Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • boss napisał(a)
      Polska powinna więcej strzelów z dystansu oddawać Roger wczoraj jeszcze nie pokazał na co go stać.Wiadomo już coś co z Błaszczykowskim??Jak byłby zdrów to by było wzmocnienie dla Polskiej Reprezentacji.Z Macedonią słabo grali ale już trochę lepiej z Albanią.Jeszcze tylko 11 dni do meczu z Niemcami pokażemy im Co Polska znaczy a nie robić głupie reklamy osmieszające Polske


      Z dystansu to niech strzela Krzynówek :D Portugalia Real Madryt The Reds Dynamo Kijów ( wszystkie magicze bramki ) ... to tylko mały % tego co strzelił :D

      Nie wiem czemu niektórzy tępią Zurawskiego za bramki z karnego :> Jak strzeli po karnym szwaba na 1:0 i wygramy to wszyscy po dupsku będą go całować :D Po za tym koleś wymiata i super rozgrywa bale ...

      Nie wiem za co jedzie na Euro Zahorski :> strzelił 10 gol nawet nie chyba w polskiej lidze Brozek zdobył ich ponad raz tyle a Wichniarek 10 w Bunderslidze no cóż ...

      Jutro na mecz ide ;)
    • Średni mecz z dani przypominam parę dni temu Dania zremisowała z Holandią ale to tylko mecz towarzyski.Szkoda Żurawski powinien wykorzystać karnego.Już za tydzień mecz z Niemcami jaki wynik stawiacie??
    • boss napisał(a)
      Średni mecz z dani przypominam parę dni temu Dania zremisowała z Holandią ale to tylko mecz towarzyski.Szkoda Żurawski powinien wykorzystać karnego.Już za tydzień mecz z Niemcami jaki wynik stawiacie??




      Myślę że damy radę i tak 2 : 1 dla nas ... ostatecznie 1 : 1 :P, co do meczu to średni mi osobiście powoli zachciało się spac tak po 20 min :P

      u53 top 7 flota top 1 off
    • Po meczu powiem tyle. Przyjemnie było patrzeć, jak Duńczycy ostatnie 10 min siedzieli na własnej połowie i się bronili. Ogólnie Polacy zagrali nie najgorszy mecz. Przed EURO jestem (zupełnie nie potrzebnie:E) pełen nadziei, że może tym razem uda się coś ugrać..
    • Gun Jack napisał(a)
      Smolarek z wszystkich piłkarzy chyba zagrał najlepiej to pokazuje że będzie on liderem naszej kadry ;)

      Może nie liderem, ale na pewno podporą i mocnym punktem reprezentacji :)
    • jak dla mnie Roger z dobrej strony się pokazał :) Krzynówek w swoim stylu :D W pierwszej połowie wejścia Wawrzyniaka niezłe były ;) Smolarek oczywiście świetny :)

      Reszta grała swoje :D mało Lewandowskiego było i Dudki :D

      ogólnie mecz udany ;]
    • dzisiaj czytam na WP że Piotr Trochowski urodzony w Tczewie ponoć jest piłkarzem którego chce kupić Arsenal Londyn za 5 milionów funtów ;) Trochowski występuje z reprezentacji Niemiec ale mógł grać w reprezentacji Polski gdyby nie PZPN który nie wyraził zainteresowania jego osobą a przecież mama Piotrka wysyłała listy do PZPN z zapytaniami o grę syna w reprezentacji naszego kraju niestety PZPN szkodzi polskiej piłce
    • ile to już takich przypadków jest ? :D Trochowski to nie pierwszy i ostatni :) młodziak z USA też z polskimi korzeniami został odesłany z kwitkiem ... a teraz gwiazda tamtejsza :)
    • wystarczy popatrzeć ile młodych zdolnych chłopaków o polskich korzeniach gra w młodzieżowej reprezentacji Michała Globisza warto się nimi zainteresować bo jeśli mają poniżej 21 roku życia to mogą grać później w innej reprezentacji seniorów danego kraju ;)
    • Icetouch napisał(a)
      nie mogą raczej ;) bo grali oficjalne mecze w barwach młodzieżowej reprezentacji Polski ;) a to powoduje że Fifa nie zezwoli na grę w innej reprezentacji


