Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • Jeszcze Polska nie zginęła,
      Kiedy my żyjemy,
      Co nam obca ... wzięła,
      Szablą odbierzemy....

      PS: ktos wykrakał w studiu tego karnego...no szkoda;/
      Szkoda Leo, szkoda kibiców...;(:(;(...
      i szkoda ze nie mozna tu przeklinac...
    • Szkoda Artura Boruca, który był dziś prawie Bogiem. Szkoda że nie dopomogły mu prawdziwe siły nadprzyrodzone żeby pokazać coś temu sędziemu, no ale podejrzewam że jeszcze może coś z tego wyniknie i tak to nie będzie żeby takie oszustwa w biały dzień odchodziły
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Jeszcze Polska nie zginęła,
      Kiedy my żyjemy,
      Co nam obca ... wzięła,
      Szablą odbierzemy....

      PS: ktos wykrakał w studiu tego karnego...no szkoda;/
      Szkoda Leo, szkoda kibiców...;(:(;(...
      i szkoda ze nie mozna tu przeklinac...


      Karengo wykrakał Boniek :P
      A ja jestem ciekawy ile zarobi sedzia :P za tego karnego
      Pewnie wiecej niz cala reprezentacja Polski :(

      --------------------------------------------------------

      Ludzie nie bierzcie w łapę
    • vul6 napisał(a)
      Szkoda Artura Boruca, który był dziś prawie Bogiem. Szkoda że nie dopomogły mu prawdziwe siły nadprzyrodzone żeby pokazać coś temu sędziemu, no ale podejrzewam że jeszcze może coś z tego wyniknie i tak to nie będzie żeby takie oszustwa w biały dzień odchodziły


      zgadzam sie w 100%. Boruc nie zasłuzył na tego karnego.. naprawde szkoda tego wyniku bo myślałem że dowieziemy 3pkt do gwizdka..

      wszytsko wina kibiców, tak sie domagali :jeszcze jeden, jeszcze jeden" :E

      ech, co robić.. jeszcze jeden mecz, "o honor"


      Spam from 07 Sep 2006
    • Austria vs Boruc i Roger - 1:1

      szkoda słów, teraz katolicki kraj może sie modlić tylko o wygraną z Chorwacją co najmniej 2 bramkami i wygraną Austrii z Niemcami co najwyżej 1:0
    • Punitor napisał(a)
      Austria vs Boruc i Roger - 1:1

      szkoda słów, teraz katolicki kraj może sie modlić tylko o wygraną z Chorwacją co najmniej 2 bramkami i wygraną Austrii z Niemcami co najwyżej 1:0


      wygrana z chorwacją jest możliwa:) ale austria z niemcami raczej nie:(
    • Wszystko jest możliwe :P

      Brawo dla Boruca i Rogera.... no i dla reszty chłopaków którzy obudzili się po bramce Rogera...

      Szkoda że ten sędzia taki przygłup... ale nasi chłopcy pewnie tak mu nagadają że już tak więcej nie zrobi :E <- sędzia :>
    • Ufff laptop mi działa bo po wczorajszym troche "się popsuł" :D

      Powiem tak: według przepisów sędzia MÓGŁ podyktować tego karnego ale pierwszy raz widziałem żeby ktoś to tak perfidnie zrobił. Jest to skandal na skalę całych mistrzostw i na pewno nie pozostawią tego sami sobie... Teraz musimy liczyć na cud że Austria wygra z Niemcami a że my strzelimy więcej bramek niż oni w mezcu z Chorwacja. Awansujemy wtedy kosztem Niemiec co może jest szaleństwem ale po wczorajszym wszystko jest możliwe...
      Mam papiery sędziowskie od 3 lat ale takie numery to się wykręca w 5 lidze a nie na Mistrzostwach Europy :rolleyes:
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • 12damian12 napisał(a)
      POLSKA 0 - 2 NIEMCY
      POLSKA 1 - 1 AUSTRIA
      drugi mecz lepszy


      nie, muszą wygrac austriacy, ale o bramke niżej niz my... bo gdyby niemcy zremisowali mieliby 4pkt (czyli tyle ile my w najlepszym wypadku), ale wygrali by karnymi


      nie wiem czy za linki do allegro tutaj ostrzeżenia dają, więc zapraszam na allegro i na licytacje karnego ]:-D
    • Vampire. napisał(a)
      Co tam 4 gole wbić chorwacji :P damy rade :P

      Co do wczoraj to wynik wydaje się być sprawiedliwy :)
      Karny to już coś innego :) Nasi powinni sobie utrzymać wynik ale jak tego nie umią to ...


