Telefony i Ogame

  • Narzędzia:
  • Mam taki sam telefon jak kolega wyzej i podobna sytuacja (bez opery mini) : wybieram uni,wpisuje login,haslo i nie moge zalogowac sie, przycisk nie reaguje, a w linku do opery mini w pierwszym poscie nie ma mojego telefonu.


    Edit.
    Ok. Niepotrzebnie szukalem tej opery do mojego telefonu na stronie, wystarczyl owejsc i pobrac telefonem.

    Do kolegi wyzej.
    Ja mam tego samsunga i dziala mi og z opero.

    Taka mala pomoc.
    1. operamini.com - wejdz telefone i pobierz opere
    2. przy instalacji jak dobrze pamietam dalem Nie przy socketach i tak dla http

    I to wszystko, no jeszcze mozna dodac og do zakladki zeby nie wpisywac, ukryc obrazki i ustawic przyzwoite haslo :]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Play3r ().

  • Ma ktoś pomysł jak odpalić ogame na moim LG KE970 Shinne bo jak wcześniej pisałem mini opery się nie da a przy tej przeglądarce co mam zainstalowaną nie da się wcisnąć klawiszu login.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Meteorito ().

  • Ja posiadam Samsunga L760 w PLAYu Opere Mini mam wszystko ładnie chodzi loguje się na OGame i otwiera mi "lewy pasek obsługi" bez widoku planet.

    Czy ktoś spotkał się z tym problemem i może wie jak mu zaradzić. Czekam na propozycje. :) :) :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Idaho Duncan ().

  • hmm Teamt bardzo fajny :D posiadam SE k550i ma od wbudowaną opere mini 2.0 i ciulałem na niej caly czas tam ekran jest na pasku i trzeba przewijac az tu nagle wpadłem na ten temat sciągam opere 4.1 włączam... loguje się i mnie zatkało jak bym na kompie siedzial ;P mam tylko pewien problem bo czy mam włączone pobieranie obrazków czy nie to nie widze tak jakby zdarzen w podglądzie zarysu planet ani miejsca wciska zakladka flota wyskakuej tylko 1 wiersz w zakladce galaktyka tylko nazwa gracza nazwa sojuszu itp.. wie ktos jak na to zaradzic :P ? mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi jak nei to wytłumacze to jutro wieczorem na spokojnie :)
    ACS 20992%
    Solo 2498%
    Złom 4736%
  • Na!L napisał(a)
    mam tylko pewien problem bo czy mam włączone pobieranie obrazków czy nie to nie widze tak jakby zdarzen w podglądzie zarysu planet ani miejsca wciska zakladka flota wyskakuej tylko 1 wiersz w zakladce galaktyka tylko nazwa gracza nazwa sojuszu itp.. wie ktos jak na to zaradzic :P ?

    W ustawieniach konta odznacz opcję "zastosuj skin", i będziesz miał obrazki na fonie.
    Tylko nie wiem po co ci to? po pierwsze więcej płacisz, po drugie więcej miejsca zajmuje na ekranie.
  • hmm chodzi mi o to ze nie widze tego w fonie co jest zaznaczone na czerwono na tym screenie
    img263.imageshack.us/my.php?image=beztytuuoa4.jpg mam tam biały ekran i obojętnie w jaką wejde zakładke flota , wiadomosci, galaktyka, budynki to mam to na biało pasek nawigacyjny mam ile surowca tez mam i wybor planety rowniez nie mam tego co jest na czerwono :P wie ktos jak na to zaradzic :P ?

    co do tego z tym skinem to nic nei daje :p



    PS: czesciową odpowiedz na moje pytanie znalazłem tutaj ale chciał bym sie dowiedziec czy da rade zrobic to inaczej bo jak działało by to na pełnym ekranie bylo by ekstra ;)
    ACS 20992%
    Solo 2498%
    Złom 4736%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Na!L ().

