Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • znowu się zaczyna takie głupie gadanie, że Niemcy grali rezerwowym składem :) widzę norma wśród kibiców ;) z tej podstawy zabrakło raptem Ozila, Khediry i Neuera na bramce :) aż 3 zawodników i to powoduje, że Niemcy grali "rezerwą" :)
      Pamiętajcie, że i my nie graliśmy swoim najmocniejszym składem- szczególnie boki obrony + Obraniak ( tutaj Niemcy dali popis :D )

      Czy byśmy wygrali, zremisowali, a co najgorzej przegrali to i tak zawsze jest coś źle :D trzeba się przyzwyczaić.
      Doping cieniutki i to bardzo, dla mnie osobiście źle to wyglądało.

      Odnośnie meczu tyle można powiedzieć, że "bohaterem" został Głowacki... Nic tylko Dziękujemy, dziękujemy :D
      Mierzejewski nic szczególnego, wrzutki dziś mu nie leżały, Peszko 3 zmarnowane sytuacje i to sytuacje, które powinny być skończone bramkami...
      Pochwalić można szczególnie Szczęsnego ! Fantastyczny mecz oby dalej tak swoją formę udowadniał !
      Lewandowski bdb mecz widać, że w Dortmundzie nauka nie idzie w las :) Błaszczykowski lepiej w 2 połowie i to znacznie.
      Perquis dobry mecz jak na debiut i to z takim przeciwnikiem pokazał się z naprawdę dobrej strony ! Najjaśniejszy punkt linii obrony.
      Murawski walczył sporo odbierał, ale i trochę zagrań nie wyszło. Dudka wypracował w pewnym sensie 1 bramkę i tyle :P z całego przekroju meczu dużo o nim nie było słychać.

      Szkoda tej ostatniej bramki, ale taka jest piłka.... żal, że tak głupio sprawę meczu pokpił Głowacki.

      ps. Współgospodarz imprezy kolejną porażkę zaliczył :E
    • Thorgoth napisał(a):

      Ten mecz pokazał dobitnie gdzie nasze miejsce. Gdyby to nie był sparing tylko mecz o punkty to by nas rozjechali.
      Równie dobrze mogę powiedzieć, że jakby to był mecz o pkt to Polacy grali by lepiej :]
      Przestań Pan bredzić. Chłopaki się starały i szacun im za to :) Bynajmniej w 2 połowie jak przerywali akcje niemców. A że stracili bramkę. Cóż... takie piękno footballu. Nigdy nie wiesz co się kiedy wydarzy.
      Oni mają lepszych w polu, a my mamy zajebistego bramkarza. Jak dla mnie to oni są patałachy bo tyle co okazji mieli to szkoda gadać :]

      Brak mi słów na posty naszych fachowców z board.ogame.pl
      Nie pozdrawiam.
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Włosiu ().

    • Icetouch napisał(a):

      znowu się zaczyna takie głupie gadanie, że Niemcy grali rezerwowym składem :) widzę norma wśród kibiców ;) z tej podstawy zabrakło raptem Ozila, Khediry i Neuera na bramce :) aż 3 zawodników i to powoduje, że Niemcy grali "rezerwą" :)
      Pamiętajcie, że i my nie graliśmy swoim najmocniejszym składem- szczególnie boki obrony + Obraniak ( tutaj Niemcy dali popis :D )


      Obraniak nie ma formy i jego brak wychodzi nam na dobre ;]

      A co do Niemców zabrakło raptem w jednym momencie na boisku od 6 do 8 piłkarzy podstawowego składu. Faktycznie trenerzy potraktowali ten mecz tak samo serio nie mówiąc już o piłkarzach ;]
    • Rzeźnik drzew napisał(a):

      Mówisz brak słów? Nie pozdrawiasz? O jejku :(

      Brak słów na ludzi w różowych okularach. No ale ok. Cieszmy się, że mamy Szczęsnego i Lewego.

      Ojejku, kolejny post na forum :]
      Tak, nie pozdrawiam.

