Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • Najlepiej tłumaczył Krzynówek po meczu: "To młodzi nie mają formy..." ^^ :lol:
      A sam dyszał, jakby przed chwilą przebiegł maraton :D

      Nie od dziś wiemy, że mamy dobrych bramkarzy - więc to pomijam, ale żeby w polu dobrze grał tylko Błaszczykowski o_o

      Z taką grą, to możemy jechać na mistrzostwa Azji :lol:
    • Messi_asz napisał(a)
      Z taką grą, to możemy jechać na mistrzostwa Azji :lol:

      Jak przebrniemy przez eliminacje 8-/...

      Wichniarek rezygnuje z kadry!

      Polski napastnik Arminii Bielefeld oznajmił dziś, że rezygnuje z występów w reprezentacji Polski! "Podjąłem decyzję, o rezygnacji" - przyznał w wywiadzie dla Polsatu Sport 31-letni napastnik.

      Piłkarz zaznaczył jednak, że póki co nie chce grać tylko w kadrze prowadzonej przez Leo Beenhakkera.

      "To jest ewidentny koniec moich występów w kadrze Leo, których było niewiele, bo raptem jeden. Tą decyzję podjąłem po obejrzeniu wczorajszego meczu ze Słowenią" - wyjawił w programie "Cafe Futbol" najlepszy piłkarz sierpnia w Bundeslidze.

      "Nie chcę rozmawiać o nazwiskach, ale powołania takie jak Bandrowski pozwoliły mi na podjęcie decyzji. Ja nie czuję się w kadrze potrzebny. Podobno nie pasuję do koncepcji. Tymczasem patrząc na wczorajszy mecz nie widziałem żadnej koncepcji. Ciekawe jaką wymyślił sobie Beenhakker?" - zastanawia się piłkarz. I podkreśla, że gdyby sam wysyłał powołania, to zapewne znalazłby się w reprezentacji Polski.

      "Niestety tak nie jest. Mimo, że utrzymuję się w formie, strzelam bramki w jednej z najsilniejszych lig, a powołania są takie a nie inne. Dlatego postanowiłem zrezygnować, żeby Beenhakker nie miał bólu głowy przy powołaniach, żeby nie musiał się sugerować tym co piszą dziennikarze domagający się powołania dla mnie" - dodał Wichniarek. A zapytany o jeden jedyny występ w kadrze Holendra (w meczu z Czechami na Cyprze) powiedział tylko: "Miałem nadzieję, że zaczyna się piękna przygoda, tymczasem Beenhakker nawet ze mną nie porozmawiał".

      Extra... tego nam właśnie brakowało :|
      Ale mówiąc szczerze, wcale się mu nie dziwie... jest teraz w świetnej formie - strzela bramki, stara się rozgrywać, pomaga kolegom z obrony... mówiąc krótko - jest bohaterem drużyny. Jednak mimo tego nie dostaje powołania do kadry... można by pomyśleć, że Polska Reprezentacja dysponuje naprawdę dobrym atakiem - skoro nie ma w niej miejsca dla takiego piłkarza... nic bardziej mylnego... Zamiast Wichniarka powołanie dostaje Piszczek, który umówmy się - z napastnikiem ma nie wiele wspólnego, tym bardziej ustawionym na szpicy... a skoro Artur nie pasuje do koncepcji Beenhakkera - to może czas zmienić koncepcję... bo jak widać w naszej kadrze nikt do niej nie pasuje...
    • Myślałem o tym, by od razu tam startować :D

      Wracając od Wichniarka... Nie dziwię mu się - na jego miejscu postąpiłbym tak samo.

      Nie lubię dominacji "BigBen HAKERA" >_>

      Niech Wichniarek póki co strzela gole w Bundeslidze i niech wróci po wyrzuceniu Benhakera z powodu nieudanych eliminacji... :P

      Szczęśliwie w 2012 r. nie będziemy musieli się kwalifikować ^^ :E
    • bo to porazka zeby nie powolywac Wichniarka czy Jelenia a jakis bambrow od Nas z ligi co nic nie potrafia pokazac.
      A Nasza obrona to kompletne dno.
      Czasami mam wrazenie ze z kumplami bysmy zagrali lepiej ze niz nasza kochana kadra.
      myslicie ze w kolejnym spotkaniu bedzie lepiej ?? bo jak przegraja z San Marino to juz wogole bedzie porazka. Mielismy szanse zdobyc latwy punkt a tego nie wykorzystalismy...
    • Nie mamy reprezentacji. Styl w jakim gramy to jedna wielka katastrofa. Jesli sie to nie zmieni, to z naszej grupy awansuja Czesi i Slowacy, co jest bardzo prawdopodobne. Dni Leo w naszej kadrze sa policzone, bo na dobra sprawe od meczu z Portugalia, nie zagralismy zadnego dobrego spotkania.

