..::Piłka::Ręczna::..

    • Dav napisał(a)
      Chorwacja - Polska
      27 - 29


      Oby...


      Walczymy dziś o medal, co najmniej srebrny :) Trzymać kciuki!


      czyzbym o czyms nie wiedzial ?
      mecz przeniesli na dzisiaj?


      widze ze atmosfera prze jutrzejszym meczem podnosi "cisnienie" :D
    • P1R4C1K napisał(a)
      Dav napisał(a)
      Chorwacja - Polska
      27 - 29


      Oby...


      Walczymy dziś o medal, co najmniej srebrny :) Trzymać kciuki!


      czyzbym o czyms nie wiedzial ?
      mecz przeniesli na dzisiaj?


      widze ze atmosfera prze jutrzejszym meczem podnosi "cisnienie" :D



      Powiedzmy, że żyję w innej strefie czasowej :D
    • niestety jest jutro... nie wytrzymam emocje rosną z każdą chwilą :D na mecz zakopię się w łóżku z pilotem ;)

      dzidek1993 napisał(a)
      [...]Wie ktoś gdzie można powtórki oglądać??[...]

      Sprawdź na youtube 8-)
    • No i niemcy maja 5 miejsce, juz widze ich miny :D napewno sa zadowoleni ze wygryzlismy ich :p

      Moj typ na mecz Polska-Chorwacja to 24-23.

      Mysle ze bedzie swietna obrona z naszej strony
    • warto dodać że na meczu nie będzie naszych kibiców X(
      i tu się szykuje kolejny skandal ponieważ Chorwaci nie przewidzieli że zajdziemy tak daleko i nie przygotowali dla nas biletów...
      Mimo wszystko (czego przykładem był mesz z Norwegią) trzeba wierzyć do końca bo wszystko się stać może ;) 8-)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rettior ().

    • Thorgoth napisał(a)
      (...)
      Nie mniej jeżeli dziś jakimś cudem wygrają, to będą mistrzem świata.

      Hehe, i wracamy do dyskusji: z kim Polacy mają większe szanse? Z Francją czy Chorwacją?

      Z Chorwacją na IO wygraliśmy, nawet o tym zapomniałem prawdę mówiąc.
      Z Francją w meczu o stawkę naszego zwycięstwa nie zanotowano (przynajmniej w ostatnich latach).

      Acz chciałbym, żeby sprawdziło się to co piszesz ;)

      Rettior, ja słyszałem, że będą, ale dostaną dwa maleńkie sektory w dwóch przeciwległych rogach boiska :/
    • Chorwacja - Polska

      32-31



      Według mnie szanse mamy nikłe,ale chciałbym żebyśmy wygrali.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Magik z Bielska ().

    • Hm..
      Nie ma co zaglądać w przeszłość, sprawdzać statystyki kiedy kto z kim, jak, i do ilu wygrał..
      Szczerze mówiąc cokolwiek by się nie zdarzyło trzeba wierzyć w Polskę..
      Tam będzie mega stres, i ten kto wytrzyma presję ten przejdzie.. taka prawda, bo w sporcie wszystko, ale to wszystko może się zdarzyć..
      Taki dałn
      <------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

      :quasi:
      }:
    • Też bym chciał, i mam nadzieję że wygramy... :>

      Rettior, ja słyszałem, że będą, ale dostaną dwa maleńkie sektory w dwóch przeciwległych rogach boiska :/

      dla tych co wcześniej bilety kupili :(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rettior ().

    • Dennis Guilder napisał(a)
      Hehe, i wracamy do dyskusji: z kim Polacy mają większe szanse? Z Francją czy Chorwacją?

      Widziałem kilka meczy Francuzów, i nasuwa mi się wniosek, że jest to znakomity zespół grający kapitalną, techniczną piłkę.
      Chorwaci to zespół trochę inny; silniejszy i szybszy, troszkę podobny do nas.

      Nasze orły grają handball siłowo-taktyczny, bardzo nieustępliwy i zawzięty. Z samą techniką jest słabiej, wystarczy porównać jak śmiga piłka w czasie ataku pozycyjnego u nas, a jak u żabojadów.
      Awaria jest wtedy, jak trafimy na zespół równie siłowy (Norwegia), lub równie siłowy i do tego lepszy technicznie (Niemcy). A techników-magików jesteśmy w stanie stłamsić fizycznie.

