Inter Mediolan

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepiej jakby Roma nie weszła do finału było by pięknie , a Serie A to już raczej wygram i znowu pojawiły sie spekulacje ze do Interu Mourinho przyjdzie i A.Hleb potwierdził ze chce sie przenieść do Interu wiec jego transfer będzie tylko formalnością .
    • Dark Wolf napisał(a)
      Jak byście ewentualnie zmienili skład Interu?
      Wg mnie trener powinien zostać zmieniony, bo ten nie spełnia oczekiwań ;/. Przydałby się jakiś młodszy pomocnik, który by kierował grą, podawał... Może Quaresma... Wypożyczony Maniche raczej nie spełnia oczekiwań na pomocy zbytnio.
      (.


      W jednym się nie zgadzam Wolfiku :) , Mancini to mimo wszystko trener który święci z drużyną największe sukcesy już od kilkudziesięciu lat :P . W LM wypadają co sezon raczej przeciętnie ale ligę i puchar Włoch zdominowali całkowicie... .

      A środek pola to istotnie największa bolączka :] , niby zawodnicy są ale częste kontuzje i słabsza forma zmusza do zakupu jakiegoś rasowego playmakera :).

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emperor ().

    • rozumiem milosc do Interu ale szacunek do odwiecznego wroga tez powinien obowiazywac, jako kibic Juventusu bholi mnie to ze w tabeli jest bledna nazwa kubu. Nie znam takiego zespolu jak Juwentus
    • Wszyscy docinają Interowi bo na aferze korupcyjnej najwięcej skorzystał :>
      Ze sędziowie itp. ale wiemy jaki jest słaby poziom sędziowania i widziałem ze Inter tez był krzywdzony ...
      Mam nadzieje ze Roma zdobędzie w końcu mistrza a nie v-ce :> Puchar może brać sobie Inter :P

      Roger plotek jest tyle ze daj spokój Ronaldinho juz kilka razy był w Milanie i Interze ;)
    • Za niedługo ostatnia decydująca kolejka. Wszystko mogłoby być już jasne, gdyby Matrix (zgodnie z wolą trenera) nie pchał się do tego karnego. Cóż, nie wydaję mi się, żeby Inter miał to wszystko zaprzepaścić, ale to w końcu piłka.
    • Gdyby zaprzepaścił to by było nieładnie. W sumie Inter coby nie mówić teraz bardziej zasłużył (w skali całego sezonu, bo ostatnio zawodzą) na tytuł niż Roma

      Mam nadzieję że jednak damy radę
    • Skip napisał(a)
      rozumiem milosc do Interu ale szacunek do odwiecznego wroga tez powinien obowiazywac, jako kibic Juventusu bholi mnie to ze w tabeli jest bledna nazwa kubu. Nie znam takiego zespolu jak Juwentus


      Wiem, wiem. Wybacz, ale nie moja wina (przy najmniej nie cała:E). Ta tabela mi się podoba, to taką dałem :). Nie znaczy to, że nie mam szacunku do Juve... >_>. Też byłem zdziwiony tym w, ale zbyt wielkiej uwagi to nie przyciąga.


      Inter ma wygrać i Serie A i Puchar :XP:. Z całym szacunkiem do Romy, ale nie przepadam za tym klubem. :quasi:
    • Inter mistrzem Włoch!!! :top1: :top1: :top1:

      Nerrazurri zwyciężyli z Parma FC 2:0 po golach Ibrahimovica w 62 i 79 minucie. Dziękujemy Zlatan!!!
      Mam nadzieję, że nigdzie Ibry nie sprzedadzą!




      Roma zremisowała z Catania Calcio 1:1, Milan wygrał 4:1 z Udinesse, ale Fiorentina pokonała 1:0 Torino i Milan jest poza LM, ale myślę, że wygra UEFA.
      Pozostaje jeszcze życzyć Interowi wygrania Pucharu Włoch. Finał z AS Roma =) 24 maja w Rzymie :wrr:
    • Inter dalej niepokonany. Kolejne mistrzostwo Włoch. Walka była bardzo emocjonująca, bo w ostatniej kolejce wszystko się rozstrzygnęło. Wielki powrót Ibrahimovica, brawo.
    • Ja się też bardzo cieszę z mistrzostwa Interu. Jeśli chodzi o Włochy to najbardziej lubię ten klub.

