Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • OBSERWATOR 82 napisał(a)
      KIBICE nie zawiedli :) d


      no właśnie zapomniałem napisać - super doping od strony młyna ... szkoda tylko ze pikniki czasami buczeli coś innego niż młyn, zwłaszcza kiedy szło "ole Polska" przez kilka minut x 2

      szacun Wisła
    • to niech bedzie ja sie troche po napinam :fgrin:

      Kto to widzial zeby na reprezentacji wisialy flagi w barwach klubowych i byly przyspiewki klubowe x_x o stanie klepiska nie wspominajac :? takie rzeczy to tylko na Wisle


      [SIZE=7]hrhrhrhrhr teraz trzeba poczekac ile osob mnie zjedzie ^^[/SIZE]
      Uni20

      Cracovia Kraków

      Najgorzej jest sie poczuc na szczycie schodów, wtedy juz nie pojdziesz do przodu...
    • red baron, szczerze mowiac to wszyscy cie zjada :D a ja zaczne pierwszy, przyznaj sie ze zazdrosc cie zzerala jak ogladalas ten mecz :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nytrzan ().

    • W pilnce noznej wszystko jest mozliwe lecz fakty z ostatnich lat dokladnie potwierdzają czym jest Polska i jak gra Polska....uwazam ze w przeciągu najblizszych kilkunastu lat, minimum kilkunastu...nasza reprezentacja nie ma szans walczyć o wyzsze cele.

      Chcialbym podkreslic jedno...za Janasa na MŚ Polacy nie potrafili wymienic kilku podan i tak samo było wczoraj...nasi piłkarze nie potrafili utrzymać piłki w ofensywie przez nawet 15 sekund.../wszystkie nasze strzelane bramki nawet za Leo padają ze stalych fragmentów gry, z rogów, wrzutek...Co to potwierdza? ze szybka, ofensywna gra podaniami jest nam kompletnie obca, wystarczy nam szybki rywal typu Holandia juz siadamy, fakty olsnienia sie zdarzają, ale trzeba patrzec obiektywnie na naszą reprezentacje i ja tak patrząc moge powiedziec ze jeden mecz gdzie Polska pokazała klase to spotkanie z Portugalią. Nie mamy zadnej indywidualnosci, selekcja młodzieży słaba...nie wrózy nam to dobrze. Leo jest swietnym trenerem lecz nasz zespoł potrzebuje wiecej pracy.
    • Cos w tym jest co piszesz moze sie zmieni na o wiele lepsze gdy nadejdzie nowe pokolenie piłkarzy a nasze szkolenie młodych dzieki Leo wrescie bedzie na przyzwoitym poziomie..
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Ludi napisał(a)
      red baron, szczerze mowiac to wszyscy cie zjada :D a ja zaczne pierwszy, przyznaj sie ze zazdrosc cie zzerala jak ogladalas ten mecz :D


      zmartwie Cie nie ogladalem ani sekundy ^^
      Uni20

      Cracovia Kraków

      Najgorzej jest sie poczuc na szczycie schodów, wtedy juz nie pojdziesz do przodu...
    • Red Baron 20 napisał(a)
      Ludi napisał(a)
      red baron, szczerze mowiac to wszyscy cie zjada :D a ja zaczne pierwszy, przyznaj sie ze zazdrosc cie zzerala jak ogladalas ten mecz :D


      zmartwie Cie nie ogladalem ani sekundy ^^


      hmmm... to skąd wiesz jakie były wywieszone flagi i co było spiewane :>

      Dobra, nawet jak nie oglądałeś to sie ciesz bo to żenada była :D
    • Mnie ostatnio zmartwiła porażka z USA (0:3), obrona popełniała tragiczne błędy, a szczególnie Marcin Wasilewski.Choć on ma pewne miejsce w składzie na EURO.A to co było wspaniałe ze strony Polaków, to to, że wygrali z Czechami (2:0), remis z Portugalią na wyjeździe (2:2), i zwycięstwo w Chorzowie znów z Portugalią (2:1).
    • No to Beenhaker ogłosił skład :] Moim zdaniem dobry, ale brakuje mi tu Zieńczuka.

      Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce)

      Obrońcy: Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (obaj Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)

      Pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Michał Pazdan (Górnik Zabrze).

      Napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larisa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Marek Saganowski (FC Southampton), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Dawid Janczyk (CSKA Moskwa)

      Rezerwowy - Roger Guerreiro (Legia Warszawa) - jeśli otrzyma polskie obywatelstwo i FIFA wyrazi zgodę na jego udział w finałach mistrzostw Europy.
    • No dobry skład, ale 8 i tak będzie musiało wylecieć.A czemu Wichniarek?On się przecież nie przyczynił do przejścia na z eliminacji do EURO.Nie grał nawet ani jednego meczu, pewnie on się znajdzie w tej ósemce co nie pojedzie na EURO.I Janczyk?Ale jak jest Saganowski to czemu nie ma Rasiaka?
    • Pierwszy mecz "towarzyski" na remis.

