Inter Mediolan

    • Jak donoszą dziennikarze ReteRete24 najbliższy współpracownik Marco Branki - Piero Ausilio - skontaktował się z agentem Simona Kjaera, aby zapytać czy duński obrońca byłby zainteresowany ewentualną przeprowadzką do Mediolanu.

      Mikkel Beck dał działaczom Interu zielone światło, wobec czego w ciągu kilku najbliższych dni Nerazzurri najprawdopodobniej sformułują oficjalną ofertę za 21 – letniego stopera i przedstawią ją prezydentowi Palermo – Maurizio Zampariniemu.

      Główny sternik Sycylijczyków wycenia jednego ze swoich fundamentalnych zawodników na około 18 mln euro, jednak Branca będzie starał się nieco zmniejszyć tę kwotę włączając do transakcji Rene Krhina. Rosanero od dawna interesują się utalentowanym Słoweńcem, co powoduje, że mogą zgodzić się na jego angaż w ramach części spłaty za Kjaera. Mistrzowie Włoch nie chcą jednak definitywnie tracić praw do karty Krhina, dlatego zawodnik trafiłby do Palermo tylko i wyłącznie na zasadzie współwłasności.

      Duński obrońca znajduje się na liście życzeń nowego trenera Interu – Rafaela Beniteza. Sprowadzenie go nie będzie jednak łatwe, ponieważ faks Zampariniego jest aż czerwony od kolejnych ofert, które z całej Europy spływają do klubu z Sycylii. Zainteresowanie zawodnikiem wyrażają miedzy innymi takie kluby jak Manchester United, Arsenal, Tottenham czy Werder Brema.

      W minionym sezonie Kjaer zagrał w 35 meczach swojego zespołu, w których zdobył dwa gole.


      Mam nadzieję że kupimy go. Lucio i Samuel mają 32 lata a trzeba odmładzać skład. Bonucci lub Ranocchia do tego i mamy obronę na najbliższe parę lat. Inter również interesuje się Bastosem i Mascherano. Ponoć już do zespołu dołączy na dniach młody utalentowany obrońca Matias Aguirregaray.
      pzdr
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • uważam, że Rafaela Benitez to najlepsza osoba w tym momencie dla Interu, świetny wybór, zawsze ceniłem go wyżej niż Portugalczyka, z transferami zaczekajmy, zobaczymy czy Inter kogoś straci, mogą odejść Maicon i Cambiasso, lista zawodników którzy obecnie są łączeni z Interem jest ogromna :)
    • Widzę że nikt tutaj nie zagląda...
      Inter wygrał dużo słabszym składem z Man City. 3:0 na dodatek rezerwami i młodzikami robi wrażenie na takim zespole gdzie grają bracia Toure i inni świetni piłkarze. Inter przeważał i grał bardzo ładnie. Cordoba który był przymierzany do Fiorentiny pokazał klasę. Zawodnik meczu wg. wyłączył z gry Adebayora. Mam nadzieję że częściej będziecie odwiedzać ten temat.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Sierżant Zimny Lód napisał(a):

      Widzę że nikt tutaj nie zagląda...
      Inter wygrał dużo słabszym składem z Man City. 3:0 na dodatek rezerwami i młodzikami robi wrażenie na takim zespole gdzie grają bracia Toure i inni świetni piłkarze. Inter przeważał i grał bardzo ładnie. Cordoba który był przymierzany do Fiorentiny pokazał klasę. Zawodnik meczu wg. wyłączył z gry Adebayora. Mam nadzieję że częściej będziecie odwiedzać ten temat.


