Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Portugalczycy dadza nam cos strzelic. Czolowi gracze walcza w klubach o tytuly i gruba kase, wiec nie beda grali na 100%. Takze 0:2 do przerwy, po przerwie troche odpuszcza i bedzie 1:1, czyli 1:3. Choc oczywiscie chcialbym, zeby nasi zagrali bardzo uwaznie w obronie i zachowali czyste konto, to moze z kontry uda sie cos strzelic. Choc wiadomo, ze niepelny tercet z Dortumndu moze stwarzac akcje, a nie bedzie mial ich kto wykorzystywac. Jelen bez formy (niby mowi, ze rezerwowy moze miec forme, ale mial kilka szans w Lille w styczniu, nie wykorzystal ich i w koncu klub sciagnal lepszego gracza) a inni napastnicy.... No tak, nie ma innych napastnikow w kadrze na Portugalie. Jakos nie widze zadnego z pomocnikow na szpicy.
    • Tylko żeby nie było powtórki z MŚ w Korei I Japonii :P A co dzisiejszego wyniku to albo remis albo 3-1 dla Portugalii bo w końcu jak żeluś się napali na strzelanie bramek (co już niejednokrotnie pokazał)to może być dużo jego strzał nawet bardzo dużo ale niecelnych:D W końcu niby mają takie gwiazdy i taki potencjał w ataku a żeby do euro się dostać musieli przez baraże przechodzić. Jednak gra w klubach to nie to samo co w reprezentacji i Polacy mogliby się pokusić o jakąś sensacja dla nas :E
    • Tak to jest... w klubach się gra i trenuje na codzień, a potem grupę piłkarzy zbierają z całego świata i wkładają do reprezentacji, i co z tego że jest 11 Portugalczyków, jak oni ze sobą grają parę razy w roku, to jak mają być zgrani...
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Przewiduję remis. Mimo, iż jest to jeden z ostatnich testów dla Portugalczyków nie wyjdą oni tak zmotywowani jak Polacy. Gospodarze nowych obiektów (co pokazał przykład np. Legii Warszawy z Arsenalem, czy Porto z Barcelona) są zawsze trochę bardziej forowani - od tak dla uciechy publiczności. Może niepokoić prawdopodobna nieobecność Roberta Lewandowskiego - cóż w tej chwili za dużo klasowych napastników nie posiadamy. Reasumując 1;1 bądź 2;2, bo Portugalia nie może zaniechać zupełnie meczu, a Polacy wyjdą na niego zmotywowani tak jak na mecz z Niemcami. Pozdrawiam ! :D

      Mr Crazy
      Best Solo: 1273%, 1113%, 928%, 481%, 416%, 379%, 258%
      Best ACS: 2319%, 1999%, 1228%, 1116%, 1087%, 486%, 438%, 395%,
      15 ST = 13.916% łącznie

      vademecumslow.blogspot.com/
    • 2:2 albo 1:3 w plecy wg. mnie . Mecz zapowiada się ciekawie :) oby atmosfera była dobra to będzie się oglądało :) Zawodnicy też oby coś grali i mam nadzieję, że Irek się przełamie ;)
    • Mecz w miare patrzac na to, ze Portugalia grala na pol gwizdka. Na poczatku wszyscy narobili w gacie, ale z czasem wygladalo to lepiej. Dobry mecz Szczesnego, Dudki i Obraniaka. Naszla mnie mysl, ze jak nie daj boze kontuzji nabawi sie Szczesny z Lewandowskim na Euro, to nie wychodzimy z grupy.
      Btw. wyszlo demko fify street 4, wiec zasiadam i testuje. ]:-D
      youtube.com/watch?v=z4g6RcQKomY
    • Nie ma tragedii :) dobry mecz szczególnie na tyłach bo z przodu coś pod górkę i ciężko się działało.. Brak napastnika to ogromny porblem :E zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać :)
    • Moim zdaniem b.dobry mecz. Dużo mieliśmy farta,ale i tak świetna gra. Trochę mnie raziło że czasem z naszej strony ładny teatrzyk szedł. Padali na murawę jak postrzeleni. Ale pomijając to,pierwszy mecz reprezentacji od baaaaaardzo dawna,który dało się oglądac z przyjemnością. Co do Jelenia-żal. Nie mamy rezerwowych napastników poza Grosickim bo reszta to drewno co Jeleń pokazał. Wiem że dużo nie gra,ale to głównie jego wina. Trochę niepokoi mnie fakt że cała reprezentacja opiera się na trójce z BVB. Bez Lewego,nie ma gola,a bez Błaszczykowskiego i Piszczka nie byłoby wgl akcji. Mecz ogólnie dobry,może nie bedzie takiego wstydu na Euro ;)
    • Mecz nudny, brakowało mi zaangażowania Portugalczyków, szkoda, że sobie zlekceważyli tak Polaków. Pomimo tego, gospodarze nie potrafili strzelić gola z dystansu ani wykorzystać dogodnych sytuacji. Natomiast czego brakowało Polakom oprócz wykończenia? Na pewno dokładności w podaniach i.. Lewandowskiego. Jeleń bez formy, co zresztą pokazał nie wykorzystując 200% okazji. Na plus zdecydowanie obrona, środek wreszcie się zgrał ze sobą i nie popełniał głupich błędów. Oprócz pary stoperów wyróżniłbym również parę Błaszczykowski-Piszczek oraz Obraniaka. Wynik również przyzwoity, zapominając o tym, że Portugalia 'grała na pół gwizdka'.
    • Weźcie już z tą Portugalią na półgwizdka darujcie. Obie drużyny nie grały pełną mocą gdyż, ponieważ drodzy impertynenci to był mecz towarzyski. Jak sama nazwa wskazuje, nikt nie grał o złote kalesony. Smuda, tak samo jak trener Portugalii, chciał wypróbować jak najwięcej zawodników i szczerze powiedziawszy uważam, że dopiął swego. Jak przez te 100 dni poprawią wykończenie (tu akurat duży brak w postaci Lewandowskiego..), Smuda przejrzy na oczy i Jelenia już nie wpuści, a także nasi wyrobią więcej precyzji to naprawdę widzę światełko nadziei na tym Euro.
      Natomiast co do symulacji to obie drużyny były sobie w tym równe i nikt na tym nie skorzystał. To też pewien rodzaju trening, w końcu to element gry, mniej lubiany, ale element.
      Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

