Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • firewall0496 napisał(a)
      [...]
      Niestety to staje się powoli prawdą .... Nie zawiedli nas tylko POLSCY KIBICE ahh piękny widok jak 200 osób w obronie kolegi rusza na policemanów ;DI ten doping.... coś cudownego


      uwazasz to za powod do dumy?bo mnie jest wstyd za kibicow.doping byl swietny szkoda ze zachowanie spokoju i kultury kolejny raz ich przeroslo...
    • TheArtist napisał(a)
      Słowacja - Polska 2:1. Katastrofa w minutę

      Artur Boruc 1 - zawalił pierwszego gola, nic nie zrobił przy drugim. Kto widział mecz, ten wie, od następnego meczu numerem jeden w polskiej bramce będzie Łukasz Fabiański. Przez Boruca Polska przegrała w Bratysławie.


      sport.pl


      o_o :quasi:

      chłopak się załamie :?


      ale o tym ze Dudka zawalil 2 bramke i kolejny mecz (mecz z Niemcami na MŚ) to juz nie napisali?

      Polscy dziennikarze sa zalosni...

      btw. Boruc przez caly mecz wybijal pilki tak ze az sie dziwilem iz nie trafil ktoregos z pilkarzy, tak ze wpadlaby do bramki... Nie jego mecz, boisko chyba rzeczywiscie wygladalo jak kartoflisko, ale nasi zagrali za slabo.
      Syndrom drugiego meczu? Nie badzcie smieszni... Jak znam zycie to bedzie ulubiony tekst dziennikarzy. Naszych nowych selekcjonerow, ktorzy wszystko wiedza najlepiej...

      ps. Gambit nie doceniasz druzyny Słowacji ;) Zainteresuj sie moze ich wczesniejszymi losami, tym jak z roku na rok sa coraz grozniejsi...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • GamBit napisał(a)
      firewall0496 napisał(a)
      [...]
      Niestety to staje się powoli prawdą .... Nie zawiedli nas tylko POLSCY KIBICE ahh piękny widok jak 200 osób w obronie kolegi rusza na policemanów ;DI ten doping.... coś cudownego


      uwazasz to za powod do dumy?bo mnie jest wstyd za kibicow.doping byl swietny szkoda ze zachowanie spokoju i kultury kolejny raz ich przeroslo...


      Tak uważam bo nienawidzę pikników co tylko by narzekali na swoją drużynę i tych co przyprowadzają całą rodzinkę z dziećmi by wspólnie spędzić czas ... Ostatnio same wąsy jeździły na mecze ale teraz po okrzykach widać kto przeważa :)

      Rassija masz rację o Borucu to ciągle piszą ale o Dudce nic... Co ten strzał z przewrotki zadziwił tych pismaków ?Już po tym strzale pewnie jego wartość wzrosła o kilka milionów :lol: Ale moment w którym słowak dostaje piłką od słowaka w głowę - bezcenne :D Wstaje po wywrotce a tu ... HeadShot :D

      pozdro
    • widzisz stary mozna byc kibicem wierzacym w druzyne ale bez lania sie po mordach...ale to juz kwestia wyboru czy chcesz byc kibicem czy pseudo.chociaz dla was nie ma roznicy

      btw,naprawde jestem dumny z polskich kibicow,doceniam spiewy,oprawe i tego typu rzeczy.gdyby tylko przed meczem,w trakcie albo po meczu nie musieli sie lac z kims byloby luks

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GamBit ().

    • firewall0496 napisał(a)
      Przeszkadza Ci to że się biją ? Krzywda Ci się stanie czy co .... Wystarczy że mamy fajnych polityków którzy wystarczająco poniżają nasz Kochany Kraj ...


      nie nie przeszkadza.jak dla mnie mozecie robic ustawki i wybijac sobie taka ilosc zebow jaka wam sie zywnie podoba byle tylko nie na meczu.tam sie idzie kibicowac,powtarzam KIBICOWAC

      nie zrozum mnie zle polscy kibice sa niesamowici,zadni nie potrafia im dorownac.tylko gdyby jeszcze nie napieprzali sie tak duzo i czesto to byliby idealni

      btw sadzisz ze jak kibice spiora komus mordy za przeproszeniem to poprawi to nasz wizerunek?
    • a to jest temat o reprezentacji Polski w piłce nożnej czy o kibicach i kibolach?