      Patrząc na składy to eksperymenty były w obydwu drużynach i MC od 22 minuty grał w 10 więc moim zdaniem przesadzasz...
    • Man City grało w 10 ale to oni mieli świetnych zawodników a nie my...Inter grał w mocno eksperymentalnym składzie a Man City bez Teveza i Robinho(jeżeli można go uznać za zawodnika pierwszego składu). W 10 świetnych piłkarzy daliby radę z młodzianami i rezerwowymi...A tak nie było. Przynajmniej Man City nie powinno było przegrać aż 3:0...
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Sierżant Zimny Lód

      Zanetti, Cordoba, Materazzi, Chivu, Cambiasso, Stankovic, Mancini, Pandev, Eto'o, Castellazzi, Obinna - to są Twoim zdaniem chłopcy do bicia którzy nie potrafią grać w piłkę ? :quasi:


      a MC wypróbował w całym meczu 8 obrońców... no rzeczywiście mało eksperymentalny skład :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • tylko ja Ci wymienię piłkarzy którzy nie grają w podstawowym składzie...
      Cordoba, Matrix, Chivu, Stanković, Mancini(ten to jest dopiero słaby...), Pandev(w nowym sezonie może już grać w podstawowym składzie) Castellazzi, Obinna...Ja mówię że graliśmy rezerwami i młodzieżą!! Cuchu, Zanetti i Eto'o to zawodnicy z pierwszego składu. Z tego co pamiętam to Kameruńczyk grał parę min...
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Chivu, Stankovic - to raczej zmiennicy którzy grają niemal w każdym meczu więc są również podstawowymi piłkarzami, tak samo jak Pandev. Eto'o pojawił się na boisku w 62 minucie... Reszta to może i rezerwowi ale w każdym momencie mogą grać w pierwszym składzie i są takimi samymi gwiazdami jak reszta, a robisz z nich nie wiadomo jakich cieniasów...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • ja z nich nie robię cieniasów ale mecze zaczynają od ławki. Jeżeli piłkarz wchodzi na 30 min gry to uznajesz go za podstawowego zawodnika?? To chyba źle się rozumiemy...Eto'o grał 28 min i miał jakiś wpływ na grę? nie sądzę...Podczas jego gry padł tylko jeden gol strzelony z dystansu...
      edit//czy ty robiłbyś cieniasów z zawodników ze swojego ulubionego klubu?I jeżeli sądzisz że Obinna to taka sama gwiazda co Eto albo Milito to się mylisz...
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PDW ().

    • Chivu, Stankovic, Pandev przecież grają też od pierwszych minut, nie w każdym meczy grzeją tylko ławę i są takimi samymi gwiazdami jak Milito czy Eto'o. Reszta niewiele odstaje... I pytanie za 100 punktów, to po co Eto'o w ogóle wchodził skoro niby miał zerowy wpływ na grę ? :quasi: A nie zdajesz sobie sprawy może z tego ale robisz z nich cieniasów. Ostatni mój post w tej sprawie bo dalsza dyskusja jest bez sensu.
    • Sierżant Zimny Lód napisał(a):

      Man City grało w 10 ale to oni mieli świetnych zawodników a nie my...Inter grał w mocno eksperymentalnym składzie a Man City bez Teveza i Robinho(jeżeli można go uznać za zawodnika pierwszego składu). W 10 świetnych piłkarzy daliby radę z młodzianami i rezerwowymi...A tak nie było. Przynajmniej Man City nie powinno było przegrać aż 3:0...


      Robinho nie grał w Man City co najmniej pół roku, może rok - siedział na wypożyczeniu w Brazylii
      więc co on ma do podstawowego składu ;p

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Black Grucha napisał(a):

      Sierżant Zimny Lód napisał(a):

      Man City grało w 10 ale to oni mieli świetnych zawodników a nie my...Inter grał w mocno eksperymentalnym składzie a Man City bez Teveza i Robinho(jeżeli można go uznać za zawodnika pierwszego składu). W 10 świetnych piłkarzy daliby radę z młodzianami i rezerwowymi...A tak nie było. Przynajmniej Man City nie powinno było przegrać aż 3:0...


      Robinho nie grał w Man City co najmniej pół roku, może rok - siedział na wypożyczeniu w Brazylii
      więc co on ma do podstawowego składu ;p

      'pokazanie' jaki ten inter jest ech i ach...
      nie oszukujmy sie, gdyby man city wyprowadzilo ciezkie dziala, to z pewnoscia wynik bylby inny ;p
    • Inter teraz będzie grał o Superpuchar z AS Romą.

