Inter Mediolan

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dodajmy do tego 2 Superpuchary i KMŚ.


      Niesamowite osiągnięcia :roll:

      Z Pucharu Króla odpadliśmy różnicą 1 bramki, w 1/2 LM też.


      Wow, to naprawdę była różnica jednej bramki? Niesamowite. Barcelona nawet jak przegrywa to w wielkim stylu!

      Tylko tam Inter miał autobus w bramce i niesamowitego farta.


      Chyba wyrzucę wszystkie moje medale - są nic nie warte, świadczą nie o tym że byłem lepszy a o tym że miałem fart.

      Albo zawodnicy Interu są tacy delikatni i po jednym ciężkim sezonie dają ciała, albo metody treningowe Rafy Beniteza były dla nich zbyt ciężkie...


      Wpadłeś ponapinać, nie? Daj sobie spokój, kluby piłkarskie mają lata lepsze i gorsze a Barcelona nie jest w tym odosobniona. Nie jestem sympatykiem Interu ale jakoś tak nieprzyjemnie patrzeć na takie bzdury. Inter w poprzedniej edycji LM pokonał Barcelonę i należałoby się z tym pogodzić a nie usprawiedliwiać za pomocą kosmicznych argumentów.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Narcystyczny ().

    • Co z tego, że pokonał Barcelonę? To, że z piłkarzy zeszło powietrze w tym sezonie (co jest również wina kontuzji) to jest prawda :)

      Jeżeli nie masz ŻADNYCH argumentów to nie zaczynaj dyskusji.
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • Co z tego, że pokonał Barcelonę?


      To że był lepszy w tym meczu? To odpowiedź na kwestionowanie tego faktu.

      To, że z piłkarzy zeszło powietrze w tym sezonie (co jest również wina kontuzji) to jest prawda :)


      Jakoś nie bardzo Inter mnie interesuje, wiem jedynie że słabo stoi w tabeli. Zakwestionowałem twierdzenia że Interowi forma spadła? Nie? To może czytać trzeba :)

      Jeżeli nie masz ŻADNYCH argumentów to nie zaczynaj dyskusji.


      A jaki można mieć argument w tym temacie?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Narcystyczny ().

    • Forum jest od dyskutowania, dyskusja opiera się na argumentach.
      No, więc nie ma po co pisać skoro ich nie ma, prawda?

      Inter zagrał w meczu z Barceloną o wiele lepiej taktycznie i chyba każdy to wie, więc już nie ma co tego roztrząsać.
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • Forum jest od dyskutowania, dyskusja opiera się na argumentach.
      No, więc nie ma po co pisać skoro ich nie ma, prawda?


      Nie tylko, forum służy także wymianie informacji a to nie to samo co dyskusja. Poza tym, początkiem dyskusji może być jakaś teza? Może. Można wtedy pisać bez argumentu? Można. A póki co to Ty napisałeś nie odnosząc się do czegokolwiek i rzuciłeś "jak nie masz argumentu to nie pisz" - śmieszne, nie?
    • Inter powoli odzyskuje formę (choć nie równowagę, dużo bramek traconych), akurat na bardzo istotny okres. Mecz z Romą był bardzo ciekawy, genialnie jak w poprzednim sezonie grał Sneijder, pod ręką Leonardo ciąg na bramkę ma cała drużyna. Dziś mecz z Juve, potem dwumecz w LM z Bayernem, w Pucharze Włoch trzeba będzie walczyć w półfinale z Romą. Ten sezon na pewno nie jest stracony, ale wszystko będzie się decydowało z każdym meczem. Obrona któregokolwiek tytułu będzie ciężka, a obrona wszystkich 3 niemal niemożliwa, ale z matematycznego punktu widzenia jest nadal wykonalna. W Serie A przewodzi Milan który ostatnio gubi sporo punktów i rozpędzony Inter w końcu powinien go minąć.

      Podsumowując: nie jest źle :)
    • Mecz o dziwo ładny, nie zabrakło w nim niczego, widac było siłę Byernu w ofensywie, Inter trochę dziwnei grał, broniąc się przez większą częśc meczu, choc sytuację dogodne miał i to kilka.
      Do pana powyżej, sztuka bramkarza jest tak się ustawic żeby w niego trafiali ;). Co do Gomeza, będąc trenerem wolałbym jego, strzelającego po 20 takich "klusek" jak wczoraj, niż np ogromnie przepłaconych Benzeme, Torresa :D czy niewidocznego Adebayora 8-)

      Nie wiem, kibic Realu zaczyna się bac, w końcu jeden z 3 przeklętych stadionów prawie zdobyliście ( Lyon ), ten najdłużej nie zdobyty w LM nie gra ( Turyn ), został tylko Bayern, który może byc groźny :D
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Mecz fajny, Louis Gustavo się pokazał ładnie, Kraft także. I ciekawa sprawa - który to już raz Robben w ostatnich minutach decyduje się na strzał z dystansu i albo strzela albo ktoś dobija? Deja vu zawsze mam wtedy.

