Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • No i niestety niemiecka pierwszy meczyk w plecy... zostają nam jeszcze 2 standardowe dla naszej reprezentacji: o wszystko i o honor ;)
      Naprawde nasi nie grali tragicznie. Golański zepsuł drugą bramkę ale w przekroju całego meczu on pierwszy nadawał się wg mnie na zmianę. Wejście Rogera - miód! Miło było patrzeć jak wkręca w ziemie niemiaszków :D
      Krzynówek wg mnie największy pozytyw biegał absolutnie wszędzie. Widać było jednak brak Błaszczykowskiego ale cóż poradzić - show must go on...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • ten mecz mogl wygladac calkiem inaczej...
      naprawde szkoda bo moim zdaniem zaslugiwalismy na remis
      zwlaszcza w 2 polowie Niemcy nie mieli praktycznie akcji pod nasza bramka

      miejmy nadzieje ze sie nie zalamia i beda grali swoje :)
    • hmm jak dla mnie Krzynówek słabo zagrał,dużo strat , pozytywnym zaskoczeniem Łobodziński, no i gra Rogera. Obrona też ok tylko te głupie 2 błędy :( w ogóle to grali nawet przyjemnie dla oka tylko nie było zakończenia akcji.
    • No to już Żurawski nie zagra, niepewny występ Lewandowskiego... drużyna się posypała, a ja już raczej nie wieżę w wyjście z grupy. Fakt faktem, jesteśmy za słabi ;(
    • .:Arthus:. napisał(a)
      a jaka była akcja w 1 minucie meczu mmm... :P prawie gol dla naszych... ale skopał Krzynówek... mógł tak mocno nie kopać ;P


      Starał się, ale rzeczywiście szkoda... licząc tę akcją + niecelny strzał Żurawskiego i nieuznanego gola Smolarka, wyszłoby 3:2 dla nas :)
    • Lewandinho pewno zagra
      Żurawskiego powinni do domu odesłać, chłop już grać nie potrafi, teraz robi tylko za maskotke... Ni to kopnie, ni to zablokuje...
      Smolarka też powinni zmienić, stoi i czeka na piłke... Próbuje dryblować i przez to tracimy piłkę ;P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZioomekS ().

    • Trzeba załatwić jeszcze jednego Rogera i wygramy wszystko ;] przecież ten człowiek był na całym boisku :D ja go widziałem z każdej strony i w dodatku nie biegał tylko latał ;p
    • Rzepczak napisał(a)
      Trzeba załatwić jeszcze jednego Rogera i wygramy wszystko ;] przecież ten człowiek był na całym boisku :D ja go widziałem z każdej strony i w dodatku nie biegał tylko latał ;p

      Lepiej wyjdzie gdy całą drużynę nam pozmieniają na Rogero - podobnych ^^


      Co do spalonego, to może był o te parę malutkich cm. ale już mógł puścić, no :P
      Nie było w sumie tak źle gdyby nie licząc linii obrony, która była totalną porażką xF
      Tylko martwi walczą uczciwie.



      OG.Origin Representative PL
    • IzzyKnz napisał(a)
      Z Chorwatami mamy male szanse ale Z austria napewno wygramy ;] :]
      Lewandowski i Zurawski Nie Zagraja ;(
      Roger Znakomicie Zagrał

      vul6 napisał(a)
      No to już Żurawski nie zagra, niepewny występ Lewandowskiego... drużyna się posypała, a ja już raczej nie wieżę w wyjście z grupy. Fakt faktem, jesteśmy za słabi ;(


      ja za Zurawskim to bym wogule nie palkal :|....
    • jestem tak ściekły na tego sędziego że trudno mi to opisać, maskara po prostu, żadnego faulu tam nie było, za co ten karny ? za co sie pytam ?
      dla mnie sędzia ewidentnie podkupiony, klnąc mi sie chce ale będę trzymał kulturę ;(
    • %*%*%*%&#&%##)%#)$#($#* SĘDZIA
      Dziękuje za uwage

      Polska grała b.dobrze szkoda że nie umieliśmy wykorzystać tylu sytuacji pod bramkowych, zdarza się

      Sędzia ewidentna ciach

      //O odrobinę kultury proszę ;),
      Hellgirl
    • my nawet nie mamy szans na wyjscie z grupy choć by były na to matematyczne szanse bo jakby polska wygrała z chorwacją to co najmniej z 4:0!!! a na to nie ma szans a jak austria wygra z niemcami to oni wyjdą bo mają lepszy bilans bramek. Ale gdyby niemcy wygrali to oni by awansowali ponieważ wygrali z polską. tyle na ten temat ode mnie!!!

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .:Imperator Rysz:. ().

    • hmm a czy przy strzale Rogera nie bylo spalonego ? ;> jezeli był to oliwa sprawiedliwa ;] z drugiej strony beznadziejny ten wynik...wystarczylo wytrzymac te 3 min dodatkowe i nie faulować bo rzuty wolne to jedyna groźna strona Austriakow ;d bieda. Niemcy pykną Austrię i grając z Chorwacją bedziemy znali wynik...tak wiec znowu mecz o pietruszkę.
    • Shawty napisał(a)
      ehehe ladnie nas sędzia załatwił ale trzeba przyznać należala się im bramka nawet za te pierwsze 30min...
      II połowa ładnie zagrana przez Polaków ale szczególne brawa dla Boruca
      to co zrobił to coś wspaniałego :D


      Jakby się należała to by strzelili. Piłka nożna jest piękna dlatego że nie musisz być lepszy żeby wygrać. Czasem wystarczy Bóg w bramce, to nie przedszkole żeby każdy dostawał po równo od życia