      Mecze bezpośrednie o Superpuchar Włoch:

      2006/07 Inter - Roma 4-3 97' Figo, 13' Mancini, 65' Crespo, 25' Aquilani, 74' Vieira, 34' Aquilani, 44' Vieira

      2007/08 Inter - Roma 0-1 79' De Rossi (pen)

      2008/09 Inter - Roma 8-7 a.pens. (2-2) 18' Muntari, 57' De Rossi, 84' Balotelli, 92' Vucini
      Źródło: fcinter.pl
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Superpuchar dla Interu, 3:1 po golu Pandeva i 2 bramkach Eto'o. Meczu nie mogłem oglądać, ale podobno to Mediolańczycy, którzy wyszli w podstawowym składzie identycznym jak na finał LM, przeważali przez prawie całe spotkanie. Na razie więc Inter zebrał 4/4 trofea i być może uda mu się powtórzyć niesamowity (zdawałoby się nawet niepowtarzalny) wyczyn Barcy z poprzedniego sezonu. Ja sam wolałbym jednak żeby Inter jako pierwszy obronił LM, może być nawet kosztem Superpucharu Europy i MŚ.
    • Trudno będzie obronić. Klątwa nadal trwa i gdy Juventus był blisko powtórzenia tego sukcesu to przegrali z Borussią 3:1. Zresztą turyńczycy byli 3 razy z rzędu w finale. Inter zdobył dwa z trzech goli po błędach piłkarzy AS Romy. Cieszy że potrafimy wykorzystywać takie sytuację.
      Teraz czekamy na Superpuchar Europy!
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Jak spekulowano od zakończenia Klubowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, Inter Mediolan zwolnił trenera Rafaela Beniteza. Klub poinformował o tym fakcie za pośrednictwem swojej strony internetowej.


      KMŚ udało się wygrać ale Inter gra tragicznie. Jak dla mnie to Inter udowadnia że poprzedni sezon to sukces Mourinho a nie klubu, nie go to i podobnych sukcesów nie będzie. ;) Trzeba również przyznać, że z Benitezem ostatnio jest coś nie tak, słaba gra Liverpoolu teraz Interu.
    • Wiemy że twoja wiedza na temat footballu kończy się na klubie Barcelona i twój post po prostu mnie rozśmiesza. Sukces Mourinho? Czy to on latał na boisku? Nie sądzę. Jakbyś chociaż troszkę przyjrzał się sytuacji Interu to byś wiedział że nas spotkała plaga kontuzji. Mourinho jest w zasadzie teraz winowajcą tego stanu rzeczy. Wypaleni, i mocno wykorzystywani w poprzednim sezonie. Coutinho zawodnik który miał być rezerwowym dzięki kontuzjom stał się podstawowym zawodnikiem, a ma ledwo ukończone 18 lat... Grant czy ty uważasz iż Benitez to słaby trener? 2 mistrzostwa Hiszpanii z Valencią, Puchar UEFA, LM i parokrotne bycie w półfinale/finale tychże rozgrywek. Benitez na transfery dostał okrągłe zero a Mourinho? Miał 50 mln w poprzednim okienku z Ibry_Eto, a jeszcze wcześniej kupił paru zawodników za sporą kasę, którzy obecnie nie są brani pod uwagę przy ustalaniu składu lub już nie grają u nas. Inter dostał za Balo 30 mln a Benitez nawet złamanego grosza nie dostał z tej transakcji na wzmocnienia. Za obecny stan odpowiada Moratti i Branca który odpowiada za transfery i w jakimś stopniu Mourinho. Oby wrócił Oriali, bo inaczej znów nasprowadzają szrotu typu Rivasa czy Manciniego.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Hej!
      Mam pytanie nieco z innej beczki :D
      Wybieramy sie w marcu do Mediolanu na jakies 4 dni. Jakoze moj chlopak ma w tym czasie urodziny, chcialabym mu zrobic niespodzianke-prezent i isc z nim na mecz Interu, ktorego jest zagorzalym fanem. Czy orientujecie sie moze, jak wyglada sprawa z biletami. Mozna je jakos wczesniej zamowic. Jak jest z ich dostepnoscia. Nie znam wloskiego i moje poszukiwania w Internecie, wiele konstruktywnego nie przyniosly. Z gory wielkie dzieki za pomoc!
      Wszystkiego dobrego w Nowym Roku drodzy Interowcy!!!! heheh :D
    • Polecam stronę fcinter.pl tam jest zdecydowanie więcej użytkowników którzy Ci pomogą. Inter w marcu gra dwa mecze domowe i jeden wyjazdowy. Więc żeby mógł obejrzeć Inter w akcji musi być w Mediolanie dnia 6 marca(polecam ten termin grają z Genoą, a te mecze są naprawdę fascynujące), bądź 20 marca. Z biletami może być ciężko. Pierwszeństwo mają osoby z karnetami i zapewne dużo ich przyjdzie, a same bilety pewnie jeszcze nie są dostępne na sprzedaż, przynajmniej tak mi się wydaje, bo do meczu jeszcze trochę czasu zostało.
      Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem.
      Inter właśnie sfinalizował transfer Ranocchia jednego z najbardziej utalentowanych obrońców Europy. W kręgu zainteresowań są Alexis Sanchez ponoć rozmowy na temat jego przejścia są bardzo zaawansowane, Montolivo- tutaj transfer wydaje się najbardziej możliwy w letnim mercato i Criscito. Jakby Inter kupił tych piłkarzy to bym wybaczył Morattiemu zepsucie poprzedniego okienka transferowego.
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Były święta więc mi się nie chciało odpisywać, skończyły się więc Sierżant Zimny Lód ogólnoświatowy znawco footballu nigdzie nie napisałem że Benitez to słaby trener (czytamy ze zrozumieniem). Dwa, tłumaczenie się Beniteza że kontuzje to wina Mourinho jest śmieszne nie tylko piłkarze Interu tyle grali inni też (zaskoczony? :> ) i jakoś takiego (niby) problemu nie mają. Mourinho niech jeszcze obwinią za to jak Inter grał przed jego przyjściem ;) Po za tym jak się patrząc na składy wielkich zmian nie ma i grają głównie Ci sami piłkarze ( z kontuzjami? :roll: ). A czy przypadkiem Ranocchia nie był waszym piłkarzem już od lata ? :E

