Inter Mediolan

    • Dark Wolf napisał(a)
      Chodzą ploty, że Inter chcę kupić Aguero za 60milionów euro + Adriano o_O. Mam nadzieję, że zarząd nie jest aż tak głupi... Jak Adriano chcą się pozbyć to z nim max 30mln. :rolleyes:
      Chciałbym, żeby Vitor Pele wrócił :(
      a ja bym chciał żeby materac połamał nogi całej romie :P
    • getemax napisał(a)
      Podoba mi sie ich styl gry, jeden z najlepszych klubow na swiecie. Bardzo lubie włoską lige, a w szczegolnosci Inter ;]


      mimo ze chwile wczesniej byles kibicem Valencii? :D :lol:

      ps. a kogo bedziesz lubic jesli lige wygra Juventus albo Roma? :>
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • Rassija napisał(a)
      getemax napisał(a)
      Podoba mi sie ich styl gry, jeden z najlepszych klubow na swiecie. Bardzo lubie włoską lige, a w szczegolnosci Inter ;]


      mimo ze chwile wczesniej byles kibicem Valencii? :D :lol:

      ps. a kogo bedziesz lubic jesli lige wygra Juventus albo Roma? :>


      Udinese :D :E
      Beta for life baby !
    • Dark Wolf napisał(a)
      Chodzą ploty, że Inter chcę kupić Aguero za 60milionów euro + Adriano o_O. Mam nadzieję, że zarząd nie jest aż tak głupi... Jak Adriano chcą się pozbyć to z nim max 30mln. :rolleyes:
      Chciałbym, żeby Vitor Pele wrócił :(


      teraz niby mają Drogbę kupić oddając Adriano jednocześnie ^^ , powinni raczej zadbać o wzmocnienie defensywy niż wydawać kasę na napastników - a mją ich sporo :P



      Inter przygotowuje miejsce dla Aguero

      Inter Mediolan poszukuje bramkostrzelnego partnera do ataku dla Zlatana Ibrahimovicia. W tym celu działacze mistrza Włoch planują zrobić czystkę wśród napastników, a pieniądze z ich sprzedaży przeznaczyć na klasowego piłkarza.

      Do odstrzału jest nie byle kto. Na liście niechcianych stworzonej przez Jose Mourinho znalazł się Adriano, Hernan Crespo oraz Mario Balotelli. W ich miejsce ma przyjść nie Didier Drogba, a piłkarz Atletico Madryt Sergio Aguero.

      Argentyńskim piłkarzem Massimo Moratti interesuje się już od dłuższego czasu. Władze Interu zdają sobie sprawę, że popularny Kun nie jest tani. W tym celu na sprzedaż pójdzie trzech wcześniej wspomnianych piłkarzy. Mediolański klub oczekuje z tych transferów około 60 milionów euro, które zostaną przeznaczone na pozyskanie Aguero.

      Pozyskanie zimą piłkarza Atletico Madryt wydaje się mało prawdopodobne. Mimo to Massimo Moratti planuje przez ten czas solidnie przygotować się do złożenia oferty, aby w letnim oknie transferowym dokonać definitywnego zakupu.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emperor ().

    • Inter na fali wznoszącej, nerazzurri w ostatnich latach grają świetnie, a czasami łapią zadyszkę, po niezbyt udanym początku sezonu znowu miażdżą jak czołg rywali. 3:0 z Lazio świetnie obrazuje obecną formę. Oby tylko wypracowali jak największą przewagę żeby w razie "zadyszki" mieć komfort psychiczny :D
    • no właśnie vul6 pewnie znowu zadyszka przyjdzie np. na ćwierćfinał ligi mistrzów i odpadną :|, ciągle nie mają wystarczająco głębokiej kadry, kilka poważniejszych kontuzji kluczowych zawodników rozmontuje całą taktykę interu :? , jeszcze kilka wzmocnień dodać do tego co teraz mają i na ten zespół nie byłoby silnych w Europie ;], chociaż i tak na chwilę obecną uważam, że Inter i Barcelona mają najsilniejsze zespoły ;]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emperor ().

    • Sensacyjne informacje podają na koniec roku media w Italii. Ich zdaniem Michael Owen i Didier Drogba już wkrótce trafią do Interu.

      Napastnikowi Newcastle po zakończeniu sezonu wygasa umowa, ale mediolańczycy nie chcą czekać i zamierzają sprowadzić Anglika już podczas styczniowego okienka transferowego. W ramach rozliczenia są gotowi oddać Srokom Davida Suazo, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Benfice Lizbona.

