      No i jeszcze w obwodze: Chivu, Materazzi, Cordoba, Vieira, Muntari, Kerlon i Suazo.. Jest ok mysle :P
      Uni 11, 22, 37, 52, Eridanus, Ganimed OFF


      Aktualnie Uni Izar

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez BadSantaClaus_7 ().

    • No no skład całkiem całkiem. Nie ma tu co prawda gwiazd jak w Realu czy Barcy, ale jest wyrównany, silny zespół. Kto wie moe bez największej gwiazdy uda im się w końcu coś zdziałać.
    • Ibra zawsze sie spalal na LM i zadnego pozytku z niego nie bylo ...
      A Etoo potrafi strzelac w LM i mysle ze z nim moze w koncu sie ten cel uda ;]
      Sklad dobry mamy tylko beda musieli sie zgrac chodz ja bym widzial snejdera lub van der vaarta ;] ;]


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • BadSantaClaus_7 napisał(a):

      Ja bym to teraz widzial tak.. :)

      Julio Cesar
      Zanetti-----Lucio-----Samuel-----Maicon
      Cambiasso---Stankovic----Quaresma (Bądz Motta, Bądz Hleb jak przyjdzie :) )
      Ballotelli---Eto---Milito

      I co nie fajnie ? :?D

      No i jeszcze w obwodze: Chivu, Materazzi, Cordoba, Vieira, Muntari, Kerlon i Suazo.. Jest ok mysle :P


      najlepiej to by było tak ;]

      --------------Julio Cesar---------------------
      Zanetti----Lucio---Samuel----Maicon
      -----------------Cambiasso-------
      Quaresma-------------------Stankovic
      ---------Balotelli------------------
      ----------------------Eto-----------------
    • Yamato Damashi napisał(a):

      Zaborca jeśli lubisz zaczynać mecz w 10 to ok :fgrin:


      kuźwa ;d

      właśnie tak mi coś nie pasowało.. ;p

      to jeszcze raz :P

      --------------Julio Cesar---------------------
      Zanetti----Lucio---Samuel----Maicon
      -----------------Cambiasso-------
      Quaresma-----Vieira--------Stankovic
      ---------Balotelli------------------
      ----------------------Eto-----------------
    • ja bym to widzial tak


      --------------Julio Cesar---------------------
      Maicon----Lucio---Samuel----Chivu
      -----------------Cambiasso-------
      Quaresma-----Motta--------Mancini
      ---------Milito------------------
      ----------------------Eto-----------------


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • No, narazie Inter nie zachwyca skutecznością, widziałem skrót - masa sytuacji a tylko jedna bramka i Superpuchar dla Lazio. Ktoś wie dlaczego gol Milito nie został uznany? I dlaczego Eto nie trafił do pustej bramki? :D
    • vul6 napisał(a):

      No, narazie Inter nie zachwyca skutecznością, widziałem skrót - masa sytuacji a tylko jedna bramka i Superpuchar dla Lazio. Ktoś wie dlaczego gol Milito nie został uznany? I dlaczego Eto nie trafił do pustej bramki? :D

      Eto'o kocha chrzanić sety, ale ważne bramki strzela... Taki gracz :)
      Z tego co widziałem to Milito nieźle sobie radzi w Interze :P
    • Oglądałem prawie cały mecz. Tej nieuznanej bramki nie widziałem.
      Szkoda przegranej. Inter grał nieskutecznie, a Lazio przeciwnie wykorzystywało błędy. Dobry mecz Eto`o, Lucio świetnie(gdyby tylko trochę lepiej udawały mu się te strzały głową). Stanković zagrał słabo, a Motta katastrofalnie...
      Quaresma i Mancini nawet poza ławką. Mam ciągle nadzieję, że coś z nich będzie, szkoda tyle kasy. Trzeba wreszcie kupić tego rozgrywającego, bo wygrać ligę będzie bardzo ciężko. Kadra jest szeroka, oby udało im się niepotrzebnych piłkarzy sprzedać/wypożyczyć. Zwłaszcza Vieira, Burdisso i Rivas.
    • Wtrące swoje trzy gorsze odnośnie Vieiry. 400000 tys. euro na takiego piłkarza jakim go pamiętam z Arsenalu to groszę...
      Jakby nie patrzeć to w ogóle są grosze jeśli mówimy o zawodowym footballu.

      EDIT: Właście coś mi śmierdziało, kto podaje ceny w miesiącach tak pro po, zdaje się że tak się nigdzie nie płaci.
      Mój błąd

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • Szkoda ze remis na poczatek sezonu i jeszcze na San Siro
      A moglo byc z 3:1 spokojnie dla nas

      Ciekawe czy sciagna w koncu tego ofensywnego pomocnika

      A Viera zagral bardzo dobre zawody chyba potwierdza ze jest godzien aby zarabiac taka kase :D


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on