      hmm z tego co wtedy przeczytałem to mogą nie wiem jak u nas ale z Cantoro to była inna sprawa bo on wtedy przekroczył chyba ten limit wieku czyli 21 lat on miał wtedy więcej ;)
    • Hmmm z jakiej racji pilkarze typu Trochowski maja grac u nas skoro wychowali sie w Niemczech Niemcy w nich zainwestowali a oni nie czuja sie Polakami?jak by sie czuli to by sami zaczeli pisac do PZPN czy do jakiegos trenera młodzieżowej repry zreszta wybaczcie postawcie sie w sytuacji Trochowskiego gdzie byscie grali w reprezentacji ktora odnosi sukcesy czy takiej co jest sredniakiem? 8-/ ja bym wygral ta z sukcesami
    • ale jeśli ktoś ma chęć gry u nas to niech mu nikt tego nie blokuje piłkarskiego fachu uczył się w Niemczech w Bundeslidze panuje profesjonalizm w przeciwieństwie do naszej skorumpowanej ligi i według mnie byłby z tego sam pożytek ;)
    • Gun Jack napisał(a)
      ale jeśli ktoś ma chęć gry u nas to niech mu nikt tego nie blokuje piłkarskiego fachu uczył się w Niemczech w Bundeslidze panuje profesjonalizm w przeciwieństwie do naszej skorumpowanej ligi i według mnie byłby z tego sam pożytek ;)


      No zgodze sie ale kto przeszkadzal Trochowskiemu czy Kloze czy Podolskiemu napisac do PZPNu? ;) Niech takich bedzie duzo ale jakos w kolejce nie stoja do nas a jak stoja to sa slabi dla tego nie graja

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Proceder ().

    • Klose i Podolski odmówili gry w naszej reprezentacji a PZPN się nimi wyjątkowo zainteresował :P a reszta miała chęci ale PZPN nie chciało się jakoś nimi zainteresować i efekt jest jaki jest :P
    • Moze sie Smolarkiem woleli zainteresowac?moze trenerzy reprezentacji powinni interesowac piłkarzami a nie PZPN moze ci z zagranicy sa po prostu slabi przeciez zawodnicy od urodzenia nie posiadaja takich umiejetnosci jak pozniej trenerzy tego moze nie moga zauważyć kto chce grac u nas i umie grac na pewno zagra o tak powiem :P
    • Jutro mecz z Niemcami. Sprawdzimy formę naszych piłkarzy. Tak patrząc na 1 połowę meczu Szwajcaria - Czechy, ciężko widzę grę naszej reprezentacji. Trzeba zagrać równie dobrze jak zagraliśmy z Portugalią, inaczej Niemców nie pokonamy.
    • Ja myślę że sobie poradzimy z Niemcami ^^...Ważne aby coś szybko strzelić ;) albo w ogóle coś strzelić :] bo z tyłu mamy Artura...który jak będzie w formie ]:-D to na pewno nie da się pokonać ... ]:-D

      Moim Zdaniem wygramy 1-0 =) po golu Sagana/Smolarka

      Pzdr ... :)
    • najważniejsze jest to żeby od początku kontrolować mecz nie dawać Niemcom okazji do strzelenia bramki i cały czas atakować ;) każdy zespół jest do pokonania Polska potrafiła wygrać z Portugalią więc i z Niemcami możemy sobie poradzić tylko trzeba wierzyć w zwycięstwo nie można przegrać tego meczu w głowach! =) wierzę w naszych piłkarzy :)
    • No dzisiaj pięknie z polaków grali :

      - Podolski(w końcu też polak)
      - Roger (szczególne brawa)
      - Piszczek
      - Klose( też polak)

      i To wszystko a niemców kto grał ładnie?

      - Lahm, ktoś jeszcze? chyba nie...

      Gdyby Podolski i Klose byli u nas to byśmy spokojnie wygrali...
    • blord napisał(a)
      Roger ma genialna technike , wyprzedzal nia Niemcow

      No i co po nim ? ;) Szkoda mi trenera bo naprawdę dużo zrobił dla naszej reprezentacji, żal tylko że to polacy strzelali te bramki ^^