      Ogólnie Bayern Monachium ma świetny skład. Trzech klasowych napastników z czego jeden młody jeszcze pewnie dużo pokaże. Niesamowici skrzydłowi - Robben i Ribery, o nich chyba mówić nie trzeba. Schweinsteiger w środku - dla mnie to taki drugi Gerrard albo Lampard. Jest jeszcze Altintop, świetny piłkarz (choć ostatnio chyba nie najlepiej gra) Lahm - mobilny obrońca, odpowiednik Maicona albo Daniego Alvesa. Bramkarze również bardzo dobrzy. Mocna ławka, sporo talentów. Tylko ogół obrony nie jest jakiś wybitny. Skompletowanie takiego składu bez zadłużania klubu budzi uznanie, przynajmniej u mnie. Nie dziwi mnie więc ich obecność w poprzednim finale LM, nie zdziwi i teraz.

      pewnie fuksiarsko wejdą dalej jak to Niemieckie zespoły mają w zwyczaju...


      Jak się ogląda LM od kilku lat to takie się wnioski wyciąga. A Mario Gomez jest jednym z najlepszych napastników na świecie, nie wiem czego od niego chcesz :p
    • lordigla napisał(a):

      Do pana powyżej, sztuka bramkarza jest tak się ustawic żeby w niego trafiali ;). Co do Gomeza, będąc trenerem wolałbym jego, strzelającego po 20 takich "klusek" jak wczoraj, niż np ogromnie przepłaconych Benzeme, Torresa :D czy niewidocznego Adebayora 8-)
      Nie wiem, kibic Realu zaczyna się bac, w końcu jeden z 3 przeklętych stadionów prawie zdobyliście ( Lyon ), ten najdłużej nie zdobyty w LM nie gra ( Turyn ), został tylko Bayern, który może byc groźny :D


      Spokojnie i na niego przyjdzie pora :) . Co do sztuki bramkarza oh ah kurde nie wiedziałem tego :quasi:

      Narcystyczny napisał(a):


      pewnie fuksiarsko wejdą dalej jak to Niemieckie zespoły mają w zwyczaju...

      Jak się ogląda LM od kilku lat to takie się wnioski wyciąga. A Mario Gomez jest jednym z najlepszych napastników na świecie, nie wiem czego od niego chcesz :p


      Ta jasne chyba od końca najlepszym napastnikiem - ja po prostu nie wiem co w nim widzicie bo ja w nim nic ciekawego nie widzę. Ogólnie nie cierpię takich typów którzy tylko dobijać potrafią -_-
    • Ja w nim widzę co powinien miec każdy napastnik - skutecznośc. Bo do tego są, nie paraduje jak lalunia z żelem na głowie, nie dostaje nie zasłużonych nagród jak messi etc tylko strzela bramki i taka jego rola :D Cytat "najlepszy od końca" jest trochę dziecinny ;) używaj ajkichś inteligentniejszych zwrotów ;)
      Obrona Baternu ma tę zaletę że na środku gra nominalny defensywny pomocnik - Tymoshchuk, co świadczy o tym jak van Gaa potrafi ich ustawic.
      Inter znów słąbo, Eto'o zatracił instynkt snajpera, co pokazał już w derbach Italii, więc może byc Mediolańczykom cokolwiek zdziałac w tej edycji LM bardzo trudno
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Inter wcale nie zagrał tak słabo ;) Również miał wiele okazji ale świetnie bronił Kraft (albo jak kto woli piłkarze strzelali prosto w niego :lol:). Mecz mógł się podobać bo była akcja za akcję i tak na prawdę najlepszym (z punkty widzenia kibiców) i najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis 3-3. Czekam na rewanż i mam nadzieję że widowisko będzie podobne do tego (oby tylko było więcej goli;)).
    • Co do sztuki bramkarza oh ah kurde nie wiedziałem tego :quasi:


      Mówiłeś że strzelali w niego więc widziałeś.


