Inter Mediolan

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Skoro Moratti chce odkuć się na kasie to nie ma co myśleć o gwiazdach takich jak Tevez. I nie chodzi już nawet o kasę na transfer, ale o to ile by mu musieli tygodniówki płacić, skoro on na każdym kroku podkreśla, że myśli o powrocie do Argentyny... Najprawdopodobniej Pazzini stanie się podstawowym graczem i też jakoś to będzie :) (no i Roger wyszłoby na Twoje - Włoch w składzie ;) )
      A jeśli już robić koncert życzeń to ja bym widział w Interze Forlana ^^ może i lat trochę już ma, ale przynajmniej pewne jest, że pomoże w walce o występ w lidze mistrzów, bo po sprzedaży Eto nie wiem czy będzie ich na to stać...
    • Według włoskiej "La Gazzetta dello Sport" już dzisiaj zostanie oficjalnie ogłoszony transfer Samuela Eto'o, który przechodzi z Interu Mediolan do Anżi Machaczkała za kwotę ok 40 mln euro. Mi się w to ciągle nie chce wierzyć, że za kasę woli grać w Dagestanie, a nie wygrywać z Interem, przecież jeszcze tyle mógł osiągnąć z obecnym klubem... Najemnik :? . W ogóle w Interze się chyba nie najlepiej dzieje, ostatnio przegrał superpuchar z Milanem - mecz odbył się w Chinach.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emperor ().

    • Eto'o zdobył już gola w Anży Machaczkała, a Inter pozyskał jego następcę.

      Urugwajczyk Diego Forlan będzie grać w najbliższym sezonie w Interze Mediolan. Piłkarz ogłosił tę informację na konferencji prasowej w Madrycie, na której pożegnał się ze swoim dotychczasowym klubem - Atletico


      Co do Eto'o jego przejście lekko mnie dziwi, ale jak się spojrzy na to że ma 30 lat i kase jaką zarobi w jakiś tam sposób można go zrozumieć bo nie ma co się oszukiwać Inter to nie jest klub z którym wywaliczy znów coś wielkiego w europie, a awansować do pucharów może i z Machaczkałem bo budują zespół jak to ma ostatnio miejsce za duże pieniądze ;]

      Inter sprzedał bramkostrzelnego piłkarza za sporą kasę, kupił również bramkostrzelnego za grosze więc wyszedł na tym bardzo dobrze. Zupełnie odwrotnie niż były klub Forlana. Sprzedali swoje największe atuty, bramkarz oraz dwóch napastników i jak dla mnie nawet zakup jednego Falcao tego nie rekompensuje.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • Inter Mediolan oficjalnie poinformował o pozyskaniu na zasadzie wypożyczenia napastnika Lazio Rzym Mauro Zarate. W umowie między klubami zawarta została opcja definitywnego transferu.

      Według nieoficjalnych informacji Inter za roczne wypożyczenie Argentyńczyka zapłaci 2,7 miliona euro. Aby definitywnie wykupić Zarate będzie musiał wyłożyć dodatkowo 15,5 miliona euro. Jeżeli Nerazzurri zdecydują się na to, Zarate pozostanie ich zawodnikiem do czerwca 2015 roku.

      - Jestem zadowolony z przejścia do Interu. To był dla mnie zawsze priorytet, ponieważ to wielki klub, który naprawdę walczył o ten transfer - powiedział Zarate. - Cieszę się, że trafiłem do zespołu, gdzie jest tak wielu Argentyńczyków. Teraz chcę się skupić na treningu i grze - dodał Argentyńczyk.


      Kolumbijski obrońca Nelson Rivas nie jest już zawodnikiem Interu Mediolan. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu. Umowa 28-letniego piłkarza z Nerazzurri obowiązywała do czerwca 2012 roku.

      Rivas przebywał w zespole Interu od 2007 roku, ale od tamtej pory rozegrał zaledwie 16 spotkań w Serie A. W międzyczasie był wypożyczany do Livorno i ukraińskiego Dnipro Dniepropietrowsk.



      Davide Santon jest już oficjalnie zawodnikiem Newcastle United. Włoski obrońca, który na St James Park przeniósł się z Interu Mediolan, podpisał pięcioletni kontrakt.

      Santon w zespole Srok ma zastąpić Jose Enrique, który latem przeszedł do Liverpoolu. - Cieszymy się ze sprowadzenia Davide'a do Newcastle. Jest bardzo dobrym lewym obrońcą, ma doświadczenie reprezentacyjne - powiedział menedżer Newcastle Alan Pardew.

