..::Piłka::Ręczna::..

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • NoDaS napisał(a)
      darkos13 napisał(a)
      No, to teraz sytuacja sie juz baardzo w II grupie skomplikowala :D :D
      Niemcy-Norwegia 24-25!!!!


      Skomplikowała, ale realnie rzecz biorąc, to raczej pozytywnie dla Polaków. I tak muszą wygrać z Norwegią, więc dla nich to lepiej że Niemcy przegrały. A jeżeli dzisiaj Dania wygra z Macedonią, to jutro będzie musiała grać o awans, bo nie będzie jeszcze pewny. Więc jak pójdzie dobrze, to może jeszcze Niemcy nie awansują :)

      Teraz Niemcy jutro muszą się spręzyc z Danią :>


      Chyba lepiej, żeby Dania wygrała, wtedy Polacy będą mieli bezpośredni awans, nie będzie patrzenia na bilanse :)


      Tak, tymbardziej ze Niemcy stracili kapitana. Podobno skrecenie kostki :-/ :-/ XD XD ]:-D ]:-D
    • Messi_asz napisał(a)
      Wenta czyni cuda, podobnie jak "Kasa"

      Gramy dalej, wtorkowy mecz z Norwegią jest teoretycznie łatwiejszy, praktycznie może być gorzej... ?(


      powinno byc dobrze :P
      jesli tylko chłopcy utrzymają mobilizacje :)


      Aktualnie Frozen, kiedyś Witch King


      u35 Pegazus off
      u55 S.I.S off
      Sirius T_S on
    • Ehhh ile razy bylo tak ze teoretycznie prosty mecz potrafilismy przegrac po wczesniejszym pokonaniu silniejszego rywala:/ I to w kazdej dyscyplinie...

      Ale trzeba byc optymistycznie nastawionym
    • darkos13 napisał(a)
      Tak, tymbardziej ze Niemcy stracili kapitana. Podobno skrecenie kostki :-/ :-/ XD XD ]:-D ]:-D


      Taka szkoda, hehe :P

      Sądzę, że Polacy mimo wszystko powinni jutro wygrać. Może będą odczuwać zmęczenie, ale prawdopodobnie nie aż tak bardzo jak Norwegowie. Mamy dłuższą przerwę i mieliśmy "luźniejszy" mecz, bez nerwów do końca. Tym bardziej, że motywacja powinna być po naszej stronie. Wygraliśmy z dwoma mocnymi drużynami, więc szkoda by było to zaprzepaścić.

      Wiem jedno, będzie dobrze :)
    • Nesquik Ekonomo napisał(a)
      (...)
      choś marne szanse na pół-finały...

      Czy ja wiem? Dania oczywiście ograła Macedonię, i z tego co z ojcem wyliczyłem, to jeśli ogramy Norwegów, to udupia nas tylko remis w meczu Dania - Niemcy. W każdym innym przypadku zajmujemy miejsce przegranego z tego meczu.

      Mnie martwi to, że będziemy pewnie drudzy, czyli najpewniej zagramy z Francją :/ Chyba że Chorwaci jakoś to na wałku wygrają, wtedy może nawet wicemistrzostwo obronimy.

      A skończy się pewnie tym, że przegramy z Norwegami :D
      NoDaS napisał(a)
      Sądzę, że Polacy mimo wszystko powinni jutro wygrać. Może będą odczuwać zmęczenie, ale prawdopodobnie nie aż tak bardzo jak Norwegowie. (...)

      A nie ma przypadkiem jutro dnia przerwy?
      Norwegowie z tamtej grupy wyszli z trzeciego miejsca. Jeśli ograliśmy Duńczyków i Serbów, to ich wręcz MUSIMY.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dennis Guilder ().

    • Dania wygrała z Macedonią, tabelka wygląda tak:


      ------------------punkty-----bramki
      Dania------------6........(+9)
      Niemcy-----------5........(+16)
      Polska---------------4.........(+8)
      Norwegia-----------4.........(-2)
      Serbia---------------3........(-12)
      Macedonia----------2........(-20)


      Ostatnia kolejka:
      Polska-Norwegia
      Dania-Niemcy
      Serbia-Macedonia


      Krótka piłka - wygramy to awansujemy


      EDYTKA -
      jeżeli wygramy z Norwegią różnicą 9 bramek lub większą, to nawet remis Danii z Niemcami nam w niczym nie zaszkodzi. Przy równej liczbie punktów liczy się bilans bramek, a ten przy +9 będziemy od Niemców mieli lepszy.
      zgniły liberał/podły ateista

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Thorgoth ().

