..::Piłka::Ręczna::..

    • zależy bez którego ale nie jest łatwo, ale ogólnie to kciuk musi zostać te dwa co są zaraz po kciuku można stracić.. i 2 następne muszą być.. to do rzutu potrzebne ale do łapania to by sie wszystkie przydały:)

      Ogólnie koleś też pecha miał:)
    • Bramkarz co??:P Ja tylko raz:)

      Ręczna na plaży.. dla mnie to śmieszne.. jeśli w takim piasku jak noga i siatka.. to ja dziekuję:) w ręcznej kozioł sie przydaje.. a jak tam kozłować.. to ja nie wiem:( rzucasz z kozłem i też sie zatrzyma:) smieszne takie:P
    • Bramkarz a jak :p
      dostałem sie do kadry wielkopolski :D Lecz jak to mówią nic za darmo ot połamany nosek :E

      A w Piłce ręcznej na plaży jest mniejsze boisko gra sie chyba w 4 i cały czas idą podania
    • dzidek1993 napisał(a)
      Bardzo dobry, mocno rozwija mięśnie nóg bo naprawdę trzeba siły żeby się wybić z pisaku :p


      Wiem.. bo w siatkówkę plażową grałem.. ale mi bardziej chodzi o to że trzeba podawać.. szczególnie przyda sie osobą które lubią same się wbijać ciagle.. zamiast rozegrać ładnie..
    • I wtedy takie osoby dostają strzały od obrony, wystarczy ze jest dobrze ustawiona, agresywna i waleczna bo bez tych cech w prawdziwą piłkę ręczną nie da sie grać na dobrym poziomie.Połamane nosy, ręce, pourywane palce to jest oznaka graczy którzy chcą walczyć na boisku a nie czekać gdy dostaną sam na sam. W piłce noznej mozna to tylko powiedzieć o kibicach :D
    • Na razie polacy grają dobrze.Nie popełniają rażących błędów.
      W niektórych sytuacjach brakuje troche szczęścia.Wygrana z Chinami,przegrana z Hiszpanią,wygrana z Brazylią,te wyniki mówią same za siebie.Trzeba czekać z cierpliwością na kolejne mecze.Ja jestem jednak spokojny,dlatego,że nasi szczypiorniści są w dobrej formie.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Phenomenal One ().

    • dzidek1993 napisał(a)
      ^^LoTuS^^ napisał(a)
      Wyleczy się..za rok będzie grał jak miło:)


      Zależy, którego palca mu urwało :p Ja miałem już 3 razy nosek łamany :p

      Obraczka, wiec serdeczny...
      Trenuje w swoim LO, prawe skrzydlo... Ciekawy sport, wyczerpujacy na dluzsza mete, ale warty wybieganych godzin na boisku ^^
    • Luciuss napisał(a)
      dzidek1993 napisał(a)
      ^^LoTuS^^ napisał(a)
      Wyleczy się..za rok będzie grał jak miło:)


      Zależy, którego palca mu urwało :p Ja miałem już 3 razy nosek łamany :p

      Obraczka, wiec serdeczny...
      Trenuje w swoim LO, prawe skrzydlo... Ciekawy sport, wyczerpujacy na dluzsza mete, ale warty wybieganych godzin na boisku ^^


      Ogólnie to co sie gra na małych boiskach stosunkowo meczące jest.. (ręczna + kosz itp) Bo tu wymaga sie przyspieszenia.. zadko kiedy stoi sie w miejscu.. Duzo biegania.. prawie non stop:P + przyspiesza sie czesto.. a to duzo sił kosztuje:)
    • jeśli nie potrafisz przebiec 60 minut na boisku i jeszcze bronić, bramki rzucić to sie nie nadajesz do tego sportu. Jeszcze psychike trzeba miec mocną .. bo bariery fizyczne nie sa w mięśniach tylko w głowie

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dzidek1993 ().

    • dzidek1993 napisał(a)
      jeśli nie potrafisz przebiec 60 minut na boisku i jeszcze bronić, bramki rzucić to sie nie nadajesz do tego sportu. Jeszcze psychike trzeba miec mocną .. bo bariery fizyczne nie sa w mięśniach tylko w głowie


      To dla bramkarza ważne:) Jak bramkarz boi sie piłki:) To co sie robi??:P Ci co graja wiedza:) (??)