      Co do trenera to też mi się wydaje iż zaniża on trochę poziom gry Interu, ale zrobił dla tego klubu bardzo dużo i należy mu się szacunek. Czekamy na podbój Ligi mistrzów, najwyższy czas żeby w niej zabłysnąć.
    • Puchar Włoch jednak nie dla Interu :|.
      W bezpośrednim starciu wicemistrz Włoch zwyciężył z mistrzem 2:1 ( Mexes 36` i Perrotta 54` dla Romy i Pele 60' dal Interu.

      Serwisy informacyjne podając się na włoskie media trąbią, że Jose Mourinho na pewno zostanie trenerem Interu. Poparte jest to niby SMS-em, który został wysłany od Mourinho do piłkarza Chelsea London- Essiena. Nie tak dawno były informacje, że Mancini zostaje... Zobaczymy, ale chciałby Mourinho w Interze. Mogliby przyjść tez Essien i na przykład Carvalho, ale podobno do interu Mourinho miałby ściągnąć Essiena, Drogbe i Lamparda. Ciekawe co z tych informacji(przede wszystkim z głównej) okaże się prawdą... :rolleyes:.
    • Jose Mourinho został oficjalnie trenerem Interu Mediolan - taką informację przekazały władze klubu.
      Były menedżer Chelsea Londyn i FC Porto zastąpi na stanowisku Roberto Manciniego.

      Według włoskich mediów Jose Mourinho może liczyć w Interze na zarobki rzędu 7 milionów euro rocznie.

      No to będzie super sezon ciekawe jakie zmiany wprowadzi do Interu
    • ale i tak brawa dla Manciniego że udało mu się stworzyć mistrzowską drużynę Interu ;) chociaż Inter tak naprawdę skorzystał z degradacji Juventusu i kupił z niego najlepszych zawodników ;)
    • Z tymi piłkarzami z Chelsea to sa plotki i tyle !!!! Prasa wymysla tylko jak juz murinho powiedzial bedzie gora potrzebowal z 2 3 zawodnikow na bank chce quaresme :D
    • Mam jednak nadzieje iz drogba nie dojdzie do Interu bo po co nam on lepiej zeby kupili jak wspomnialem quaresme i Etoo :D to by bylo cos + jakiegos obronce np Carvalho :D
    • ..::Roger::.. napisał(a)
      Mam jednak nadzieje iz drogba nie dojdzie do Interu bo po co nam on lepiej zeby kupili jak wspomnialem quaresme i Etoo :D to by bylo cos + jakiegos obronce np Carvalho :D


      Toż aż strach pomyśleć jak by się spisywała obrona Carvalho - Materazzi. Gdyby byli w formie to praktycznie nie do przejścia :D
    • Z oficjalnych wypowiedzi M.Morattiego:

      Jedynym nowym "zakupem" może być Adriano. Myślę, że do nas wróci. Zlatan i Balotelli? Szwed na razie nie trenuje. Powiedziano mi, że wystarczy dłuższy odpoczynek, a operacja nie będzie potrzebna. Z Balotellim znaleźliśmy porozumienie.


      Tak więc na Eto'o bym sie nie nastawiał - skoro jedyną opcją jego pozyskania była wymiana za Zlatana..Powrót Adriano zamyka wg temat nowych napastników..Co do pomocników to wiadome jest, że odejdzie Stanković..Na jego miejsce zobaczymy kto przyjdzie..Spekulacje na temat Lamparda - wszystko jest możliwe, ale ja sie nie napalam ;]

      Wiadome jest że Jose chce max 2-3 nowych zawodników..Patrząc na historie można sie spodziewać że do końca okna transferowego będziemy żyli w niepewności ;]

      PS. Do Autora - mógłbyś zaktualizować listę zawodników - Coco nie gra od zeszłego sezonu :P

      źródła: fcinter.pl i inter.it
      ..Jeśli nawet przegram i strace wszystko, może wygram wolność..
      best Solo: 1953% ACS: 4895%

      Moderator:
      Starć Tytanów: 11 12 17 18 54 55 Electra Io || Handlu: 17-32
      || Reg. Forum || Reg. ST || Rewiry mod. ST || Reg. Handlu ||

      Chcesz pomóc działowi ST? - złóż podaniena moderatora!