  • Na!L napisał(a)
    mam tam biały ekran i obojętnie w jaką wejde zakładke flota , wiadomosci, galaktyka, budynki to mam to na biało pasek nawigacyjny mam ile surowca tez mam i wybor planety rowniez nie mam tego co jest na czerwono :P wie ktos jak na to zaradzic :P


    Było od razu mówić że chodzi o biały ekran :quasi:
    Na operze mini nie da się zrobić tak żeby gra wyglądała jak na ekranie komputera, jedyny sposób to zaznaczenie tych opcji które podał Gr1ngo. Nic więcej nie da się zrobić.
  • Gr1ngo napisał(a)
    Nail - a bawiles sie w ustawieniach w Operze??:

    ustaw sobie 'wczytaj obrazki'
    jakosc: niska
    czcionka: srednia
    i ustaw maly ekran

    dodatkowo jak przytrzymasz '*' sprawdz czy zadziala Ci przy zmianie orientacji ekranu...

    poeksperymentuj i pobaw sie:)

    jak nic nie znajdziesz polecam poczytac:

    help.opera.com/Nokia/S60/6.10/en/start.html#display


    miałeś chyba na myśli żeby odznaczyć pole "wczytaj obrazki"

    ja miałem biały ekran odznaczyłem to właśnie pole i wszystko jest ok, co prawda wszystkie zakładki i cały ogame jest w jednym pionowym pasku ale idzie dużo więcej zrobić niż z białym ekranem
  • opera nie wyświetlała poprawnie strony ogame przynajmniej na tych telefonach co miałem.

    dla symbianowcow polecam skyfire co prawda beta ale już bije opera w przedbiegach =)


    FC wściekłych homikóF ~!
    anty FC Angeli oddaj moje posty ~! ;(
    "zozol czyha za firanka " ^^


  • Ja miałem tak że po zainstalowaniu opery na se s700i nie miałem czasu floty... Zainstalowałem starszą wersje chyba 3 i wszystko elegancko działa :) nie wygląda tak jak na ekranie kompa, ale wszystkie opcje są te same... można atakować, szpiegować i robić FSy bez problemu ;)
  • zrobiłem tj. mowiliscie mam wszystko w jednym pasku ale to tak samo jak na starej operze 2.0 jakiej uzywałem dotychczas fakt ta 4.1 chodzi o niebo szybciej i jakos taka przyjazna dla oka jest :) problem mam tylko z tym ze sesji nie utrzymuje na tamtej(2.0) mogłem odswierzac co 1h,3h i stykało :P

    dzieki za wszystko szkoda ze nie mozna tego białego ekranu jakos zmienic by było tj na kompie bo wtedy to... :D
    ACS 20992%
    Solo 2498%
    Złom 4736%
  • Witam:) mam nokie 6100 i instalowałem oprer już kilka razy i w kilku wersjach... telefon jest w Heyah i konfigurowałem już parę razy i ciągle nie potrafię odpalić tej przeglądarki... na zwykłej wchodzę na ogame ale brakuje mi pola z nickiem i hasłem (uniwersum mogę wybrać)... jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo by mi to pomogło:)
  • @Klamca:

    ja akurat na D600 mam zaznaczone... ale wiem ze rozne telefony to roznie "interpretuja" wiec dlatego napisalem zeby pobawil sie.. i troche poeksperymentowal z ustawieniami


    @Firewalker... przez co sie laczysz... GPRS czy WAP?

    nie rozumiem kilku zeczy w Twoim poscie - pls rozwin je:

    telefon jest w Heyah i konfigurowałem już parę razy i ciągle nie potrafię odpalić tej przeglądarki
    - nie wlacza sie przegladarka czy strona??

    na zwykłej wchodzę na ogame ale brakuje mi pola z nickiem i hasłem
    - znaczy nie masz wogle tych pol czy masz ekran "obciety"??

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gr1ngo ().

  • Gr1ngo napisał(a)
    @Klamca:

    ja akurat na D600 mam zaznaczone... ale wiem ze rozne telefony to roznie "interpretuja" wiec dlatego napisalem zeby pobawil sie.. i troche poeksperymentowal z ustawieniami


    @Firewalker... przez co sie laczysz... GPRS czy WAP?

    nie rozumiem kilku zeczy w Twoim poscie - pls rozwin je:

    telefon jest w Heyah i konfigurowałem już parę razy i ciągle nie potrafię odpalić tej przeglądarki
    - nie wlacza sie przegladarka czy strona??

    na zwykłej wchodzę na ogame ale brakuje mi pola z nickiem i hasłem
    - znaczy nie masz wogle tych pol czy masz ekran "obciety"??


