Inter Mediolan

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • To co inter gra jest żałosne. Możecie mnie wyzywać że się nie znam itp. Ale mnie nie znacie a uwierzcie że wiem dużo o footballu. To co inter gra jest wstrętne i nie da się oglądać. Nie cierpie waszej gry a macie takich świetnych piłkarzy.
    • QuneR napisał(a):

      To co inter gra jest żałosne. Możecie mnie wyzywać że się nie znam itp. Ale mnie nie znacie a uwierzcie że wiem dużo o footballu. To co inter gra jest wstrętne i nie da się oglądać. Nie cierpie waszej gry a macie takich świetnych piłkarzy.


      hahahahahaha :lol:
      już Barcelona się odezwała :D

      ps - gratulacje dla Interu ;)
    • Nie wygrywają Ci co pięknie grają tylko Ci co są skuteczni: i w obronie i w ataku ;) Jose Santo Subito ;) stworzyć coś z niczego to nie lada sztuka ale jak by mu przyszło pracować z naszą reprezentacją to by się chyba chłop poddał :E zasłużone gratulacje dla Mourinho Team bo odwalili kawał dobrej roboty i szacunek za to się należy ;)
      pozdro
      Spioch - Chelsea Fan


      PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
      :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    • Smerf Spioch napisał(a):

      Nie wygrywają Ci co pięknie grają tylko Ci co są skuteczni: i w obronie i w ataku ;) Jose Santo Subito ;) stworzyć coś z niczego to nie lada sztuka ale jak by mu przyszło pracować z naszą reprezentacją to by się chyba chłop poddał :E zasłużone gratulacje dla Mourinho Team bo odwalili kawał dobrej roboty i szacunek za to się należy
      Idę z tobą o piwo że w realu będzie wiedział co to znaczy dostawać w bęcki. Tam nikt nie będzie wiedział co to gra 10 obrońcami. Murinho będzie miał tam ciężko i zobaczy jak to jest być bezradnym i dostawać w bęcki w lidze i lidze mistrzów.
    • QuneR napisał(a):

      Idę z tobą o piwo że w realu będzie wiedział co to znaczy dostawać w bęcki. Tam nikt nie będzie wiedział co to gra 10 obrońcami. Murinho będzie miał tam ciężko i zobaczy jak to jest być bezradnym i dostawać w bęcki w lidze i lidze mistrzów.


      Perez mu kupi 2 czołowych obrońców to szybciutko się grać nauczą ;) a do tego będą prawie jak Barca bo pomoc mają już kompletną,atak też tylko obrony im brakuje a skoro Jose idzie do Realu to mają przewagę jeszcze Menedżera bo jak Pepa raz pokonał to i drugi pokona ;) Mourinho jest przeklęty więc przeklęty klub do niego pasuje :D


      PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
      :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    • QuneR napisał(a):

      Smerf Spioch napisał(a):

      Nie wygrywają Ci co pięknie grają tylko Ci co są skuteczni: i w obronie i w ataku ;) Jose Santo Subito ;) stworzyć coś z niczego to nie lada sztuka ale jak by mu przyszło pracować z naszą reprezentacją to by się chyba chłop poddał :E zasłużone gratulacje dla Mourinho Team bo odwalili kawał dobrej roboty i szacunek za to się należy
      Idę z tobą o piwo że w realu będzie wiedział co to znaczy dostawać w bęcki. Tam nikt nie będzie wiedział co to gra 10 obrońcami. Murinho będzie miał tam ciężko i zobaczy jak to jest być bezradnym i dostawać w bęcki w lidze i lidze mistrzów.


      jakby nie patrzeć przed Portugalczykiem bardzo trudne zadanie czeka w Madrycie ( o ile tam przejdzie). Będzie musiał poustawiać odpowiednio linie obrony, ustawić bardziej defensywnie zespół , co będzie bardzo trudne, szczególnie, że w Interze dysponował obrońcami klasy światowej, nie mówię, że w Realu takich nie ma , ale specyfika gry Madryckiego klubu różni się od Interu szczególnie grą w obronie ;) ciekawe jestem jak to mu wyjdzie.. ?(
    • QuneR napisał(a):

      To co inter gra jest żałosne. Możecie mnie wyzywać że się nie znam itp. Ale mnie nie znacie a uwierzcie że wiem dużo o footballu. To co inter gra jest wstrętne i nie da się oglądać. Nie cierpie waszej gry a macie takich świetnych piłkarzy.