      FC Schaffhausen - Polska 0:1

      Bramka: Jacek Krzynówek.

      Mam nadzieję że Leo nad wszystkim panuje ;) Wierze w jego słowa że ten mecz zaliczał jako zwykły trening. Chyba nie ma się czym przejmować ^^
    • Moim zdaniem potrzeba było powolac Jelenia i Brozka lub janczyka młoda krew by na bank cos wprowadzila takie mistrzostwa zawsze byly wylanianiem talentow przez mlodych graczy
    • ja nie rozumiem dlaczego Leo bierze na mistrzostwa Matusiaka a nie bierze Pawła Brożka który na mistrzostwach świata w 2006 roku nie zaprezentował się najgorzej i lepiej wypadł niż ówcześni pewniacy ;) warto też porównać bilans bramowy obu napastników i obecną formę obu zawodników ;)
    • Gun Jack napisał(a)
      ja nie rozumiem dlaczego Leo bierze na mistrzostwa Matusiaka a nie bierze Pawła Brożka który na mistrzostwach świata w 2006 roku nie zaprezentował się najgorzej i lepiej wypadł niż ówcześni pewniacy ;) warto też porównać bilans bramowy obu napastników i obecną formę obu zawodników ;)



      osobiście wolałbym już Sikorę niż Brożka :) też się dziwie po co Matusiak jedzie ,ale zaufajmy LEO :D poczekamy zobaczymy :) liczę na wyjście :P ale i tak będzie trudno i jeszcze Kuba nie zagra

      u53 top 7 flota top 1 off
    • I LoVe MiLkA ^^ napisał(a)
      Gun Jack napisał(a)
      ja nie rozumiem dlaczego Leo bierze na mistrzostwa Matusiaka a nie bierze Pawła Brożka który na mistrzostwach świata w 2006 roku nie zaprezentował się najgorzej i lepiej wypadł niż ówcześni pewniacy ;) warto też porównać bilans bramowy obu napastników i obecną formę obu zawodników ;)



      osobiście wolałbym już Sikorę niż Brożka :) też się dziwie po co Matusiak jedzie ,ale zaufajmy LEO :D poczekamy zobaczymy :) liczę na wyjście :P ale i tak będzie trudno i jeszcze Kuba nie zagra



      Zagra, zagra. Właśnie oglądałem sport i mówili że zdążą go wyleczyć do spotkania z Niemcami. A Matusiak jest jednym z trzech kandydatów do opuszczenia zgrupowania.
    • :]Trzeba miec nadzieje że zagrają jak z Portugalią i pokażą klase ^^ale mecz z Macedonią Tragiczny :(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xeox ().

    • W tym meczyku nic nie pokazali... problemy nawet z wyrównaniem mieli...

      Mam nadzieje ze na kolejnym meczu cos pokazą bo niewiem jak to z Niemcami bedzie...

      Lepiej zeby Leo'N pokazał pazur ^^
    • Jedyne co mnie pociesza to fakt że były to w większości rezerwy naszej reprezentacji. Mimo gola którego zdobył Matusiak uważam że nie zasługuje on na wyjazd, totalny brak formy, masakra. Lepie było by jakby wziął Sikorę lub Brożka. Na pewno więcej pożytku z tego by było.

      Dziś mecz z Albanią, zagramy (podobno) w składzie który przyczynił się do awansu na Euro. Zobaczymy jak prezentuje się forma naszych podstawowych piłkarzy. Obstawiam 2-0 dla naszych :)
    • Spokojnie ludzie. Leo jest wybitnym trenerem i naprawdę trzeba mu ufać - gość wie co robi, ma plan i łeb na karku.

      To on bierze odpowiedzialność za kadrę i nie sądzę by nie podjął najlepszej w danej chwili decyzji. On jest najbliżej zawodników i doskonale wie na ile stać każdego z nich w danym dniu. Mecz z Macedonią był bardzo słaby, le to był tylko trening, który dostarczył Leo wiele cennych informacji dot. słabych stron dublerów.

