Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • Tytoń nawet nie miał okazji się wykazać.
      Jodłowiec bardziej nadaje się na defensywnego pomocnika niż na obrońce, w obronie jego talent do rozgrywania się marnuje.
      Mierzejewski bardzo dobry mecz, piłka do Jelenia klasa światowa.
      Lewandowski dno.
      Błaszczykowski poniżej swoich umiejętności, musi popracować nad ostatnim podaniem bądź strzałem.
      Sadlok nie nadaje się do pomocy.
      Piszczek świetny obrońca, Wasilewski wracaj szybko to będziemy mieli niezłe skrzydła obrony.
      Jeleń w zasadzie oprócz ostatniego strzału miał mocno przeciętny mecz, nie dostawał piłek takie jakie powinien dostawać.

      Ogólnie grali nieźle, potrafili szybko przemieścić piłkę, nawet na jeden kontakt. Mocno muszą popracować nad decyzjami i wykończeniem akcji. Strzelali zamiast podawać i podawali zamiast strzelać.
      No i po co te strzały z 20-25 metrów? Na co to komu? Na dobrą sprawę ze strzałów z daleka tylko strzał Jelenia miał prawo bytu, może jeszcze Peszki, choć też był niepotrzebny.
      Sobiech katastrofa, że tego nie wykorzystał. Jeleń też się nie popisał w akcji sam na sam. No i Błaszczykowski się wyłożył, to nie była sytuacja do symulki (choć ręką go zasłaniał).
    • No i Jeleń znowu nabawił się kontuzji kolana, gdzieś mówili, że będzie operowany w poniedziałek. Człowiek szkło, co do ostatniej akcji Sobiecha to zawalił kompletnie. Ale to właśnie w nim widzę w 2012 roku nasz atak, się rozwinie to pójdzie za 2lata to dużo lepszej ligi, ma chłopak talent na pewno. Lewandowski bez przebłysków, ale parę razy ładnie się przedrał
    • Widać że w końcu w tej reprezentacji coś się dzieje. Zawodnicy których namawia Smuda to grający na europejskim poziomie piłkarze, a nie jakieś wynalazki pokroju Rogera. Podoba mi się wizja drużyny jaką przedstawia nasz trener.

      Najbardziej podobała mi się gra Mierzejewskiego zobaczymy co z niego w przyszłości będzie ]:-D
    • Smuda ma widać pojęcie, nie powołuje jak Leo jakiś staruchów. Stawia na młodych i chwała mu za to, może akurat zagramy w finale na euro 2012, coś tam tworzy nasz trener. co do ostatniej akcji Sobiecha to w debiucie każdemu może się zdarzyć, a nie wątpliwe jeszcze przyszłość przed nim
    • piciak napisał(a):

      Patriota się znalazł, trzeba wierzyć z polską reprezentację. Co ty za kibic jak obstawiasz, że przegramy 1;3. Trzeba wierzyć kolego, wiara przenosi góry, to dlaczego miałaby nie pociągnąć polski do zwycięstwa na euro2012?:)


      nie jestem patriotą, słowo patriota w dzisiejszych czasach dla każdego znaczy co innego ;)

      tak wysoko to nie mierzmy , rozumiem , że będą grali u siebie te euro, ale zwycięstwo z Hiszpanią? jakoś tego nie potrafię przyjąć :P wyjście z fazy grupowej to będzie sukces i to możliwe, że się uda, a co dalej, zobaczymy.. ;)
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      [
      tak wysoko to nie mierzmy , rozumiem , że będą grali u siebie te euro, ale zwycięstwo z Hiszpanią? jakoś tego nie potrafię przyjąć :P wyjście z fazy grupowej to będzie sukces i to możliwe, że się uda, a co dalej, zobaczymy.. ;)


