Angela - zielony Aniolek :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @KaT

    Ty moje jeszcze piekniejsze, moje jeszcze bardziej najkochansze i najbardziej sexii ;*:*:*:*:*

    z Wami zawsze i wszedzie ^^ ale wejdz na irc :D Wasz to nigdy !!!!11 :*


    @Damashi

    takie plotki chodza po forum ;O
    a czym tu sie chwalic ?:P mialam temty informacyjne zakladac ?:D

    dziekuje :*
  • Angela napisał(a)
    @DD
    1. ja to mam dobrze z Toba :*
    2. wcale nie ^^
    3. jednej i drugiej już uzywalam :D
    4. łiii \o/
    5. nie wracajmy juz do tego :O :*
    6. :*

    1. No teraz ja mam ^^
    2. Z uwagi na awans - teraz będziesz mnie więcej chłostać jak będę się obijał? :P
    3. Ulubiony dział forum? :P
    4. Ulubiony dział NT? :>
    5. Jaki kolor ma niebo? ;)
    6 :* :* :* :*
  • @kiciak

    dziekuje :* ale to chyba bardziej SzO xD

    @Damashi

    nigdzie :x nie musisz tego rozglasniac na forum ^^ do tego tematu naszczescie niewiele osob zaglada xD

    nie czuje wladzy :x

    tyle samo ;O :x mniej sie nie da chyba ^^

    @DD

    1. Ty masz?:O niby dlaczemu ?:P
    2. a wczesniej Cie chlostałam ?
    3. hmm... mam ich kilka... ;x
    4. ASL \o/
    5. hmmm... zalezy od pogody.. teraz ma blekitny z delikatnymi bialymi chmurkami ^^ gdzie niegdzie wyglada jakby i niebo bylo biale :p
    6. :*:*:*
  • @Damashi

    wedle mnie mozesz sobie to na gadu w opisie dac, do sygnatury wstawic czy gdzie tam chcesz ;P:P

    Gdybym nie chciala awansu to bym smodem nie byla :)

    A czemu SzO ... hmm :D wiecej obowiazkow, wieksza presja i w ogole ^^

    @kiciak

    patrz wyzej xD
  • Oj jak tutaj niekurczaczkowo ...trzeba to zmienic :D



    a teraz pytanka :

    1 Co upieklas dobrego na swieta ?

    2 Co ugotowalas dobrego na swieta?

    3 W jaki sposob spedzasz swieta ?

    Oczywiscie w kazdym pytaniu chodzi o Swieta Wielkanocne :D




    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Odrazu lepiej xD musisz częściej tutaj ze zwierzątkami wpadać ^^

    /me daje jedzonko kurczaczkom :D


    A teraz pytanka :

    1. Hmmm.. w tym roku było założenie , ze nie bedzie duzo jedzenia , nie bedzie dużo ciast :P wyszlo na to, ze faktycznie - duzo nie pieklysmy z mama bo tylko sernik, ale mama stwierdzila ze to bedzie malo i zamowila rolade kajmakowa i tort. Tylko nie wiedziala, ze jak zamowi jedna rolade to dadza nam jej metr xD wiec sama rozumiesz ^^

    2. Moja dzialka sa salatki :) Salatka warzywana i salatka z paluszkami krabowymi, jajkiem, makaronem chinskim i szczypiorkiem :) mniami ^^

    3. Z rodzinką, ale leniwie. Bylismy na spacerku w ogrodzie botanicznym teraz ja sobie ircuje, brat w swoim pokoju na gadu siedzi, tata z mama ogladaja jakis film. Ogolnie nie lubie swiat wlasnie dlatego , ze sa takie leniwe. Tyle szumu a pozniej sie tylko siedzi :P

    Buziaki :*
  • @Damashi

    - dziekuję :* jak Święta minęły ?:D

    @szmerfik

    cóż za pytanie w ogóle.. pewnie, że szmerf lepszy :D nawet te stringi nie potrzebne... bez nich też by był lepszy :D

    hmm... na pewno oddajemy jakąś część siebie. Szczególnie gdy długo się do tego przełamujemy :)

    @kiciak

    dziekuje ;O
    zawsze bylam troche zwiazana. Pisze sobie tam w niektorych temacikach juz jakis czas :) sama swojego tematu tam nie mam, ale w innych goszcze :)
  • w FC Supcia, Hypka, Jetha, Stiviego, KaT u Hell cos tez pisalam i u Zubrzyka.
    W temacie o tuleniu tez pisalam :P i w niektorych PU tez pisalam :P Zanim w team bylam to mialam nawet wlasna PU ;)
  • Właśnie w święta byś odpoczął od ogame.. a nie co weszłam na kanał to Ty coś o złomowaniu pisałeś :P

    Może spacer jakiś czy coś ?:D

    Hmmm... czasami dostaje :P Ale już coraz rzadziej ;(

    Na jakie sprawy ?:>
  • Angela napisał(a)
    cóż za pytanie w ogóle.. pewnie, że szmerf lepszy :D nawet te stringi niepotrzebne... bez nich też by był lepszy :D

    Hihi, wiesz, co dobre ^^ Ale dbając o pozory skromności i niewinności, na razie niech będzie szmerf w stringach :)


    A teraz pytanka:
    Zbierasz się w sobie, by zrobić kolejny krok?
    Długo rozpamiętujesz przykre chwile?
    Wolisz poduszkę z puchem czy taką dla alergików z silikonowym wkładem?
    Gdybyś miała dostać największy na świecie bukiet, to jaki kwiat byś wybrała?

    mrum :*
  • ehh Tanik Ty jak zwykle nic a nic nie rozumiesz - do licha muszę Ci to widzę wyłożyć

    Tam jest wystrzałowy ERE który codziennie pisze do naszej najwspanialszej PRO SMODKI ANGELI - on lubi spam , ona nie lubi - a jak wiesz przeciwne bieguny się do siebie przyciągają (Fizyka szkoła podstawowa klasa 7)

    Pzdro&Graty&Dedy For Ever
  • @Damashi

    bez przykladu ciezko mi cokolwiek powiedziec :P
    na spacerek ?:D zawsze chetnie :D to czekam na Ciebie
    jak beda dedy to poprosze o linka na ircu ;)

    @kiciak

    lubie robic niespodzianki ; )

    @szmerfik


    1. Hmmm... wiesz jak to ze mna jest ;) nie znasz dnia ani godziny ; ]
    2. zalezy jak bardzo mnie dotknely. Sa sprawy ktore wydarzyly sie dawno temu a czasami jeszcze powracaja gdy mam dola.
    3. Z puuuchem ;d jak bylam mala to zawsze mowilam babci ze chce miec pulchna podusie i pulchna koldre xD oczywiscie chodzilo mi wtedy o pierze :)
    4. hmmm... uwielbiam roze, tulipany i lilie :d wiec moze jakis mix ?

    mróó :**

    @David

    hmmm... dobre pytanie xD widocznie sobie nie zasluzyles czy cos :P

    @pro gracz tanik i Z.X.Y.Y.Y.X.Z.

    Spamerki Wy moje :> Nawet Was tutaj przygnalo ?:P Lubie Was bo nudzic sie z Wami nie mozna :> Czasami mam ochote na Was nakrzyczec , ale ogolnie jest pozytywnie. Tylko moglibyscie czasami sie hamowac troche z tym spamowaniem. I nie zakladajcie przez jakis czas tematow o wyborach :>

    Dobranoc Panowie ;*