      Nastęny post nic nie wnoszący do rozmowy a jedynie podtrzymujący to co pisała reszta :]
      Piłkarze zostawili na boisku dużo sił. A Wy dalej swoje. Każdy z Was zagrałby lepiej :]
      Do tego już człowiek zdążył się przyzwyczaić. Polakowi się nigdy nie dogodzi.
      I proszę Cię. Nie odpisuj ;)
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

    • Włosiu napisał(a):

      Thorgoth napisał(a):

      Ten mecz pokazał dobitnie gdzie nasze miejsce. Gdyby to nie był sparing tylko mecz o punkty to by nas rozjechali.
      Równie dobrze mogę powiedzieć, że jakby to był mecz o pkt to Polacy grali by lepiej :]
      Przestań Pan bredzić. Chłopaki się starały i szacun im za to :) Bynajmniej w 2 połowie jak przerywali akcje niemców. A że stracili bramkę. Cóż... takie piękno footballu. Nigdy nie wiesz co się kiedy wydarzy.
      Oni mają lepszych w polu, a my mamy zajebistego bramkarza. Jak dla mnie to oni są patałachy bo tyle co okazji mieli to szkoda gadać :]

      Brak mi słów na posty naszych fachowców z board.ogame.pl
      Nie pozdrawiam.


      Ja sie na przykład zgadzam z Thorgoth'em bo Niemcy wyraźnie nam odpuścili a Polacy grali na maksa bo taka była presja.
      Starania nie wystarczą,a to że stracili bramke to nie piękno futbolu tylko prawidłowa kolejnosc rzeczy. Myślisz że normalnie taki Klose nie wykorzystałby takich sytuacji? Jeden z najlepszych niemieckich napastników? Jeśli tak myślisz to znaczy że oglądasz mecze od czasu do czasu albo tylko kardy i rzadko jakiś inny.
      Niemcy pokazali na co ich stac w ostatniej akcji i to była prawdziwa akcja Niemiec. Wątpie żeby 3 drużyna świata która ograła ostatnio Brazylię była na takim samym poziomie co drużyna ledwo wygrywająca z Gruzją.
      Jeśli chodzi o zawodników to Głowacki i Wawrzyniak wiadomo,Mierzejewsko tak samo jak z /meksykiem a nawet gorzej,oraz Peszko i ta jego lewa proteza.

      Poza tym,nie wiem czy tylko ja tak mam ale co mecz wydaje mi sie że nasza obrona jest jakaś dziwna? W ogóle nikt nie pilnuje skrzydeł,tracimy akcje bo takich podaniach w pole karne....
      Obrońcy stoją np. we 3,leci na nich napastnik i oni wszyscy na niego sie rzucają a boki są niekryte. To jest wielki problem. Innym są głupie straty piłki,brak skuteczności i niedokładne podania. Poza tym często było tak że Lewy dostawał piłke i chciał odegrac a tu sam zostawał.....
    • Vechi napisał(a):

      Myślisz że normalnie taki Klose nie wykorzystałby takich sytuacji? Jeden z najlepszych niemieckich napastników? Jeśli tak myślisz to znaczy że oglądasz mecze od czasu do czasu albo tylko kardy i rzadko jakiś inny.


      A w którym momencie te sytuacje które miał Klose były nienormalne ?? co nagle pojawiało się dwóch bramkarzy przed nim czy jak ?? Nie potrafił strzelic gola w 100 % sytuacjach i to jest niezaprzeczalny fakt, więc się ogarnij.

      Vechi napisał(a):

      Poza tym często było tak że Lewy dostawał piłke i chciał odegrac a tu sam zostawał.....


      Lewy nie gra jak rasowy napastik tylko jest cofnięty i nie raz było widać że gdy się cofał i rozgrywał piłke że na szpicy nie było nikogo a powinien stać tam on więc piszesz jakieś głupoty po raz drugi ;]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez G R A N T ().

    • Starania nie wystarczą,a to że stracili bramke to nie piękno futbolu tylko prawidłowa kolejnosc rzeczy. Myślisz że normalnie taki Klose nie wykorzystałby takich sytuacji? Jeden z najlepszych niemieckich napastników?

      Sugerujesz, że Klose specjalnie nie strzelał ? Ten, który wyrzekł się polskości oszczędzał naszych hahahahaha :E :E :E :E Specjalnie trafiał w Szczęsnego żeby nam się smutno nie zrobiło :D :D

      Peszko też specjalnie nie strzelał żebyśmy w zachwyt nie wpadli ]:-D

      Kozak dedukcja hahah
    • Icetouch napisał(a):

      Starania nie wystarczą,a to że stracili bramke to nie piękno futbolu tylko prawidłowa kolejnosc rzeczy. Myślisz że normalnie taki Klose nie wykorzystałby takich sytuacji? Jeden z najlepszych niemieckich napastników?

