Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • Grupa z pozoru łatwa... Ciekawe jak zagramy w przyszłym roku.
      Jedno jest pewne - mamy grupę marzeń (jeżeli chodzi o poziom gry innych drużyn).
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

    • A ja osobiście żałuję, że Rosja jest z Polską w grupie. Moim marzeniem było obejrzeć mecz otwarcia Polska-Anglia w Warszawie. Grupa teoretycznie najłatwiejsza, ale nie popadajmy w hurraoptymizm. Z pewnością największe emocje będą w grupie B.

      Jak dla mnie z grupy wyjdą:
      Gr. A : Rosja, Polska
      Gr. B: Niemcy, Holandia
      Gr. C: Hiszpania, Włochy
      Gr. D: Anglia, Szwecja

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Sportowo fajna grupa, z jakimiś tam szansami na wyjście jesteśmy. Patrząc przez pryzmat dochodów dla miast gospodarzy, jest do dupy. Szwecja, Holandia, Niemcy, Anglia jadą na Ukrainę, nam się dostały resztki :/ Szkoda szczególnie Szwedów i Holendrów którzy juz planowali najazd na trójmiasto :D

      Fajnie zabrzmiało: Mamy 15 drużyn z czołowej 16tki rankingu UEFA i Polskę jako 16ego uczestnika ME :E
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Igła ().

    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      A ja osobiście żałuję, że Rosja jest z Polską w grupie. Moim marzeniem było obejrzeć mecz otwarcia Polska-Anglia w Warszawie. Grupa teoretycznie najłatwiejsza, ale nie popadajmy w hurraoptymizm. Z pewnością największe emocje będą w grupie B.

      Jak dla mnie z grupy wyjdą:
      Gr. A : Rosja, Polska
      Gr. B: Niemcy, Holandia
      Gr. C: Hiszpania, Włochy
      Gr. D: Anglia, Szwecja


      Daj na priv namiar skąd bierzesz towar też spróbuje
      Menelinho
    • Czemu uważasz że Polska miałaby nie wyjść? Mają jeszcze pół roku na poprawienie techniki, i wcale im słabo nie idzie, bramki strzelone np. Niemcom były bardzo ładne.. A grupę mamy wymarzoną niemal, więc nie rozumiem twojego naśmiewania się :)
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • pacek napisał(a):

      Czemu uważasz że Polska miałaby nie wyjść? Mają jeszcze pół roku na poprawienie techniki, i wcale im słabo nie idzie, bramki strzelone np. Niemcom były bardzo ładne.. A grupę mamy wymarzoną niemal, więc nie rozumiem twojego naśmiewania się :)


      Bramki strzelone ładne, a stracone jeszcze ładniejsze ;) Z taką obroną możemy co najwyżej grać oto abyśmy nie dostali bęcków ;) Przez 3 lata nie poprawili żadnego elementu gry wręcz można powiedzieć, że się cofają w rozwoju.
      Menelinho
    • Gratulacje wyczucia ironii ;)
      Przypomnijcie sobie jaką grupę mieliśmy na MŚ 2002. Ledwo kwalifikujących się portugalczyków, skośnookie ''coś'' i tłustych amerykanów. Bedzie deja vu. :)
    • Już łatwiej się nie dało... Przypadek? :D

      Teoretycznie mammy szanse wyjść z grupy ale praktycznie to jakoś mi się w to wierzyć nie chce zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną grę. Nie ma już co liczyć na jakąś wielka poprawę w tym aspekcie. No chyba ze jak to gospodarzą sędziowie nam pomogą. ;) Nie wiem czy nie lepiej byłoby trafić do grupy śmierci wtedy przynajmniej odpadnięcie było bardzo proste do wytłumaczenia.
      Ogólnie losowanie nie za fajne bo większość czołowych drużyn jedzie na Ukrainę.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Kar(L)ik napisał(a):

      ^Zaborca63^ napisał(a):

      A ja osobiście żałuję, że Rosja jest z Polską w grupie. Moim marzeniem było obejrzeć mecz otwarcia Polska-Anglia w Warszawie. Grupa teoretycznie najłatwiejsza, ale nie popadajmy w hurraoptymizm. Z pewnością największe emocje będą w grupie B.