      Zgadzam się w 100%.
      Szkoda słów na temat gry naszej reprezentacji.
      I los pokarał kibiców za ich pychę. Tak to jest jak od 80 min śpiewa się
      :" Aufidersien Austria " i świętuje jakby nasi prowadzili 2-3 bramkami... x_x
    • GlupiecBlazen napisał(a)
      Vampire. napisał(a)
      Co tam 4 gole wbić chorwacji :P damy rade :P

      Co do wczoraj to wynik wydaje się być sprawiedliwy :)
      Karny to już coś innego :) Nasi powinni sobie utrzymać wynik ale jak tego nie umią to ...


      Zgadzam się w 100%.
      Szkoda słów na temat gry naszej reprezentacji.
      I los pokarał kibiców za ich pychę. Tak to jest jak od 80 min śpiewa się
      :" Aufidersien Austria " i świętuje jakby nasi prowadzili 2-3 bramkami... x_x


      Oho, kolejny znawca. Nie będę już tym razem jednak komentować. Nie ma poco już ciągnąć tematu. Tym bardziej że dziś się trzeba przygotować że w końcu odpadniemy formalnie i się skończą wszystkie kłótnie, bo nie będzie sensu ich dalej prowadzić.
    • vul6 napisał(a)
      GlupiecBlazen napisał(a)
      Vampire. napisał(a)
      Co tam 4 gole wbić chorwacji :P damy rade :P

      Co do wczoraj to wynik wydaje się być sprawiedliwy :)
      Karny to już coś innego :) Nasi powinni sobie utrzymać wynik ale jak tego nie umią to ...


      Zgadzam się w 100%.
      Szkoda słów na temat gry naszej reprezentacji.
      I los pokarał kibiców za ich pychę. Tak to jest jak od 80 min śpiewa się
      :" Aufidersien Austria " i świętuje jakby nasi prowadzili 2-3 bramkami... x_x


      Oho, kolejny znawca. Nie będę już tym razem jednak komentować. Nie ma poco już ciągnąć tematu. Tym bardziej że dziś się trzeba przygotować że w końcu odpadniemy formalnie i się skończą wszystkie kłótnie, bo nie będzie sensu ich dalej prowadzić.


      Zgadzam się z tobą.
      Dziś formalnie odpadniemy.
      Ale tak czy siak Web będzie wspaniałą wymówką...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GlupiecBlazen ().

    • ^JoJo^ napisał(a)
      Sprytny Grzesio napisał(a)
      Co jest gorsze? Przegrać z drugą drużyną Chorwacji? Czy zremisować z Austrią?


      Zdecydowanie zremisować z Austrią i to w takich okolicznościach :quasi:


      No słuchaj.. nasza bramka wpadła ze spalonego.. a ich bramka z karnego którego nie było.. Bo kuźwa nie było.. i wszyscy to wiedzą. Sam nie wiem co o tym myśleć :/
    • nie rozdrapujmy który mecz był lepszy ;) trzeba otwarcie powiedzieć że nasza reprezentacja zawaliła te Mistrzostwa :/ a co z tym idzie każdy mecz ... był tylko Boruc , Roger i Saganowski a gdzie reszta ? ta która miała stanowić trzon ?? zagrała poniżej poziomu przeciętnego ... żal
    • Nie wiem jaki problem tkwi w naszej reprezentacji. Boruc Roger popisuja sie bardzo dobra gra. Inni, momentami pokazują swoje umiejętności, a czasami wyglada to jakby pierwszy raz na mecz wyszli. Nie wiadomo czym to jest spowodowane ale czym predzej ktoś to odkryje, tym lepiej. :]
    • Moim zdaniem glownym problemem naszej reprezentacji podczas ME bylo fatalne przygotowanie fizyczne i szybkosciowe. Poruszalismy sie najwolniej ze wszyskich druzyn na ME. Nawet na tle slabiutkiej Austrii wygladalo to katastrofalnie.

      Na domiar zlego w najwazniejszym miejscu na boisku nie mamy dobrych zawodnikow, chodzi tutaj o srodkowcyh pomocnikow. Brakuje nam kogos, kto potrafi rozgrywac. Lewandowski spilsal sie katastrofalnie, czesto tracil pilki i musial uciekac sie do fauli, wynikalo to z tego, ze jest bardzo wolny. Dudka gral odrobine lepiej. Osobiscie wystawilbym tam Smolarka, ale nie wiem czy to dobry pomysl.