      My z tego turnieju już dwa razy odpadliśmy; odpadliśmy wychodząc z grupy z zerem punktów oraz odpadliśmy przegrywając z Norwegami na dwie minuty przed końcem dwiema bramkami. Mimo to wciąż gramy. Jeśli teraz wbrew wszystkim znakom na niebie i ziemi przejdą Chorwatów (w co mało wierze), to rywala w finale rozjadą siłą rozpędu.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Rettior napisał(a)
      a jak nie to zostaje mecz o trzecie miejsce :wrr:

      15k chorwackich kibiców... :|


      Sędziowie też pewnie będą po ich stronie :p Ale nie takie mecze się wygrywało powiedział Wenta :D
      Słyszałem że Balić ma nie zagrać z powodów zdrowotnych coś z żołądkiem
    • dzidek1993 napisał(a)
      (...)
      Słyszałem że Balić ma nie zagrać z powodów zdrowotnych coś z żołądkiem

      Stawiam piwo, że sztab Chorwacji próbuje wała robić. Ale nie sądzę aby podziałało to na Wentę, on jest na to za mądry.
    • C I N E K napisał(a)
      Francja 12 - 9 Dania


      Francja - Dania 16:11

      Na żywo: Francja - Dania 17:11
      Na żywo: Francja - Dania 18:11
      Na żywo: Francja - Dania 18:12
      Na żywo: Francja - Dania 19:12
      Na żywo: Francja - Dania 20:13 :lol:
      Na żywo: Francja - Dania 22:15
      Na żywo: Francja - Dania 23:15
      Dalej mi się nie Chce :D

      Trener, który na igrzyskach olimpijskich w Atlancie poprowadził Chorwację do olimpijskiego złota, krytykuje naszą drużynę. Velimir Kljajić, który jest teraz ekspertem od piłki ręcznej w jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych, twierdzi Polacy "paskudnie się bronią" i są "w głębi ducha tchórzami".
      czytaj dalej...
      REKLAMA

      "Największym problemem dla Polaków są... oni sami. W głębi ducha to tchórze. Ciągle się na coś skarżą, ciągle coś ich boli. Kiedy dają z siebie wszystko, grają wspaniałe mecze jak z Danią, czy Serbią. Ale z Norwegią już im nie poszło tak dobrze. Są groźni, jeżeli nie mają nic do stracenia. Inaczej wychodzą przestraszeni i tracą 30 procent swoich możliwości" - powiedział jednemu z chorwackich portali Kljajić.


      Wiadomo już, kto będzie sędziował półfinałowy mecz Mistrzostw Świata Chorwacja - Polska. Wyznaczono do tego... niemiecką parę - Franka Lemme i Bernda Ullricha. Obaj panowie już dwukrotnie sędziowali zawody gospodarzom turnieju. Oba spotkania Chorwacja wygrała.
      czytaj dalej...
      REKLAMA

      Tak było w meczu otwarcia: Chorwacja - Korea Płd. (27:26) i później w spotkaniu grupowym rundy wstępnej Chorwacja - Szwecja (30:26).

      Przypomnijmy, Niemcy maja żał do naszej reprezentacji o wyeliminowanie z mistrzostw. Uważają, że rzut Siódmiaka w ostatnich sekundach meczu z Norwegią pozbawił ich możliwości walki o medale.


      Wczoraj Balić nie trenował. "Ma problemy z żołądkiem" - powiedział trener Cervar, a rzecznik prasowy kadry dodał, że Ivana bolą także plecy. Jego występ w piątkowym meczu jest zagrożony.Wszyscy jednak wierzą, że gwiazdor będzie w pełni zdrów i wystąpi przeciwko Polsce.

      Ale zdrowie Balicia to nie jedyne zmartwienie szkoleniowca Chorwatów. Mocno poobijany jest inny z kluczowych graczy - Domagoj Duvnjak. "Zostałem uderzony w nerki i odczuwam ból. W piętek jednak zacisnę zęby i będę grał" - podkreślił.

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez dzidek1993 ().