      Jak dla mnie z grupy wyjdą:
      Gr. A : Rosja, Polska
      Gr. B: Niemcy, Holandia
      Gr. C: Hiszpania, Włochy
      Gr. D: Anglia, Szwecja


      Daj na priv namiar skąd bierzesz towar też spróbuje


      W Warszawie tego pełno, jeszcze nie masz?

      A całkiem poważnie, to jeśli Polacy nie wyjdą z grupy to będą mega frajerami. Grają u siebie, mają łatwą grupę, to muszą coś ugrać. Jeśli się nie uda to będą pośmiewiskiem i wtedy nie będzie nic dziwnego w tym, że w rankingu FIFA są za Ugandą czy innym Burkina Faso. W takich turniejach często niespodziewanie przechodzą drużyny, na które nikt by nie postawił ani grosza. Sądzę, że takimi zespołami może być właśnie Polska oraz Szwecja.
    • Dlatego boję się, że nasi piłkarze będa podchodzić do tego meczy zbyt wyluzowani, będą myśleć : "a kij z tym, nie gramy z Niemcami ani Anglią, wiec mamy łatwe mecze" no ale w ciągu meczu i tak będą spięci, zapewne trema i zeżre. No cóż, gdzieś już takie coś widziałem.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Wiem, że pełno w Wawie, ale to jakiś wyjątkowy musi być. Dla przypomnienie Korea,Niemcy,Austria, el.MŚ 2010 też były łatwe grupy i hurraoptymizm, a jak się kończyło każdy wie ;)


      Dlatego napisałem już wcześniej, żebyśmy nie popadali w hurraoptymizm, bo może źle się to skończyć. Zobaczymy jak pójdzie Polakom w najbliższych meczach i z tych spotkań można wysnuć jakieś wnioski, przewidywania co do euro. Oby siatkarze dali tą wspaniałą magię wygrywania oraz talent naszym piłkarzom i będzie dobrze :D
    • Bramkarze: Rafał Gikiewicz (Śląsk Wrocław), Michał Gliwa (Polonia Warszawa)

      Obrońcy: Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Maciej Sadlok (Polonia Warszawa), Filip Modelski (GKS Bełchatów), Adam Danch (Górnik Zabrze).

      Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Lech Poznań), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok)

      Napastnicy: Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin).

      Brawo Franek - teraz i Wy mozecie zostac reprezentantami Polski ^^ . Zenada - jak mozna powolywac goscia, ktory grzeje lawe jako bramkarz Slaska? Typ z najslabszej druzynie w Naszej Ekstraklasie? Moglbym sie znecac nad innymi, ale po co? Oczywiscie reszta pilkarzy ze Slaska, Kaminski, Murawski, Jodlowiec czy Wozniak na "+". ;P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez **PIMP** ().

    • PIMP daj spokój szlifują technikę, mają jeszcze pół roku do EURO. Franek tak jak zapowiadał tak zrobił skończył selekcję rok przed Euro, drużynę już ma to niech inni pograją a co! ^^


      Hoł hoł hoł :mikolaj: prezent od PZPN dla piłkarzy kilka dni w Turcji :) Po co takie mecze? Niech nazywają wycieczki wycieczkami, a nie zgrupowaniami kadry.
    • Kadra pzpnu:
      Reprezentacja (edit) PZPNu ostatecznie wybrała swoją bazę na Euro 2012. Piłkarze zamieszkają w hotelu Hyat, a treningi będą odbywały się na stadionie Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej. Pierwotnie kadra miała stacjonować w Grodzisku Wielkopolskim. Jeszcze niedawno wydało się, że kadra przygotowywać się będzie przy Łazienkowskiej 3. Wybrana baza noclegowa jak i treningowa nie znalazła się na oficjalnej liście UEFA rekomendowanych ośrodków.

      Bardzo dobrze wybrali jaka kadra taki obiekt do treningów ;)

      Grecy za to Legionowie będą trenować i mieszkać na zalewem zegrzyńskim.
      Menelinho