Telefony i Ogame

  • Narzędzia:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hmm grałem od roku na komórce ale teraz w operze mini wyskakuje mi bład : TWOJA SESJA JEST NIEWAŻNA.

    zalogowac się zaloguje ale gdy chce wejsc w wiadomości lub flote to wyskakuje ten właśnie błąd ;/

    mam SE K550i +opera MIni 4.2 najnowsza ;/
    wszystkie inne gry śmigają tylko przy ogame wyskakuje taki błąd ;/
  • Tak wygląda ogame na Netfront 3.5 (wg mnie najlepsza palmtopowa przeglądarka) na palmtopie:
    youtube.com/watch?v=4GKWe5G-5gI

    ... a tu mamy na Operze Mobile (również palm):
    youtube.com/watch?v=p6RCgUked7k

    Jak chcecie ominąć tą nową stronkę logowania to w pasku adresu w celu zalogowania wpiszcie po prostu (lub stwórzcie zakładkę):
    (przykładowo dla u55;)
    s55.ogame.onet.pl/game/reg/login2.php?uni_id=55&v=2&is_utf8=0&uni_url=s55.ogame.onet.pl&login=twojlogin&pass=twojehaslo&submitInput=Login

    (jesli jest SPACJA w nicku dajemy + czyli np.
    super star
    wpisujemy super+star)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ams ().

  • dokładnie od dzisiejszego poranka wyskskuje mi błąd twoja sesja jest nie ważna

    od kilku tygodni wszystko smigało a dzisiaj o_o

    posiadam tel samsung omnia w Plusie z opcją internet

    co sie mogło zmienic bo ja sam nc nie majstrowałem w ustawieniach ?(
  • potwierdzam
    do dziś działało mi na Omni w Operce wszystko aż miło
    prawdopodobnie zmiana wersji ogame spowodowała nowe problemy (dlaczego mnie już to wcale nie dziwi?? :-/)
  • Ja dzisiaj sprawdzałem na Z400 i ciagle mam ten sam problem co zawsze (lewe menu cale a prawy obraz sciety do polowy) wiec nie wiem co sie zmienilo...

    Przy okazji chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was odpalal ogame na takich telefonach jak F480, KU990 czy KP500.
    Jesli tak to niech napisze jak to sie sprawowalo
  • B3free napisał(a)
    dokładnie od dzisiejszego poranka wyskskuje mi błąd twoja sesja jest nie ważna

    od kilku tygodni wszystko smigało a dzisiaj o_o

    posiadam tel samsung omnia w Plusie z opcją internet

    co sie mogło zmienic bo ja sam nc nie majstrowałem w ustawieniach ?(


    mam telefon SE W890i w MixPlusie.

    zainstalowałem MiniOperę i mam identyczny błąd. Reszta stron działa bez zarzutu.

    Problem znika po odpaleniu ogeja przez standardową przeglądarke w fonie z ustawioną opcją Smart-Fit ( automatyczne dopasowywanie strony do rozmiarów wyświetlacza ;) ). Co prawda w obsłudze gry niewygodne, ale na FSy powracające w nieodpowiednich godzinach np. na lekcjach w szkolei dalne rozwiązanie.

    Pozdrawiam
  • Witam wszystkich
    Ja osobiście posiadam samsunga F-480 i ogame bez opery działa...
    pod warunkiem ominiecia strony startowej i zrobienia sobie zakladki do bezposredniego logowania jak podał powyżej ams (dzieki wielkie)

    Pytanie mam takiej natury:
    jak usunąć zbędną grafikę (obrazki surków i planet np.) by się tego tyle nie ładowało bez sensu... co dużo waży w kb i więcej kosztuje a i zwalnia to wszystko..

    pozdrawiam
  • @ams
    Tylko że za takie logowanie można teoretycznie dostać bana, a za podawanie tego sposobu na forum, ostrzeżenie, o czym się boleśnie przekonałem na własnej skórze :quasi:.

    W Operze Mini konieczne jest włączenie trybu "mały ekran" i dobrze jest też wyłączyć ładowanie obrazków; inaczej prawa część strony ładuje się tylko w niewielkiej części. Dzisiaj sprawdzałem i przy tych opcjach wszystko gra (wersja 4.2). Taka stronka waży wtedy koło 3 kB 8-)

    EDIT: Przyszła mi jeszcze jedna myśl co do tej nieważnej sesji. Macie zaznaczony protokół Socket? Przy HTTP takie cyrki są możliwe...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez p.Irx ().