      Nie podoba mi sie sytem gry. Dlaczego nie gramy dwoma napastnikami? Przeciez nie wygralismy meczu od spotkania z Czechami. Zdobywanie bramek idzie nam o wiele trudniej niz ich tracenie. Nie mamy ani ataku, ani obrony.

      Nie podoba mi sie wyjsciowa 11. Dlaczego taki zawodnik jak Lewandowski siedzi na lawce? Zamiast niego na ataku gral [byc moze sie myle, bo ja w meczu ze Slowenia nie widzialem zadnego napastnika] Roger bedacy w znakomitej formie tak jak jego druzyna... ehh...

      Do ostatniego meczu ufalem Benhakerowi, teraz czas na kogos nowego.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez yoker89 ().

    • Niektórzy podniecają się tymi "odkryciami" Beenhakkera. Ja tam się nie zachwycam bo IMO to on nikogo wielkiego nie odkrył. Te wszystkie Zahorskie, Piszczki, Kokoszki, Garguły, Murawskie, Pazdany nie pokazały praktycznie nic. Jeśli ktoś uważa że nie mam racji to powiem od siebie tyle że nie oglądam wszystkich towarzyskich czy "o pietruszkę" meczy. Jedyni piłkarze którzy grają i potrafią nieźle zagrać (aczkolwiek od święta, grają bardzo nierówno) to Golański, Wasilewski i Roger. Wymienić mogę jeszcze np. Bronowickiego czy Matusiaka, ale oni zagrali już dosłownie pojedyncze mecze na dobrym poziomie.

      Reszta to stare twarze, nie ma się co oszukiwać, Leo jedyne co mógł dać od siebie jako nie-Polak to to że inaczej ich trenował. Ale co to za trenowanie kilkanaście dni w skali roku?
    • tak naprawdę to być może (nie skreślam Leo) ale przydałby się nam jakiś selekcjoner który umie dobrać zawodników na jakiś turniej np. Euro Leo nie ma doświadczenia na tym polu bo odpadł przecież z reprezentacją Holandii z MŚ drużyna ta była kandydatem do złotego medalu a grało tam wiele ówczesnych gwiazd grających w najlepszych klubach ;) widać także parę rzeczy w których Leo się pomylił Piszczek to nie jest zawodnik który seryjnie zdobywa bramki on raczej dogrywa do zawodnika z drużyny przecież to nie on a Chałbiński był najlepszym zawodnikiem w mistrzowskim sezonie Zagłębia ;) Roger po tym szumie transferowym trochę gorzej gra ;) czego Leo nie powoływał Wichniarka miał przecież pod nosem znakomitego zawodnika :> przyczepić się nie mogę do Kuby Błaszczykowskiego i Łukasza Fabiańskiego ;) czego nie gra Jeleń :> nawet jeśli Leo go powołuje to niech mi ktoś powie co on pokaże podczas 10-30 minut podczas gdy Zahorski i Pazdan grają więcej! :> w tym meczu nie grał żaden typowy napastnik przecież w powołanej kadrze byli Lewandowski i Boguski czego ci zdolni zawodnicy nie otrzymali szansy ?( dlaczego od początku nie grał chociażby nawet Saganowski :> jeśli chodzi o ewentualnych kandydatów na następce Leo to faworytów z opcji krajowej jest dwóch: Maciej Skorża i Henryk Kasperczak ;) za M.Skorżą przemawiają sukcesy z Wisłą i innymi klubami oraz to że zna już tą reprezentację bo był asystentem selekcjonera po za tym jest to inteligentny trener która wiedziałby co zrobić w tymi zawodnikami ;) za H.Kasperczakiem przemawiają również wielkie sukcesy z Wisłą oraz to że ma doświadczenie pracy z reprezentacją po za tym lubię obu tych trenerów za to co osiągneli z Wisłą :D PZPN boi się zerwać kontrakt z Leo bo musieli by zapłacić odszkodowanie a sterownikom naszej piłki kopanej to się za bardzo nie uśmiecha i dlatego Leo raczej wypełni kontrakt ;)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Jak dla mnie to Polska Piłka nożna jest strasznie słaba wręcz katastrofalnie słaba Odstajemy od Normalnego Poziomu Gry i nie ma sie co czarowac Polska Piłka Potrzebuje zmian CAŁKOWITYCH,nie długo z niej zrobią Czarną Reprezentacje Polski zamiast szkolic młodych Graczy to my mieszamy się w jakiś staruchów sorry ze tak mówię ale jest taka prawda odstajemy od Poziomu Gry i nie ma sie co czarowac bo to widac... Jednym słowem KATASTROFA i niech nikt nie mówi ze mówie zle bo wiem swoje i widzę i nie czarujcie się ze będziemy miec szczęście.
    • nie wiem czy było dawane
      Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS), przygotowała po raz kolejny ranking lig piłkarskich na świecie. Polska ekstraklasa znajduje się na odległym 67. miejscu, za takimi krajami jak Bahrain czy Algieria!