      Zadowolony po podpisaniu kontraktu był także sam zawodnik. - Jestem naprawdę zadowolony z przejścia do Newcastle. Szansa na grę w Premier League przed 50 tysiącami kibiców na St James Park była zbyt atrakcyjna, aby jej nie wykorzystać. Jest to ambitny klub, który chce się rozwijać, a ja chcę mu w tym pomóc - powiedział włoski obrońca.


      Jestem bardzo zadowolony z ostatniego dnia mercato, pięknie się ułożyło.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Diego Forlan nie będzie mógł zagrać w barwach Interu w fazie
      grupowej Champions League. Urugwajczyk będzie mógł zostać ewentualnie
      zgłoszony dopiero do fazy pucharowej.




      Komunikat w tej sprawie pojawił się dziś na oficjalnej stronie Nerazzurrich,
      którzy sami zostali zaskoczeni takim obrotem spraw, ponieważ jeszcze
      przed dwoma dniami Forlan znalazł się na liście piłkarzy zgłoszonych do
      Ligi Mistrzów:



      - Diego Forlan będzie mógł występować w europejskich pucharach w
      barwach Interu od stycznia. Napastnik nie może zagrać w pierwszej fazie
      Champions League, ponieważ jeszcze jako piłkarz Atletico Madryt wystąpił
      w trzeciej rundzie eliminacyjnej rozgrywek Ligi Europy przeciwko
      drużynie Strømsgodset. Po tym dwumeczu Atletico uzyskało awans do
      czwartej rundy, gdzie mierzyło się z portugalską Vitorią Guimaraes, w
      tych meczach Diego jednak już nie zagrał, ponieważ prowadził rozmowy z
      Interem
      – czytamy w oficjalnym komunikacie.



      W tej sytuacji do rozgrywek najprawdopodobniej zostanie zgłoszony Luc
      Castaignos, który pierwotnie został pominięty przez Gian Piero
      Gasperiniego.


      Co za pech... ale nie martwmy się są jeszcze Pazzini, Zarate i wracający do
      świetnej formy Milito, sądzę iż na fazę grupową tych w zupełności
      wystarczy ;)

      Chciałem dodać że to mój pierwszy tutaj post, chciałem napisać że jestem wielkim fanem Nerazzurri Kibicuje im o dobrych paru lat:) :D

      Mam nadzieję że przyjmiecie mnie tutaj hehe :D

      Pozdrawiam Sayid 8-)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sayid. ().

    • Proponuje nie skreslac Luca Castaignosa ten chlopak ma potencjal i jeszcze bedzie z niego duzy pozytek :D Jakby nie patrzec Milito i Forlan maja swoje lata wiec dlugo nie pograja juz max 2, 3 lata . To nie bramkarze :P

      Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z pozostania Sneijdera jak i zakupu Mauro Matiasa Zarate ^^


      edit.

      jednak lipa ;/

      Castaignos nie zagra w miejsce Forlana!

      Po tym, jak okazało się, iż Diego Forlan nie będzie mógł zagrać w Lidze Mistrzów, Inter Mediolan musi pogodzić się z kolejną, złą informacją. Młody holenderski napastnik Nerazzurri nie będzie mógl zastąpić Urugwajczyka w tych prestiżowych rozgrywkach.



      Gian Piero Gasperini zdecydował sie początkowo nie powoływać młodego atakujacego, z uwagi na brak doświadczenia w europejskich pucharach. Gdy stało się jasne, że w fazie grupowej nie zagra Forlan, Inter zdecydował się dać szanse Castaignosowi. Niestety, UEFA zakończyła już zbieranie list i nie wyraża zgody na wprowadzenie korekty przez mediolański zespół.


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Roger^^ ().

    • Postanowiłem wrzucić parę nowinek dotyczących INTERU! :D

      Napoli wyraziło swoje zainteresowanie Rossim, ale także Inter jest
      klubem który prawdopodobnie w przyszłym okienku transferowym powalczy o
      Giuseppe Rossiego, napastnika Villareal i reprezentacji Włoch.

      Piłkarz
      bliski był przejścia do Juventusu lub Napoli, interesowała się nim
      również Barcelona, lecz katalończycy wybrali piłkarza grającego szerzej -
      Alexisa Sancheza. Według doniesień włoskich mediów Inter Mediolan w
      przyszłym okresie transferowym pokusi się o złożenie oferty za tego
      napastnika.


      -Hmm co z tego będzie przekonamy się, ale dobrze by było pozyskać jakiegoś młodego napastnika. Z tego Co pisał wyżej


      "Roger^^" Milito i Forlan długo juz miejsca w Interze nie zagrzeją więc trzeba szukać młodych a przede wszystkim dobrych napastników...


