Telefony i Ogame

  • Narzędzia:
  • Jeśli ktoś ma Sony Ericsson w910i lub k850i to nie polecam korzystać z opery. Systemowa przeglądarka jest o niebo lepsza. W pełni obsługuje używany przez Ogame Java Script. Nawet zegarek budowania budynku czy wysyłania floty działa interaktywnie tak jak w zwykłej przeglądarce.
  • Na zagranicznych sieciach też działa. Przynajmniej na tych w UK, ale to nie powinno mieć żadnego znaczenia. Jeżeli Twój operator pozwala Ci na łączenie sie z netem to już od Ciebie zależy gdzie sie łączysz :)

    Co do n9300i o ja korzystam z opery mini 4.0 z ostatnią aktualizacją i nie mam najmniejszego problemu z ramkami. Jedynym mankamentem jest brak czasu floty w podglądzie i można powiedzieć "mały bałagan" na wyświetlaczu bo jedno menu jest za drugim a nie tak jak na kompie jedno obok drugiego ale to nie problem i można sie przyzwyczaić.

    Grać sie na tym nie da, ale fsa odbierzesz i zrobisz w ostateczności. Musisz jednak być cierpliwy :)

    Zdecydowanie odradzam iPhona, przeglądarka Safari nie radzi sobie z otwieraniem w pełni strony ogame, ucina dół. Chyba trzeba jeszcze poczekać na aktualizacje softu.

    Pozdrawiam
    Obi
  • hmmm... gdy ja wlazlem na ogame na iPhonie nie narzekalem na nic. Idealnie jak na komputerze bylo (poza obrazkami, bo wylaczona byla opcja ta). strona wyswietlala sie w calosci. moze to, ze go obrocilem poziomo (bo tak wygodniej) to moze dlatego, ale chyba to nie powinno miec zadnego wplywy na zawartosc strony. Ja tam polecam iphona dla ogame'owcow bo bardzo ladnie fsy sie wysyla i ataki i wlasciwie to wszystko jak na komputerze.

    Dla porownania na nokii n91, w zakladce flota wszystkie napisy mialy kolor tla :? i nie mozna bylo za chiny ludowe wyslac fsa. Choc kumpel bez problemu gra w plemiona na tym czyms.

    a na nokii 6300 to mnie wszystkie diably braly jak musialem wlezc na ogame. Widac bylo wszystko, ale znajdywanie poszczegolnych przyciskow za pomoca tych przekletych strzalek to po prostu katorga :? i wolno chodzilo, a cierpliwosc nie jest moja najlepsza strona :?
  • Witam. Ja ma odmienny problem od poprzednich

    Posiadam Nokie N93 która posiada Wi-FI i tylko z ej usługi korzystam łącząc sie w netem. Lecz jest problem, gdy używam zwykłej przeglądarki Nokii wszystko jest ok tylko jeden mały mankament, nie mam panelu z linkami do najważniejszych rzeczy (ten z lewej w Ogame). Nie raz sie tam pojawi coś ale tylko te niepotrzebne. Używając Opery jest inna jeszcze sprawa. Gdy się loguje włączają się dwa okna na raz (tak jak jest to na kompie) i jedno jest nad drugim. Panel sterowania i obraz właściwy, ten drugi jest pierwszy. Wszystko fajnie, dało by się grać ale nie da się zobaczyć pełnego panelu bo nie ma suwaka by zjechać niżej

    Tak więc czy ktoś wie co jest nie tak ? Próbowałem z małym i dużym okienkiem, z obrazkami i bez ale nic nie dawało

    Prosze o pomoc
  • Akihito napisał(a)
    Może zrobisz jeszcze opis konfiguracji oraz instalacji opery mini (ruskiej)?:P

    A po co się tak męczyć?? Wejdź na stronkę opery mini wybierz markę, model telefonu i ściągnij.Nie mam w tej chwili odsyłacza ale jak znajdę to od razu podam.

    pzdr:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez psychotg ().

  • RE: Motorola

    misiek503 napisał(a)
    A w MOTOROLI chodzi????