      1. Argentyna 643
      2. Anglia 562
      3. Brazylia 555
      4. Włochy 505
      4. Hiszpania 505
      6. Niemcy 446
      7. Meksyk 431,5
      8. Francja 391
      9. Chile 359
      10. Portugalia 321
      ...

      67. Polska i Oman 129


      o czym to świadczy? :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GANGsterPonczo ().

    • GANGsterPonczo napisał(a)
      o czym to świadczy? :P

      ze poziom naszej ligi jest slaby
      bylo to widac po grze reprezentacji i nowych odkryc Leo z naszej ligi.
      czemu Lewandowski nie gral na ataku tylko jakis mops ktory jak wczoraj slyszalem nigdy nie gral w zadnym klubie na ''szpili''
      a moze dobrze by bylo wrocic do ustawienia z 2 napastnikami ??
    • PimP 1987 napisał(a)
      GANGsterPonczo napisał(a)
      o czym to świadczy? :P

      ze poziom naszej ligi jest slaby
      bylo to widac po grze reprezentacji i nowych odkryc Leo z naszej ligi.
      czemu Lewandowski nie gral na ataku tylko jakis mops ktory jak wczoraj slyszalem nigdy nie gral w zadnym klubie na ''szpili''
      a moze dobrze by bylo wrocic do ustawienia z 2 napastnikami ??


      ogolnie to Polska reprezentacja ma bardzo slaba obrone
      bramkarzy mamy dobrych ale co on sam moze poradzic ;/
    • Darro napisał(a)
      PimP 1987 napisał(a)
      GANGsterPonczo napisał(a)
      o czym to świadczy? :P

      ze poziom naszej ligi jest slaby
      bylo to widac po grze reprezentacji i nowych odkryc Leo z naszej ligi.
      czemu Lewandowski nie gral na ataku tylko jakis mops ktory jak wczoraj slyszalem nigdy nie gral w zadnym klubie na ''szpili''
      a moze dobrze by bylo wrocic do ustawienia z 2 napastnikami ??


      ogolnie to Polska reprezentacja ma bardzo slaba obrone
      bramkarzy mamy dobrych ale co on sam moze poradzic ;/


      No ale przecież żyjemy w XX Wieku jak coś się nie udaje to robimy tak aby się udało nie? np Słaba obrona to wypad weście pod uwagę Brazylie która ma dobrą szkółkę Piłkarską prawie w całym państwie,i szkolą młodzież a widzieliście żeby osoba która przekroczyła 35 lat grała tam w piłkę!? tam jest rotacja wiedzą żeby byc najlepszym trzeba stawiac na młodzież a u nas tak nie ma ,nie dośc ze stary to i bez formy a i tak dalej gra nie? a weście pod uwagę ze w małych miasteczkach nie ma szkółek dla Dzieci tylko w takich miastach jak Warszawa,Kraków,Wrocław,Pozna. itp. a dzieci z mniejszych miasteczek a szczególnie te biedniejsze nie pokażą się a nikt nie mówi ze sa mniej uzdolnione od tych z wielkich miast tylko trzeba nad tym pracowac a taka młodzież nie ma gdzie. Myślicie ze Polska Reprezentacja będzie się cały czas opierac na starcach którzy klepią kasę?. jakieś pytania?
    • PimP 1987 napisał(a)
      GANGsterPonczo napisał(a)
      o czym to świadczy? :P

      ze poziom naszej ligi jest slaby
      bylo to widac po grze reprezentacji i nowych odkryc Leo z naszej ligi.
      czemu Lewandowski nie gral na ataku tylko jakis mops ktory jak wczoraj slyszalem nigdy nie gral w zadnym klubie na ''szpili''
      a moze dobrze by bylo wrocic do ustawienia z 2 napastnikami ??