      Rocznica śmierci Giacinto Facchettiego


      5
      rok bez Niego. 4 września 2006 roku odszedł od nas Giacinto Facchetti,
      wielki piłkarz, Prezydent oraz przyjaciel wszystkic h Interistów. Wciąż
      jest jednak z nami, zagościł na stałe w naszych sercach.

      Pamiętamy.


      - [*]

      Galatasaray nie dla Muntariego, Sulley zostaje


      Dzisiaj o godzinie 16 zamknięte zostaje okienko transferowe
      w Turcji, tak więc do tej godziny Sulley Muntari może jeszcze przejść
      do tureckiego zespołu Galatasaray Stambuł. Niestety wiele wskazuje na
      to, że zawodnik z Ghany nie zasili ekipy Fatiha Termina, gdyż Muntari
      zbyt długo zastanawiał sie nad przeprowadzką, wskutek czego Terim
      znalazł innego gracza.


      - Galatasaray zdecydowało się pozyskać Alberta Rierę, więc
      Muntari pozostanie w ekipie Interu Mediolan. Na początku minionego
      weekendu wiedzieliśmy, że nic z tego już nie będzie. Muntari wróci
      dzisiaj ze zgrupowania kadry i postaramy się opracować nową strategię
      odnośnie jego ewentualnego transferu, który prawdopodobnie będzie miał
      miejsce w styczniu
      - powiedział agent zawodnika.


      Inter już dawno doszedł do porozumienia z władzami Galatasaray, które
      miało przelać na konto Interu 6 mln €, a sam zawodnik inkasowałby 2,5
      mln € rocznie, jednak Sulley niezbyt wiedział co zrobić z całą tą
      sytuację. Tego lata, Muntari hurtowo odrzucał oferty wielu klubów m.in. z
      Turcji, Grecji, Hiszpanii czy też Anglii.


      - Moim zdaniem Sulley pogubił się w tym wszystkim i nie wiedział co robić, Miał taką okazje pograć gdzie indziej a tu lipa... W Interze cięzko mu bedzie się przebić do I-ego składu...

      Zdegustowany Moratti zwolni Branke?


      Ostatnia wiadomość mówiąca o tym iż Diego Forlan
      przynajmniej do stycznia nie zagra w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów
      nieco poddenerwowała właściciela Nerazzurrich Massimo
      Morattiego. Prezes winą obarczył przede wszystkim dyrektora technicznego
      Marco Brance, który za swój błąd może bardzo gorzko zapłacić...


      Zdaniem turyńskich gazet sportowych Massimo Moratti od kilku dni
      zastanawia się nad zwolnieniem Branci z dotychczasowo pełnionego
      stanowiska. Ponadto wiele mówi się, że ten ponoć był wielkim
      zwolennikiem sprowadzenia na Stadio Giuseppe Meazza byłego trenera Genoi Gian Piero Gasperiniego, co również w świetle prezesa stoi na niekorzyść działacza.


      Jak donosi jedno z turyńskich źródeł, mediolański Inter upatrzył
      sobie dwa nazwiska na potencjalnego następcę 46-letniego Włocha. O dziwo
      wśród nazwisk znalazło się miejsce dla poprzedniego szkoleniowca
      Interu, a obecnego dyrektora sportowego Paris Saint-Germain - Leonardo,
      który w razie powrotu objąłby funkcję podobną do tej pełnionej w Paryżu.
      Póki co jednak bardziej prawdopodobną opcją wydaje się były pracownik
      mediolańczyków Gabriele Oriali. Z uwagi na wszystkie incydenty związane z
      odejściem Brazylijczyka, kandydatura Orialiego z pewnością bardziej
      przypadnie do gustu "czarno-niebieskim" kibicom.


      Na ile w najnowszych doniesieniach prawdy? Dowiemy się niebawem.
      - No ciekawe jak cała sytuacja rozwinie się dalej...