      kUn telepata, trochę owsu i lata

      <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

      <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

      <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

      <Jezus> Nie mam pojecia
      <Jezus> Pytaj konia
    • Kargul-90 napisał(a):

      Dobry mecz Polaków może troche brakowało skuteczności ale na tle takiego rywala jakim była Portugalia zaprezentowaliśmy się całkiem dobrze :)


      Trochę? Ja tu nie widzę żadnej skuteczności. Kilka okazji sam na sam z bramkarzem i nic. Brakuje nam Franka. Franek - łowca bramek jak dostał taką piłkę, to był gol.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Się czepiacie Jelenia. A przypomnijcie sobie jak koncertowo Nani w końcówce I połowy spartolił swoją setkę :) Jeleń nie jest taki zły. Musiałby tylko trochę pograć w meczach ligowych. Ogólnie dramatu nie było, a w końcówce to nawet zupełnie przyzwoicie to wyglądało - chyba wyciągnęli wnioski z meczu z Niemcami, że najlepiej piłę trzymać 90 metrów od własnej bramki. Fajnie zagrał Piszczek, który skutecznie uprzykrzył grę Kryśce.
      96 ST - 512.685%
      Rzekły 3 Kropki: "... współpraca scisła z Templars realna i dostaje ostatnie spawy - umacnia się."
    • Smuda tak sprawdzał zawodników, że 1 zmianę przeprowadził w 67 minucie a dalsze pod koniec. Naprawdę dużo dowiedział się o zmiennikach, a najwięcej o Mili, który zagrał ze 2 minuty ( Lenczyk się wkurzy XD ).
      Portugalczycy nie grali na całego, może wiedzieli że to otwarcie Narodowego to ot tak, zagramy na remis.. Ewidentnie brak napastnika, tylko Lewandowski trzyma poziom.
      Kibice - szkoda gadać, gwizdanie na schodzących Portugalczyków niezrozumiałe

      A Szpakowski na emeryturę -_-
    • Słaby mecz jak dla mnie postawa OBU drużyn. To że Portugalczycy zagrali słabo nie ulega żadnej wątpliwości ale i Polacy w ofensywie zagrali straszny piach. Zero dobrych podań do Jelenia to i do wykazania się miał tylko jedną okazje którą powinien trafić ale nie gra regularnie i wyszło to w tej akcji bardzo dobitnie. Na plus z ofensywy zaliczyłbym tylko Obraniaka który widać że wraca do formy. Dlaczego Błaszczykowski nie ? może i fajnie dryblował i współpracował z Piszczkiem ale nic z tego konkretnego dla reprezentacji nie wynikało. Najbardziej zaskoczył mnie i to pozytywnie Perquis, chyba jego najlepszy mecz w reprezentacji jak do tej pory. Smuda niech na kolanach lepiej zacznie codziennie chodzić do Częstochowy by nikt mu kontuzji na euro nie złapał bo będzie w czarnej ... ;]

      Kovalem napisał(a):


      Kibice - szkoda gadać, gwizdanie na schodzących Portugalczyków niezrozumiałe


      No tak bo od dziś zaczynamy kibicować reprezentacji Portugali i będziemy ich oklaskiwać ;]
    • G R A N T napisał(a):

      Kovalem napisał(a):

      Kibice - szkoda gadać, gwizdanie na schodzących Portugalczyków niezrozumiałe


      No tak bo od dziś zaczynamy kibicować reprezentacji Portugali i będziemy ich oklaskiwać ;]

      Jakoś oglądałem inne mecze wczorajsze, i kibice z innych krajów nie gwizdali na schodzących przeciwników
      Może Polacy nie umieją docenić, że światowe gwiazdy przyjechały do Polski.