      Sugerujesz, że Klose specjalnie nie strzelał ? Ten, który wyrzekł się polskości oszczędzał naszych hahahahaha :E :E :E :E Specjalnie trafiał w Szczęsnego żeby nam się smutno nie zrobiło :D :D

      Peszko też specjalnie nie strzelał żebyśmy w zachwyt nie wpadli ]:-D

      Kozak dedukcja hahah

      Jakby była taka opcja to...

      Lubię to!

      xDDD

      PeeS. kolego Vechi, a mi się wydaje, że Niemcy mają podobne podejście do meczów z Polską co odwrotnie :)
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Włosiu ().

    • Zadziwiający jest wysyp fanów Reprezentacji po tym meczu na forum. Jestem tylko ciekaw ilu Was będzie jak wywieziemy pasjonujące 0:0 z Mołdawii czy innego zadupia.
      Abstrahując od samego meczu, którego niestety (albo stety) oglądać nie mogłem - jakim bezmózgiem trzeba być, by rozkazywać rozcinać flagę Polski przed meczem? I jakim bezmózgiem trzeba być, by się na to godzić?
    • Icetouch napisał(a):

      znowu się zaczyna takie głupie gadanie, że Niemcy grali rezerwowym składem :) widzę norma wśród kibiców ;) z tej podstawy zabrakło raptem Ozila, Khediry i Neuera na bramce :) aż 3 zawodników i to powoduje, że Niemcy grali "rezerwą" :)
      Pamiętajcie, że i my nie graliśmy swoim najmocniejszym składem- szczególnie boki obrony + Obraniak ( tutaj Niemcy dali popis :D )

      Czy byśmy wygrali, zremisowali, a co najgorzej przegrali to i tak zawsze jest coś źle :D trzeba się przyzwyczaić.
      Doping cieniutki i to bardzo, dla mnie osobiście źle to wyglądało.

      Odnośnie meczu tyle można powiedzieć, że "bohaterem" został Głowacki... Nic tylko Dziękujemy, dziękujemy :D
      Mierzejewski nic szczególnego, wrzutki dziś mu nie leżały, Peszko 3 zmarnowane sytuacje i to sytuacje, które powinny być skończone bramkami...
      Pochwalić można szczególnie Szczęsnego ! Fantastyczny mecz oby dalej tak swoją formę udowadniał !
      Lewandowski bdb mecz widać, że w Dortmundzie nauka nie idzie w las :) Błaszczykowski lepiej w 2 połowie i to znacznie.
      Perquis dobry mecz jak na debiut i to z takim przeciwnikiem pokazał się z naprawdę dobrej strony ! Najjaśniejszy punkt linii obrony.
      Murawski walczył sporo odbierał, ale i trochę zagrań nie wyszło. Dudka wypracował w pewnym sensie 1 bramkę i tyle :P z całego przekroju meczu dużo o nim nie było słychać.

      Szkoda tej ostatniej bramki, ale taka jest piłka.... żal, że tak głupio sprawę meczu pokpił Głowacki.

      ps. Współgospodarz imprezy kolejną porażkę zaliczył :E


      czy Ty wiesz jak wygląda reprezentacja Niemiec? 3? ... No nic
      To był dobitnie rezerwowy skład ... Jeśli taki Traesch jest nap. objeżdżany przez 70% zawodników w Bundeslidze ...
      A Polak się cieszy. A mi jak niektórym chce się po prostu śmiać , towarzyski mecz , o nic , a my dajemy wszystko co możemy. A Loew sprawdza kto by się nadawał.
      I po tym meczu Goetze np. nie zyska więcej zaufania. Schurle też nie pokazał nic ciekawego. No a Klose to jak Gomez za czasów największego drewna.
      Jestem ciekaw jaki byłby wynik gdyby zagrali tak jak z Brazylią ]:-D
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD
    • So Seductive napisał(a):

      A mi jak niektórym chce się po prostu śmiać , towarzyski mecz , o nic , a my dajemy wszystko co możemy. A Loew sprawdza kto by się nadawał.
      Z Twojego rozumowania wynika, że powinniśmy wystawić rezerwowy skład i przejść obok meczu jak to mamy w zwyczaju?