      Ta jasne chyba od końca najlepszym napastnikiem - ja po prostu nie wiem co w nim widzicie bo ja w nim nic ciekawego nie widzę. Ogólnie nie cierpię takich typów którzy tylko dobijać potrafią -_-


      Ja zawsze miałem Gomeza za bardzo porządnego zawodnika który jest pewnym egzekutorem, kiedy idzie sam na sam z bramkarzem to bramka jest pewna. Szybki, silny, dobry technicznie - nie bez powodu jest w czołówce napastników i trzeba za niego wyłożyć grube pieniądze. A skoro nie cierpisz tych którzy dobijają to chyba bardzo mało piłkarzy lubisz, z pewnością lepiej jest wtedy piłkę zostawić albo wybić na aut?
    • Bayern przegrał na własne życzenie. Przy stanie 2:2 mieli dwie setki: jedna, kiedy wychodzili trójką na dwóch obrońców, druga, kiedy Ribery będąc sam na sam z bramkarzem zamiast podać w bok, sam strzelił. Więc jeśli chcą mieć pretensje do kogokolwiek to tylko do siebie. I nie oszukumy się, Inter nie zasługuje na 1/4.
    • Na ogromnym farcie Inter przeszedł ( spalonego przy pierwszej bramce chyba tylko liniowy nie widział) ale winny jest Bayern bo mógł ten mecz wygrać żeby nie brak skuteczności. Swoją drogą ciekawe że Bawarczycy strzelali gole z przypadku kiedy praktycznie mieli może pół sytuacji a gdy mieli naprawdę dobrą okazje nie potrafili strzelić .
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Inter fuksem ale jednak przeszedł. Bayern jest sam sobie winien, fatalna skuteczność przy masie okazji wypracowanych no i jak zwykle obrona ala "dzieci we mgle". Inter wykazał się po prostu cwaniactwem i doświadczeniem.
    • Odświeżam temacik:)
      Transfer pomocnika FC Genoi, Juraja Kucki do Interu Mediolan jest wysoce możliwy. W tej chwili wszystkie strony dogadują ostatnie kolejne punkty umowy, na której podpis słowacki 24-latek złoży już wkrótce. Ponadto Inter w obecny okienku transferowym pozyskał Alvareza, Castaignosa, Viviano, Jonathana.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Sneijder jak i Eto to ważni piłkarze, lecz Holendra byłoby zdecydowanie trudniej zastąpić. Anżi chce dać Interowi 30 mln, średnia oferta jak za takiego zawodnika. Inter ma już małe długi patrząc na inne kluby(tylko 100 mln), lecz to Moratti kasy ma coraz mniej dlatego sprzedaż gwiazd wcale nie dziwi.

      Wesley Sneijder wypowiada się prawie codziennie, dodając nowy rozdział do sagi o jego przyszłości. W wywiadzie dla holenderskiej gazety uspokoił kibiców Nerazzurri i wyjaśnił swoje słowa, wypowiedziane kilka dni wcześniej.

      Inter powiedział, że jest gotów rozpatrzeć dobre oferty za jakichkolwiek piłkarzy, jeśli one przyjdą. A niedawno klub po raz pierwszy publicznie oznajmił, że potrzebuje pieniędzy. W naszej drużynie jest wielu prawdziwych mistrzów, od Samuela Eto'o zaczynając, dlatego jasne, że ktoś zawsze chce ich kupić. Nie przygotowuję się do żadnego transferu. Może się wydawać, że klub chce mnie sprzedać, ale to nie odpowiada prawdzie. Ani z MU, ani z City, ani z żadnym innym klubem niczego nie było. Gram w Interze i przygotowuję się do nowego sezonu, jak zwykle. 31 sierpnia będę widzieć przed sobą tych samych kolegów z drużyny, choć wiem, że plotki będą się pojawiać do ostatniej sekundy, ale już do tego przywykłem.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Eto'o od samego przyjścia sprawiał na mnie wrażenie najemnika. Grał świetnie, dzięki za jego grę, na transferze Inter jakoś specjalnie nie traci. Dobrze by było gdyby ktoś za niego przyszedł, słyszałem o kolejnym najemniku na to miejsce - Tevezie.
    • Ja bym widzial jakiegos Wlocha w skladzie w koncu wloski klub no i moim zdaniem G.Rossi ^^



      Ernesto Paolillo, dyrektor sportowy Interu Mediolan wypowiedział się na temat gwiazd, które mogą opuścić, bądź zasilić formacje ataku Interu Mediolan.




      -Eto’o? Odchodzi, przenosi się do rosyjskiego klubu. Tevez? Nie ma na to szans.


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Roger^^ ().