      edit: co do Ranocchia doczytałem i już wiem ;P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • No widzisz ty nic nie wiesz. Ranocchia był tylko w 50% naszym zawodnikiem...Wypaleni piłkarze przez Mourinho to też decydujący czynnik i motywacja. TY Sam powinieneś o tym wiedzieć na przykładzie Barcelony która słabo grała po zwycięstwie w LM...
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP
    • Sierżant Zimny Lód napisał(a):

      No widzisz ty nic nie wiesz. Ranocchia był tylko w 50% naszym zawodnikiem...Wypaleni piłkarze przez Mourinho to też decydujący czynnik i motywacja. TY Sam powinieneś o tym wiedzieć na przykładzie Barcelony która słabo grała po zwycięstwie w LM...

      No nie wiem... Barca przystępując do finału LM 08/09 miała w kieszeni mistrza La Liga i Puchar Króla. Nie było potrzeby przemęczać podstawowych piłkarzy i ogrywały się rezerwy. Przyszły sezon w lidze nie był zły, zaledwie 1 przegrana i 99pkt na koniec. Dodajmy do tego 2 Superpuchary i KMŚ. Z Pucharu Króla odpadliśmy różnicą 1 bramki, w 1/2 LM też. Tylko tam Inter miał autobus w bramce i niesamowitego farta. Blaugrana do tej pory prezentuje wysoki poziom i jest poważnym faworytem do wygranej na każdym możliwym froncie.
      Albo zawodnicy Interu są tacy delikatni i po jednym ciężkim sezonie dają ciała, albo metody treningowe Rafy Beniteza były dla nich zbyt ciężkie...
    • Farta to miała Barcelona w 1 meczu. Zresztą sędzia już nie pomógł wyrzucając niesłusznie Motte...Muszę jednak przyznać że aktorów macie wspaniałych...
      No nie wiesz, bo chyba kibicujesz Barcelonie od 2 lat. A po sezonie 2005/2006 to Barca grała słabiutko, ale ty pewnie nie pamiętasz tego jak 90% kibiców Barcelony którzy są sezonowcami...
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PDW ().