      Jak widać, to co gra Inter to stojąca na najlepszym poziomie piłka w Europie. Tak więc nie masz chyba wyboru - przerzuć się na bierki kolego 8-)
      Milito pokazał dziś niesamowitą klasę. Jak dla mnie Argentyna z nim w składzie (nie zapominając o Tevezie, Higuainie, Messim czy Aguero :D:D) spokojnie powinna sięgnąć po puchar w MŚ . Nawet Hiszpania nie powinna być im straszna ^^
    • Nudni czy nie są najlepsi w Europie. Przynajmniej przez następne 24 miesiące.
      Powtórzę to co po meczu z Barceloną. Co im z tego, że atakowali skoro nie stworzyli na dobrą sprawę żadnej klarownej sytuacji, a Inter zmarnował jeszcze 2 bardzo dobre sytuacje?
      Nie są piękni, bo nie mają być. Mają wygrywać. Wypunktowali słabości najlepszych drużyn i zasłużenie wygrali wszystkie mecze. Zawiść nic nie pomoże. Czy Wy naprawdę 'znawcy' futbolu z Katalonii nie umiecie pogratulować nikomu?
      Oglądam mecze od 6 lat i co mam powiedzieć, że wiem o futbolu wszystko i tak dalej? Nie, nie jest ekspertem ani zawodowcem. Dajcie już spokój, bo żaden z Was nie ma kwalifikacji by krytykować Mourinho czy choćby nawet Probierza z Jagielonii (:E).

      Argentyna? 5 klasowych napastników. Obrona opłakana. Pomoc taka w miarę, ale zero porównania do Holandii, Anglii czy Hiszpanii. Może ustawienie 3-3-5 :fgrin:
    • Firo napisał(a):

      m.in Walter Samuel (Inter Mediolan), Nicolas Burdisso (Roma), Gabriel Heinze (Marsylia), Martin Demichelis (Bayern), Fabricio Coloccini (Newcastle)
      Rzeczywiście opłakana 8-)


      jakby nie patrzeć - dziadki w obronie :D
      wszyscy mają coś ok. 30 z tego co kojarzę ;)
    • Brawo Inter. Mnie jako kibicowi Bayernu oczywiście pozostał niesmak. Ale dzięki tym błędom w obronie , zarząd już szuka obrońców. W tym meczu Milito zrobił różnicę , Muller taka sama akcja to samo miejsce . Chłopak nie wytrzymał , strzelił nie patrząc gdzie ... Plan minimum był wykonany a LM miała być wisienką na torcie. No ale cóż zadecydowały szczegóły. Jedna i tak Bayern dokonał rzeczy niemożliwej , z taką obroną dojść tak daleko. Niestety nie zdziwiłem się jak zobaczyłem ustawienie obrony Bayernu. Tutaj idę o piwo , że Contento-Demichiles-Badstuber-Lahm więcej by zdziałali , bo Badstuber na środku gra bardzo dobrze a na tej lewej obronie gubi się. No i zabrakło Franka :( tak jak komentatorzy z UEFY móili , gdyby był mecz potoczyłby się inaczej.
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD
    • Interowi po prostu się należało. Rozbił największych faworytów tej edycji, a zarazem mistrzów swoich krajów Chelsea i Barcelonę. W finale poturbował jeszcze mistrzów Niemiec.

      Inter był zabójczo skuteczny w meczach z wielkimi przeciwnikami LM, w tych meczach o najwyższą stawkę praktycznie nie dawał im dojść do klarownej sytuacji piłkarskiej, w całej fazie pucharowej było takich wpadek kilka. W porównaniu z rywalami mieli po prostu defensywę nie do przejścia.

      Cieszy mnie niezmiernie sukces Interu, bo sympatyzuję z nimi odkąd jako brzdąc zobaczyłem przypadkiem jakiś ich mecz w LM z Ajaksem i pomyślałem "o, tym będę kibicował" będzie z 8 lat temu. Od wtedy w Europie dotarli tylko raz do półfinału, a poza tym totalna padaka, teraz zgarniają tryplet, sezon po tym jak futbolowy światek dostawał orgazmu że dokonała tego Barca.

      Mou udowodnił tym samym że jednak jest geniuszem. Można go nie lubić, można go wręcz nienawidzić, ja go mimo wszystko lubię bo doprowadził Inter tam, gdzie nikt inny nie potrafił. Teraz czeka go misja w Realu, z Realem też sympatyzuję więc może znowu niektórzy "kibice" Barcelony będą mieli okazję do frustracji?

      Co do reprezentacji Argentyny - życzę Maradonie sromotnej porażki, żeby się stamtąd wyniósł. Nie wybaczę mu tego że nie wziął Cambiasso, niech sobie radzi ze swoimi dziadkami.

      Forza Inter! :)
    • Inter wyfral i naleza mu sie za to gratulacje

      co do samego meczu hmm odnioslem wrazenie ze Inter zagral znacznie luzniej w obronie niz przeciwko Barcelonie i Chelski
      ale to wystarczalo na Bayern
      Milito bezlitosnie wykorzystal swoje okazje i tyle
      mecz nudny ale nie bylo tak zle

      ps co do Maradony to jest to jedna wielka pomylka a nie trener
      z takimi graczami nie mozna odpasc przed polfinalem ale cos czuje ze dokona on niemozliwego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jazz ().