      Niekoniecznie. Te rankingi IFFHS są nie dość że niewiele znaczące to często jeszcze z powodu pokrętnej logiki mało wiarygodne i sensowne.
    • Nessuso napisał(a)
      Darro napisał(a)
      PimP 1987 napisał(a)
      GANGsterPonczo napisał(a)
      o czym to świadczy? :P

      ze poziom naszej ligi jest slaby
      bylo to widac po grze reprezentacji i nowych odkryc Leo z naszej ligi.
      czemu Lewandowski nie gral na ataku tylko jakis mops ktory jak wczoraj slyszalem nigdy nie gral w zadnym klubie na ''szpili''
      a moze dobrze by bylo wrocic do ustawienia z 2 napastnikami ??


      ogolnie to Polska reprezentacja ma bardzo slaba obrone
      bramkarzy mamy dobrych ale co on sam moze poradzic ;/


      No ale przecież żyjemy w XX Wieku jak coś się nie udaje to robimy tak aby się udało nie? np Słaba obrona to wypad weście pod uwagę Brazylie która ma dobrą szkółkę Piłkarską prawie w całym państwie,i szkolą młodzież a widzieliście żeby osoba która przekroczyła 35 lat grała tam w piłkę!? tam jest rotacja wiedzą żeby byc najlepszym trzeba stawiac na młodzież a u nas tak nie ma ,nie dośc ze stary to i bez formy a i tak dalej gra nie? a weście pod uwagę ze w małych miasteczkach nie ma szkółek dla Dzieci tylko w takich miastach jak Warszawa,Kraków,Wrocław,Pozna. itp. a dzieci z mniejszych miasteczek a szczególnie te biedniejsze nie pokażą się a nikt nie mówi ze sa mniej uzdolnione od tych z wielkich miast tylko trzeba nad tym pracowac a taka młodzież nie ma gdzie. Myślicie ze Polska Reprezentacja będzie się cały czas opierac na starcach którzy klepią kasę?. jakieś pytania?



      niby masz racje ale w tym wszystkim liczy sie kasa i kasa i jak podpisuja kontrakt to odrazu na kilka lat i klepia kase takie realia ;p
      Mogliby sprobowac z pilkarzami z nizszych lig ktorzy graliby jak by umieli bo chcieliby sie pokazac :) a co moze pokazac facet co ma ponad 30 ?
      pozdrawiam :)
    • Nie popadajmy w takie skrajności... ale wszystko po kolei.

      GANGsterPonczo napisał(a)
      [...]
      o czym to świadczy? :P

      Świadczy to o małej wiarygodności informacji przedstawionych przez IFFHS... Polska liga może i jest słaba - głównie przez nieprawidłowe zarządzanie funduszami - ale stawianie naszej ligi na równi z Omanem jest dużą niedorzecznością. Ten ranking został stworzony na podstawie prostych wyliczeń - więc traktował bym go nieco z przymrożeniem oka...

      Nessuso napisał(a)
      No ale przecież żyjemy w XX Wieku jak coś się nie udaje to robimy tak aby się udało nie? np Słaba obrona to wypad weście pod uwagę Brazylie która ma dobrą szkółkę Piłkarską prawie w całym państwie,i szkolą młodzież a widzieliście żeby osoba która przekroczyła 35 lat grała tam w piłkę!? tam jest rotacja wiedzą żeby byc najlepszym trzeba stawiac na młodzież a u nas tak nie ma ,nie dośc ze stary to i bez formy a i tak dalej gra nie? a weście pod uwagę ze w małych miasteczkach nie ma szkółek dla Dzieci tylko w takich miastach jak Warszawa,Kraków,Wrocław,Pozna. itp. a dzieci z mniejszych miasteczek a szczególnie te biedniejsze nie pokażą się a nikt nie mówi ze sa mniej uzdolnione od tych z wielkich miast tylko trzeba nad tym pracowac a taka młodzież nie ma gdzie. Myślicie ze Polska Reprezentacja będzie się cały czas opierac na starcach którzy klepią kasę?. jakieś pytania?

      Po pierwsze
      XXI wieku ^^

      Po drugie
      Gdyby młodzi mieli do zaoferowania coś więcej, to zapewne zostali by dostrzeżeni przez selekcjonera naszej reprezentacji, lub przez trenerów drużyn pierwszoligowych... wielu z nich dostało swoją szansę, a niektórzy jeszcze na nią czekają. Inni widocznie się nie nadają(oczywiście według osób mądrzejszych ode mnie).

      Po trzecie
      W małych miasteczkach są szkółki piłkarskie... oczywiście nie mają one odpowiednich funduszy na rozwój młodzieży, ale de facto istnieją.