      Pierwszym meczem naszej reprezentacji będzie mecz na ME i wtedy okaże sięna co stać chłopaków ... a jak wiemy stać ich na naprawdę wiele :)
    • Gun Jack napisał(a)
      ja nie rozumiem dlaczego Leo bierze na mistrzostwa Matusiaka a nie bierze Pawła Brożka który na mistrzostwach świata w 2006 roku nie zaprezentował się najgorzej i lepiej wypadł niż ówcześni pewniacy ;) warto też porównać bilans bramowy obu napastników i obecną formę obu zawodników ;)


      za tego karnego ktorego nie strzelil, a podal pilke bramkarzowi :D


      sklad jest jakis taki dziwny. no ale za 11 dni wszystko sie wyyjasni. wczorajszy mecz byl slaby. ale o niebo lepszy od poniedzialkowego. zurawskiemu sie trafilo jak slepej kurze ziarno. zawodnik z nr 17 lobodzinski do piaskownicy. zamiast grac i walczyc o pilke to stal przy aucie i czekal na faul/aut ze strony przeciwnika.
    • Wafel007 napisał(a)

      sklad jest jakis taki dziwny. no ale za 11 dni wszystko sie wyyjasni. wczorajszy mecz byl slaby. ale o niebo lepszy od poniedzialkowego. zurawskiemu sie trafilo jak slepej kurze ziarno. zawodnik z nr 17 lobodzinski do piaskownicy. zamiast grac i walczyc o pilke to stal przy aucie i czekal na faul/aut ze strony przeciwnika.


      Oo znalazl sie znawca wspanialy powiec mi jak jaki kolwiek pilkarz moze strzelic bramke jesli zawodnik/drużyna przeciwna nie popelni bledu?co do Lobodzinskiego moze mial takie zadania taktyczne?jestes na zgrupowaniu wiesz co każdy zawodnika ma robic jak drużyna ma grac? przestancie w końcu uczyc trenerów krytykowac bedzie mozna po ewentualnych nie udanych finalach chociaz jak bysmy doszli do finału i przegrali bo ktorys z napastników nie strzelil gola (bo oczywiscie powinien byc w skladzie Brozek albo Sikora :quasi: )to bedziecie krytykowac :quasi:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Proceder ().

    • Polska powinna więcej strzelów z dystansu oddawać Roger wczoraj jeszcze nie pokazał na co go stać.Wiadomo już coś co z Błaszczykowskim??Jak byłby zdrów to by było wzmocnienie dla Polskiej Reprezentacji.Z Macedonią słabo grali ale już trochę lepiej z Albanią.Jeszcze tylko 11 dni do meczu z Niemcami pokażemy im Co Polska znaczy a nie robić głupie reklamy osmieszające Polske
    • Wafel007 napisał(a)
      sklad jest jakis taki dziwny. no ale za 11 dni wszystko sie wyyjasni. wczorajszy mecz byl slaby. ale o niebo lepszy od poniedzialkowego. zurawskiemu sie trafilo jak slepej kurze ziarno. zawodnik z nr 17 lobodzinski do piaskownicy. zamiast grac i walczyc o pilke to stal przy aucie i czekal na faul/aut ze strony przeciwnika.

      A co jest w nim dziwnego?

      Żurawski zagrał wczoraj dobry mecz i był jednym z najlepszych na boisku. Strzelił bramkę, często rozgrywał piłkę, nie popełnił większych błędów... widać duży postęp od czasu przejścia do Larissy.

      Łobodziński nie zagrał na miarę swoich możliwości, ale nie wiadomo pod jakim obciążeniem trenuje. Mógł być lekko przemęczony... widać że brakowało mu szybkości, więc gdyby próbował zwodów to obrońca spokojnie by go wyprzedził. A techniki bajecznej też nie ma, więc "ratował" się faulami.

      boss napisał(a)
      Wiadomo już coś co z Błaszczykowskim??

      Wiadomo ;]
      Na konferencji prasowej Leo powiedział że Błaszczykowski trenuje, ale pod lekkim obciążeniem. Prawdopodobnie nie zagra z Danią, ale na Niemcy powinien być już gotowy.

      btw.
      Dwie sprawy...

      Po pierwsze - Brożek nie potrafi dobrze uderzyć z dystansu, a w niektórych spotkaniach innych "sytuacji" możemy sobie nie stworzyć. Po co w Reprezentacji napastnik, który na 5 świetnych okazji zdobywa 1 bramkę? Brożek nie zachwyca ani grą, ani skutecznością więc po prostu na Euro nie pojechał.

      Po drugie - Przypominam że w grupie nie jesteśmy faworytami. Gramy z Niemcami, Chorwatami i Austriakami. O ile z tymi ostatnimi mamy szansę wygrać. O tyle z pierwszą dwójką o korzystny rezultat będzie niezwykle ciężko. Nie oczekujcie więc zbyt wiele od naszej Reprezentacji. Trzecie miejsce w grupie na pewno hańbą nie będzie.