      Wszyscy piszecie, że Niemcy wystawili rezerwowy skład i nie grali na 100%. Przecież to całkowicie bez sensu. Gdybym ja był rezerwowym to bym dał z siebie 120%, aby pokazać trenerowi, że zasługuję na pierwszy skład. Niemcy mogliby wystawić dwie równorzędne jedenastki. Z naszych piłkarzy o miejsce w reprezentacji Niemiec mogłoby powalczyć ledwie 2-3 zawodników (Szczęsny, Piszczek i ew. Lewandowski na ławkę rezerwowych). Reszta naszych grajków jest na poziomie 3-4 składu Niemiec. W takich aspektach ten wczorajszy wynik to sukces.
    • So Seductive napisał(a):

      czy Ty wiesz jak wygląda reprezentacja Niemiec? 3? ... No nic
      To był dobitnie rezerwowy skład ... Jeśli taki Traesch jest nap. objeżdżany przez 70% zawodników w Bundeslidze ...
      A Polak się cieszy. A mi jak niektórym chce się po prostu śmiać , towarzyski mecz , o nic , a my dajemy wszystko co możemy. A Loew sprawdza kto by się nadawał.
      I po tym meczu Goetze np. nie zyska więcej zaufania. Schurle też nie pokazał nic ciekawego. No a Klose to jak Gomez za czasów największego drewna.
      Jestem ciekaw jaki byłby wynik gdyby zagrali tak jak z Brazylią ]:-D

      Rezerwowy skład czy też nie, ale skład Niemiec. I widocznie zagrali najlepiej jak potrafili. Tak samo i nasi piłkarze.
      Nikt nikomu nie każe na siłę oglądać meczy
    • Nie spodziewałem się że Polacy mogą uzyskać taki wynik z Niemcami.Faktem jest że Niemcy nie zagrali tak jak normalnie ale o tym że dla nich nie będzie to arcyważny mecz a zwykły spring treningowy było wiadomo już w momencie jego ogłoszenia. Żeby nie Szczęsny to równo byśmy dostali (ma chłopak stanowczo za dużo roboty zarówno w klubie jak i reprezentacji ale przynajmniej ma okazje dobrze ,,potrenować''). Ale nie ważne była szansa Niemców wkońcu pokonać nie ważne w jakich okolicznościach. Choć z drugiej strony jeśli byśmy wygrali to jeszce ktoś mógłby pomyśleć żę jest dobrze.
      Lewandowski jak cofnięty miodzio jak na nasze warunki gożej typowo z przodu. Peszko zdecydowanie powine głowe schłodzić bo zmarnować 3 sam na sam w jednym meczu to rzadka sztuka.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Redyplomowany napisał(a):


      Abstrahując od samego meczu, którego niestety (albo stety) oglądać nie mogłem - jakim bezmózgiem trzeba być, by rozkazywać rozcinać flagę Polski przed meczem? I jakim bezmózgiem trzeba być, by się na to godzić?


      Tych którzy rozcinali idzie zrozumieć, stawiają Ci warunek: rozcinasz albo nie wchodzisz... Nie znam się na prawie zbyt dobrze, ale ciekawe czy tego który przymuszał do czegoś takiego dana osobę i tego który takie roporządzenie wydał nie da się pociągnąć do odpowiedzialności karnej za przymuszanie do bezczeszczenia flagi narodowej. Znając jednak życie pewnie nic w tym kierunku nawet nie drgnie.
    • fafi napisał(a):


      Wszyscy piszecie, że Niemcy wystawili rezerwowy skład i nie grali na 100%. Przecież to całkowicie bez sensu. Gdybym ja był rezerwowym to bym dał z siebie 120%, aby pokazać trenerowi, że zasługuję na pierwszy skład. Niemcy mogliby wystawić dwie równorzędne jedenastki.