      Po czwarte
      W Brazylii jest nieco inaczej - swego czasu interesowałem się tym tematem dość dogłębnie i znalazłem kilka ciekawych filmów i artykułów.
      Brazylijczycy z biedniejszych dzielnic traktują futbol jako przepustkę do nowego, lepszego świata. Robią to by zapewnić rodzinie lepsze jutro... Zawsze grają z pasją, temperamentem - bo wiedzą, że jeżeli dostaną szansę to spełni się ich największe marzenia.
      W Polsce sytuacja wygląda całkowicie inaczej. Dla wielu chłopców jest to po prostu hobby... trenują bez większego zaangażowania - tylko dla samej idei kopania. Wielu z nich kończy treningi po kilku miesiącach - gdy ich zapał już maleje.
      To jest główna różnica, dzieląca akurat te dwa kraje(oczywiście istnieje wiele innych, ale pisanie o nich, akurat w tym temacie jest bezcelowe).

      Po piąte
      Nie mam pojęcia... muszę być jednak optymistą i wierzyć że w przyszłości znajdzie się grupka 20 młodych piłkarzy - którzy będą godnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.

      Darro napisał(a)
      [...]
      a co moze pokazac facet co ma ponad 30 ?
      pozdrawiam :)

      Powiem krótko
      To co Wichniarek ostatnio...



      Trochę się rozpisałem:)
    • Jak dla mnie Leo powinien odpuscic sobie zwieszenie Boruca i Dudki
      Boruc-jest najlepszy na budzie
      Dudka-pamietam jak wchodził zawsze na baniaka i strzelał przepiękne goole


      a Majewski dobrze gra ale ma czasami fatalne błędy :?
    • Przy takiej grze, jaka prezentujemy w dzisiejszym meczu, to zawojowac mozemy jedynie Mistrzostwa Oceanii i to jeżeli Australia zostania włączona do strefy azjatyckiej ;). Dni Leo sa już chyba policzone, w grze nie ma zadnych pozytywnych stron ( no może Błaszczykowski i bramkarze prezentują europejski poziom), obrona dziurawa niczym durszlak, a nasi najlepsi napastnicy oglądają mecz w telewizji w swoich cieplutkich domach (patrz Jeleń, Wichniarek). Może najwyższy czas poszukać Kasperczaka gdzieś na czarnym lądzie i zobaczyć, jak sprawdzi się w europejskim futbolu. Badź co badź z Wisłą osiagał duze sukcesy. Zastanawiajacy jedynie jest upór Leo, który chyba powołuje już swoich pupili a nie daje szansy piłkarzom, ktorzy są w dobrej formie. To co na dzien dzisiejszy pokazuja Smolarek, Piszczek, Krzynówek czy chociazby Roger woła o pomstę do nieba. Jeżeli już zdecydował się na naturalizację Rogera, to czemu piłkarze majacy polskie pochodzenie są przez niego niedostrzegani? Oni przynajmniej mają z naszym rodzimym krajem jakiekolwiek związki. Dobrym przykładem jest Obraniak, który chce grać dla Polski, ale jego nikt nie chce :P, a to przeciez duzy talent piłkarski. Konsekwencja niepowoływania piłkarzy w dobrej formie jest w naszym futbolu podwórkowym już chyba tradycją. Przez wiele lat Darisuz Zuraw był jednym z najlepszych polskich obrońców grajacych za granicą, wielokrotnie wybierany do 11 Kickera, strzelał bramki nawet Kahnowi a w reprezentacji rozegral ogolna liczbę meczów 1. To samo dzieje się teraz z Wichniarkiem i Jeleniem.

      Rozpisałem się troche nie na temat, ale to co oglądam w TV porusza moje kibicowskie serce niemilosiernie :P

      Już wyobrazam sobie jutrzejsze tytuły gazet: "Polska gromi San Marino 1-0".

      Może chociaż doczekam dnia, gdy znaturalizujemy sobie Inaki Astiza i będziemy miec jednego dobrego obronce ^^.
    • powiem tyle - jestesmy slabi
      poza Fabianskim, Blaszczykowskim i Lewandowskim, ktory moim zdaniem powinien grac od poczatku nikt sie nie spisal
      zenada ta nasza gra zeby wygrywac 2-0, a moglismy remisowac jakby sie im poszczescilo 2-2 ( szacun dla Fabiana )
      Niemcy wygrywaja 13-0 a Polska na fuksie wygrywa 2-0 :lol:
    • PimP 1987 napisał(a)
      powiem tyle - jestesmy slabi
      poza Fabianskim, Blaszczykowskim i Lewandowskim, ktory moim zdaniem powinien grac od poczatku nikt sie nie spisal
      zenada ta nasza gra zeby wygrywac 2-0, a moglismy remisowac jakby sie im poszczescilo 2-2 ( szacun dla Fabiana )
      Niemcy wygrywaja 13-0 a Polska na fuksie wygrywa 2-0 :lol:


      ...i to jeszcze z amatorami... :quasi:

      Nie dość, że powinno się wyrzucić połowę kadry z "Benchałerem" na czele, to i cały PZPN :rolleyes:

      Jak zawsze - Fabiański i Błaszczykowski - Dlaczego? Grają w dobrych, zagranicznych klubach, dzięki czemu potrafią poprawiać swoją grę. A taki Kowalczyk - (Ch)Leo wyciąga z nikąd, który gra gorzej, nie amatorzy z San Marino... x_x

      Niemcy grają jak na treningu, my - jak Rosja w finale ME z Hiszpanią >_>

      Bez komentarza

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Messi_asz ().

    • ja czarno to widzę, liczyłem na wynik przynajmniej 3 - 0 biorąc pod uwagę to że graliśmy z amatorami, ciężko szła gra Polakom, mam nadzieje że Leo poprawi coś w taktyce i grze naszej reprezentacji bo z taką gra daleko nie zajdą 8-/
    • PimP 1987 napisał(a)
      bo to porazka zeby nie powolywac Wichniarka czy Jelenia a jakis bambrow od Nas z ligi co nic nie potrafia pokazac.
      A Nasza obrona to kompletne dno.
      Czasami mam wrazenie ze z kumplami bysmy zagrali lepiej ze niz nasza kochana kadra.
      myslicie ze w kolejnym spotkaniu bedzie lepiej ?? bo jak przegraja z San Marino to juz wogole bedzie porazka. Mielismy szanse zdobyc latwy punkt a tego nie wykorzystalismy...
      PIMP PRAWIE sie nie pomyliłeś ,ledwo wygrali , a tak poważnie -pamiętam finały mistrzostw świata w Hiszpani PANOWIE teraz to jest śmieszne co nasi grają ,nieraz sie boję jak ich oglądam żeby o własne nogi sie nie potykali ,wyjdzie im cos raz na pare występów i znowu nadzieje bez pokrycia :E
    • Reedus napisał
      (...)to zawojowac mozemy jedynie Mistrzostwa Oceanii i to jeżeli Australia zostania włączona do strefy azjatyckiej
      (...)
      Może najwyższy czas poszukać Kasperczaka gdzieś na czarnym lądzie

      Australia jest w strefie azjatyckiej, a Kasperczak już od jakiegoś czasu nie trenuje nic w Afryce ;), w ogóle wolałbym Smudę.

      Co do meczu to taki wynik był też za Bońka trenera, jak przegrywaliśmy wtedy też z Łotwą 1:0 i Szwecją 3:0... Reszty komentować nie trzeba... Przynajmniej jakby teraz Boruc opadł to mamy Fabiańskiego :).

      Jak tak dalej pójdzie to Polska zajmie 4-5 miejsce w grupie. Źle się dzieję :( PZPN trzeba przeczyścić :quasi:, a co do piłkarzy to wzięcie Jelenia raczej mało by dało, Wichniarka może trochę, chyba po prostu lepszych niema piłkarzy x_x, nasza "gwiazda" Krzynio w Volfsburgu nic nie gra... >_>
      W el. do euro2008 ładne zwycięstwo i remis z Portugalią przyćmiły słabe mecze z Finami i Serbami (bez zwycięstwa) i wszyscy zachwycali się drużyną, że taka świetna i, że pewnie Niemców wreszcie pokonają, a po kuble zimnej wody, otworzyły się wszystkim oczy, a teraz to już jest jeszcze gorzej chyba ;|.
    • PimP 1987 napisał(a)
      powiem tyle - jestesmy slabi
      poza Fabianskim, Blaszczykowskim i Lewandowskim, ktory moim zdaniem powinien grac od poczatku nikt sie nie spisal
      zenada ta nasza gra zeby wygrywac 2-0, a moglismy remisowac jakby sie im poszczescilo 2-2 ( szacun dla Fabiana )
      Niemcy wygrywaja 13-0 a Polska na fuksie wygrywa 2-0 :lol:
      chol.... święta racja ,cięzko mi to przyznać ale tak jest :dno:
    • Zaczyna sie przejawiac mentalnosc Polakow :quasi:
      Byly sukcesy ... Leo jest wielki , jest bohaterem narodowym...
      Nie ma sukcesow , Leo powinien odejsc - opamietajcie sie troche :O
      Przypominam ze gdyby nie Leo , zadebiutowalibysmy na Mistrzostwach Europy dopiero w 2012 roku , "znalazl" paru ciekawych zawodnikow z niszowych druzyn ;) Wolicie Janasa czy Innego Bonka ? Proponuje dac na "wstrzymanie" i pozwolic holendrowi przygotowywac kadre na ME w 2012 , to jest cel glowny - dlatego testuje mlodych pilkarzy ;]
      Co do Wichniarka - przypominam ze on ma 31 lat i nie jest zbyt perspektywinczym pilkarzem :quasi: Nie raz byl testowany w kadrze i nie pokazal sie z najlepszej strony ... I jeszcze jedno ... Artur jakies 3 dni temu zrezygnowal z Reprezentacjii Polski pod wodza Leo ... ;}
      I.Jelen ...Sam nie wiem dlaczego Leo go nie powoluje ...:|