      [SIZE=7]Całą siła prosto w głowie:P Wiem sadystyczne troche:P[/SIZE]
    • Minor-ek napisał(a)
      dzidek1993 napisał(a)
      jeśli nie potrafisz przebiec 60 minut na boisku i jeszcze bronić, bramki rzucić to sie nie nadajesz do tego sportu. Jeszcze psychike trzeba miec mocną .. bo bariery fizyczne nie sa w mięśniach tylko w głowie


      To dla bramkarza ważne:) Jak bramkarz boi sie piłki:) To co sie robi??:P Ci co graja wiedza:) (??)

      [SIZE=7]Całą siła prosto w głowie:P Wiem sadystyczne troche:P[/SIZE]


      no sposob dobry bo naprawde to pomaga jak zaczynalem grac z jakies 3 lata temu to do czasu az nie dostalem w banke zawsze zamykalem oczy jak ktos rzucał a teraz juz normalnie chociaz ze mam zlamany nos tzn mialem teraz lekko skrzywiony jest no ale pilki sie nie boje najgorzej jest ze skrzydelka jak ktos rzuca bo ludzie sa nieobliczalni ale jest fajnie :D
    • No skrzydło najgorsze ci powiem ostatnio jak graliśmy z poznaniem na rzut z koła zaregowałem prawidłowo wychodząc do przodu a tu bach w r -y -j -a z 2m no na całą pierwszą połowe mnie zamroczyło..

      W sobote18,10,08 mecz w lesznie zapraszam..
    • RE: ..::Piłka::Ręczna::..

      dzidek1993 napisał(a)
      No ogląda ktoś tą rękę czy nie :D??:>

      Ja, ale przez pewien czas nie oglądałem. Mój ostatni obejrzanymecz to jak przegraliśmy z Macedonią:( ;( . Przegraliśmy tylko dlatego że nasi byli wyczerpani po meczu z Rosją ( no cóż Macedonia w przeddzień meczu grała z Algerią, a jak wiadomo nie jest to drużyna jakaś super-wypas.).
    • Mecz z Rosją bardzo dobry w wykonaniu bramkarza, problem z atakiem nie można dopuszczać do tego żeby na początku meczu przegrywać pięcioma bramkami

      Końcówka nerwowa ale udało się

      Z Macedonia podobna sytuacja brak skuteczności był porażający. Obrona gra zbyt ospale i za mało agresywnie
      Szmal juz nie miał tak dobrego dnia i wszyscy wiemy jak się zakończyło

      Dziś trzeba wygrać i w czwartek to może to podbuduje jakoś nasze orły
    • RE: ..::Piłka::Ręczna::..

      dzidek1993 napisał(a)
      No ogląda ktoś tą rękę czy nie :D??:>


      Oglądamy oczywiście. XD
      Po pierwszych meczach w mistrzostwach jestem zadowolony,lecz mecz z Macedonią mógł wyglądać troszkę inaczej.Ale jest dobrze. :)

      Dzisiaj mecz z Tunezją.Zobaczymy jak chłopaki zagrają. =)
      Licze przede wszystkim na dobrą gre w ataku. ;)
    • Boje sie troche dzisiejszego meczy z Niemcami :-/ :-/ czuje ze nasza 14 nie jest jeszcze w optymalnej formie. Oby powracajacy Krzysztof Lijewski poprowadzil Polske do zwyciestwa!! Licze na wczorajszego bohatera Tomasza Tluczynskiego, a takze licze ze Karolowi Bieleckiemu i Marcinowi Lijewskiemu wroci skutecznosc.
    • Nawet jak przegramy z Niemcami to chyba i tak awansujemy. Ten mecz ma znaczenie bardziej prestiżowe i psychologiczne. Czemu uważasz że nasza drużyna nie jest w optymalnej formie, przegraliśmy tylko raz: z Macedonią. A na dodatek tylko dlatego że nasza drużyna była bardzo zmęczona po meczu z Rosją (chcąc nie chcąc Rosja to światowa czołówka).
    • tak awansujemy 8-) szkoda tylko ze sedziowie sa tak malo doswiadczonymi :quasi: :quasi: rozwalili cale widowisko. mistrzowie vs. vicemistrzowie swiata powinien sedziowac jakis pozadny sedzia a nie jakstam z portygalii...zal normalnie :quasi: :quasi:
    • To, jak grają nasi pozostawię "bez komentarza"... >_>

      Równie dobrze mogli zostać w kraju, przegrać ze słabymi Macedończykami x_x

      Nie potrafią pójść do przodu i agresywnie się bronić - efekty są już widoczne 8-/