      Latem natomiast na San Siro ma się przenieść Drogba. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej to ulubieniec trenera Jose Mouringo z czasów jego pracy w Londynie. O zmianie barw przez tego piłkarza mówi się od dłuższego czasu.

      Inter planuje wzmocnić atak, gdyż obecnie Zlatanowi Ibrahimoviciowi brakuje godnego partnera do gry.
    • Owen raczej nie byłby dobrym rozwiązaniem z reszto jest też taki news: fcinter.pl/?nid=3678#kom

      Drogbę ostatnio prześladowały kontuzje i zbyt dużo nie grał. Miejmy nadzieje, że nie zatraci formy, bo Mourinho coraz bardziej o niego zabiega i może wreszcie przekona zarząd do zakupu.

      Sporo jest teraz plotek transferowych: Di Vaio, Milito, Ibisevic, Aguero...

      Pewnie skończy się na tym, że odejdzie Dacourt, wypożyczą Obinne lub Adriano i Acquafresca wróci. :)

      fcinter.pl/?nid=3671
      Przeprowadzka Interu odbędzie się na 100% wg tego artykułu... Nie wiem po co to im, chyba jest dobrze na San Siro.

      A jak już piszę: Przed losowaniem 1/8 finału LM miałem przeczucie, że Inter pechowo trafi od razu na Barce lub MU...
      Z defensywą trzeba coś zrobić. Nie mogę się doczekać tego meczu, ciekawe jak im pójdzie. Mourinho chciał angielski zespół i ma, teraz muszą się zmobilizować, popracować i czekamy na meczyk =)
    • Przeprowadzka się przyda, już nie raz bywały problemy z tym że Inter i Milan na jednym stadionie. Zawsze to lepiej na swoim.

      Co do nowych piłkarzy - z całą pewnością atak mamy nienajgorszy, ale Crespo i Cruz powinni sobie już pójść (wiek) a Mourinho nie powinien IMO dostać kasy na np. Aguero bo Quaresma się nie sprawdził. Nie możemy non stop dawać nie wiadomo ile kasy na transfery talentów bo to się może źle skończyć. Fakt jednak że oprócz Ibrahimovića nie mamy napastnika wysokiej klasy który powinien grać w tak wielkim klubie.
    • Ciekawe jak potoczą się losy Adriano czy w końcu zacznie trenować jak na profesjonalistę przystało i znowu stanie się wartościowym zawodnikiem pierwszej jedenastki czy dalej będzie imprezować i sie buntować . Bo na razie jak tak dalej pójdzie to długo nie pogra w Interze i gdzieś go sprzedadzą co o tym sądzicie ???;>


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • uuu...
      a cóż to się dzieje?
      dlaczego Inter tak słabo?
      Atalanta, w sumie, wcale taka słaba nie jest, zwłaszcza u siebie, ale żeby Interowi 3 bramy wpakować :roll:

      no to teraz 3mać kciuki za Juve i będzie tylko 1 pkt straty do (byłego) mistrza :P
    • Ech... Niema pomysłu na grę, niema kto rozgrywać piłki. Pierwszy strzał dopiero po 2 bramce Atalanty. Obrońcy zasypiają, jedynie Maicon gra dobrze, chyba dziś był najlepszym piłkarzem Interu, Obinna starał się też coś ugrać, ale z różnym skutkiem. Jedynego ofensywnego pomocnika Stankovicia, w ogóle nie widać, dopiero pod koniec się obudził. No i co z dwoma skrzydłowymi zakupionymi latem, którzy siedzą na trybunach (Quaresma i Mancini). Ciekawe kiedy zobaczymy na boisku Santona, którego tak chwalił Mourinho. A napastnicy... Ibra dziś nie zachwycił, Crespo-piłkarz widmo, Adriano coś kopnął w stronę bramki, ale również żadnych rewelacji oczywiście.
      W sumie lepsza taka tragiczna gra teraz niżeli zaraz przed potyczką z ManU, Mourinho musi coś teraz z tym zrobić.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dark Wolf ().

    • W niedzielę o 20:30 derby Mediolanu :).
      W Interze zawieszony za kartki jest Balotelli, za to w Milanie kilku graczy jest kontuzjowanych, m.in. Kaka.

      edit: Ech, rzeczywiście Maicon nabawił się kontuzji i na dodatek występ Adriano jest pod znakiem zapytania :-/.
      edit2: obydwaj Brazylijczycy w wyjściowej jedenastce :D

      Wracając do zakończonego już zimowego okienka transferowego to w ostatnim dniu Inter wypożyczył Dacourta do Fulhamu, a Quaresme do Chelsea. Dacourt skoro nie dostawał szans do grania to dobrze, że poszedł gdzie indziej, ale można by było go od razu sprzedać...
      Quaresma poszedł do Scolariego, który doceniał jego talent gdy trenował Portugalię, tylko, że parę dni później Scolari został zwolniony :E. Mam nadzieję, że będzie mimo to regularnie grał i w lato wróci do Interu w lepszej formie lub się go sprzeda za porządną kasę, bo trochę poszło na ściągnięcie go z Porto...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Dark Wolf ().