      Ah jeszcze jedno ... H.Kasperczak mial propozycje trenowania Polskiej kadry , tylko sie "wypial" na PZPN - chwala mu za to ;) Zreszta wypowiedzial sie ze dopoki sklad PZPNu sie nie zmieni , to on nigdy nie bedzie trenowal Polskiej druzyny ;)
      Tyle odemnie ;) Zeby nie bylo - gra dzisiejsza mi sie nie podobala , ale... Futbol na swiecie strasznie sie wyrownuje , i nie ma slabych druzyn ... o_o
      Przypomnijcie sobie pierwszy mecz Leo w Polskiej kadrze z Finlandia ... byl przegrany 2:1 z tego co pamietam , a dzisiej POTEGA swiatowa czyli Niemcy remisuja z Finami ...
      Belgowie remisuja z 3 zespolem ME , Macedonia grala naprawde ladny football w pierwszej polowie z Holendrami ...
      Zeby tylko nie bylo jak z Plywaniem ... Wszyscy ida do przodu a Polacy zostaja z tylu :rolleyes:
      Troszke przydlugawe mi to wyszlo :E
    • R K W D napisał(a)
      Zaczyna sie przejawiac mentalnosc Polakow :quasi:
      Byly sukcesy ... Leo jest wielki , jest bohaterem narodowym...
      Nie ma sukcesow , Leo powinien odejsc - opamietajcie sie troche :O
      Przypominam ze gdyby nie Leo , zadebiutowalibysmy na Mistrzostwach Europy dopiero w 2012 roku , "znalazl" paru ciekawych zawodnikow z niszowych druzyn ;)


      Tak, m. in. Wojtkowiaka, który wczoraj sfaulował w naszym polu karnym rywala :quasi:

      R K W D napisał(a)
      Wolicie Janasa czy Innego Bonka ? Proponuje dac na "wstrzymanie" i pozwolic holendrowi przygotowywac kadre na ME w 2012 , to jest cel glowny - dlatego testuje mlodych pilkarzy ;]
      Co do Wichniarka - przypominam ze on ma 31 lat i nie jest zbyt perspektywinczym pilkarzem :quasi:
      Nie raz byl testowany w kadrze i nie pokazal sie z najlepszej strony ... I jeszcze jedno ... Artur jakies 3 dni temu zrezygnowal z Reprezentacjii Polski pod wodza Leo ... ;}


      A czy musi być? Jest w tej chwili skuteczny i mógłby nam pomóc.
      Btw. Jak myślisz - dlaczego Wichniarek zrezygnował?? ;}

      R K W D napisał(a)
      I.Jelen ...Sam nie wiem dlaczego Leo go nie powoluje ...:|


      Też tego nie rozumiem :rolleyes:

      R K W D napisał(a)
      Ah jeszcze jedno ... H.Kasperczak mial propozycje trenowania Polskiej kadry , tylko sie "wypial" na PZPN - chwala mu za to ;) Zreszta wypowiedzial sie ze dopoki sklad PZPNu sie nie zmieni , to on nigdy nie bedzie trenowal Polskiej druzyny ;)
      Tyle odemnie ;) Zeby nie bylo - gra dzisiejsza mi sie nie podobala , ale... Futbol na swiecie strasznie sie wyrownuje , i nie ma slabych druzyn ... o_o
      Przypomnijcie sobie pierwszy mecz Leo w Polskiej kadrze z Finlandia ... byl przegrany 2:1 z tego co pamietam , a dzisiej POTEGA swiatowa czyli Niemcy remisuja z Finami ...
      Belgowie remisuja z 3 zespolem ME , Macedonia grala naprawde ladny football w pierwszej polowie z Holendrami ...
      Zeby tylko nie bylo jak z Plywaniem ... Wszyscy ida do przodu a Polacy zostaja z tylu :rolleyes:
      Troszke przydlugawe mi to wyszlo :E


      Niemcy nie są w tej chwili jakąś potęgą - średnią drużyną ze znanymi nazwiskami >_>

      Turcja też nie jest wielką drużyną - można było się spodziewać remisu :>

      Macedonia przegrała 1:2 (nie wyobrażałem sobie, że mogłoby być inaczej o_o)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Messi_asz ().