    Chodzi 8-) Na E398 wszystko ładnie tylko trochę za dużo trzeba przewijać, a telefon ma procek nie najszybszy (ARM7 49MHz), więc jeżeli zalogujesz się nawet kilkadziesiąt sekund przed atakiem to może być problem z ucieczką :E

    Natomiast na Maxx V6 już jest o niebo lepiej, no ale wiadomo - większy wyświetlacz, szybszy procek (ARM9 245MHz), no i najważniejsze, jak wyłapiesz 3G to strony prawie jak na stałym łączu się wczytują :D

    Ogólnie polecam Motki :D

    [SIZE=7]Dane o procesorach z jbenchmark.com[/SIZE]
  • A wiecie moze jak zrobic przegladarke w Samsungu L760 w sieci PLAY. Jak tak prosze o wytlumaczenie jak krowie na rowie dokladnie pokolei co mam robic wlacznie z instalacja przegladarki juz ja zassalem ale jak wgrac tego niewiem.
  • Wepster napisał(a)
    A wiecie moze jak zrobic przegladarke w Samsungu L760 w sieci PLAY. Jak tak prosze o wytlumaczenie jak krowie na rowie dokladnie pokolei co mam robic wlacznie z instalacja przegladarki juz ja zassalem ale jak wgrac tego niewiem.

    Rozumiem że mówisz o operze mini. Masz ją na komie czy na kompie? Jak na kompie to zgraj na telefon i kliknij później w ikonkę dalej pójdzie już samo. Tylko musisz mieć gprs włączony. A co do konfiguracji łącza to zadzwoń na infolinię do Playa, pomogą. Mi w Heyah pomogli.
  • Zgralem na telefon chce to wlaczyc i wyskakuje ze Typ Pliku Nieobslugiwany a sciagalem do tego modelu. Moze to trzeba tak jak gry sie na niego wrzuca przez jakis program (inny niz samsung pc studio)
  • A ja mam zupełnie abstrakcyjny temat - OM 4.1 i SE k800i.
    Net itp. ustawione elegancko, ale sama Opera wrzuca mi umowę do zaakceptowania i tu mam problem.
    Zaznaczam, że przeczytałem, daje kontynuuj i... błąd, z tym że nie połączenia...
    ktoś miał podobnie, wie co to?;]
    z góry dz
  • a ja mam taki problem..;/ zdazylo mi sie jzu drugi raz cos takiego i jakos sie idalo odblokowac.. ale tym razem jakos nie daje rady... mianowicie:
    loguje sie na konto ogame przez telefon zreszta bardzo czesto no i od wczoraj mam taki moty ze ladnie sie zaloguje wszytko podgląd widac ale kiedy chce zmienic strone na wiadomosci flota czy cokolwiek innego od razu wyskakuje mi blad TWOJA SESJA JEST NIEWAŻNA. itd...
    nie wiem czym ten blad jest spowodowany bo wczesniej normalnie wszystko sie logowalo i moglem grac a teraz nagle lipa.. ;\ przypominam ze drugi raz mi sie juz tak zdazylo .. mial ktos moze podobny przypadek albo wie jak to rozwiazac?? dodam ze wylaczenie ip check nie zalatwia sprawy..;\
  • Też od paru dni tak mam. I to chyba jest ogólna jakaś plaga, bo ja mam Heyah a czytałem już że w Plusie też ten problem mają.
    Przeczekać trzeba, przynajmniej u mnie po jakimś czasie się normuje.
  • Nom ja mam w plusie i to samo już 3 dzień :( myślę że to coś opera zamotała chyba bo na żadnym serwerze nie da się grać :( ani na BR ani US ani PL. Ciekawe cz to łośki naprawią bo już z 60 PL zrezygnowałem bo bez kom nie dam rady pograć
    czarocm[FenikS]

    Uni Zagadra
  • Witam mam n95, z konfiguracją gprs nie mam problemów tymbardziej, że moge łączyć sie za pomocą wifi. Mój problem tkwi w operze mini, która nie wyświetla dolnej połowy strony ogame( Jest biały ekran), tylko ogame w zasadzie. Standardowa przeglądarka wbudowana jest beznadziejna, jeśli chodzi o przeglądanie dużych stron. A więc, czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem, albo podać namiar na przeglądarkę o podobnym działaniu do miniopery.
  • Mam pewien problem, gdyż ściągnełem tą Opere Mini, wszystko cacy, lecz gdy ją uruchomiłem czerwony pasek dochodzi do 3/4 długości i po kilkunastu sekundach wyskakuje mi komunikat.

    Failed to connect to the internet

    b03 java.io.IOException: Error in HTTP operation


    Wie ktoś jak to naprawić?
  • Ja posiadam LG KE970Schina operator to Play i z przeglądarką co była na fonie
    WAP 2.0 Q04c1-1/MIC 1.1.14
    Wyświetla mi się menu lecz bez ważnego guziczka login zamiast niego jest szary prostokącić który i tak nie reaguje na naciskanie.
    A opery mini mi nie chce pobrać :(
    i zaznaczam że wygląd na mojej operze nie ma żadnej grafiki jak byś mógł kolego mi pomóc w tej sytuacji byłbym wdzięczny tutaj na forum ale bardziej wolał bym na gg 8013130