      Dziękuje za przeczytanie mojego posta :D Z Czasem dodan nowe nowinki dotyczące naszego ukochanego klubu INTERU! :super:
    • jest źle , a nawet bardzo źle, na trzy rozegrane mecze w serie A oglądałem dwa, w tym dzisiejszy przegrany z beniaminkiem 1:3 i powiem Wam, że jak kibicuję Interowi od 10 lat tak słabej drużyny i tak fatalnego początku sezonu nie pamiętam :] , zespół ma problemy z płynnym wyprowadzaniem akcji, nie potrafi utrzymywać się przy piłce, wygląda na przemęczony i nie przygotowany do sezonu, pomocnicy nie podłączają się na czas do akcji ofensywnych, skrzydła niemal nie istnieją. strasznie dużo faulują, wydaje mi się, że tacy zawodnicy jak Obi, Nagatomo czy Ranocchia mogliby mieć miejsce w wyjściowej jedenastce ale chyba w jakimś zespole z polskiej ekstraklasy ;], Zanetti - bez urazy, wiadomo, że to grająca legenda, ale każdy kiedyś musi zawiesić buty na kołku, 38 lat, jest już cieniem samego siebie, a co do Forlán to dzisiaj jak dostał piłkę to zazwyczaj już po kilku sekundach leżał na murawie jej pozbawiony, nie wiem co się z nim dzieje :O :quasi:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emperor ().

    • Szczerze to dzisiejszy Inter to poziom Podbeskidzia czy Bełchatowa. Mógłby mieć problem w naszej lidze, ale i tak najlepszym aktorem tak aktorem, który udawał, że jest piłkarzem zawodowym był Argentyńczyk DIEGO MILITO. Nie wiem czy mu się tak nie chciało, ale jego dobre podanie do najbliższego kolegi w 99% trafiało do rywala czy było to podanie na 2m czy na 10m efekt ten sam. Jedyny jego plus to wywalczony wolny w drugiej połowie i to WSZYSTKO !!!!. Coachu może się pakować chyba. Cóż po erze Mou Inter rozsprzedał swój dorobek na drobne.
      Ciekawe naprawdę co by było jakby Inter grał w naszej marnej lidze :D
      Menelinho
    • Skład aż tak bardzo się nie zmienił, więc o wystrzedawaniu dorobku nie ma raczej mowy. Jeżeli spojrzymy na skłąd z finały LM ze składem z ostatniego meczu z Novarą

      LM:
      Júlio César - Maicon, Lucio, Walter Samuel, Christian Chivu - Javier Zanetti, Wesley Sneijder, Esteban Cambiasso - Samuel Eto'o, Diego Milito, Goran Pandev


      Novara:
      Julio Cesar - Cristian Chivu, Lucio, Yuto Nagatomo, Andrea Ranocchia - Javier Zanetti, Esteban Cambiasso, Wesley Sneijder, Luc Castaignos - Diego Forlan, Diego Milito


      widać że skład zmienił się w niewielkim stopniu bo taki Nagatomo gra z konieczności, kontuzjowany jest Maicon i gdy wyzdrowieje na pewno wróci do pierwszej 11. Dejan Stanković i Thiago Motta również sa kontuzjowani. Samuel to ten sam poziom vo Ranocchia. Z Pandeva cokolwiek wycisnąć potrafił tylko Mourinho a i tak był tylko średniakiem. Forlan musi się po prostu przyzwyczaić do ligi i klubu. Milito miał sezon życia i tyle. Ale ogólnie problem Interu po edejściu Mourinho leży chyba w tym iż zawodnicy po tym jak mieli z nim doczynienia niezbyt chętnie podchodza do jego następców. Benitez okazał się niewypałem a dwaj dwóch pozostalych trenerów można chyba traktować jak strzał w swoje kolano.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • Pandeva już chyba nie ma w Interze, odszedł w tym okienku, chociaż nie jestem pewny do końca a sprawdzać mi się nie chce

      biorąc pod uwagę, że Inter wtopił pierwszy mecz w LM i przegrał z MIlanem o Superpuchar to rzeczywiście chyba nie dni a godziny obecnego trenera są policzone


      Claudio Ranieri zajął miejsce zwolnionego w środę Gian Piero Gaperiniego na stanowisku trenera piłkarzy Interu Mediolan

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emperor ().

    • Pandev na wypożyczeniu. Nagatomo jest lewym, a nie prawym obrońcą. CO do meczu z Napoli jedyne słowo które przychodzi na myśl to skandal. Sędzia oszukał nas. Dał karnego, mimo że faul był z 1 metr przed polem karnym. Czerwona dla Obiego z kapelusza. Ale nie ma się co dziwić. Ten sędzia w 16 prowadzonych meczach Interu dał nam 7 czerwonych kartek...Do tego z Florencji, a wiadomo jak tam nie lubią Interu. Do 41 minuty graliśmy świetnie i mogliśmy wygrać to spotkanie, ale z sędzią nie wygrasz. Mam nadzieję, że Moratti zrobi coś z tym, bo tak nie może być.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Josip Ilicic wciąż przyciąga swoją grą uwagę największych włoskich klubów. Jednym ze zwolenników jego talentu jest Inter Mediolan, który być może w zimowym okienku transferowym zdecyduje się na przedstawienie swojej oferty.