      Nie chodzi o to, że poszczególni piłkarze niemieccy byli słabi i przeszli obok meczu. Mi chodziło o to, że drużyna niemiecka jako całość nie pokazała wszystkich walorów, nie grali na maksa, nie gryźli trawy. Dla nich był to sparing, okazja do wypróbowania różnych schematów i zgrania ludzi.
      Jakoś nie wyobrażam sobie że Anglicy remisują mecz towarzyski w 90 minucie powiedzmy z Francją i tam ogłasza się nieledwie żałobę narodową z tego powodu. Mam wrażenie, że poważne zespoły podchodzą do meczów kontrolnych tak jak do meczów kontrolnych. A my jak do finału Pucharu Wszechświata.

      Mi się wydaje że celem meczu sparingowego było sprawdzenie drużyny na tle silnego rywala. A czy w czasie tego sprawdzania padnie wynik 2:1, 1:2 czy 2:2 to tak trochę rzecz drugoplanowa. Czy się mylę?
      zgniły liberał/podły ateista
    • G R A N T napisał(a):

      Vechi napisał(a):

      Myślisz że normalnie taki Klose nie wykorzystałby takich sytuacji? Jeden z najlepszych niemieckich napastników? Jeśli tak myślisz to znaczy że oglądasz mecze od czasu do czasu albo tylko kardy i rzadko jakiś inny.


      A w którym momencie te sytuacje które miał Klose były nienormalne ?? co nagle pojawiało się dwóch bramkarzy przed nim czy jak ?? Nie potrafił strzelic gola w 100 % sytuacjach i to jest niezaprzeczalny fakt, więc się ogarnij.

      Vechi napisał(a):

      Poza tym często było tak że Lewy dostawał piłke i chciał odegrac a tu sam zostawał.....


      Lewy nie gra jak rasowy napastik tylko jest cofnięty i nie raz było widać że gdy się cofał i rozgrywał piłke że na szpicy nie było nikogo a powinien stać tam on więc piszesz jakieś głupoty po raz drugi ;]

      Nie wnikam w taktykę,ktoś zawsze powinien byc obok żeby miał do kogo podac,a tam było tak że dostał piłke,a Polacy stali jak kołki na naszej połowie i nic.

      Icetouch napisał(a):

      Starania nie wystarczą,a to że stracili bramke to nie piękno futbolu tylko prawidłowa kolejnosc rzeczy. Myślisz że normalnie taki Klose nie wykorzystałby takich sytuacji? Jeden z najlepszych niemieckich napastników?

      Sugerujesz, że Klose specjalnie nie strzelał ? Ten, który wyrzekł się polskości oszczędzał naszych hahahahaha :E :E :E :E Specjalnie trafiał w Szczęsnego żeby nam się smutno nie zrobiło :D :D

      Peszko też specjalnie nie strzelał żebyśmy w zachwyt nie wpadli ]:-D

      Kozak dedukcja hahah

      Gratuluje wyobraźni,ale mam proźbe. Jeśli g**no wiesz o piłce to głupio nie komentuj :> .
      Nie to miałem na myśli ale takiemu cwaniakowi zza monitora to łatwo jest napisac. Prawdziwy z Ciebie "ekspert"...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vechi ().

    • Inaczej Twoich słów się nie da zinterpretować wg. mnie ;) dobieraj lepiej słowa, a nie będzie nieporozumień "ekspercie" :D zresztą nie tylko ja tak zrozumiałem Twoje słowa więc to raczej nie mój błąd jest :) a o piłce wiem więcej niż myślisz.

      Pozdrawiam :)

      Grant popieram Twoje słowa pod cytatem Redyplomowanego. Niestety u Nas i tak to pewnie wszyscy oleją chociaż niepowinni...
    • Te rezerwy Niemiec mają prawdopodobnie kilkukrotnie większą wartość od Naszej reprezentacji, więc dla mnie to nie argument, bo nadal to był o wiele mocniejszy skład, o wiele większe indywidualności od tych które my posiadamy. Ten 'Kakao' z którego tak bardzo się śmiejecie w Bundeslidze jest zadomowiony od dawna strzelając wiele bramek, więcej niż jakikolwiek polski piłkarz w ostatnich latach w Niemczech.
      Toni Kroos. Wiecie w ogóle kto to jest? Przecież ten młodzik 2 sezony temu trząsł Bundesligą na wypożyczeniu (!) w Leverkusen. Podstawowy zawodnik Bayernu aktualnie. Mniemam, że każdy zawodnik reprezentacji Niemiec ma większą wartość rynkową niż jakikolwiek polski zawodnik (oprócz Szczęsnego). Przestańcie sapać, to dobry wynik był.
    • G R A N T napisał(a):

      Redyplomowany napisał(a):


      Abstrahując od samego meczu, którego niestety (albo stety) oglądać nie mogłem - jakim bezmózgiem trzeba być, by rozkazywać rozcinać flagę Polski przed meczem? I jakim bezmózgiem trzeba być, by się na to godzić?