      trzeba przyznać szczerze, że i silniejszym reprezentacjom zdarzają się wpadki... taka już jest piłka. Boruc jest też tylko człowiekiem - źle sobie obliczył, piłka skozłowała, nie złapał, gdzie byli obrońcy to też nie wiem, i bramka.
      druga bramka to jak ktoś już pisał - efekt nerwowości po stracie wyrównującej bramki. bywa. show must go on!
      jeden przegrany mecz nie zamyka szans na awans, zwłaszcza w początkowej fazie eliminacji. a co poniektórzy już wieszają psy bądź to na poszczególnych zawodnikach, bądź całej reprezentacji...

      obrona w naszym zespole jest do wymiany, i ustalenia od samego początku. grać w ogóle powinni zawodnicy którzy grają w klubach swoich. ja się pytam gdzie jest Jeleń, Wichniarek, Gancarczyk?
    • Odchodzimy od tematu ale muszę dodać swoje 3 grosze do tego zagadnienia. Rozumiem - szybkie odbicie kolegi od policji i szybki powrót na trybunę a nie totalna kilkuminutowa nawalanka ze wszystkim co się rusza! Dla mnie to był wstyd bo zdążyła telewizja to wszystko pokazać jak gnoje kilkunastoletnie wyrywały krzesełka i hulaj dusza na policję. Ustawki poza stadionem i uczęszczanymi miejscami - jestem za. Chcą się tłuc - niech się tłuką w swoim gronie ale nie róbmy bydła na stadionie... Co do częstotliwości takich zajść to naprawde nie jest z tym tragicznie. Ilośc bijatyk i ustawek rok rocznie spada więc jednak "normalniejemy" ;)
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Bemek napisał(a)
      [..]
      Co do częstotliwości takich zajść to naprawde nie jest z tym tragicznie. Ilośc bijatyk i ustawek rok rocznie spada więc jednak "normalniejemy" ;)


      bo szpitale nie nadazaja leczyc i wypuszczac tych po ustawkach i bijatykach :]

      wracajac do tematu

      @tortoise nie obraz sie ale w naszej druzynie nie tylko obrona jest do wymiany tak szczerze mowiac.poza paroma ogniwami jestesmy ciency jak polsilver.powinni zrobic totalna rewolucje,wziac samych lebkow co im sie jeszcze chce biegac za laciata i targac nimi od poczatku.niech sie ogrywaja.jasne,na poczatku beda zbierali baty.ale nasi tez zbieraja i to od druzyn teoretycznie slabszych. (meczu z Czechami nie licze-dalej twierdze ze nasi sasiedzi byli po prostu wczorajsi w trakcie spotkania)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GamBit ().

    • GamBit napisał(a)
      @tortoise nie obraz sie ale w naszej druzynie nie tylko obrona jest do wymiany tak szczerze mowiac.poza paroma ogniwami jestesmy ciency jak polsilver.powinni zrobic totalna rewolucje,wziac samych lebkow co im sie jeszcze chce biegac za laciata i targac nimi od poczatku.niech sie ogrywaja.jasne,na poczatku beda zbierali baty.ale nasi tez zbieraja i to od druzyn teoretycznie slabszych. (meczu z Czechami nie licze-dalej twierdze ze nasi sasiedzi byli po prostu wczorajsi w trakcie spotkania)


      o co mam się obrażać skoro ja o tym dobrze wiem ^^
      a co do meczu z Czechami - to oni z nami byli wczorajsi jak my ze Słowakami :P
    • Ehh... x_x
      I znowu widze typowa reakcje polakow :O Jeszcze przed afera "alkocholowa" Boruc byl jednym z najbardziej cenionych pilkarzy w reprezentacjii , od tamtego czasu coraz gorzej z jego reputacja ... :quasi:
      Dlatego otrzasnijmy sie :> Kazdemu sie zdarzy , lecz nie moglem patrzec na bledy w obronie ... 8-/
      I juz nie wracajmy do tematu Wichniarka , bo szkoda czasu...
    • Przeszkadza Ci to że się biją ? Krzywda Ci się stanie czy co .... Wystarczy że mamy fajnych polityków którzy wystarczająco poniżają nasz Kochany Kraj ...



