Angela - zielony Aniolek :)

  • Hej słońce:*

    No to jedziemy:D

    1. Jakiej drużynie (poza Polską rzecz jasna) kibicujesz w Euro2008?
    2. Kto zostanie mistrzem Europy?
    3. Czy jesteś szczęśliwą posiadaczką zestawu kibica?
    4. Z kim i gdzie najbardziej lubisz oglądać mecze?

    I trochę z innej beczki:

    5. Ulubiony kwiat
    6. Za co najbardziej kochasz życie?
    7. Jakie jest Twoje motto życiowe?
    8. Boisz się pająków?
    9. Jeżeli się boisz to dlaczego?
    10. Który z filmów, jakie ostatnio oglądałaś podobał Ci się najbardziej?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez egoist ().

  • @damashi

    oj tam dlugo :P chwile tylko :P
    pewnie , ze Ty :> chyba nie chcesz powiedziec, ze ja ?:>
    buzi :D
    hmm.. spam to zUUUooo :D
    ;p

    @egoist

    Czesc :*

    1. zawsze mialam sentyment do Francji i Hiszpanii :P
    2. Hiszpania yy znaczy Polska ;P
    3. oczywiscie :) juz od wielu lat :) chociaz musze sobie nowa koszulke sprawic, bo na tej mam autografy kilku pilkarzy i musze ja na sciane w koncu powiesic ;)
    4. z moim sasiadem , ktory mnie ladnych kilka lat temu zarazil pasja do pilki
    5. roza, lilia,
    6. dobrze, ze nie odpowiadalam na te pytania wczoraj bo bym napisala ze nie kocham zycia. Dzisiaj juz jest lepiej i powiem , ze kocham zycie za to ze jest pasmem ciaglych niespodzianek i nawet jak cos idzie zle to na drugi dzien juz jest lepiej.
    7.żyć tak by niczego nie zalowac.
    8.tak :(
    9. bo sa straszne i w ogole.. ;p
    10. 2 dni w Paryzu :D boski film - polecam :D

    :*:*:*
  • Napisz mi na ircu jak bedziesz miala troche czasu to Ci tutaj troche w tym CT pomarudze ;p
    a teraz ponoc niemasz to niebede przeszkadzal :D

    Pzdr :> :* :* :* :* :* :* :*



    ps.
    hmm... taki co by poza spamem i mnie troszku kochał taki mój prywatny spamerek


    Ja sie nadaje ^^

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Rauta Rehki ().

  • @Damashi

    nie jestes za bardzo wymagajacy ?:D:P fotke.. phi :P
    a czemu zes spamer ?:P

    mam kazdy Twoj post cytowac ?:D:P :P

    @chomiczy

    mam teraz wiecej czasu.. wyslij mi materialy na pw na forum ok ? bo cos mi sie z logami z irca posypalo.. :(

    @Kojot92

    Bydgoszcz mi się srednio podoba :P
    NIe ma zadnego spisku :P
  • damashi napisał(a)
    Wiesz że nadal czekam na fotke kolan :P? wiem wiem :D ale jakos nie moge jej zrobic :D

    A sam mój wpis ci nie starcza? wystarcza :D ale ja lubie duuuzo wpisow miec ;d
    Jak tam OGame ? :] konto skasowane w dzien dziecka ;D
    PB solo i PB ACS? :D solo jakos kolo 150 chyba było.. a acs masz w sygnie ;)
  • @damashi

    - bo nie chcialo mi sie juz grac... ponad 2 lata gry mi juz wystarczyly ;)
    - byłam... :D ale to smieszne bylo :D akcja miala miejce na u40 :D i z chlopakiem bylam... nawet kompa mialam w pokoju... moglam fsa zrobic :P ale kurcze.. jakos nie pomyslalam i zezlomowali mnie :D:P heh ;]
    - jak to "podał" ?:>
    - ojj to byłby koniec swiata :>

    @.xXx.
    -nie zmienie :D na euro mialam inna.. tzn jak Polacy grali :D a ta mam bo lubie Macka ;)
    - piatek :D

    @MvManiek

    -hmmm... hmmmm... hmmmm :D tajemnica ;)