      nie zapomnij\najcie :)
      że będziemy losowani z pierwszego koszyka
      więc na Hiszpanie i tego typu drużyny w grupie nie trafimy
    • No to jutro kolejny mecz z Serbią. Polska postara się wygrać, ponieważ nie pokazała swoich pełnych umiejętności w meczu z Finami. Mam nadzieję, że wygramy i będzie to jakiś dobry znak przed ostatecznym sprawdzianem z Hiszpanią
    • No to Polska zremisowała bezbramkowo z Serbią po całkiem niezłej grze szczególnie w pierwszej połowie. Jednym z lepszych lub najlepszym naszym zawodnikiem był Kuba Błaszczykowski. Polska od początku grała presingiem, starała się narzucić swój styl gry. Gola nie zdobyliśmy, lecz Robert miał dwie okazje w pierwszej połowie do strzelenia bramki. Warto odnotować, że w drugiej połowie byliśmy w cieniu Serbii. Serbia równie dobrze mogła wygrać. Myślę, że mecz skończył się zasłużonym remisem.
    • Jak na mecz z 15 druzyna w raningu Fifa, ktora o malo co nie pozbawila szansy o awans z grupy Francje to nie bylo zle - wystarczy spojrzec na nazwiska jakie graja w Serbii. Oby Nasi grali przez caly mecz tak jak dzisiaj w 1 polowie i bedzie dobrze - i jeszcze wykorzystali sytuacje. Fabianski jak w Arsenalu - niepewny... Napewno nie zasluguje na miano nr 1 w reprezentacji. Mi sie mecz podobal i widze postep :) .
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      za Fabiańskiego Kuszczak na bramce i Jeleń(który z tego co wiem ma kontuzję) w ataku zamiast Lewego i będziemy grać lepiej ^^
      To Twoim zdaniem Nowak aka Pan Kontuzja wypadl lepiej od Lewego? Lewy przynajmniej radzil sobie ze Stankovicem =) . To ze wybili mu pilke z bramki to tylko mega fuks Serbow
    • **PIMP** napisał(a):

      ^Zaborca63^ napisał(a):

      za Fabiańskiego Kuszczak na bramce i Jeleń(który z tego co wiem ma kontuzję) w ataku zamiast Lewego i będziemy grać lepiej ^^
      To Twoim zdaniem Nowak aka Pan Kontuzja wypadl lepiej od Lewego? Lewy przynajmniej radzil sobie ze Stankovicem =) . To ze wybili mu pilke z bramki to tylko mega fuks Serbow


      4-5-1 to ustawienie z mojego punktu widzenia byłoby lepsze, więc to miałem na myśli, o Nowaku nie wspominając, bo jego to w ogóle nie widzę w kadrze ;) tak chyba by było najrozsądniej, a że Jeleń często łapie kontuzje to Lewandowski byłby jego zmiennikiem.
    • Co wy gadacie? Słaby mecz?
      W pierwszej połowie graliśmy jak Brazylia, ciągłe ataki, Serbowie nie mogli wyjść z własnej połowy...

      @^Zaborca63^
      Kuszczak dużo lepszy od Fabiańskiego nie jest, bo też nie gra w swoim klubie zbyt często, dlatego postawiłbym na Wojtka Szczęsnego
      Co do Lewandowskiego to gadasz głupoty, grał całkiem przyzwoicie, a Jelenia bardziej widzę na skrzydle, tak jak w mecz z Finlandią. Lewy bardziej kojarzy mi się z typową '9'

      Tak czy inaczej widać postępy Polskiej reprezentacji, gramy o wiele lepiej niż za Leo
    • piciak napisał(a):

      Co wy gadacie? Słaby mecz?
      W pierwszej połowie graliśmy jak Brazylia, ciągłe ataki, Serbowie nie mogli wyjść z własnej połowy...

      @^Zaborca63^
      Kuszczak dużo lepszy od Fabiańskiego nie jest, bo też nie gra w swoim klubie zbyt często, dlatego postawiłbym na Wojtka Szczęsnego
      Co do Lewandowskiego to gadasz głupoty, grał całkiem przyzwoicie, a Jelenia bardziej widzę na skrzydle, tak jak w mecz z Finlandią. Lewy bardziej kojarzy mi się z typową '9'

      Tak czy inaczej widać postępy Polskiej reprezentacji, gramy o wiele lepiej niż za Leo


      Fabiański lepszy od Kuszczaka na pewno nie jest w tym sezonie..
      Kuszczak gdy występuje w Manchesterze to broni bardzo pewnie, w przeciwieństwie do Fabiańskiego, który popełniał w Arsenalu okropne błędy..
      Szczęsny? Jest młody, jego czas jeszcze nastanie, ale nie teraz, za wcześnie..
      Lewandowski gra bardzo dobrze - ale tylko w lidze, w reprezentacji gra słabo, nie ma się co oszukiwać, postawić Jelenia tak jak gra w Auxerre i wtedy powinien strzelać, tylko Smuda musi się zdecydować jaką taktykę obrać, czy grać pod Irka czy jakoś inaczej..

      a co do gry polskiej reprezentacji nie popadajmy w hurraoptymizm , 2 mecze bez strzelonej bramki to nie są dobre wyniki..