      Co?!
      Mistrzowski pogląd. Wiesz jakie kary się płaci za bójki na stadionach i ulicach ?
      A potem się dziwimy dlaczego nasze kluby nie mają pieniędzy na kupno graczy i tworzenie szkółek.
    • znawca się znalazł .... To jak kasy nie mają to niech nie kupują meczy i tak z tego gówno wyjdzie tylko zaczną grać .... Większość bójek są prowokacją policyjną .... I mi nie gadaj takich rzeczy bo widać że się nie znasz .... Klub płaci za szkody na stadionie.... tak, ale na ulicy ? nie rozśmieszaj mnie ....
    • zapomnialem ze policja nie ma co robic tylko was prowokowac przykladnych spokojnych i nie agresywnych obywateli.kazdy pseudokibic powie ci to samo.wrocmy do tematu o reprezentacji bo wpadnie mod i pozamiata

      co do boruca-to czlowiek kazdy ma slabszy i lepszy dzien.szkoda bo do tej pory te slabe rzadko mu sie zdarzaly.
    • @ firewall0496 - nikt nikomu nie każe odpowiadać na prowokacje... chyba, że to ci prowokujący policjanci biorą ręce kiboli i sami się nimi okładają, albo i rękoma rzucają w siebie czym popadnie.

      i koniec tego tematu.
      chcecie porozmawiać o kibicach to poszukaj na forum odpowiedniego tematu lub go stwórz.

      kolejne posty o kibicach i kibolach będą traktowane jak offtop i usuwane z tematu.
      ostrzegam po raz ostatni.
      tortoise


      GamBit napisał(a)
      co do boruca-to czlowiek kazdy ma slabszy i lepszy dzien.szkoda bo do tej pory te slabe rzadko mu sie zdarzaly.


      rzadko?
      choćby mecz na rozpoczęcie tegorocznej ligi szkockiej z Rangersami...
    • tortoise napisał(a)
      [...]
      kolejne posty o kibicach i kibolach będą traktowane jak offtop i usuwane z tematu.
      ostrzegam po raz ostatni.
      tortoise


      nie badz taki zasadniczy :]


      GamBit napisał(a)
      co do boruca-to czlowiek kazdy ma slabszy i lepszy dzien.szkoda bo do tej pory te slabe rzadko mu sie zdarzaly.

      tortoise napisał(a)
      rzadko?
      choćby mecz na rozpoczęcie tegorocznej ligi szkockiej z Rangersami...


      tak w porownaniu z reszta bramkarzy to rzadko.tak naprawde jest zawodnikiem ktory trzymal najlepsza forme sposrod polskich pilkarzy.a obroncow przed soba konkretnych w Celticu nie ma nie oklamujmy sie :]


      /aż spojrzałem w spodnie... i tak tak nadal jestem chłopakiem oO tortoise

      edit by GamBit - nie obraz sie Zolwik ale zawsze uwazalem cie za babke :]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez GamBit ().

    • Co do Boruca.
      Sam grałem 3 lata klubowo w obronie. I mogę spokojnie stwierdzić, że nie błędu bramkarza bez uprzedniego błędu obrońcy. To oczywiste ale...
      Prasa nie powinna obwiniać Boruca bo wszyscy wiedzą, że nasza obrona do najlepszych nie należy.

      Wystarczy popatrzeć na Barcelonę. Ich bramkarz nie jest genialny ale ma przed sobą całkiem pokaźny mur.
    • GR16 napisał(a)
      Boruc jest królem i juz.. reprezentacja przegrała bo.. bo chcieli przegrac.. ;/


      Co do gry naszej reprezentacji wypowiem się tak : ( choć jestem dziewczyną i nie interesuję się tym za bardzo ) Grają jak im się zachce. Z Portugalią, (która jest b.dobra) potrafią wygrać 2:1. A z Taką Słowacją, dostają po [P]upie. No to jest coś nie do pomyślenia. Nasza obrona nie jest znakomita, powiedziałabym że prawie jej nie ma. No może oprócz M.Żewłakowa, którego gra bardzo mi się podoba.

      Tak jak powiedział kolega wyżej, Bramkarz powinien mieć przed sobą mur, który ciężko przejść. Wiadomo że A.Boruc jest też człowiekiem. I Obrońcy nie mogą polegać tylko na nim.

      Co do ostatniego meczu ze Słowacją, to my powinniśmy wygrać, bo bramka którą strzeliliśmy była bardzo ładna. Pod koniec meczu nasi za bardzo sobie odpuścili, byli już myślami w szatni i o.... Pierwsza bramka , to był błąd Boruca, lecz potrafił się do niego przyznać. Piłka i murawa była ślizga i nie dziwię się że mu wypadła.
      Druga bramka była już konsewkencją pierwszej, Obrona się podłamała, a Boruc był wkur...(no wiadomo jaki był) na nich. I miał chyba już w pośladkach wszystko.