    • Dennis Guilder napisał(a)

      NoDaS napisał(a)
      Sądzę, że Polacy mimo wszystko powinni jutro wygrać. Może będą odczuwać zmęczenie, ale prawdopodobnie nie aż tak bardzo jak Norwegowie. (...)

      A nie ma przypadkiem jutro dnia przerwy?
      .


      Sorki, mój błąd. Ale mimo wszystko uważam, że kondycja i wypoczynek są po naszej stronie :)


      Krótka piłka - wygramy to awansujemy


      Gorzej jak Niemcy zremisują z Danią, bo wtedy trzeba będzie na bilans patrzeć i wysoko wygrać z Norwegią.
    • Milo popatrzec na tak duzo zainteresowanie pilka reczna :)

      Przy najblizszym meczu siadamy wszyscy przy TV i modlimy sie o piekny mecz:D Jesli go przegramy to chociaz zeby walka byla do samego konca
    • NoDaS napisał(a)
      Gorzej jak Niemcy zremisują z Danią, bo wtedy trzeba będzie na bilans patrzeć i wysoko wygrać z Norwegią.

      Jak zremisują, to bilans im się nie zmieni, Niemcy dalej będą mieli to swoje +16. My, żeby ich przeskoczyć będziemy musieli mieć bramki +17, a póki co mamy trochu mniej.


      Ehhh, szkoda że dziś nie dołożyli trochę więcej do pieca. Wygrać z wikingami 9 bramkami będzie trudno.
      Można się pocieszyć tym, że remisy w piłce ręcznej padają rzadziej niż w futbolu. A każde zwycięstwo w meczu Dania-Niemcy daje nam awans (przy naszej wygranej ofk).
      zgniły liberał/podły ateista
    • Thorgoth napisał(a)
      jeżeli wygramy z Norwegią różnicą 9 bramek lub większą, to nawet remis Danii z Niemcami nam w niczym nie zaszkodzi. Przy równej liczbie punktów liczy się bilans bramek, a ten przy +9 będziemy od Niemców mieli lepszy.
      ...
      Jak zremisują, to bilans im się nie zmieni, Niemcy dalej będą mieli to swoje +16. My, żeby ich przeskoczyć będziemy musieli mieć bramki +17, a póki co mamy trochu mniej.
      Ehhh, szkoda że dziś nie dołożyli trochę więcej do pieca. Wygrać z wikingami 9 bramkami będzie trudno.
      Można się pocieszyć tym, że remisy w piłce ręcznej padają rzadziej niż w futbolu. A każde zwycięstwo w meczu Dania-Niemcy daje nam awans (przy naszej wygranej ofk).


      yyy... wydaje mi się, że przy remisie Duńczyków z Niemcami (i wygranej Polaków z Norwegami ofc.) awansują te właśnie drużyny, bo o awansie nie decyduje bilans bramkowy, ale wynik w bezpośrednim meczu Polaków z Niemcami :>

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez burdhard ().

    • burdhard napisał(a)
      yyy... mi się wydaje, że przy remisie Duńczyków z Niemcami awansują te właśnie drużyny, bo o awansie nie decyduje bilans bramkowy, ale wynik w bezpośrednim meczu Polaków z Niemcami :>

      Jesteś pewien?
      Bo ja słyszałem, że na mistrzostwach najpierw się liczy różnica bramek, a dopiero przy identycznej wchodzi bilans bezpośrednich spotkań - czyli odwrotnie niż w piłce nożnej. Ale mogę się mylić.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Thorgoth napisał(a)
      burdhard napisał(a)
      yyy... mi się wydaje, że przy remisie Duńczyków z Niemcami awansują te właśnie drużyny, bo o awansie nie decyduje bilans bramkowy, ale wynik w bezpośrednim meczu Polaków z Niemcami :>

      Jesteś pewien?
      Bo ja słyszałem, że na mistrzostwach najpierw się liczy różnica bramek, a dopiero przy identycznej wchodzi bilans bezpośrednich spotkań - czyli odwrotnie niż w piłce nożnej. Ale mogę się mylić.