    • Firo napisał(a):

      m.in Walter Samuel (Inter Mediolan), Nicolas Burdisso (Roma), Gabriel Heinze (Marsylia), Martin Demichelis (Bayern), Fabricio Coloccini (Newcastle)
      Rzeczywiście opłakana 8-)


      Z nich wszystkich tylko Samuel jest wartościowym zawodnikiem.
      Burdisso? To ten którego nie chciał Inter w którym rozegrał może parę spotkań?
      Hainze? Przemilczę to.
      Demichelis, mistrz od samobójów, czy przypadkiem nie on dał się wczoraj ograć Milito przy 2 bramce?
      Coloccini, obrońca 1-ligowca angielskiego (który aktualnie wrócił do Premier League, ale jakoś tam się znalazł)

      Wszyscy są wolni. W porównaniu do ataku to są biedni amatorzy :)
    • Brawa dla Interu, bo po wygranej z Barca to im najbardziej nalezala sie ta wygrana - Lucio pokazal jak powinien grac srodokowy obronca, a trener Bayernu moze sobie pluc w brodze, ze pozbyl sie tak klasowego obroncy. Bo to co Bayern wyprawial w obronie to tylko mozna skwitkowac smiechem. :) Oby teraz Mourhino przeobrazil Real w swiatowa czolowke i uteperowal Barcelonie nosa w lidzie i CL ]:-D .
    • So Seductive napisał(a):

      Demichelis mistrz od samobójów? Taki to jest Lucio jedynie.
      Micho w reprezentacji gra całkiem inaczej i dodatkowo jest pupilkiem Maradony więc poziom musi pokazać.
      \

      Może przesadziłem, ale on ma pecha do samobójów. W reprezentacji widziałem co najmniej 2 swojaki u niego, w Bayernie co najmniej parę ich było. To dużo jak na klasowego obrońce :P
    • Gratulacje dla drużyny, zagrali zupełnie w swoim stylu ale mimo to nie było to złe dla oka.

      w mojej 11 sezonu jest aż 5 lub 6 piłkarzy Interu, a 11 wygląda tak:

      bramka: Júlio César

      prawa obrońca: Maicon
      środkowi obrońcy: Lúcio, Gerard Piqué
      lewy obrońca: Patrice Evra

      środkowi pomocnicy: Esteban Cambiasso i ... no właśnie :/ kto? Xavi? Snajder? Xabi Alonso? Cecs Fabregas? może ktoś inny? może Alex Song?
      skrzydła: Cristiano Ronaldo i Massi

      atak: Wayne Rooney i Diego Milito


      PS.

      W sobotnim finale na murawie pojawił się tylko jeden Włoch - Marco Materazzi, który wszedł na plac w samej końcówce.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Grant- ().

    • Mnie interesuje jedno, jak będzie sobie radził Inter bez Mourinho, czy 1/8 finału czy będą walczyć o wyższe cele niż tylko Seria A. Chce zobaczyć jaki wpływ na Inter ma Mourinho, czy może to zwycięstwo w LM to zasługa zespołu, nie trenera...
    • Według tego co mówią media, to inter bez Jose nie będzie istniał, będzie odpadał w fazie grupowej:)
      Może będą przechodzić tą przeklętą nie tylko dla nich 1/8, ale wątpię by znowu finał, a tym bardziej zwycięstwo. W Interze jest potrzebne odmłodzenie składu, bo ile zawodników ma ponad 30lat, na pewno dużo, sam Milito ma 30lat...
    • piciak napisał(a):

      Według tego co mówią media, to inter bez Jose nie będzie istniał, będzie odpadał w fazie grupowej:)
      Może będą przechodzić tą przeklętą nie tylko dla nich 1/8, ale wątpię by znowu finał, a tym bardziej zwycięstwo. W Interze jest potrzebne odmłodzenie składu, bo ile zawodników ma ponad 30lat, na pewno dużo, sam Milito ma 30lat...



      Jeżeli chodzi o obronę to tak, z resztą nie jest tak tragicznie... Podstawowy atak może też ma już swoje lata no ale mają również dwójkę bardzo młodych napastników ;)

      PS. Media zawsze dużo mówią ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Grant- ().

    • piciak czytasz to co piszesz? wg. mediów...to oni są jasnowidzami?!i skąd oni to widzą?! tego nie wiedziałem...
      Inter ma już na oku dwóch bardzo utalentowanych obrońców są to były nasz gracz Bonucci i Ranocchia. Obaj obecnie grają w Bari. Jeden gra na zasadzie współwłaścicielstwa(dwa kluby mają po 50% karty zawodnika) a drugi na wypożyczeniu. Są to zawodnicy Genoi. Zespół ten interesuje się Muntarim i w zamian proponują 13 mln ojro + jeden z zawodników Bonucci, Ranocchia albo Mesto. Sam wybrałbym Bonucciego albo Ranocchie. Są również informację że Inter kupi ich obu. Obecnie mamy 100 mln przeznaczone na transfery tylko jest nam potrzebny nowy trener i będzie wszystko cacy.
      FORZA INTER!
      U 9
      U 48 - D23
      U 61 - ZGON
      U Rigel
      U Ursa
      U Fenrir
      U Janice - LHiP

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PDW ().

    • Najpierw wypadało by się zająć obsadzeniem posady Trenera. Gdzieś ostatnio czytałem, że Inter chcę zatrudnić byłego trenera Realu Pellerginieo, ciekawe ile w tym prawdy... A co do transferów to muszą parę osób kupić, bo już parę osób zbliża się do końca kariery. Istnieje również szansa, że Inter odda na rzecz Realu Maiocna