      Mam nadzieję, że mecz ze Słowacją da im jakąś lekcje i do kolejnych meczy będą się już bardziej przykładać.

      PS. To jest tylko moje zdanie, Zdanie kobiety, więc proszę nie oceniać go zbyt surowo, lecz tak to wygląda.
    • firewall0496 napisał(a)
      znawca się znalazł .... To jak kasy nie mają to niech nie kupują meczy i tak z tego gówno wyjdzie tylko zaczną grać .... Większość bójek są prowokacją policyjną .... I mi nie gadaj takich rzeczy bo widać że się nie znasz .... Klub płaci za szkody na stadionie.... tak, ale na ulicy ? nie rozśmieszaj mnie ....



      Od razu zaznaczam, to będzie mocny offtopic:

      Hahaha! Tak, policyjna prowokacja. To powiedz mi drogi kibicu, dlaczego nie ma zamieszek, burd, bijatyk podczas meczy:
      -koszykówki
      -siatkówki
      -żużlowych
      -bokserskich

      A wiedz, że jest na meczach i policja i ochrona, i nigdy nie dochodzi do incydentów. Więc za przeproszeniem, przestań chrzanić o prowokacji policji.

      Pamiętam jak byłem na meczu koszykówki o wejście do ekstraklasy w Stalowej Woli. Mecz między 'Stalówką' a 'Zniczem'. Nagle się wszystkim przypomniało o tym, że jest koszykówka w Stalowej Woli! Wpadła cała śmietanka kibiców piłkarskich, którzy nie wiedzą czym różnią się kroki od faulu ofensywnego. Ale krzyczeli najgłośniej :D Po meczu (ten akurat wygrał 'Znicz') podskakiwały do mnie 16-letnie szczyle z tekstami "Co się k**** cieszysz?". Podczas meczu, krzyczy do mnie koleś "Wyp**** do swojego sektora!" (mój sektor był oddzielony kordonem ochrony). Mogłem mu tylko odpowiedzieć, że boisko piłkarskie jest kilkaset metrów dalej...
      Pierwszy raz byłem na meczu koszykówki, gdzie wpadli goście w kaskach i z pałami.
      Pierwszy raz byłem na meczu koszykówki, gdzie mi grożono.
      Pierwszy raz byłem na meczu koszykówki, gdzie w powietrzu latały różne przedmioty.

      Wystarczyło tylko wpuścić "kiboli".
    • Melon:

      tortoise napisał(a)
      i koniec tego tematu.
      chcecie porozmawiać o kibicach to poszukaj na forum odpowiedniego tematu lub go stwórz.

      kolejne posty o kibicach i kibolach będą traktowane jak offtop i usuwane z tematu.
      ostrzegam po raz ostatni.
      tortoise




      Jak tak spojrzalem na oba mecze po paru dniach, juz bez emocji to mysle ze wyniki sa srednio dobre. Popatrzmy ilu zawodnikow jest w rytmie meczowym. Popatrzmy jak media odbieralyby wyniki gdyby to Czechy nas pokonały, a Słowacja przegrala z nami jak Czechy. Byloby wielkie halo? Watpie, a jesli nawet to nie tak duze. Wielu uwazalo ze 3 punkty w tym terminie jest optymalne, dobre bylyby 4 a wrecz niewyobrazalnym sukcesem byloby 6. Fakt ze stracilismy ten niewyobrazalny sukces jest bardzo smutny, ale nie zalamujmy sie. Przeciez gdybanie punktowe jesli chodzi o te mecze sie spelnilo i droga do awansu jest otwarta. Szkoda ze wyniki meczy nie byly odwrotne, bo "myslacy ludzie" nie mieliby za bardzo jak jezdzic po reprezentacji...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • Skończcie o tym offtopie. Tu jest temat reprezentacji polski a nie o kibolach. Wpadnie wam tu admin, da wam ostrzeżenia i pokasuje posty.