      Tych którzy rozcinali idzie zrozumieć, stawiają Ci warunek: rozcinasz albo nie wchodzisz... Nie znam się na prawie zbyt dobrze, ale ciekawe czy tego który przymuszał do czegoś takiego dana osobę i tego który takie roporządzenie wydał nie da się pociągnąć do odpowiedzialności karnej za przymuszanie do bezczeszczenia flagi narodowej. Znając jednak życie pewnie nic w tym kierunku nawet nie drgnie.

      Zrozumieć kogoś, kto dla głupiego meczu rozcina coś, o co kilkadziesiąt lat temu wuchta ludzi walczyła, ginęła i traciła zdrowie? Nigdy w życiu. Istnieje coś takiego jak honor, chociaż widzę, że wśród fanów Repry nie ma go ani trochę. ''Mieciu, hyyyyk, tni tą szmatę, bo inaczej meczu, hyyyk, nie zobaczymy'' (...)
    • z tego co czytałem wcześniej na jednej stronie Ochroniarz ponoć nie łamał prawa nakazując cięcie flagi, ponieważ przeciął ją na 2 równe połowy ;) delikatna paranoja. Wg. niego flaga była "za duża" , a z tego co mówią inne osoby wcale rozmiar nie był ogromny. PZPN ponoć nie ma nic z tą akcją wspólnego :E

      Na mecze kadry najlepiej chodzić bez flag, a i bez białych rzeczy bo można napisać na nich obraźliwe teksty... Porażka po całości :E
    • Co niektórych postów aż nie chce się czytać.
      Ktoś tam pisał że gdyby nie Szczęscny to bylibyśmy z 5 brmek do tyłu , ta a gdyby nie Podolski na Euro 2008 zremisowalibyśmy z niemcami a gdyby Torres nie wyszedł na boisko przeciwko niemcom to pewnie Niemcy zdobyliby mistrzostwo europy bo by nie strzelił gola.
      TO JEST JEDNA DRUZYNA I MOZECIE SOBIE GDYBAĆ CO BYLOBY GDYBY NIE SZCZĘSNY - ALE WYSZEDŁ NA BOISKO , MIAL WIELE DOBRYCH INTERWENCJI I JEST W TEJ DRUZYNIE , A NIE WYLAPUJECIE LEPSZYCH PILKARZY I MOWICIE CO BY BYLO GDYBY NIE ONI .
      Chyba tylko Polacy rozpatrują to w takich kategoriach.
      Najsmieszniejsze są te posty że polacy grali jakby to był finał mistrzostw świata - a no tak lepiej żeby olali ten mecz , biegali od niechcenia - wtedy niektórzy byliby w swoim żywiole i mogliby krytykować tak jak to lubią, już sobie wyobrażam te posty.


      Ja mam takie pytanie co do niektórych - wy się nazywanie kibicami?
      CHYBA ANTYKIBICAMI umiecie tylko krytykować.
    • Zaskakujące oświadczenie wydał Maor Melikson za pośrednictwem oficjalnej strony klubu Wisła Kraków. Izraelczyk przyznał, że nie jest jeszcze gotowy na grę w polskiej reprezentacji.


      I wychodzi na to, że Melikson całkowicie niepotrzebnie powoduje teraz zamieszanie wokół naszej kadry. Wczoraj był pewien gry, a dzisiaj już nie jest pewien tej decyzji. Trochę dziwnie mi to wygląda i osobiście nie podoba mi się taka zagrywka. Na kolanach go prosić nikt nie będzie. Niech się zdecyduje jak facet, a nie raz mówi tak, a nagle po kilku krytykach odchodzi od takich planów. i zmienia punkt widzenia :E

      Damy radę sobie bez niego tak myślę ;)