    • Prawy obronca - nie wiem jak na niego wolaja ale nie powinien sie pojawic wczoraj na boisku. Przez niego nie wykorzystywalismy Blaszczykowskiego, i kazda akcja szla srodkiem lub lewa strona, gdzie smolarek z krzynowkiem raz po raz dawali sie ograc jakims kelnerom czy fryzjerom. Blaszczykowski dostawal pilke wlasciwie tylko kiedy odbila sie od jakiegos rywala i do niego trafila.

      Napastnicy - low-- - tak okreslilbym ich skill. W polu karnym "san marinczycy" zachowywali sie jak owce prowadzone na rzeź - stali i czekali az ktos walnie pilke do przodu. Obrona w ich wykonaniu wygladala mniej wiecej jak ta z meczow australii z samoa 52-0. Zaden z tych momentow nie zostal wykorzystany przez napastnikow.

      W pomocy... ehhh Roger gral gorzej niz w Legii. Np. w derbach, gdzie otwieral droge do bramki wiele razy, tutaj wlasciwie niewidoczny (poza przerzutami [oczywiscie to na duzy plus]).
    • Jak pamiętam to Australia wygrała 31-0 a nie 52-0 XD

      A tak na serio to Reprezentacja nic nie gra.Brakuje obrońcy na lewej stronie.No i Lewandowski(ten z ataku) powinien grać od 1 minuty.
    • Siegneli dna. Coz to wiecej pisac...

      Ze skladu musza wyleciec Piszczek, Saganowski, Roger, Kowalczyk. Mozna zlitowac sie nad Wojtkowiakiem i Jopem, bo i tak nie byloby kogo wstawic za nich. Reprezentacja polski to nie druzyna, tylko zbieranina grajkow, ktorzy nie potrafia wymienic w ofensywie 10 celnych podan grajac z amatorami.


      Brawo dla kibicow :P Przylaczam sie do tego o PZPN'ie :P
    • Dark Wolf napisał(a)
      Reedus napisał
      (...)to zawojowac mozemy jedynie Mistrzostwa Oceanii i to jeżeli Australia zostania włączona do strefy azjatyckiej
      (...)
      Może najwyższy czas poszukać Kasperczaka gdzieś na czarnym lądzie

      Australia jest w strefie azjatyckiej, a Kasperczak już od jakiegoś czasu nie trenuje nic w Afryce ;), w ogóle wolałbym Smudę.


      Ano ano, mój błąd, ale wynikający z tego, ze mam wiecej zajęć na głowie i nie bardzo siedze w piłce teraz ;)
    • Przypominam ze odnalazl wielu wartosciowych pilkarzy ... I kazdemu sie zdarzy blad ... Patrz T.Kuszczak - a SAF ciagle w niego wierzy ;)
      Jakos sobie nie wyobrazam 33 letniego pilkarza na MS ;) Inwestycja w mlodych , to jedyna szansa dla Polakow :rolleyes: Nie rozumiem tylko dlaczego nikt z kadry Mlodziezowej sie nie moze przedrzec do Seniorow - to jest dla mnie zagadka X(
      Messi_asz napisał(a)

      Niemcy nie są w tej chwili jakąś potęgą - średnią drużyną ze znanymi nazwiskami >_>

      Turcja też nie jest wielką drużyną - można było się spodziewać remisu :>

      Macedonia przegrała 1:2 (nie wyobrażałem sobie, że mogłoby być inaczej o_o)

      Yeah , jak NIemcy nie sa potega , to Polacy sa na poziomie Somalii ;)
      No tak Niemcy - Wice Mistrzowie Swiata i Brazowi Medalisci Swiata toz to przeciez nic ;) :rolleyes:
      Turcja - 3 Zespol ME , zespol ktory u siebie jest chyba najgrozniejsza druzyna w Europie , remisuje na wlasnym stadionie ...
      A ogladales mecz Macedonczykow ? :> Ja ogladalem , i wystarczyla mi pierwsza polowa - Sprawiedliwym wynikiem po pierwszej Polowie byloby 3:1 dla Macedonczykow .