Światowe Rekordy OGame /23.5.2013/

• Rekordy:
    • 1 * TotalWar Nachricht schreiben no.rulez 30.942.683

Wchodzę czasami na tamto Uni, i patrzę, TotalWar'owi trochę punktów ubyło, jakieś 8 - 9kk, a z flot 200k statków ubyło. :) Tak więc, mamy chyba nowego TOP 1 OGame na świecie, czyli Chosena :D
    • Alex Mercer napisał(a)
      1 * TotalWar Nachricht schreiben no.rulez 30.942.683

Wchodzę czasami na tamto Uni, i patrzę, TotalWar'owi trochę punktów ubyło, jakieś 8 - 9kk, a z flot 200k statków ubyło. :) Tak więc, mamy chyba nowego TOP 1 OGame na świecie, czyli Chosena :D

Chłopie i co z tego że TotalWar ma teraz mniej pkt niż Chosen ? Nawet jeśli stracilby 20kk pkt to i tak rekord w punktach WORLD należałby do niego ponieważ rekordy są stale tzn nawet gdy zezlomują dajmy na to 1100 GS chosena to i tak rekord ten bedzie należeć do niego tak samo jest z punktami. Tak samo jeśli sportowiec ustanowi rekord i umrze to rekord "nie umiera" razem z nim tylko jest nadal aktualny dopóki nikt go nie pobije :P
    • znaki napisał(a)
      Alex Mercer napisał(a)
      1 * TotalWar Nachricht schreiben no.rulez 30.942.683

Chłopie i co z tego że TotalWar ma teraz mniej pkt niż Chosen ? Nawet jeśli stracilby 20kk pkt to i tak rekord w punktach WORLD należałby do niego ponieważ rekordy są stale tzn nawet gdy zezlomują dajmy na to 1100 GS chosena to i tak rekord ten bedzie należeć do niego tak samo jest z punktami. Tak samo jeśli sportowiec ustanowi rekord i umrze to rekord "nie umiera" razem z nim tylko jest nadal aktualny dopóki nikt go nie pobije :P

Jemu pewnie o to chodzi, że Polak(Chosen) w tej chwili ma najwięcej punktów , ale rekord w ilości punków należy do Niemca :)

Nie widziałem sensu pisania tych postów jeśli moderator uważa za zbędne proszę o usunięcie :D

The post was edited 3 times, last by ktajepanhdhivyxtqnjl ().

• Chodziłem sobie po niemieckim forum, i znalazłem takie coś:

O ile mnie oczy nie mylą, to pasowałoby zaktualizować rekord wydobycia. :) Pzdr

The post was edited 1 time, last by Alex Mercer ().

• Hello guys ! //Cześć !

I'm a French player ! //Jestem francuskim graczem !
      There is a big debate at the moment about the madmax's cristal mine 36 on the Spanish and French forums ! //Jest wielka debata w tym czasie o poziomie kopalni kryształu maxmaxa na hiszpańskim i francuskim forum !

Is true or not ? //To prawda czy nie?
      Can i have a screen ? //Mogę zobaczyć screen?

TotalWar (u31) has really a production :
      9.2MM / 3.5MC / 2.3MD ?
      What levels are his mines ?!?!?!

I'll be back there, but Polish is very difficult to understand !! //Wrócę tu, ale polski jest bardzo trudny do zrozumienia !!

Good evening :) //Dobry wieczór :)

EDIT : we update many records (about 25-30) //Aktualizowaliśmy wiele rekordów (ok. 25-30)
      Look there : //Zobaczcie : board.ogame.fr/thread.php?threadid=597418
      If you need help to translate, PM ;) //Jeśli potrzebujecie pomocy w tłumaczeniu, PW ;)

HF =)

The post was edited 2 times, last by h4nD ().

• h4nD napisał(a)
      Hello guys !

I'm a French player !
      There is a big debate at the moment about the madmax's cristal mine 36 on the Spanish and French forums !

Is true or not ?
      Can i have a screen ?

TotalWar (u31) has really a production :
      9.2MM / 3.5MC / 2.3MD ?
      What levels are his mines ?!?!?!

I'll be back there, but Polish is very difficult to understand !!

Good evening :)

EDIT : we update many records (about 25-30)
      Look there : board.ogame.fr/thread.php?threadid=597418

HF =)

Maxmax has this level for sure.TotalWar has probably 5*34 and 4*33 lev of crystal mine .. if you want to check other levels you can use some kind of production calculator like here [URL=http://ogame-tools.pl/pl,16,Wydajnosc_produkcji.html]Link[/URL] but it is in polish.. Ciao :]

Maxmax ma ten level, total war ma prawdopodobnie 5*34 4*33 lev koplani krychy, jeśli chcesz sie pobawić wejdź w ten link

The post was edited 2 times, last by Tekila ().

• Originally posted by Tekila
      Maxmax has this level for sure.TotalWar has probably 5*34 and 4*33 lev of crystal mine .. if you want to check other levels you can use some kind of production calculator like here [URL=http://ogame-tools.pl/pl,16,Wydajnosc_produkcji.html]Link[/URL] but it is in polish.. Ciao :]

Ok !
      For the pleasure of eyes, can i have a screen pliiiiiiz ! //OK ! To przyjemność dla oczu, mogę zobaczyć screen pliiiiz !

And, it's really sure for TotalWar ?!
      And his metal and deuterium mines ?
    • Unfortunately i dont have screen but i know cost of this mine :669.022.355 Metal 334.511.177Cristal ;)

Niestety nie mam zrzutu z ekranu , ale znam koszta tej kopalni 669.022.355 mety 334.511.177krychy

The post was edited 1 time, last by Tekila ().