    @Lord Azumi

    Prosiłabym, żebyś nie wypowiadał się w taki sposób ani w moim CT ani w żadnym innym miejscu na forum :> To nie miejsce do obrażania ludzi.
  • 1. Czemu w moim CT nie spamujesz? :P
    2. Parasol, czy parasolka?
    3. Ułóż logiczne i poprawne zdanie ze słowem "ZWY".
    4. Jakie jest najdłuższe słowo, które potrafisz napisać po francusku i co ono oznacza? :P
    5. Chcesz trudniejsze pytania? :D
  • Doctor Devil napisał(a)
    1. Czemu w moim CT nie spamujesz? :P bo ja nie spamuje ;D ja pisze ladne posty :D
    2. Parasol, czy parasolka? parasol :D taaki duuuzy zeby na mnie nie kapalo :D Jak byłam mala to mialam taki przezroczysty i do tego kalosze i w ogole wtedy bylo fajnie... tak beztrosko ehh :D
    3. Ułóż logiczne i poprawne zdanie ze słowem "ZWY". ja i logiczne zdanie ?:> :D
    4. Jakie jest najdłuższe słowo, które potrafisz napisać po francusku i co ono oznacza? :P hmm.. nie jest najdluzsze, ale bardzo je lubie - chuchotement ;) oznacza szepty ,szeptanie :)
    5. Chcesz trudniejsze pytania? :D hmmm... pewnie :d
  • Angela napisał(a)
    Doctor Devil napisał(a)
    1. Czemu w moim CT nie spamujesz? :P bo ja nie spamuje ;D ja pisze ladne posty :D
    2. Parasol, czy parasolka? parasol :D taaki duuuzy zeby na mnie nie kapalo :D Jak byłam mala to mialam taki przezroczysty i do tego kalosze i w ogole wtedy bylo fajnie... tak beztrosko ehh :D
    3. Ułóż logiczne i poprawne zdanie ze słowem "ZWY". ja i logiczne zdanie ?:> :D
    4. Jakie jest najdłuższe słowo, które potrafisz napisać po francusku i co ono oznacza? :P hmm.. nie jest najdluzsze, ale bardzo je lubie - chuchotement ;) oznacza szepty ,szeptanie :)
    5. Chcesz trudniejsze pytania? :D hmmm... pewnie :d




    ile to jest 2x2?? :*
  • Hmmm... trudniejsze dzielimy na dwie kategorie... to jedziemy :D

    1. Wyjaśnij paradoks kuli Banacha-Tarskiego
    2. Na pytanie "Po co?" pewna osoba mi odpowiedziala "po obiedzie".... Potrafisz odmienić słowo "obiedzie"? :quasi:
    3. Ile jest w języku polskim słów zaczynających się od "ą", bądź "ę"? Wymień :P

    Ta inna kategoria trudniejszych pytań:
    4. Co ci się podoba w różowych kajdankach? :D
    5. Czemu nie wszystko musi być logiczne? =)
  • Doctor Devil napisał(a)
    Hmmm... trudniejsze dzielimy na dwie kategorie... to jedziemy :D

    1. Wyjaśnij paradoks kuli Banacha-Tarskiego -> pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_Banacha-Tarskiego
    2. Na pytanie "Po co?" pewna osoba mi odpowiedziala "po obiedzie".... Potrafisz odmienić słowo "obiedzie"? :quasi: po obiad ?:D:P
    3. Ile jest w języku polskim słów zaczynających się od "ą", bądź "ę"? Wymień :P nie ma w języku polskim słów zaczynających się od ą badz ę :)

    Ta inna kategoria trudniejszych pytań:
    4. Co ci się podoba w różowych kajdankach? :D same w sobie mi sie nie podobaja :D podoba mi sie to co mozna z nimi zrobić :D
    5. Czemu nie wszystko musi być logiczne? =) ja już Ci powiiedzialam, ze nei wszystko musi byc logiczne :P


    @Anima Libera

    niech no się zastanowie :D nigdy nie bylam dobra z matmy :D
  • 1. Nie... nie będzie "obiad" :P Gdy ktoś pyta "po co?" to odpowiadamy "po + wyraz w mianowniku". Np:
    - po puzdro
    - po pstro
    - po nic
    - po śmigło
    itp...

    Więc "obiedzie" to mianownik... Mianownik - Kto? Co? - obiedzie... i dalej się boję odmieniać :P Zostawiam to tobie :D

    2. Co to jest duha?
    3. A co można zrobić z różowymi kajdankami? :>
    4. A nie lepiej sznurki? Bardziej uniwersalne :D
    5. Ale dlaczego nie wszystko musi być logiczne? :P Tylko mi nie mów, że "nie wszystko musi być logiczne, bo nie wszystko musi być logiczne", bo się załamię :D

    mrum! ^^ :*
  • 1. wiesz.. można też tak to interpretować :

    - jadę do baru
    - po co
    - po obiad :D :P

    2. duha - drewniany, łukowaty przedmiot służący do przymocowania rzemieni przy chomącie do dyszli zaprzęgu;

    3. przypiąć kogoś do łóżka :D:D:D
    4. hmmm... aż taka perwersja ?:D:D mrum :D
    5. wedle życzenia : nie wszystko musi być logiczne, bo nie wszystko musi być logiczne xD

    [SIZE=6]a tak na poważnie to gdyby wszystko by było logiczne to by było przewidywalne a wtedy by było nudne :) [/SIZE]

    mrum :*


    @Karbon

    mieszkam za bydgoszcza - w niemczu ;) a 14 lat mieszkalam na wyzynach :)
  • Angela napisał(a)
    3. przypiąć kogoś do łóżka :D:D:D
    4. hmmm... aż taka perwersja ?:D:D mrum :D
    5. wedle życzenia : nie wszystko musi być logiczne, bo nie wszystko musi być logiczne xD



    1. A coś oprócz tego można z nimi zrobić? :P Co jak łóżka nie ma? :>
    2. A pejczyk? Trzeba wyczerpać temat :P
    3. A może świeczki i gorący wosk? :>
    4. Hmmm... Kończą mi się pomysły :D Dobra... coś normalnego: Co sądzisz o riperach? :P
    5. Doszły już jakieś PW/maile z groźbami za usunięcie pewnych postów? :D