      A tak na marginesie,

      Pierwsza bramka , to był błąd Boruca, lecz potrafił się do niego przyznać. Piłka i murawa była ślizga i nie dziwię się że mu wypadła.
      Druga bramka była już konsewkencją pierwszej


      Zgadzam się z tym, strzelili im pierwszą bramkę, wszyscy byli chyba zaskoczeni tą sytuacją, nie zdążyli się pozbierać i padła druga. Trudno, trzeba czekać do wiosny na kolejne mecze. Miejmy nadzieję że będziemy mieli w nich więcej szczęścia niż w meczu z Słowacją.
    • Tak.
      Myślę, że skupią się na treningach i że Leon będzie teraz wstawiał na obrońców.
      Nie możemy się tak rozkojarzac na meczach tak jak ostatnio.
      Nasza obrona nie należy do najlepszych i to każdy wie.
      Z pomocą i atakiem jest juz o wiele lepiej. Mamy dobrych graczy.

      Myślę, że przy nastepnych meczach rewanżowych będzie nam szło lepiej i nie będziemy przegrywac "Wygranych" meczy.
    • Melon napisał(a)
      firewall0496 napisał(a)
      znawca się znalazł .... To jak kasy nie mają to niech nie kupują meczy i tak z tego gówno wyjdzie tylko zaczną grać .... Większość bójek są prowokacją policyjną .... I mi nie gadaj takich rzeczy bo widać że się nie znasz .... Klub płaci za szkody na stadionie.... tak, ale na ulicy ? nie rozśmieszaj mnie ....



      Od razu zaznaczam, to będzie mocny offtopic:

      Hahaha! Tak, policyjna prowokacja. To powiedz mi drogi kibicu, dlaczego nie ma zamieszek, burd, bijatyk podczas meczy:
      -koszykówki
      -siatkówki
      -żużlowych
      -bokserskich

      A wiedz, że jest na meczach i policja i ochrona, i nigdy nie dochodzi do incydentów. Więc za przeproszeniem, przestań chrzanić o prowokacji policji.

      Pamiętam jak byłem na meczu koszykówki o wejście do ekstraklasy w Stalowej Woli. Mecz między 'Stalówką' a 'Zniczem'. Nagle się wszystkim przypomniało o tym, że jest koszykówka w Stalowej Woli! Wpadła cała śmietanka kibiców piłkarskich, którzy nie wiedzą czym różnią się kroki od faulu ofensywnego. Ale krzyczeli najgłośniej :D Po meczu (ten akurat wygrał 'Znicz') podskakiwały do mnie 16-letnie szczyle z tekstami "Co się k**** cieszysz?". Podczas meczu, krzyczy do mnie koleś "Wyp**** do swojego sektora!" (mój sektor był oddzielony kordonem ochrony). Mogłem mu tylko odpowiedzieć, że boisko piłkarskie jest kilkaset metrów dalej...
      Pierwszy raz byłem na meczu koszykówki, gdzie wpadli goście w kaskach i z pałami.
      Pierwszy raz byłem na meczu koszykówki, gdzie mi grożono.
      Pierwszy raz byłem na meczu koszykówki, gdzie w powietrzu latały różne przedmioty.

      Wystarczyło tylko wpuścić "kiboli".




      Co Ty specjalnie założyłeś konto by mi dojechać ? Otóż nie, nie dojechałeś mi .... Nic się nie dzieje na meczach koszykówki i tak dalej bo pZPN nie ma tam swoich wpływów ...Kibice nie mogą wytrzymać gdy pcha napastnik obrońcę i jest karny, to jest normalne ... Ty wierzysz tylko gazetom i onetowi co wypisują wszystko co przyjdzie do głowy ... Czy Ty byłeś w ogóle na meczu piłkarskim ?! Sorka za Offtop ale już nie wytrzymałem ...
    • Tormentor napisał(a)
      Jak sie wam dzisiejszy mecz podobał??
      W końcówce była juz delikatna nerwowka...
      Robert fantastyczna bramka!

      mecz średni bramka Roberta Cud miód malina ogólnie mecz oceniam na 3+ oby tak dalej:)
    • Hmmm..W sumie dobrze graliśmy.
      Choć Było dużo nie potrzebnych strat.
      Według mnie Fabiański nie dawał z siebie wszystkiego :P
      Szkoda Końcówki.. Już się bałem ,że zremisujemy..
      A co Do bramki Roberta to Fantastycznie Uderzył ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CoCa-Cola ().

    • Co do meczu z Irlandią to jestem zadowolona ;) I oceniam go za dobry w wykonaniu naszych chłopców.

      Bardzo wielki szacun dla Kuby Błaszczykowskiego, chłopak na prawdę dużo pracuje dla reprezentacji Polski. Niesamowite jest to jego zaangażowanie w gre.