      Polska pokonuje Norwegię, Dania remisuje z Niemcami. To najgorszy przypadek. Z Grupy awansuje Dania (7 punktów) i Niemcy (6 punktów). Polacy też mają na koncie 6 "oczek" ale przegrali bezpośredni pojedynek z Niemcami.


      sport.pl/reczna/1,78466,620110…rawie__w_ich_rekach_.html =)
    • goddamnit masz racje :/ w wiki też tak podają.

      czyli cwaniaki mogą zagrać na remis, a my będziemy się mogli w trąbkę cmoknąć. Dobrze, że grają mecz przed nami, to przynajmniej wszystko będzie już jasne.

      EDYTKA
      chyba, że ostatnia kolejka gra równocześnie. ktoś wie jak to wygląda?
      zgniły liberał/podły ateista

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Thorgoth ().

    • Wszystko jest w podanym linku :P

      Polacy będą w komfortowej sytuacji, gdyż wyjdą na boisko o 20.15. Mecz Niemcy - Dania zaplanowany jest na 17.30.
      ...
      Niemcy nie mogą zagrać nie fair, i umówić się z Duńczykami na remis. Wówczas bowiem może się zdarzyć że Norwegia pokona pozbawionych nadziei na półfinał Polaków i... awansuje kosztem naszych zachodnich sąsiadów. W tej sytuacji: 1. Dania (7 pkt.) 2. Norwegia (6 pkt.) 3. Niemcy (6 pkt., ale porażka w meczu z Norwegami).
    • Nie zebym cos mial do niemcow ale mam nadzieje ze przegraja...

      A nawet jesli by zremisowali, to polacy na zakonczenie powinni pokazac cos pieknego, zeby reszta zespolow zobaczyla jak sie gra :D
    • Hehe dobry filmik :p

      Wracajac do tematu mysle ze jednak w meczu Niemcy - Dania niebedzie remisu a my wygramy z Norwegia :)

      chyba, że ostatnia kolejka gra równocześnie. ktoś wie jak to wygląda?


      Niemcy - Dania 17:30
      Polska - Norwegia 20:15
    • Bardzo ucieszył mnie fakt, że jeśli Niemcy zremisują specjalnie, to odpadną kosztem Norwegów (jeśli wygrają z nami). Stawia nas to w takiej sytuacji, iż zwycięstwo daje nam praktycznie awans. Ulżyło mi nieco, obyśmy tylko nie zawalili tego meczu.
    • Czytaj dokładnie te posty, trzy razy już chyba pisano, że nasi grają o 20:15, Niemcy z Danią o 17:30, a Niemcy z Norwegami grali wczoraj...


      A co do presji, ja jako zawodnik miałbym największe nerwy na meczu z Duńczykami, ale to jest sprawa indywidualna. Teoretycznie mecz ten powinien być najłatwiejszy, bo Norwegowie wyszli z trzeciego miejsca, ale to żadna prawidłowość.


      P.S.
      Zauważyliście taką ciekawostkę? My, jako najsłabszy zespół z naszej grupy który awansował, ograliśmy najlepszy z tej drugiej, czyli Danię, a Norwegowie, będący w tej samej sytuacji co my, ograli najlepszy zespół z "naszej grupy", czyli Niemców ;) Dla mnie to tylko dowód na to, że poziom na którym są zespoły z tej grupy jest dosyć wyrównany.
    • Dennis Guilder napisał(a)
      Dla mnie to tylko dowód na to, że poziom na którym są zespoły z tej grupy jest dosyć wyrównany.

      Masz rację.
      Choć w naszej grupie ćwierćfinałowej jest zespół który trochę jednak odstaje. To Kiro Lazarov i Chłopcy Do Podawania Mu Piłki, przez niektórych zwany Macedonią. Ten zespół ma tylko dwa punkty. Zgadnijcie na kim je zdobył :]
      zgniły liberał/podły ateista

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Thorgoth ().