Angela - zielony Aniolek :)

  • Majuchna

    No trzeba się jakoś umówić na jakąś gorącą czekolade, bo zimno jest jak nie wiem co. Wczoraj szyby musiałam skrobać jak z pracy wychodziłam :(


    Quauli

    hej :*

    teraz nie byłam we Francji. Broniłam licencjat a od lipca już normalnie pracuję, tutaj na miejscu :)
    Odpoczywam i wypoczywam, a co będę sobie żałować! ;)
    Każdy powinien mieć CT, to wspaniała okazja do spa.... do poznania się! ; )
    muszę spojrzeć, bo chyba mi umknęło

    Buziak ;*
  • Żubrzyk


    Zacznijmy od tego co rzuca nam się od razu w oczy. Tak , tak ! mowa o cudownym futrze, które przydaje się na te majowe zimowe dni :D Przyglądamy się dalej i co widzimy. Rogi ! Która kobieta odmówiłaby sobie siedzenia przy takich rogach ? Nie znam takiej ! Mamy to szczęście, że nasz Żubr umie mówić. A coż wychodzi z jego ust ? każdy znajdzie coś dla siebie. Porady, kawały, historie moralne i mniej moralne . Długo by wymieniać. Z takim Żubrem na pewno nie można się nudzić ! Nie wiem czy już jest 5, ale nie mam siły by liczyć :D

    Dragon220

    są tacy co widzieli zielonego Aniołka na własne oczy ! :)
  • Myślę, że Żubry dostały taką porcję słodkości ze względu na to, że są pod ochroną :D. Przejdźmy jednak do kolejnego pytania. Gdybyś mogła na jeden dzień otrzymać moc jednego z komiksowych superbohaterów to jaką i dlaczego? Co byś zrobiła przy jej pomocy w ciągu tych 24 godzin? Załatwiłabyś kilka swoich spraw, czy jednak postarała się działać dla dobra ogółu?