Światowe Rekordy OGame /23.5.2013/

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Pozwolilem sobie sam przetlumaczyc bitwe top 1 solo swiata na j.Polski jak znajdziecie jakis blad to prosze o pw


      Aresor delucks
      16|16|16

      krk 67.950
      ow. 25.000
      panc 3.000

      Agresor delucks
      16|16|16

      Bomb. 1.000
      Niszcz. 10.000

      Agresor delucks
      16|16|16

      MT 20.504
      LM 624.232
      CM 10.000

      Obronca Terrymaxx
      16|16|17

      MT 4.213
      DT 465
      LM 433.291
      CM 3.585
      KRK 36.825
      OW. 11.920
      Kol. 2
      Recy. 18.001
      Ssz. 206
      Bomb. 780
      Niszcz. 4.313
      Gs 127
      Panc. 1.130

      ...Bitwa

      Agresor delucks

      Krk 55.662
      Ow. 22.202
      Panc. 2.662

      Agresor delucks

      Bomb. 885
      Niszcz. 8.967

      Agresor delucks

      Mt 8.797
      Lm 270.559
      Cm 5.928

      Obronca Terrymaxx
      ZNISZCZONY!

      Agresor Wygral Bitwe


      Agresor przejal :
      2.245.230 Metalu, 1.151.900 Krysztalu oraz 1.379.600 Deuteru


      Agresor stracil lacznie 2.147.813.296 jednostek.
      Obronca stracil lacznie 5.544.232.704 jednostek.
      Na tych wspolrzednych znajduje sie teraz 1.593.184.200 Metalu i 714.429.600 Krysztalu.

      [SIZE=7]*converter by ToMi ^^[/SIZE]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ToMI ().

    • @ EDIT:
      Hmm, wcześniej nie zauważyłem, że to ACS tego samego gracza.

      W takim razie ładnie się postarali z tymi flotami, bo utrzymać dwie tak duże floty na jednym uniwersum to sztuka (u nas podobnie jest na uni 5). Najlepsze jest to, że z tej akcji (nie licząc deuteru) agresor jest na + ;).
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ten Keyra ().

    • Fakt - z 10k OW brakuje... Jakos te GSy zawsze zostaja - ale moze speedsim sobie nie radzi w tak duzej bitwie :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zvin ().

    • mi tez zle wychodzi w speed simie ale to musi byc jakis blad bo flota jest taka jaka powinna byc (taka jest przynajmniej na tym niemieckim boardzie)

      ale bitwa piekna musicie przyznac ciekawe jak do niej doszlo pewnie na pz wyliczony allbo moona mu zniszczyl
    • nono widze ze polacy tez nie daja sobie za wygrana ale zapewne zaniedlugo polowa z tych rekordow bedzie przez nas polakow pobita

      chocby chosen 800 gs jeszcze 201 i ma rekord hehe
      mamy ie czym pochwalic nie ma co :)
    • jak dla mnie ta bitwa to fake nie ma opcji żeby tak to wyszło speed sim nigdy
      aż tak sie nie myli w końcu działa w oparciu o ten sam silnik probowałem tez w
      drago sim żeby wyeliminować ewentualne błędy programu ale wyszło mniej
      więcej to samo zna ktoś niemiecki żeby to dokładnie przeczytać??

      możliwe ze to były 2 bitwy pierwsza normalna walka wszystkich statków a
      potem dobitka gs

      rekord acs ogame.de uni 4

      wiem ze na uni 13 de była większa bitwa ale
      tam to była chyba ustawka tutaj tak nie jest

      49759%
      mniej więcej po środku strony

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez benekopo ().

    • brak podziału na ustawkę i ,, normalna '' bitwę ;>
      jak wiem ustawione solo było tak około 50k% , a dobitka była na 20k% ;>
      a acs ustawka tak z ponad 100k% ;>
      wszystko na .de
    • AserSięŻegna napisał(a)
      Przy napędzie impulsowym powinno być Dante z L.A. a nie Los Angeles :P

      Może i powinno ale w polskich rekordach tak nie jest napisane więc tutaj nie będzie inaczej :P

      Nie będzie bitew ustawionych w tych rekordach.

      Ktoś zna turecki ? ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *Zeruel* ().

    • Nie wiem, czy ktoś już zgłaszał, ale przy pozycjach dotyczących wydobycia TotalWara są Uni źle powpisywane :) Przy metalu jest U10, przy krisie też, przy deucie U3, a w sumaryce jest zaś U10 :E Trochę dziwne :P
    • to raczej szybko nie zobaczysz z tego co wiem 3 konta na ogame miały maja zbliżona do 1000 liczbę gs chosen(800) DNH(912) i teratex(1000)
      DNH konta już nie ma po bitwie na 53k % on sam na 5 czołowych flot uni gdzie spadło ok 10 jego gs skasował konto
      teratex to nie wiem kto i co to w ogóle jest a chosen to chyba nie da sie zezłomować
    • -=TOM=- napisał(a)
      teratex GąSek już nie ma
      spadły
      w tym temacie masz napisane
      ciekawa historia ogółem i trochę śmieszna ale żal 1000 GąSek
      stracił 10kk pkt bo wtedy do ceny statku jak wiemy jak wiemy liczony był też dex


      lol faktycznie widziałem juz dawno temu tego posta ale jakoś o tym zapomniałem i nie kojarzyłem .Nie wiedziałem ze floty atakujące Legora spadają czy teraz tez tak jest czy tylko w starych wersjach tak było ??
    • Hunt the Kyuubi napisał(a)
      to raczej szybko nie zobaczysz z tego co wiem 3 konta na ogame miały maja zbliżona do 1000 liczbę gs chosen(800) DNH(912) i teratex(1000)
      DNH konta już nie ma po bitwie na 53k % on sam na 5 czołowych flot uni gdzie spadło ok 10 jego gs skasował konto
      teratex to nie wiem kto i co to w ogóle jest a chosen to chyba nie da sie zezłomować


      No nie do końca. Pod względem GSów (i pod wieloma innymi) mocno ustępujemy Francuzom. Tutaj są największe ilość GS na francuskim Ogame:
      board.ogame.fr/thread.php?threadid=723286
    • stary to mnie teraz zaskoczyłeś patrząc na te rekordy bardzo zmieniła sie moja opinia na temat ogame na świecie .Wcześniej myślałem ze Polacy po Niemcach sa najlepsi w te klocki nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło ze Francja to taka potęga