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • moze i nie sa dobrymi wynikami te 2 remisy ale mozemy powiedziec, ze w kazdy moglismy spokojnie wygrac :P . Co do Lewandowskiego - w Lechu tez graja systemem 1-4-5-1, wiec rownie Jelen jak i Lewy by sie szybko odnalezli. Franz znowu woli grac 2 napastnikami... Na moje postawa Naszej reprezentacji dobrze rokuje na przyszlosc i nie obraze sie jak uda im sie zremisowac z Hiszpania. Juz chyba za sam remis z 15 Serbia cos sie ruszymy w rankingu Fifa 8-) . Smuca jedynie kontuzje i to glownie obroncow - Zewlakow, Kowalczyk, Piszczek juz na bank nie zagraja z Hiszpanami i ciekawe kto ma grac na tej obronie... ;(
    • Za Nowaka powinien grać od początku 2 połowy Sobiech ... Nie ukrywajmy że Nowak zagrał na poziomie Rasialda :P
      A tak to nie ma się raczej do czego doczepić. Całkiem dobrze grali nasi kopacze ;) Lewemu troche więcej błyskotliwosci by się przydało :P . Dobrze zaprezentował się ten cały serbski obrońca który możliwe że przyjdzie do Leszka ^^ .
      W repce odczuwalny jest również brak Murawskiego ;( .
    • @^Zaborca63^

      Szczęsny gra w swoim klubie, więc to już ma przewagę nad Łukaszem i Tomkiem.
      A po drugie to właśnie Szczęsny będzie prawdopodobnie naszym bramkarzem w Euro2012, więc trzeba mu już teraz dawać się ogrywać, żeby nabrał pewności siebie.
    • **PIMP** napisał(a):

      moze i nie sa dobrymi wynikami te 2 remisy ale mozemy powiedziec, ze w kazdy moglismy spokojnie wygrac :P . Co do Lewandowskiego - w Lechu tez graja systemem 1-4-5-1, wiec rownie Jelen jak i Lewy by sie szybko odnalezli. Franz znowu woli grac 2 napastnikami... Na moje postawa Naszej reprezentacji dobrze rokuje na przyszlosc i nie obraze sie jak uda im sie zremisowac z Hiszpania. Juz chyba za sam remis z 15 Serbia cos sie ruszymy w rankingu Fifa 8-) . Smuca jedynie kontuzje i to glownie obroncow - Zewlakow, Kowalczyk, Piszczek juz na bank nie zagraja z Hiszpanami i ciekawe kto ma grac na tej obronie... ;(


      remis z Hiszpanią , nawet ten 0:0 byłby tym razem wspaniałym wynikiem :D
    • Jeśli Smuda dotrzyma słowa, a mianowicie wspominał o tym że jesli ktoś chce grać w kadrze musi być w formie, a bramkarz MUSI grać w swoich klubie i być 1swzym a nie rezerwowym to ja to widzę tak :
      Bramka: Boruc(Szczęsny)
      Obrona(od prawej): Wasilewski(Piszczek) Żewłakow, Glik(Jodłowiec), Sadlok
      Pomoc: Błaszczykowski(Peszko), Murawski, Matuszczyk, Mierzejewski?, Obraniak
      Atak: Lewandowski(Jeleń)

      Tak to mniej więcej powinno wyglądać na następnym zgrupowaniu, jeśli wszyscy byliby zdrowi

      Co do meczu z Finlandia i Serbia czasami już to fajnie wyglądało, ale bramkuje nam skuteczności i to faktycznie nie napawa optymizmem
      W meczach takich jak te nie rozumiem zmian przy wyniku 0:0 w 88 minucie ?
      Smuda zawsze pod tym względem mnie demotywował...
      Najlepszy przykład to Hiszpanie, którzy grali również w eksperymentalnym składzie, ale wprowadził 3 nowych zawodników w 57 minucie i każdy mógł się jakoś zaprezentować

      W meczu z Hiszpanami liczę na ciekawą piłkę i wreszcie jakąś bramkę