    • najbliższe derby będą jednocześnie ostatnimi dla Maldiniego który mając 40 lat kończy karierę po sezonie

      Inter zagra bez kontuzjowanego Maicona, Milan bez Kaki i Nesty dla którego najprawdopodobniej ten sezon już się skończył po tym jak odnowiła mu się kontuzja pleców, sam piłkarz myśli o końcu kariery :|

      a co do transferów Interu to ktoś musi wziąć odpowiedzialność za sprowadzenie Quaresma i Manciniego - powiem tak, jak Inter przegra w dwumeczu z MU to Mourinho może się pakować :)
    • Inter 2:1 Milan

      Od początku mecz był dość wyrównany, w 29 minucie po dośrodkowaniu Maicona Adriano strzelił bramkę... ręką. W 43minucie Inter prowadził już 2:0 po golu Stankovicia. Po rozpoczęciu drugiej połowy wyrażną przewagę mieli już piłkarze Interu i marnowali sporą okazji do strzelenia bramki, zwłaszcza Adriano. Po kontaktowej bramce Pato w 70 minucie Nerazzurri próbowali przede wszystkim utrzymywać się jak najdłużej przy piłce, ale i tak było gorąco pod bramką J. Cesara do samego końca.

      9 pkt przewagi nad Juve i 11 nad Milanem ^^
    • właśnie sobie wróciłem z pubu ^^ , Inter raczej rozczarował, a już na pewno w pierwszej połowie, cały mecz piła przez środek, strasznie wąsko grali, skrzydła Interu w ogóle nie istniały obarczone zadaniami w defensywie ;] , remis uratował dla Interu Julio Cesar - który jak nie teraz to wkrótce będzie najlepszym bramkarzem świata, to co potrafi wyciągnąć to masakra ;)
    • no naprawde macie swietnego bramkarza. C. Ronaldo bombarodwal non stop bramke Interu, a Wasz bramkarz wszystko wyciagal o_o
      jestem pod wrazeniem, chociaz skoro nie mogliscie wygrac u siebie to marnie Was widze w rewanzu na Old Traffold =)
    • Pierwsza połowa to katastrofa. W drugiej przeważali i akcję starali się tworzyć, niestety Adriano zdecydowanie za wolny (w rewanżu powinien w wyjściowej nie grać), a obrona MU mimo, że bez Neville`a, Browna, a przede wszystkim Vidicia sprawowała się świetnie.
      Mourinho w wywiadach przed meczem napawał optymizmem. Myślałem, że ma dobrą taktykę na ten mecz, ale lipa. W Ibrahimoviciu były pokładane duże nadzieję, niestety nie zachwycił swoją grą.
      Vieira nie znalazł się nawet na ławce, nie rozumiem tego. Z Milanem co prawda zagrał tylko gdzieś 15-20 minut, ale ładnie przerywał akcję przeciwników i piłek nie tracił.
      Chodź koniec świata to nie jest, bramki nie stracili (dzięki Cesarowi). Rok temu było gorzej z Liverpoolem 0:2 w Anglii i 0:1 na San Siro.
      Oprócz Cesara nieźle zagrali Santon i Cambiasso.

      będzie 1:1 na Old Trafford INTER gra dużo lepiej na wyjeździe:) pozdrawiam


      Piłkarze MU będą dopingowani przez ok. 70tys. kibiców. Na dodatek zagra pewnie Vidic i może któryś z kontuzjowanych obrońców się wyleczy (nie wiem co im tam jest). Zagrają jeszcze bardziej ofensywnie, na pewno nie jednym napastnikiem jak wczoraj. Będzie raczej jeszcze trudniej niż w Mediolanie, Inter musi zagrać lepiej.
    • Wygramy ten dwumecz :D Nie ma innej opcji :D

      Ale co jest najlepsze w tym pierwszym meczu :

      Trzej kibice Manchesteru United zostali pobici przez czterech fanów Interu Mediolan

      Nawet poza boiskiem jesteśmy lepsi ]:-D
      Mogli nie zaczepiać mieszkańców Mediolanu :E


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on