      Prawda jest taka, ze jesli mamy slabych technicznie zawodnikow, bo takich mamy, to musimy bazowac na szybkosci, wytrzymalosci i sile fizycznej.

      Na ME nie mielismy zadnych argumentow, po prostu nic. Najlepszy zawodnik stal na Bramce, a sam Roger nie wystarczy.


      Dlaczego Krzynowek wykonuje stale fragmenty gry, skoro tego nie potrafi?! Wytlumaczcie mi, bo ja tego nie rozumiem.
    • Według mnie problem tkwi w pzpn. Młodzi piłkarze nie mają dobrych trenerów, w polsce obowiązuje "stary system". Początkujący piłkarze mają tylko 2-óch trenerów od bramkarzy (nic dziwnego że Boruc tak dobrze broni) i pozostałego trenera dla 10 zawodników. Brak boisk do gry w piłkę nożną, KORUPCJA w pzpn, niskie prace, emigracje zawodników.

      W polsce U17 i U19 leży!!! Brak sukcesów i brak pieniędzy a co za tym idzie polska za kilka lat nie będzie miała reprezentacji która będzie zdołała grać na przyzwoitym poziomie.
    • Dudaas napisał(a)
      Nie wiem jaki problem tkwi w naszej reprezentacji. Boruc Roger popisuja sie bardzo dobra gra. Inni, momentami pokazują swoje umiejętności, a czasami wyglada to jakby pierwszy raz na mecz wyszli. Nie wiadomo czym to jest spowodowane ale czym prędzej ktoś to odkryje, tym lepiej. :]



      Wydaje mi się, że problem tkwi w kondycji jakby nie patrzeć Boruc jest nr 1 na bramce w Celtic'u, gra w każdym meczu. A liga szkocka może nie jest tak popularna jak Premiership ale jest również wymagającą i szybka ligą. Podobnie jest z Rogerem jakby nie patrzeć brazylijska krew, czyli możemy powiedzieć, że urodził się z piłką u nogi. Klimat brazylii wiemy jaki jest.

      A z drugiej strony wydaje mi się, że mecze eliminacyjne zmuszały graczy do gry, bo kto gra dobrze ten dostanie powołanie. Sami widzieliśmy jakie mecze były czy to z Portugalią czy to z innymi rywalami. Szanse na wygranie były marne a tu o dziwo wygrana polaków. Morale wzrastają. Przychodzą ME, media napędzają, kibice dają o sobie znać. Mecz z Niemcami - wszyscy twardo za reprezentacją Wygramy bądź ostatecznie remis. Niestety nie udało się. No ale nic poradzimy sobie z Austrią a tu niespodzianka kondycja niby lichej Austrii kładzie nas na plecy. Boruc ratuje 1raz,2,3..5...10. Przegrywamy mecz z ekipą, która została okrzyknięta przez media najsłabszą reprezentacją. Morale zawodników są już praktycznie na samym dnie. Nikłe szanse na porażkę niemców z austrią no ale może chociaż wygramy dla Honoru - niestety dupa.

      Wczoraj oglądałem konferencję Benhakera z dziennikarzami i jak zawsze wszyscy błędy widzieli tylko jakoś do tej pory cicho siedzieli ( mówię o dziennikarzach) no bo Polak mądry po szkodzie.
      Zauważmy trener Engel - super trener bo udało mu się nas wprowadzić do Korei, zwolniony bo Polska nie wyszła z grypy. Z Janasem było podobnie no i co teraz Leo ? Uważam że powinien zostać.

      A lekarstwem na tą "klątwę" jest stworzenie silnej polskiej ligi, gdzie trzeba ostro grać a nie "dawać w łapę". Zobaczmy, że w naszej lidze nie mamy żadnego sławnego piłkarza. Krążyły pogłoski ze niby Kluivert ma występować w naszej lidze ale zapewne to tylko ploty. Czemu Fenerbache umie kupić Roberto Carlosa (mimo, że ma swoje lata to grać jeszcze potrafi) i inne "stare gwiazdy" czemu one nie mogły by zagrać w Polsce ? A no dlatego, że Polska piłka dzięki korupcji jest na poziomie 2 ligi tureckiej lub jeszcze niżej.
      Co z tego, że będziemy powoływać polskie gwiazdy z zachodu no ale do kiedy tak mozna aż będa mieli po 40 lat ?

      Taka jest moja opinie.

      Pozdrawiam