  • -=eMKa=- napisał(a)
    @ams
    Tylko że za takie logowanie można teoretycznie dostać bana, a za podawanie tego sposobu na forum, ostrzeżenie, o czym się boleśnie przekonałem na własnej skórze :quasi:.


    możesz rozwinąć? dlaczego i jak? zwłaszcza w kwesti bana?

    mi osobiscie ten sposób logowania przypadł do gustu:
    1. za prostote (po założeniu takiej zakładki)
    2. za szybkość
    3. za omijanie niepotrzebnych wodotrysków dla mobilnego interku jakim jest to wypasione intro przy loginie :P

    a bana jakos mi sie nie usmiecha chwycic przy nastepnym tzw. awaryjnym wejściu na ogame
  • Co do Soniaczy wyżej to powiem tak:
    Mam k550i i mam ten sam problem, a spowodowane jest to tym, że kilka s po wczytaniu strony połączenie z netem zostaje rozłączone, co zmienia adres IP. A na daną sesję możemy wbić tylko mając ten sam IP :P
    Prócz grania w Ogame zdarza mi się również nagrywać filmy na YT i streamować. Zapraszam. ;)
  • .:B92:. napisał(a)
    Co do Soniaczy wyżej to powiem tak:
    Mam k550i i mam ten sam problem, a spowodowane jest to tym, że kilka s po wczytaniu strony połączenie z netem zostaje rozłączone, co zmienia adres IP. A na daną sesję możemy wbić tylko mając ten sam IP :P

    To na kompie w ustawieniach konta ustal sobie wylaczonego IP Check'a i juz :) ale i tak lepiej postarac sie o to zeby polaczenie nie bylo zrywane - czasem te "pakiety na internet" ciagna co kazde rozlaczenie 100kbpsow wiec szybko mozna sie takiego pakietu "pozbyc" :) No i do tego to co napisal eMKa - protokol :)
    Edit:
    A jesli dalej nie dziala polecam sciagnac starsza wersje Opery Mini (najlepiej 3) - mi czesto ona pomagala choc jest sporo mniej wygodna w obsludze ale da sie zyc =)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Medan ().

  • A więc tak żeby ogame dobrze wam chodziło przez komórkę typu SE k550i
    Trzeba mieć ustawiony protokół :socket oraz mały ekran.
    Jezeli się już zalogujecie na ogame nigdy nie bierzcie wyloguj tylko zamykajcie opere bo inaczej będziecie mieli cały czas ten problem.
  • dobrze, a jakie jest rozwiązanie problemu dla telefonu ERA MDA COMPACT IV (HTC TOUCH DIAMOND)? Mam takowy telefonik przeglądarka opera dla WM 6.1 prof PL (także IE mobile) i przy próbie normalnego zalogowania powraca mi tylko do strony logowania ( nie przekierowuje dalej do konta) i na tym się proces zatrzymuje.

    W takim razie jak mogę się logować? Przez zmianę sposobu logowania musiałem zaprzestać gry z telefonu,a nie ukrywam, że kupiłem telefon z ekranem dotykowym i wybrałem pakiet 50MB za dodatkowe 30zł żeby być ciągle online.

  • ################################################

    Dla wszystkich którzy mają WindowsMobile sposób umożliwiający logowanie przez stronę główną:

    1. Pobieramy i instalujemy Operę Mobile 8.65
    DOWNLOAD
    Nie włączamy jeszcze Opery.

    2. Tuning Opery.
    Pobieramy plik opera_mobile_8.65fix.rar Po rozpakowaniu plik opera.ini wrzucamy do palmtopa/telefonu do ścieżki:
    /Application Data/Opera/
    (zatępujemy istniejący plik)

    3. Opalamy Operę Mobile, Zakładka Menu -> Display -> Fit to Screen (niestety ale tylko w tym trybie w tej wersji OperyMobile da się grać, nie jest to optymalne ale cóż...)

    4. Skanujemy i złomujemy z urządzenia mobilnego ;)

    Oświadczam, że powyższy plik ingeruje tylko w silnik przeglądarki (zmienia parametry javascript), nie ingeruje w żaden sposób w kod gry.

    ################################################
  • Ja jestem zadowolony że mogę korzystać z ogame z telfonu. Niejednokrotnie uratował mój telefon moje surowce czy flotę. Tylko obawiam się jednego. Jak będzie już nowy wygląd ogame jak na niemieckim ogame u6 to czy mi będzie działać dalej? Wątpię mój SEk800i nie pociągnie : ;(
  • Co do nowego wyglądu nie ma obaw :D sprawdzałem już go i na fonie chodzi jak dotychczasowy :)
    Bez problemów :)


    nie tak koniecznie bez problemów, wiele rzeczy nie działa jak powinno a powodem jest jak mi sie wydaje dużo większe wykorzystanie jawy. Ale mogę sie mylić :D
  • Wszyscy piszą o problemach po zalogowaniu a Ja mam problem z samym zalogowaniem. Wyskakuje mi błąd że nieprawidłowe hasło lub login.

    Telefon SE k800i
    Opera mini 4.2


    (nic nie zmieniałem w ustawieniach, strona główna ogame szybko się ładuje ale problem jest z samym zalogowaniem) czytałem trochę ale konkretnej odpowiedzi do mojego problemu nie znalazłem.

    Proszę o jakieś porady gdzie może być problem?