      Słoweniec trafił do Palermo przed poprzednim sezonem, gdy sycylijski klub pozyskał go z Mariboru, z którym wcześniej walczył w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Ilicic okazał się strzałem w dziesiątkę i szybko pokazał swój talent szerszemu gronu odbiorców.

      Latem o wykupienie go z Palermo starało się kilka zespołów, w tym właśnie Inter, ale Palermo podpisując z zawodnikiem przedłużenie kontraktu dało jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowane rozmowami na temat jego sprzedaży.

      Sygnały te nie odstraszyły jednak przedstawicieli Interu, którzy po słabym starcie rozgrywek będą szukać zimą niezbędnych wzmocnień kadrowych.

      Oby ten transfer doszedł do skutku. Może ktoś przejąłby stronkę i zrobił jakieś uaktualnienie składu jak i pucharów?
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Inter ma rozpocząć budowę w 2012 roku, a zakończyć ją w 2014 roku. Dużo czytam na temat Interu, bo jestem redaktorem na stronie fcinter.pl, więc wiem co się dzieje. Dodatkowo Inter dzięki temu obiektowi ma zarabiać na czysto ponad 100 mln euro rocznie. Sam stadion ma kosztować 300 mln.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PDW ().

    • 10 punktów straty mamy. Po 16 kolejce możemy przesunąć się na 5 pozycję, warunkiem jest strata punktów przez Palermo, które gra na wyjeździe z Catanią(Palermo poza swoim terenem zdobyło ledwie 2 pkt w lidze) oraz Napoli będzie podejmować zawsze groźną Romę.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Kolejna niezła kolejka dla nas. Inter wygrywa z Lecce 4:1. Świetne spotkanie Nagatomo(kolejny dobry mecz), Alvareza i Forlana. Widać, że coś się dzieje. Walczymy o pierwszą trójkę!

      Tutaj akcja charytatywna o której możecie przeczytać na stronie fcinter.pl

      fcinter.pl/news/14314-akcja-charytatywna-podsumowanie
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PDW ().

    • Mercato jeszcze nierozpoczęte, a można powiedzieć, że Cristian Chivu jest bardzo rozchwytywany. Dziś informowaliśmy o chęci pozyskania go przez Real Madryt, a do walki o Rumuna włącza się jeszcze Liverpool.

      The Reds dołączają do grona klubów takich jak: Ajax, Real, Manchester City, Napoli, czy Genoa. Kluby te, chcą wykorzystać to, iż kontrakt Cristiana wygasa w czerwcu 2012, więc styczniowe mercato jest jedyną szansą dla Interu na zarobienie jakiś pieniędzy.

      Trener Dalglish szuka na rynku lewego obrońcy, ponieważ kontuzji nabawił się Jose Enrique.

      Kto wie, może w styczniu odejdzie Książę Transylwanii?:)
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Witam :D

      Dodam coś od siebie bo widzę że temat INTERU wymiera a to nie dobrze... aż tak miło Kibiców Nerazzurri mamy XD

      Chciałbym wstawić parę wiadomości dotyczących zbliżających się DERBÓW MEDIOLANU!

      Już w niedzielę 155. derby Mediolanu w historii Serie A

      Wszystkie spotkania:

      Rozegrane: 154
      Zwycięstwa Milanu: 49
      Remisy: 49
      Zwycięstwa Interu: 56
      Najwyższe zwycięstwo Milanu: 6:0
      Najwyższe zwycięstwo Interu: 5:1


      Milan i Inter w historii Serie A:

      Zwycięstwa: 1239 - 1303
      Remisy: 771 - 746
      Porażki: 560 - 580
      Zdobyte bramki: 4227 - 4421
      Stracone bramki: 2606 - 3672


      Zdobyte trofea:

      Mistrzostwo Włoch: 18 - 18
      Puchar Włoch: 5 - 7
      Superpuchar Włoch: 6 - 5
      Puchar Europy/Liga Mistrzów: 7 - 3
      Puchar UEFA/Liga Europejska: 0 - 3
      Puchar Zdobywców Pucharów: 2 - 0
      Superpuchar Europy: 5 - 0
      Puchar Interkontynentalny/KMŚ: 4 - 3


      Życzę wszystkim Kibicom Interu udanego i fascynującego oglądania meczu XD :evil:

      FORZA INTER