    -nie włańcza się przeglądarka
    -nie ma wogue tych pól
  • mi na 6500 slide smiga pieknie na operce mini :)
    oczywiscie duzo zalezy od zasieku i sily sygnału, czasem trzeba czekac 5 min na zalogowanie..
    ale predzej czy później wszystki idzie ;)
  • obniski napisał(a)
    Zdecydowanie odradzam iPhona, przeglądarka Safari nie radzi sobie z otwieraniem w pełni strony ogame, ucina dół. Chyba trzeba jeszcze poczekać na aktualizacje softu.

    Pozdrawiam
    Obi

    nie zgadzam sie.... wystarczy przeciagnac oboma palcami na srodkowym interface
  • Na samsungu U700 też działa świetnie, nigdy nie miałem problemu z połączeniem się z ogame, z resztą z rzadną stroną nie ma problemu, szkoda tylko że nie ma Firefoxa na komórke, bo łatwiej by się FS'y puszczało :D
  • Witam wszystkich
    Do tej pory problemy z operą mini sam dawałem radę rozwiązać, ale tym razem muszę skapitulować....
    Zanika mi obraz w Operze Mini v4.02.(nie mam w ogóle podglądu i opcji, pozostają tylko ikony planet). Czy to chwilowa awaria spowodowana ingerencją GF w ustawieniach, czy może problem tkwi gdzie indziej??
    Problem udaje się częściowo zniwelować, zmieniając obraz na normalny rozmiar - "pełnoekranowy" i z powrotem wracając do widoku dostosowanego na komórkę. Jest to jednak krótkotrwałe i tą operację trzeba wielokrotnie powtarzać...
    Pilnie proszę o pomoc

    Z góry dzięki
    michael9k
    Syn Nocy,
    zlatuje na czarnych skrzydłach,
    wchodzi niepostrzeżony do pokoju
    i złotym nożem odcina konającemu pukiel włosów.
    W ten sposób,
    niby kapłan umarłych,
    poświęca człowieka na ofiarę bóstwom podziemnym
    i na zawsze odrywa od ziemi

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez michael9k ().

  • A ja mam N71 jest to stary model, ale w erze bez opery mini tylko przez blueconnect standardową aplikację śmiga bez problemu, wygląda tak jak na kompie i od wczoraj nic się nie zmieniło.

    PB
    SOLO
    - 5376,02%
    TOP :top1: SOLO Andromeda 4153,22% stan na dzień 05.03.2012r.
    ACS - TOP 5 Andromeda 6585,56 stan na dzień 13.05.2012r.
  • Witam, mam mały problem z Ogame na nokii n81 i operze mini. Otóż środkowa część jest "ucięta" - wygląda to mniej więcej tak:
    img100.imageshack.us/img100/9210/beztytuutaw.jpg
    (screen by Kolorowy miś).
    Niezależnie czy jestem w zakładce flota, obrona czy innej, środkowa część jest ucinana mniej więcej na wysokości zakładki badania. Czy ktoś wie co zrobić, by strona wyświetlała się w całości?
  • Witam u mnie na N95 nie działa ani na wbudowanej przeglądarce ani na Opera

    Na Opera ekran bez ikonek po logowaniu ten sam ekran logowania


    Na wbudowanej loguje ale pojawia się adres u góry i biała stronka


    Wiece coś na ten temat ??
  • witam
    ja mam n73 i wszystko działa jak należy na przeglądarce noki :)
    jeśli komuś nie działa to niech wyczyści co się da, lub przywróci ustawienia bo czasem osoby które nie znają się na telefonach namieszają coś i nie działa potem...

    "sloncegoracee" jakiego masz fona?
    mi też wyskakuje czasem białe okno lub zawiesza się logowanie ale to może być wina przepełnionej pamięci telefonu oraz cache przeglądarki....wyczyścić i powinno działać..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez camel1987 ().